• Неодамнешно
ЗА 9110,9350,9500,9510,9550,9510 BD,9130,9130-02,8240,95330-01,9530-02,9310-02,6530-0,9310-01,LI202SX,LI202SX-6600 Батеријата

ЗА 9110,9350,9500,9510,9550,9510 BD,9130,9130-02,8240,95330-01,9530-02,9310-02,6530-0,9310-01,LI202SX,LI202SX-6600 Батеријата

DEN 6458.00
DEN 7096.80
-9 %
Достапно

Количина на стоки


1. Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов. 2. Ние нудиме 1 година гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба. 3. Сите Предмети се добро тестирани од страна на нашиот квалитет одделот пред испраќање. 4. Сите производи се продаваат во акции, тогаш може да бидете сигурни дека на бродот надвор веднаш откако плаќање завршен. 5. Нашата компанија има професионален технички инженер тим,кои можат да ви помогнат да се реши било каков технички проблем или ви даде секое бесплатна техничка водич услуга.
Батерија Тип : Li-ion Батерија Volt : 11.1 V Батерија Капацитет : 6600m Ah Батеријата Боја : Црна Батеријата Тежина : 450g Батеријата Должина : 148.5x89x19.4mm Батеријата Гаранција : 12 месеци Овој Медицински Инструмент на Батеријата може да го замени следните дел броеви LI202 SX,LI202 SX-6600,LI202 SX-66 C Овој Медицински Инструмент батеријата е исто така компатибилна со следниве модели за TSI 9110, 9350, 9500, 9510, 9550, 9510 BD, 9130, 9130-02, 8240 ,95330-01, 9530-02, 9310-02, 6530-02, 9310-01 Тест :
Слика :
Пакет :

Карактеристики на понудата

is_customized:
Yes
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Ciboper Моќ
Напон:
11.1V
Големина:
148.5x89x19.4mm
Номиналниот Капацитет:
6600mAh
Тежина:
450g
Број На Модел На:
LI202SX
Примена:
Медицински
Компоненти:
Li-Ion
боја:
Сина
Тежина:
450g
Напон:
11.1 V
Пакување:
Кафеава кутија
Рок на плаќање:
Т/T WesternUnion
Сертификат:
CE, ROHS
Капацитетот На Батеријата:
6600mAh
Големина:
148.5x89x19.4mm

Слични понуди

за Црно-Декер 14.4 VA 3300mAh моќ алатка батеријата A9262,A9276,CD1402K2,CD140GK,CD140GK2,CD140GKR,CD14CA,CD14CAB,CD14CB,PS140
 • Неодамнешно

за Црно-Декер 14.4 VA 3300mAh моќ алатка батеријата A9262,A9276,CD1402K2,CD140GK,CD140GK2,CD140GKR,CD14CA,CD14CAB,CD14CB,PS140

DEN 2551.00 2966.40

Добредојде!Б&D14.4 VAОдговара Б&Г Алатки : CD140 GKR,CD14 CAЗаменете Б&Г origial батеријата : A9262,A9276,CD1402 K2,CD140 GK,CD140 GK2,CD140 GKR,CD14 CA,CD14 CAB,CD14 CB,CD14 CBK,CD14 CBKT,CD14 CE,CD14 GSF2,CD632 K2,HP14 KD,KC1440,KC14402,KC14 CE,KC14 CK,KC14 GTBK,KC14 GTK,PS140,PS3650 FA,PS3650 KНапон : 14.4 VКлетка : NiCD / NiМЗКапацитет : 1.3 Ах,1.5 Ах, 2.0 Ах, 2.5 Ах, 3.0 Ах,Ах 3.3

DSTE 12-pack ААА Ni-МЗ Батеријата Полнење Батерии 1.2 V 900mAh за Камерата Играчки
 • Неодамнешно

DSTE 12-pack ААА Ni-МЗ Батеријата Полнење Батерии 1.2 V 900mAh за Камерата Играчки

DEN 719.52

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Пакет се вклучени : 12x DSTE Бренд AAA БатеријаСпецификации : Хемиски состав : НУМЗНапон : 1.2 VCapcity : 900m AhБатерија Тип : AAA ГолеминаAnswer : ___________________________ Note : напон на батеријата не е целосна, ве молиме целосно да ја наполните пред да го користите.Карактеристики : Се користи за дигитални фото апарати, remotes, и повеќе.Направени од добри, квалитетни материјали, се безбедни за употреба.Преднаполнет и подготвен да се користи надвор од пакет.Исклучително постепено самопразнење одржува 80% од капацитетот.Ги обединува најдобрите можности на АА Ni MH батерија (подготвен да се користи) и полнење (еднократно) батерии.Безбеден и еколошки.Имајте на суво и ладно место.Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата...

HE2 JST Конектор 4.2 V 2500 mAh 20A Max 30A РК Батерии За РК Хеликоптери, Бродови Батеријата машини.
 • Неодамнешно

HE2 JST Конектор 4.2 V 2500 mAh 20A Max 30A РК Батерии За РК Хеликоптери, Бродови Батеријата машини.

DEN 321.00 400.80

Нови 2017 Si Ke Lai Er SKD415 3.7 Б 18650 26650 18350 16340 18500 25500 10440 17500 nik 1.2 V аа ааа 5 V излез на LCD паметен полнач за Батеријата : HE2 18650 2500 m Ah * 1 Големина : 18 * 65 mm (ударни инструменти) Боја : Сина Капацитет : 2500 m Ah...

Liitokala 12V 10Ah Голем капацитет 18650 li-lon батерија пакет 12.6 V 10000mAh со ПХБ Коло Заштита Одбор ПРЕДВОДЕНИ Xenon светилка ues
 • Неодамнешно

Liitokala 12V 10Ah Голем капацитет 18650 li-lon батерија пакет 12.6 V 10000mAh со ПХБ Коло Заштита Одбор ПРЕДВОДЕНИ Xenon светилка ues

DEN 1530.00 2040.00

Опис На Производот Технички ПараметриНоминалниот напон : 12 VВлезен напон : 12.6 VИзлезен напон : 9 V да 12.6 VКапацитетот на батеријата : 10000mah (10 Ah)Надворешен дијаметар големина на : Може да изберете големина : 95*57*70 MMВкупната тежина : 750 GПакување : сина ПВЦСо заштита коло : имаат overcharge, со текот на испуштање, во текот тековната, краток спој заштита функцииБатеријата барања1 : треба liion батерија полначи за; Постојан струја константен напон;2 : напон на полнење : 12.6 V3 : полнење на струјата : 3А4 : поддршка на полначот се полни кога црвено светло е целосна на зелено светлоБатеријата празнење Барања1 : влез : 5.5 * 2.1 plug жица2 : излез : 22# нишка која е 150 мм долго3 : максимална моментален струја : 15 A4 : максимум работна струја : 10 A5 : излез влез, ако има било какви други услов може да биде во контакт со сопственикот, горенаведените параметри за стандардната испоракаИмаат превозот листа1 : 12 v10 Ah литиумјон батерии 1 PCS.применливи опсеготСите 12 v електрични опрема, машина за перење опрема, јаглен, хернија светилка, наместо на 12 v батерија, инструменти и метри, засилувачи, мониторинг, електрични класа, сите видови на член 12 v светилка.литиум батерија предност1...

Liitokala Нови 12 V 2600 mAh литиум-јонска Батерија пакет Следи видео надзор Камера батеријата 12.6 V до 11.1 V 18650 резервната моќност
 • Неодамнешно

Liitokala Нови 12 V 2600 mAh литиум-јонска Батерија пакет Следи видео надзор Камера батеријата 12.6 V до 11.1 V 18650 резервната моќност

DEN 408.00

Опис На ПроизводотОвој производ фабрика за директна продажба! Liitokala 12 V 2600m Ah Супер Liion Батерија Пакет за видео надзор КамераПревозот листа : 1 BUC 12 V 2600m Ah Батеријата Пакет Забелешка : Оваа батерија, пак е на ниско енергетско батеријата пакет што е забрането да се користат високоенергетски уреди како електрични рака вежби...

12 V 2600 mAh литиум-јонска Батерија 12.6 V до 11.1 V системи за видео надзор Камера Полнење на батеријата пакет 18650 батерии
 • Неодамнешно

12 V 2600 mAh литиум-јонска Батерија 12.6 V до 11.1 V системи за видео надзор Камера Полнење на батеријата пакет 18650 батерии

DEN 383.52

Батеријата параметри Батеријата Бренд : илјада сребро батеријата Оценет напон : 11.1 V (12 V), Отценети Капацитет : 2600mah Полнење напон : DC 12.6 V напон Заштита : 9 V12.6 V Максимално полнење на струјата : 1.5 Максимум испуштање струја : 3А Батеријата Големина : 55мм * 67mm Доведе Должина : околу 20 CM DC 5.5 мм женски конектор и излезниот терминал...

Нови 12 V 2600 mAh литиум-јонска Батерија пакет видео надзор Камера батеријата 12.6 V до 11.1 V црна двојно 5.5 мм
 • Неодамнешно

Нови 12 V 2600 mAh литиум-јонска Батерија пакет видео надзор Камера батеријата 12.6 V до 11.1 V црна двојно 5.5 мм

DEN 383.52

Батеријата параметри Батеријата Бренд : илјада сребро батеријата Оценет напон : 11.1 V (12 V), Отценети Капацитет : 2600m Ah Полнење напон : DC 12.6 V напон Заштита : 9 V12.6 V Максимално полнење на струјата : 1.5 Максимум испуштање струја : 3А Батеријата Големина : 55мм * 67mm Доведе Должина : околу 20 CM жица 5.5 мм машки и женски приклучоци...

моќ алатка на батерија,AEG 12A,1500mAh,48-11-1900,48-11-1950,48-11-1960,AEG48-11-1967,48-11-1970, Б12, MXL12,0501-20
 • Неодамнешно

моќ алатка на батерија,AEG 12A,1500mAh,48-11-1900,48-11-1950,48-11-1960,AEG48-11-1967,48-11-1970, Б12, MXL12,0501-20

DEN 1415.00 1555.20

AEG 12 AОдговара AEG Алатки : AEG BDSE 12 T Супер вртежен момент, AEG НАЈДОБРИ 12 BBPB, AEG НАЈДОБРИ 12 X Супер, AEG BS2 E 12 X,AEG BS2 E 12 T, AEG SB2 E 12 Супер вртежен момент, AEG WBE2 E 12Заменете AEG оригинална батерија : AEG 48111900,AEG 48111950,AEG48111960 ГОДИНА,AEG48111967 ГОДИНА,AEG48111970, AEG Б12,AEG MXL12,050120Valtage : 12 VКлетка : NicdКапацитет : 1.5 Ах

Li-ion,DYS 22.2 B,1500mAh,917083-01,17083-2811,18172-01-04,17083-4211,17083-04,DC31,DC35,DC44,DC45,DC34,DC43H,965557-06
 • Неодамнешно

Li-ion,DYS 22.2 B,1500mAh,917083-01,17083-2811,18172-01-04,17083-4211,17083-04,DC31,DC35,DC44,DC45,DC34,DC43H,965557-06

DEN 1800.00

Dys 22.2 БОдговара Dys Алатки : DC31,DC35 тип Б, DC44 Животно,DC45, DC34,DC43 H,96555706Заменете Dys оригинална батерија : 91708301,170832811,181720104,170834211,1708304Напон : 22.2 VКлетка : LiionКапацитет : 1.5 Ах

моќ алатка батеријата за Б&Г 12VA 3300mAh,A9252,A9275,PS130,A9266,CD1200,CD1202GK,CD1202K,PS3550K,Q100,Q120,Q125,Q129,TV250
 • Неодамнешно

моќ алатка батеријата за Б&Г 12VA 3300mAh,A9252,A9275,PS130,A9266,CD1200,CD1202GK,CD1202K,PS3550K,Q100,Q120,Q125,Q129,TV250

DEN 1926.00 2116.80

Б&Г 12 VAОдговара Б&Г Алатки : CD1200,CD1202 GK,CD1202 K,CD120 GK,CD120 GK2,CD12 CA,CD12 CAB,CD12 CAH,CD12 CB,CD12 CBK,CD12 CE,CD431,CD431 K,CD431 K2,FS632,HP331,HP431,KC12 GTBK,KC12 GTK,KC12 GTKH,KC2000 FK,KC2000 FKP1,PS1200 K,PS350,PS3500,PS3525,PS3550,PS3550 K,Q100,Q120,Q125,Q129,TV250Заменете Б&Г оригинална батерија : A9252,A9275,PS130,PS130 A,A9266Напон : 12 VКлетка : НуМзКапацитет : 3.3 Ах

спектар анализатори Замена на Батеријата ЗА МБ-300,MSA338,MSA358 Рачни Спектар Анализатори на Батеријата
 • Неодамнешно

спектар анализатори Замена на Батеријата ЗА МБ-300,MSA338,MSA358 Рачни Спектар Анализатори на Батеријата

DEN 1784.00 1960.80

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба...

моќ алатка на батерија,AEG 12A,2500mAh,Ni-Мз,48-11-1900, 48-11-1950, 48-11-1960, AEG48-11-1967,48-11-1970, Б12, MXL12,0501-20
 • Неодамнешно

моќ алатка на батерија,AEG 12A,2500mAh,Ni-Мз,48-11-1900, 48-11-1950, 48-11-1960, AEG48-11-1967,48-11-1970, Б12, MXL12,0501-20

DEN 1804.00 1982.40

AEG 12 AОдговара AEG Алатки : AEG BDSE 12 T Супер вртежен момент, AEG НАЈДОБРИ 12 BBPB, AEG НАЈДОБРИ 12 X Супер, AEG BS2 E 12 X,AEG BS2 E 12 T, AEG SB2 E 12 Супер вртежен момент, AEG WBE2 E 12Заменете AEG оригинална батерија : AEG 48111900, AEG 48111950, AEG48111960 ГОДИНА, AEG48111967 ГОДИНА,AEG48111970, AEG Б12, AEG MXL12,050120Valtage : 12 VКлетка : НуМЗКапацитет : Ах 2.5

за Dewalt 14.4 VC 3000mAh моќ алатка батеријата DCB140-XJ, DCB140,DCD735L2,DCF835C2,DCF835L2,DCL030 XR,DCD936L2
 • Неодамнешно

за Dewalt 14.4 VC 3000mAh моќ алатка батеријата DCB140-XJ, DCB140,DCD735L2,DCF835C2,DCF835L2,DCL030 XR,DCD936L2

DEN 2291.00 2664.00

Добредојде!ДЕ 14.4 VCОдговара Dew Алатки : DCB140, DCB140XJ,DCD735 L2, DCF835 C2, DCF835 L2, DCL030 XR, DCD936 L2, DCD730 C2Заменете Dew оригинална батерија : DCB140XJ, DCB140Valtage : 14.4 VКлетка : LiionКапацитет : 3.0 Ах,Ах 4.0

Li-ion,DYS 22.2 B,2000mAh,917083-01,17083-2811,18172-01-04,17083-4211,17083-04,DC31,DC35,DC44,DC45,DC34,DC43H,965557-06
 • Неодамнешно

Li-ion,DYS 22.2 B,2000mAh,917083-01,17083-2811,18172-01-04,17083-4211,17083-04,DC31,DC35,DC44,DC45,DC34,DC43H,965557-06

DEN 1944.00

Dys 22.2 БОдговара Dys Алатки : DC31,DC35 тип Б, DC44 Животно,DC45, DC34,DC43 H,96555706Заменете Dys оригинална батерија : 91708301,170832811,181720104,170834211,1708304Напон : 22.2 VКлетка : LiionКапацитет : 2.0 Ah

за BOSCH 9.6 VB,2000mAh/2.0 Ах моќ алатка батеријата Ni Cd,2607335037,2607335072,2607335152,2607335254,2607355230,2607335230 BAT001
 • Неодамнешно

за BOSCH 9.6 VB,2000mAh/2.0 Ах моќ алатка батеријата Ni Cd,2607335037,2607335072,2607335152,2607335254,2607355230,2607335230 BAT001

DEN 1267.00 1473.60

Добредојде!BOS 9.6 VB КАРАКТЕРИСТИКИ & АПЛИКАЦИИ : Одговара Bos Алатки : GBB 9.6 VES1 GBM 9.6 VES1 GBM 9.6 VES2 GBM 9.6 VES3 GBM 9.6 VSP3 ГДР 90 GLI 9.6 V GSB 9.6 VES GSB 9.6 VES2 GSR 9.6 (старата Верзија) GSR 9.6 VE2 GSR 9.6 VES2 GSR 9.6 VPE2 GSR 9.61 GSR 9.6 VE2 GSR 9.6 ВЕТЕРИНАР PBM 9.6 VES2 PDR 80 PSB 9.6 VES2 PSB 9.6 VES2 PSB 9.6 VPS2 PSB 9.6 VSP2 PSR 9.6 VES2 FLEX BBM 596 B БС 596 B ВЕШТИН 3000 VSRK 3100 3100 K 3105 3105 K 3109 K 3110 3110 K 3110 VSRK 3220 B2100 B2109 B2109 K B2110 B2220Заменете Bos оригинална батерија : 2607335037,2607335072,2607335152,2607335254,2607355230,2607335230,BAT001Напон : 9.6 VКлетка : Ni cd,Ni МзКапацитет : 1.3 Ах,1.5 Ах,2.0 Ах,2.5 Ах,3.0 Ах,Ах 3.3

LiitoKala 12V 6MOS литиум батерија заштита одбор 3S 10.8 V 11.1 12.6 V 18650 литиум батерија. напон за заштита на коло
 • Неодамнешно

LiitoKala 12V 6MOS литиум батерија заштита одбор 3S 10.8 V 11.1 12.6 V 18650 литиум батерија. напон за заштита на коло

DEN 239.52

Карактеристики : Модул име : 3 S 12.6 V Liion Литиум Батерија 18650 Држачи за Заштита PCB ОдборПогоден опсег : За номинален напон 3.6 V 3.7 V литиум батерија(Вклучувајќи 18650,26650, литиум полимер батерии)Производ Големина : 64mmx20mmx3.4mmМатеријал : МеталПолнење напон : 12.6 VМаксимална излезна струја : 20 AМаксимална излезна моќност / полнење моќ : 252 WМерки на претпазливост : 1.Строго според дијаграмот жици : 0 V / 4.2 V / 8.4 V / 12.6 V,во Спротивно тоа ќе предизвика оштетување на чип.2.По конекција,таа треба прво да ги наплатат активирање, тогаш ќе имаат излез.Внимание : Не се измеша добро батеријата и неквалитетна батерија за употреба.Внатрешната отпорност на 3 капацитетот на батеријата се поблиску ќе биде подобро.Ве молиме купувачите знаат професионални познавање на овој модул пред купувањеПакет Се Вклучени : 1 x PCB Заштита ОдборAnswer : ___________________________ Note : Поради различни производство серии, детали за производот може да биде малку различен...

за BOSCH 9.6 VA,2000mAh/2.0 Ах моќ алатка батеријата Ni cd,2607335707,2607335272,2607335260,BAT0408,BAT100,BAT119
 • Неодамнешно

за BOSCH 9.6 VA,2000mAh/2.0 Ах моќ алатка батеријата Ni cd,2607335707,2607335272,2607335260,BAT0408,BAT100,BAT119

DEN 1267.00 1473.60

Добредојде!BOS 9.6 VA КАРАКТЕРИСТИКИ & АПЛИКАЦИИ : Одговара Bos Алатки : GSR9.61 / GSR9.61 / GSR9.62 / GSR9.6 V / GDR9.6 VЗаменете Bos оригинална батерија : 2607335707 2607335272, 2607335260, BAT0408 BAT100,BAT119Напон : 9.6 VКлетка : Ni CD,NiМЗКапацитет : 1.3 Ах,1.5 Ах, 2.0 Ах, 2.5 Ах, 3.0 Ах,Ах 3.3

BL1013 Батеријата Пластични Случај (без батерија ќелија ) PCB одбор Коло За MAKITA 194550-6 194551-4 BL1013 BL1014 Li-ion Батерија
 • Неодамнешно

BL1013 Батеријата Пластични Случај (без батерија ќелија ) PCB одбор Коло За MAKITA 194550-6 194551-4 BL1013 BL1014 Li-ion Батерија

DEN 428.00 465.12

BL1013 Батеријата Пластични Случај ( без батерија ќелија ) Коло За MAKITA 1945506 1945514 BL1013 BL1014 Liion БатеријаНема Оригинална, 100% Б ранд Ново, Без Батерија на Мобилен !!!!!!Ова е само една школка, нема батеријата внатре.Пакетот вклучува : Пластични Случај ( без батерија, не ќелија ) Коло Како на следнава слика : нема батеријата ќелијаAnswer : ___________________________ Note : 1...

за Dewalt 18VA 2500mAh моќ алатка батеријата Ni-cd,DC9096 DE9039 DE9095 DE9096 DW9095 DW9096
 • Неодамнешно

за Dewalt 18VA 2500mAh моќ алатка батеријата Ni-cd,DC9096 DE9039 DE9095 DE9096 DW9095 DW9096

DEN 2601.00 3024.00

Добредојде!ДЕ 18 VAОдговара Dew Алатки : DC212 DC212 KA DC330 DC330 K DC330 KA DC330 KB DC330 N DC380 KA DC380 KB DC380 N DC385 DC385 K DC390 DC390 K DC390 KA DC390 KB DC390 N DC410 DC410 KA DC410 KB DC410 N DC411 KA DC490 KA DC495 KA DC515 K DC520 KA DC527 (Блиц Светлина) DC545 K DC546 K DC547 K DC550 DC550 KA DC608 K DC618 DC618 KA DC628 K DC668 KA DC720 KA DC725 KA DC729 KA DC759 DC759 KA DC759 KB DC820 KA DC821 KA DC823 KA DC825 KA DC920 KA DC925 DC925 KA DC926 KA DC987 DC987 KA DC987 KB DC988 DC988 KA DC988 KB DC988 VA DC989 KA DC989 VA DC998 KB DCD940 KX DCD950 KX DCD950 VX DCD959 KX DCD959 VX DW056 DW056 K DW056 K2 DW056 N DW057 K DW057 K2 DW057 N DW059 DW059 K2 DW908 (Блиц Светлина) DW919 (Блиц Светлина) DW932 DW933 DW933 K DW934 DW934 K2 DW934 K2 H DW936 DW936 K DW938 d W938 K DW959 K2 DW960 DW960 K DW960 K2 DW987 DW987 KQ DW988 DW988 KQ DW989 DW995 DW997 DW997 K2 DW999 DW999 K DW999 K2 DW999 K2 H DW999 KQЗаменете Dew оригинална батерија : DC9096 DE9039 DE9095 DE9096 DW9095 DW9096Напон : 18 VКлетка : NiCD / NiМЗКапацитет : 1.3 Ах,1.5 Ах,2.0 Ах,2.5 Ах,3.0 Ах,Ах 3.3

Liitokala 12 v 4.4 Ах 4400mAh 18650 акумулатори 12.6 V PCB Литиум Батерија пакет Заштита Одбор +12.6 V 1А Полнач
 • Неодамнешно

Liitokala 12 v 4.4 Ах 4400mAh 18650 акумулатори 12.6 V PCB Литиум Батерија пакет Заштита Одбор +12.6 V 1А Полнач

DEN 794.40

Литиум батерија 12 V 4400m Ah 18650 12 V литиум батерија заштита коло на мобилен напојување со 12 V PCBНоминална напон : 11.1 V12.6 VНоминалниот капацитет : 4400m AhСтандард испуштање струја : 0.2 CМаксимална испуштање струја : 1 CПроизводи : ≤ 250m ohm внатрешна отпорностБатеријата пакет вградена батерија за заштита на одборот на PCB!Применливи предмет : сите видови на моќ модел, електрични алатки, електрични играчки..Предноста на користење на литиум батерија : 1 мала јачина на звук, мала тежина, голем капацитет, заштита на животната средина, без меморија ефект.2 е моќта на пренослив електронски уред на избор, но повеќе деликатна употреба на литиум батерија, ве молиме да обрнете внимание на следниве точки.Користете здравиот разум : 1 мора да биде наполнета со користење на стандардни литиум батерија полнач 4.2 V.2 забранува големи тековната празнење.3 забранува испуштање, еден батеријата напон не треба да биде помал од 2.5 V.4 забрането расклопување, краток спој на батеријата, најверојатно предизвикано од краток спој.Големини : 70*56*37 MMВкупната тежина : 300 GПакување : синаСо заштита коло : имаат overcharge, со текот на испуштање, во текот тековната, краток спој заштита функциибатеријата барања1 : треба liion батерија полначи за; Постојан струја константен напон;2 : напон на полнење : 12.6 V3 : полнење струја : 1А4 : поддршка на полначот се полни кога црвено светло е целосна на зелено светлобатеријата празнење Барања1 : влез : 5.5 * 2.1 plug жица2 : излез : 22# нишка која е 150 мм долго3 : максимална моментален струја : 5 A4 : максимум работат на струјата : 3А5 : излез влез, ако има било какви други услов може да биде во контакт со сопственикот, горенаведените параметри за стандардната испоракаИмаат превозот листа1 : 12 v 4.4 Ах литиумјон батерии 1 PCS.2 : 12.6 V 1А Полначот 1 PCSприменливи опсеготСите 12 v електрични опрема, машина за перење опрема, јаглен, хернија светилка, наместо на 12 v батерија, инструменти и метри, засилувачи, мониторинг, електрични класа, сите видови на член 12 v светилка.

Liitokala Нови 12 V 2600 mAh 18650 литиум-јонска Батерија пакет Следи видео надзор Камера батеријата 12.6 V 1А Литиум батерија полнач
 • Неодамнешно

Liitokala Нови 12 V 2600 mAh 18650 литиум-јонска Батерија пакет Следи видео надзор Камера батеријата 12.6 V 1А Литиум батерија полнач

DEN 489.60

Опис На ПроизводотОвој производ фабрика за директна продажба! Liitokala 12 V 2600m Ah Супер Liion Батерија Пакет за видео надзор Камера + 12 V 1А ПолначПревозот листа : 1 BUC 12 V 2600m Ah Батеријата Pack 1 BUC 12 V 1 Полнач Забелешка : Оваа батерија, пак е на ниско енергетско батеријата пакет што е забрането да се користат високоенергетски уреди како електрични рака вежби...

12 V 2600 mAh Литиум Јонска Батерија 12.6 V до 11.1 V CCTV Камери Батерија 18650 Батеријата
 • Неодамнешно

12 V 2600 mAh Литиум Јонска Батерија 12.6 V до 11.1 V CCTV Камери Батерија 18650 Батеријата

DEN 619.00 651.84

Батеријата параметри Оценет напон : 11.1 V (12 V) Номинална моќност : 2600 m Ah Полнење напон : DC 12.6 V Overvoltage заштита : 9 V12.6 V Максимална номинална струја : 1.5 Максимум испуштање струја : 3А Батеријата големина : 55 mm * 67 mm должина на Кабел : за 20cm DC, 5.5 мм приклучок и излезен терминал...

Liitokala 36V 8ah Батеријата пакет со Висок Капацитет Литиум Играч pack +НЕ вклучуваат 42v 2A chager
 • Неодамнешно

Liitokala 36V 8ah Батеријата пакет со Висок Капацитет Литиум Играч pack +НЕ вклучуваат 42v 2A chager

DEN 3621.00 5100.48

Компанијата има група на професионални инженерски и технички тим, со користење на увезената инструменти и опрема за тестирање, осигурување на квалитетот, безбедноста и сигурноста...

за Dewalt 9.6 V 1.3 Ах моќ алатка батеријата Ni cd DE9062/DE9036/ DE9061/DE9071/DW9061/ DW926/DW926K/DW926K-2/DW955K-2/DW955K/DW926K
 • Неодамнешно

за Dewalt 9.6 V 1.3 Ах моќ алатка батеријата Ni cd DE9062/DE9036/ DE9061/DE9071/DW9061/ DW926/DW926K/DW926K-2/DW955K-2/DW955K/DW926K

DEN 1172.00 1363.20

Добредојде!ДЕ 9.6 VОдговара Dew Алатки : DW926 KA9 / DW926 K / DC750 KA / 246536 / DW902 / DW926 / DW926 K / DW926 K2 / DW955 K2 / DW955 K / DW926 KЗаменете Dew оригинална батерија : DE9062 / DE9036 / DE9061 / DE9071 / DW9061Напон : 9.6 VКлетка : NiCD / NiМЗКапацитет : 1.3 Ах,1.5 Ах, 2.0 Ах, 2.5 Ах, 3.0 Ах,Ах 3.3