• Неодамнешно
16 Компјутери/многу Гроздобер Античките Човековиот Живот бизнис картички Разгледница Поздрав Роденден на Божиќ Подарок-Картички

16 Компјутери/многу Гроздобер Античките Човековиот Живот бизнис картички Разгледница Поздрав Роденден на Божиќ Подарок-Картички

DEN 333.12
Достапно

Количина на стоки


Материјал : Хартија
Тежина : околу 65g/пакет
Големина : Како фотографија покажува
Количина : 1 lot=1 пакет,1 пакет=16 компјутери разгледница
Напомена :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.
3.Различни пакет,истиот картичка на внатрешната

Карактеристики на понудата

Големина:
see photo
Бренд Име:
leaffei

Слични понуди

10 Компјутери/многу Студентите DIY Празно Разгледници Гроздобер Празно Серија Kraft Хартија DIY Поздрав Картичка Кафена и Бела Црна Картичка Подарок
 • Неодамнешно

10 Компјутери/многу Студентите DIY Празно Разгледници Гроздобер Празно Серија Kraft Хартија DIY Поздрав Картичка Кафена и Бела Црна Картичка Подарок

DEN 221.28

Материјал : ХартијаТежина : околу 10.7 g / еезГолемина : Отвори големина за 15x20cm,c изгуби големина за 15x10cm.Количина : 1 пакет=10 компјутериЗабелешки : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

INTERWELL STK21 ПВЦ Налепница, Симпатична Цртан филм ПВЦ Пена Прозрачна Налепница
 • Неодамнешно

INTERWELL STK21 ПВЦ Налепница, Симпатична Цртан филм ПВЦ Пена Прозрачна Налепница

DEN 960.00

Ве молиме имајте во предвид цената на интернет не е за вашата нарачка, ние се цитира како по вашите спецификации / requiremnets (материјал, големина, количина, заврши)Цена $20 не е конечната цена за налог, само за лесно плаќање...

200pcs/многу бело мастило бизнис картички обичај Транспарентен ПВЦ посета на картички Кориснички јасна Бизнис Картичка печатење на слободни Дизајн
 • Неодамнешно

200pcs/многу бело мастило бизнис картички обичај Транспарентен ПВЦ посета на картички Кориснички јасна Бизнис Картичка печатење на слободни Дизајн

DEN 1501.00 1766.40

200pcs / многу бело мастило бизнис картички обичај Транспарентен ПВЦ посета на картички Кориснички јасна Бизнис Картичка печатење на слободни ДизајнПВЦ транспарентен бизнис картичка дизајн е исклучителна, чувствувате добро, високо во атмосферата, не е лесно да се нула, водоотпорен, анти свиткување имитација гниење, собирање стапка е висока, комерцијални ефектот е одличен!Првата средба ќе биде импресиониран од друга страна, повеќе корпоративна култура слика и толеранција на вашата компанија...

Креативна личност блек метал членската картичка метал картичка високо - одделение метал картичка резба картичка ласерски картичка дизајн прилагодено
 • Неодамнешно

Креативна личност блек метал членската картичка метал картичка високо - одделение метал картичка резба картичка ласерски картичка дизајн прилагодено

DEN 8400.00

Фабриката детали : имаме повеќето професионални картичка со една фабрика во Кина Искуство 25 години картичка означување искуство Цена Factoy цена рок на Испорака 1520 работни дена излез 50000000 / устата имаме професионален дизајн одделот и производство техничари,вклучувајќи ја и нашата продажниот оддел да помогне да се направи една единствена картичка за вас,тоа не е само на една картичка,но како и бебето! Видови на Нерѓосувачки челик квалитети, од не ' рѓосувачки челик двострано Ла Зумира, злато позлата, сребро позлата, electroplating зелена бронза, црвена бронза позлата, розово злато позлата, електрофореза црна, црна, позлата...

Electroplated огледало метал членската картичка огледало нерѓосувачки челик картичка креативни метал членската картичка персоналните огледало метал
 • Неодамнешно

Electroplated огледало метал членската картичка огледало нерѓосувачки челик картичка креативни метал членската картичка персоналните огледало метал

DEN 9360.00

1 Метал бизнис картичка 2 85mm54mm(Можете да го прилагодите големина) 3 Дебелина : 0.4 m(Можете да изберете подебел материјал, ве молиме консултирајте се со клиенти) 4...

20 Парчиња/пакет Гроздобер Романтична Пост Картичка Класичен Париз Картичка Поставете Меморија Разгледници Може да Бидат Испратени Поздрав Картичка Office&Училиште S
 • Неодамнешно

20 Парчиња/пакет Гроздобер Романтична Пост Картичка Класичен Париз Картичка Поставете Меморија Разгледници Може да Бидат Испратени Поздрав Картичка Office&Училиште S

DEN 175.20

Материјал : ХартијаТежина : околу 71.8 g / пакетГолемина : Како фотографија покажуваКоличина : 1 пакет=20 компјутери разгледницаЗабелешки : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

SOSW-Исклучителна Магнетски Привлечна Картичка Случај Бизнис Картичка Случај Кутија Носителот Црна
 • Неодамнешно

SOSW-Исклучителна Магнетски Привлечна Картичка Случај Бизнис Картичка Случај Кутија Носителот Црна

DEN 226.56

100% Сосема нов и висок квалитет Мала тежина, погодно да се носат Може да се користи за да се одржи бизнис картичка, кредитна картичка, монети и други мали нешта се Вклопува удобно во вашиот џеб, чанта или торба Тоа е исто така одличен подарок 100% Сосема нов и висок квалитет.Мала тежина, погодно за носењеМоже да се користи за да се одржи бизнис картичка, кредитна картичка, монети и други мали нештаСе вклопува удобно во вашиот џеб, чанта или торбаТоа е исто така одличен подарокМатеријал : СТПНето тежина : 49gГолемина : 10.2 cm x 6.5 см x 1.7 cmБоја : ЦрнаКоличина : 1Пакет содржи : 1 x Магнетски Привлечна Картичка Случај (без мало пакет)Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

16Pcs/многу Гроздобер бизнис картички Kraft Хартија Разгледница Црна Хартија Честитки Бајка, Карта За Фестивал Партија Покана
 • Неодамнешно

16Pcs/многу Гроздобер бизнис картички Kraft Хартија Разгледница Црна Хартија Честитки Бајка, Карта За Фестивал Партија Покана

DEN 333.12

Материјал : ХартијаТежина : околу 65g / пакетГолемина : Како фотографија покажуваКоличина : 1 lot=1 пакет,1 пакет=16 компјутери разгледницаНапомена : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.3.Различни пакет,истиот картичка на внатрешната

Висок Quatity Персоналните Бранеа Од Нерѓосувачки Челик Се Зголеми Злато Метал Картички
 • Неодамнешно

Висок Quatity Персоналните Бранеа Од Нерѓосувачки Челик Се Зголеми Злато Метал Картички

DEN 8140.80

Висок Quatity Персоналните Бранеа Од Нерѓосувачки Челик Се Зголеми Злато Метал Картички1) Детален метал бизнис картичка descripation : име на Производ : метал пристап картичка 1...

Креативна личност, целосно прилагодени метал картичка електрофореза метал картичка блек метал членската картичка ВИП картичка
 • Неодамнешно

Креативна личност, целосно прилагодени метал картичка електрофореза метал картичка блек метал членската картичка ВИП картичка

DEN 8400.00

Фабриката детали : имаме повеќето професионални картичка со една фабрика во Кина Искуство 25 години картичка означување искуство Цена Factoy цена рок на Испорака 1520 работни дена излез 50000000 / устата имаме професионален дизајн одделот и производство техничари,вклучувајќи ја и нашата продажниот оддел да помогне да се направи една единствена картичка за вас,тоа не е само на една картичка,но како и бебето! Видови на Нерѓосувачки челик квалитети, од не ' рѓосувачки челик двострано Ла Зумира, злато позлата, сребро позлата, electroplating зелена бронза, црвена бронза позлата, розово злато позлата, електрофореза црна, црна, позлата...

200pcs/многу Директно Фабрика Производство прилагодено Транспарентен ПВЦ посета на картички Кориснички јасно/мраз Бизнис Картичка печатење
 • Неодамнешно

200pcs/многу Директно Фабрика Производство прилагодено Транспарентен ПВЦ посета на картички Кориснички јасно/мраз Бизнис Картичка печатење

DEN 1142.00 1344.00

200pcs / многу Директно Фабрика Производство прилагодено Транспарентен ПВЦ посета на картички Кориснички јасно / мраз Бизнис Картичка печатењеПВЦ транспарентен бизнис картичка дизајн е исклучителна, чувствувате добро, високо во атмосферата, не е лесно да се нула, водоотпорен, анти свиткување имитација гниење, собирање стапка е висока, комерцијални ефектот е одличен!Првата средба ќе биде импресиониран од друга страна, повеќе корпоративна култура слика и толеранција на вашата компанија...

(1000pcs/многу)Печатење матирано Пластика/ПВЦ Подарок Картички Картичка за Попуст Членство Картички ПВЦ/ Пластична Картичка превозот цена
 • Неодамнешно

(1000pcs/многу)Печатење матирано Пластика/ПВЦ Подарок Картички Картичка за Попуст Членство Картички ПВЦ/ Пластична Картичка превозот цена

DEN 6636.48

(1000pcs / многу)Печатење на Пластични / ПВЦ Подарок Картички Картичка за Попуст Членство Картички ПВЦ / Пластична Картичка превозот цена1 .Производи Име : подароккартички2...

Преносот на топлината Метал Бизнис Картичка со Бесплатен Примерок
 • Неодамнешно

Преносот на топлината Метал Бизнис Картичка со Бесплатен Примерок

DEN 7612.80

Преносот на топлината Метал Бизнис Картичка со Бесплатен Примерок1) Детален метал бизнис картичка descripation : име на Производ : изгравирани метални картичка 1...

Производителот Евтини Метал Бизнис Картичка Од Нерѓосувачки Челик, Метални Картичка
 • Неодамнешно

Производителот Евтини Метал Бизнис Картичка Од Нерѓосувачки Челик, Метални Картичка

DEN 6561.12

Производителот Евтини Метал Бизнис Картичка Од Нерѓосувачки Челик, Метални Картичка1) Детален метал бизнис картичка descripation : име на Производ : изгравирани метални картичка 1...

прилагодено на бизнис картички, печатење обичај мраз транспарентна пластика посета картичка печатење на посилни и водоотпорен име/посета картичка
 • Неодамнешно

прилагодено на бизнис картички, печатење обичај мраз транспарентна пластика посета картичка печатење на посилни и водоотпорен име/посета картичка

DEN 771.00 907.20

кориснички бизнис картички обичај мраз транспарентна пластика бизнис картичка печатење на посилни и водоотпорен име / посета картичкаПВЦ транспарентен бизнис картичка дизајн е исклучителна, чувствувате добро, високо во атмосферата, не е лесно да се нула, водоотпорен, анти свиткување имитација гниење, собирање стапка е висока, комерцијални ефектот е одличен!Првата средба ќе биде импресиониран од друга страна, повеќе корпоративна култура слика и толеранција на вашата компанија...