• Неодамнешно
TDOUBEAUTY Дигитални ултразвучно наочари за миење со грејач PS-08A 1.3 L Бесплатен Превозот

TDOUBEAUTY Дигитални ултразвучно наочари за миење со грејач PS-08A 1.3 L Бесплатен Превозот

DEN 7661.00
DEN 8064.00
-5 %
Достапно

Количина на стоки

Моќен трансдуцерот и јасно circut Врвен квалитет челик направени за тело,маска и база на Дигитални LCD дисплеј водечките модни на моделот Време на поставување,во реално време брои-надолу,heation функција,контрола на температурата,живеат температура на екранот.лесно ракување Basdet и Фах Анти-бучни и Шок апсорпција се Справи со Потрошувачка Софистицирани направени и прилагодено дизајн Професионални тестирање,обезбедување на квалитет Софистициран дизајн/прекрасен outlook Дигитална контрола Тајмерот за Греење, за контрола на Температурата функција Спецификации Ултразвучно Фреквенција 40,000 Hz Резервоарот Материјал од Нерѓосувачки Челик SUS304 Капацитет на Резервоар 1.3 L Тајмер 1-30minutes , Дигитален тајмер за Напојување AC 100 ~ 120 V, 50 / 60 Hz AC 220 ~ 240 V, 50 / 60 Hz Ултразвукови Моќта 70 W Топлинска Моќ 30 W, Дигитални греење Големина на Единица 176 x 185 x 180 mm ( L x W x H ) Резервоарот Големина 150 x 135 x 65 mm ( L x W x H ) Пакет Големина 205 x 195 x 215 mm ( L x W x H ) N.W. 2.20 kg G. W. 2.70 kg Превозот Политика(МНОГУ ВАЖНО,Pleae Прочита Пред вас цел)
НАШАТА ЦЕНА ВКЛУЧУВА ПРЕВОЗОТ НАДОМЕСТ НО СО ИСКЛУЧОК НА CSC ЦАРИНСКАТА CLEARANCS ПОЛНЕЊЕ.
Објектите ќе бидат испратени во рок од 48 часа, штом ќе примите вашата вкупно плаќање. Ако сакате да нарачате повеќе елементи, можете да контактирате со нас да разговараат за попуст. На повеќе ќе нареди, на повеќе попуст можете да го добиете!
Сите предмети ќе биде предаден според Вашите адреси, Па ве молиме љубезно двојно потврдете го вашиот превозот адреса прво пред да нарачате. Ако треба да се промени регистрирана адреса, ве молиме да ни ги испратите вашите пост адреси од страна на e-mail ПОБРЗО, или ,купувачот ќе биде одговорен за грешка и сите надоместоци.
Ние речиси бродот на item(s) to целиот свет, ние брод на објектот(освен многу малку објект) во САД директно од DHL,Тоа ќе е потребно околу 5 до 8 дена за да стигне до вас.

Карактеристики на понудата

боја:
220V, 110V
Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
TDOUBEAUTY PS-08A
Состојка:
Метал
Големина:
Small
Бренд Име:
TDOUBEAUTY
НЕТО-WT.:
2.2 kg

Слични понуди

Шарени Слатки Стоматолошки Огледало Модерен Корисни Пациентот Рака Огледало Стоматолошка Заштита Рака Заби Алатки За Нега На Забите Огледало
 • Неодамнешно

Шарени Слатки Стоматолошки Огледало Модерен Корисни Пациентот Рака Огледало Стоматолошка Заштита Рака Заби Алатки За Нега На Забите Огледало

DEN 288.00 302.88

Шарени Слатки Стоматолошки Огледало Модерен Корисни Пациентот Рака Огледало Стоматолошка Заштита Рака Заби Алатки За Нега На Забите ОгледалоМатеријал : ABS+СтаклоГолемина : 24.5*14cmБоја : зелена,жолта,виолетова,бела,сина,црвенаНето тежина : 125gКоличина : 1pcФункција : 1.100% Сосема нов2.Симпатична и убава3.Направени од високо квалитетни пластични и смола материјал кој е безбедно, без мирис, нетоксичен, животната средина и издржливи4.Оваа стоматолошки огледало функција е специјално дизајниран за следење на состојбата на оралната забиПакување : 1pc​За Плаќање : 1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

Едноставна Главата модел се однесува на усната шуплина симулација обука фиксиран на стоматолошки стол за било која позиција пракса
 • Неодамнешно

Едноставна Главата модел се однесува на усната шуплина симулација обука фиксиран на стоматолошки стол за било која позиција пракса

DEN 14400.00

Стоматолошката Модели : 28pcs или 32pcs заби, меки или тврди гуми за џвакање, FE articulator Метал топката заеднички...

10Pcs Стоматолошки Ортодонтски Интраорална Autoclavable Устата Настроената М-Форма Усна Образ Ремените Со Огледало
 • Неодамнешно

10Pcs Стоматолошки Ортодонтски Интраорална Autoclavable Устата Настроената М-Форма Усна Образ Ремените Со Огледало

DEN 726.00 771.84

Добредојдовте во мојата продавница, и се надевам дека ќе бидете среќни кога сте во шопинг!Сигурен продавачот,купи со доверба!1...

140Bags/10Pack 280 Ленти Заби Белење на Ленти Брзо Ефективни Лесен за Употреба Избелуваат Забите Комплет
 • Неодамнешно

140Bags/10Pack 280 Ленти Заби Белење на Ленти Брзо Ефективни Лесен за Употреба Избелуваат Забите Комплет

DEN 3840.00

140 Bags / 10 Pack 280 Ленти Заби Белење на Ленти Брзо Ефективни Лесен за Употреба Избелуваат Забите КомплетОсветленаPack Објект ОписиСекој пакет има 14 вреќи, на секоја кеса има 2 ленти (горните и долните заби заедно 28 ленти по пакетНапредни Заби Белење На ЛентиУпотреба : 1...

Висока брзина на моторни имајќи 6204 2RS 20X47X14MM 20X47X14 MM Длабоко ритам топката имајќи 6204-2RS 6204RS 6204 РС
 • Неодамнешно

Висока брзина на моторни имајќи 6204 2RS 20X47X14MM 20X47X14 MM Длабоко ритам топката имајќи 6204-2RS 6204RS 6204 РС

DEN 8400.00

6204 2 RS 20 X47 X14 MM 20 X47 X14 MM Длабоко ритам топката имајќи 62042 RS 6204 RS 6204 РС Висока брзина на моторни имајќи1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : Повеќе од 30000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранции : траење од 12 месеци повеќе

Стоматолошки Interproximal Намалување (ПИС) Мерач Мерка Заб Јазот Нерѓосувачки Челик Reciprocating ПИС Систем
 • Неодамнешно

Стоматолошки Interproximal Намалување (ПИС) Мерач Мерка Заб Јазот Нерѓосувачки Челик Reciprocating ПИС Систем

DEN 620.00 652.80

Карактеристики : Направени од не ' Рѓосувачки Челик Може да се sterilized во пареа автоклав,сува топлина автоклав,или во хемиска ладно стерилен Сет ги Опфаќа Следниве Големини 0.10 0.15 mm mm 0.20 0.25 mm mm 0.30 mm 0.40 mm 0.50 mm

10Pcs/ Set Стоматолошки Дијамант Мини Игла Датотека Поставите Метал и Стакло Камен Длето Остар
 • Неодамнешно

10Pcs/ Set Стоматолошки Дијамант Мини Игла Датотека Поставите Метал и Стакло Камен Длето Остар

DEN 368.00 391.68

Добредојдовте во мојата продавница, и се надевам дека ќе бидете среќни кога сте во шопинг!Сигурен продавачот,купи со доверба!1...

10*Стоматолошка лабораторија O-Форма Усна Образ Устата Настроената+ 4*Стоматолошки Двојна Глава Устата Настроената
 • Неодамнешно

10*Стоматолошка лабораторија O-Форма Усна Образ Устата Настроената+ 4*Стоматолошки Двојна Глава Устата Настроената

DEN 599.00 665.28

Добредојдовте во мојата продавница, и се надевам дека ќе бидете среќни кога сте во шопинг!Сигурен продавачот,купи со доверба!1...

Висок Квалитет Arum CADCAM Метал Мелничката Bur за Титаниум и Co-Cr
 • Неодамнешно

Висок Квалитет Arum CADCAM Метал Мелничката Bur за Титаниум и Co-Cr

DEN 4896.00 5760.00

Висок Квалитет Arum CADCAM Метал Мелничката Bur за Титаниум и CoCr Функција Секоја алатка е специјално конструиран за прецизна изведба, максимална трајност и подолг живот...

6202-2RS Длабоко ритам топката имајќи 15X35X11 MM 15*35*11 ММ 6202 2RS 15X35X11MM 15*35*11MM 6202RS 6202 РС 6202RZ 6202-2RZ
 • Неодамнешно

6202-2RS Длабоко ритам топката имајќи 15X35X11 MM 15*35*11 ММ 6202 2RS 15X35X11MM 15*35*11MM 6202RS 6202 РС 6202RZ 6202-2RZ

DEN 888.00

6202 2 RS 62022 RS 6202 RS 6202 РС Длабоко ритам топката имајќи 15 X35 X11 MM 15 X35 X11 MM Висока брзина на моторни имајќи1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : Повеќе од 30000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранции : траење од 12 месеци повеќе

10pcs Стоматолошки Силиконска Гума Смола База Скриени Протеза Полирање Burs светло сина
 • Неодамнешно

10pcs Стоматолошки Силиконска Гума Смола База Скриени Протеза Полирање Burs светло сина

DEN 340.00 378.24

Опис на идеална 10 дијамант burs за стоматолошки апликации Одлична за благороден метал, керамика, смола и така натаму непречено Спроведување на прецизни висок квалитет на обработка Долг живот трајност е зголемен за над 10 пати подолго од високобрзински челик сечење алатки и над 200 пати повеќе од тркала Безбеден, сигурен и лесен за употреба Вкупно обработка на трошоци може да се спуштаат за неколку патиДијаметар 2.35 mmГлавата големина : 10*20mmЗабелешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 13cm грешка, поради прирачник за мерење.Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакување Листа 1 сет (1 сет вклучува 10pcs како нашите слики покажува)

6204 2RS 20X47X14MM 20X47X14 MM 20*47*14MM 20*47*14 ММ 6204-2RS 6204RS 6204 РС Висока брзина на моторни имајќи
 • Неодамнешно

6204 2RS 20X47X14MM 20X47X14 MM 20*47*14MM 20*47*14 ММ 6204-2RS 6204RS 6204 РС Висока брзина на моторни имајќи

DEN 40800.00

6204 2 RS 20 X47 X14 MM 20 X47 X14 MM Длабоко ритам топката имајќи 62042 RS 6204 RS 6204 РС Висока брзина на моторни имајќи1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) МАКСИМАЛНА Брзина : Повеќе од 30000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранции : траење од 12 месеци повеќе

Избрани Боја Бебе Keepsake Ѓердани Првиот Заб Сад Кутија Пакет на 5
 • Неодамнешно

Избрани Боја Бебе Keepsake Ѓердани Првиот Заб Сад Кутија Пакет на 5

DEN 232.00 258.24

Опис : Материјал : Пластични Количина : 5pcs / set Боја : Избрани боја, испраќање по случаен Висина : околу 2cm / 0.79 инчен Дијаметар : околу 2 cm / 0.79 инчен Отворете го прозорецот за да се одржи изгубени заби Со бесење низа, може да се направи како стилист ѓердан Мини симпатична дизајн, keepsake за деца млеко заби Добар избор за бебе туш, децата ден или роденденски подарокВе молиме проверете ги пакет содржина како следново...

Висок Квалитет на 3 Компјутери се Справи со Стоматолошки Алатка ги Собереш Scaler Огледало Поставено од не ' Рѓосувачки Челик Забите се Чисти Со метална кутија Deasin
 • Неодамнешно

Висок Квалитет на 3 Компјутери се Справи со Стоматолошки Алатка ги Собереш Scaler Огледало Поставено од не ' Рѓосувачки Челик Забите се Чисти Со метална кутија Deasin

DEN 452.00 475.20

100% сосема нов и висок квалитет, од Нерѓосувачки Челик Стоматолошки Алатка 3pcs / setСпецификацииПрофесионална употреба за усмено испитување.Високо полиран финиш за естетска и отпорност на корозија.Обновливи по висока температура дезинфекција.Тип : Стоматолошки Постави АлаткаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликКоличина : 3 ЕезФункција : Антибактериски / ЏвакањеКарактеристики : Explorer Сонда, Колеџ Памук Plier, Стоматолошки Преглед ОгледалоСтоматолошки Преглед Огледало Должина : 16.3 cm / 6.42" (Прибл.)Explorer Должина на Сонда : 16.5 cm / 6.50" (Прибл.)Колеџ Памук Plier Должина : 15cm / 5.91" (Прибл.)Забелешки : 1...

3Pcs Стоматолошки 3 Начин Шприц Носителот Мали Виси Носителот Handpiece Носителот Една Закачалка 62.5*80*89.5 ММ
 • Неодамнешно

3Pcs Стоматолошки 3 Начин Шприц Носителот Мали Виси Носителот Handpiece Носителот Една Закачалка 62.5*80*89.5 ММ

DEN 856.00 911.04

Добредојдовте во мојата продавница, и се надевам дека ќе бидете среќни кога сте во шопинг!Сигурен продавачот,купи со доверба!1...