• Неодамнешно
Пролет, Есен Зима Жените капчиња чипка маица, блуза тенок секојдневен блузи tees за жените облека Camisas Blusas 1pcs/многу DS42

Пролет, Есен Зима Жените капчиња чипка маица, блуза тенок секојдневен блузи tees за жените облека Camisas Blusas 1pcs/многу DS42

DEN 182.00
DEN 225.12
-19 %
Достапно

Количина на стоки


Пролет, Есен зима жените капчиња чипка маица, блуза тенок секојдневен блузи tees за жените облека camisas blusas
2.Детали фотографии
1.Малку темата е нормална ситуација ,не може да забранета ,ако вие не сакате ,pls воопшто не се направи цел
2.Големината неколку големи или мали, тоа е нормално ,бидејќи нејзините направени од страна на човекот страна ,пак, ако не го сакате
pls воопшто не се направи цел
3.Ние може да не обезбеди следење на информации (помалку од 10usd)
4.Овој член е без мало пакет
5.Ние ги испратите по случаен избор на боја
6.ние само бидете сигурни дека производот е исто ,брендот висат ознака можеби различни ,ако не сакате,pls не го прават цел
7.гаќи една големина значи случаен големина на M L XL
8.Затоплување : pls прочитате пред да направите нарачка
3.Како да се измери големината : слободен големина како слика
половината кошула
4.Прочитајте детали пред цел
ако можете да го направите како што е подолу,ќе добиете подарок
Превозот начин
Бесплатен превозот од кина пост воздух mail .15-40 дена можете да го добиете.итно цел можете да изберете DHL/EMS,некои земја нема повеќе од 2 месеци ), па ако решите овие брод метод, ве молиме почекајте трпеливо;Ако сакате да ги добиете побрзо ,ве молиме да изберете друг брод метод како ЕМС UPS, TNT DHL и сл.
Плаќање
Зависи од вас . За кредитна картичка е подобро
Кога да брод
1 ден по исплата потврди со aliexpress
Обичај такса
Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок . Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не одговорни било царински.Ве молиме да се разбере. Благодарам многу
Повратни информации
1. Ние зависи од нашите клиенти задоволство да успее затоа позитивни повратни информации е многу важно за нас.

Карактеристики на понудата

Големина:
One Size
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Активни
Ткаенина Тип:
Сомотски
Материјал:
Памук,Полиестер,Најлон,Spandex,Акрилик
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
како Слика
Стил:
Европа
Пол:
Жените
Место на Потекло:
yiwu
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Име на производ:
блуза кошула
Големина:
една големина
Материјал:
како на слика

Слични понуди

Моден Жените Канцеларијата Дама Формално Копчето Надолу Бела Кошула Долг Ракав Кошула Блузи Блуза ropa mujer
 • Неодамнешно

Моден Жените Канцеларијата Дама Формално Копчето Надолу Бела Кошула Долг Ракав Кошула Блузи Блуза ropa mujer

DEN 316.00 400.32

Моден Жените Канцеларијата Дама Формално Копчето Надолу Бела Кошула Долг Ракав Кошула Блузи Блуза ropa mujerСостојба : НоваГолемина : S / M / L / XL / XXLБоја : БелаПакет : Една МаицаГолемина Биста Рамо ДолжинаМ 88cm 38cm 55cmL 92cm 39cm 56cmXL 96cm 40cm 57cmXXL 100cm 41cm 58cmТаму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.1 инч = 2.54 смВе молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

2017 Половина Ракав Шарени Кошули Жените О Вратот Blousa Femme Пролет Лето Секојдневен Лабава Tee Блузи Streetwear Кошула Camisa Mujer
 • Неодамнешно

2017 Половина Ракав Шарени Кошули Жените О Вратот Blousa Femme Пролет Лето Секојдневен Лабава Tee Блузи Streetwear Кошула Camisa Mujer

DEN 1248.00 2044.80

2017 Половина Ракав Шарени Кошули Жените О Вратот Blousa Femme Пролет Лето Секојдневен Лабава Tee Блузи Streetwear Кошула Camisa Mujer​Лабава секојдневен шарени летна блузаМатеријал : памук + ленБоја : темно сива, сина, портокаловаГолемина : една големина Големина Должина Рамо Биста Полите Ракав должина со рамо Една големина 58 110 44Единица : cm (1 cm=0.39 инчен; 1 инч=2.54 см)Се мери во со рамна поставени позиција, може да биде 13 см разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.

2017 Есен жените облека нови жените блузи корејски долг ракав блуза женската кошула едноставен повик солидна кошули жените блузи D65 30
 • Неодамнешно

2017 Есен жените облека нови жените блузи корејски долг ракав блуза женската кошула едноставен повик солидна кошули жените блузи D65 30

DEN 516.00 585.60

$8.19 $ 6.74 $12.19 $ 8.51 $13.13 $ 9.85 $11.50 $ 9.43 $20.89 $ 9.19 $12.99 $ 9.23 $17.99 $ 12.59 $9.60 $ 6.05 $9.50 $ 6.37 $9.69 $ 8.53 $14.53 $ 9.30 $12.99 $ 9.87Азија Големина Должина Биста Ракав ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН М 63 24.82 96 37.82 27 10.64 L 64 25.22 100 39.40 28 11.03 XL 65 25.61 104 40.98 29 11.43 2 XL 66 26.00 108 42.55 30 11.82 3 XL 67 26.40 112 44.13 31 12.21 4 XL 68 26.79 116 45.70 32 12.61Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

Топла Продажба Година Нови Пристигнувањето на Пролетта и Есента корејски Мода Жените Блуза V Деколте, Долг Ракав Тенок Чипка Женската Кошула 63C 30
 • Неодамнешно

Топла Продажба Година Нови Пристигнувањето на Пролетта и Есента корејски Мода Жените Блуза V Деколте, Долг Ракав Тенок Чипка Женската Кошула 63C 30

DEN 555.00 630.72

hot_tail топлажешкаАзија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН М 58 22.85 86 33.88 57 22.46 35 13.79 L 59 23.25 90 35.46 58 22.85 36 14.18 XL 60 23.64 94 37.04 59 23.25 37 14.58 2 XL 61 24.03 98 38.61 60 23.64 38 14.97Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

Жените Ладно Рамо Кошули, Тесни Половината Блуза 2018 О Јака Кошули Дами Chiffon Блузи Облека Женски Девојчиња Кошули шик Blusa
 • Неодамнешно

Жените Ладно Рамо Кошули, Тесни Половината Блуза 2018 О Јака Кошули Дами Chiffon Блузи Облека Женски Девојчиња Кошули шик Blusa

DEN 545.00 1047.36

Големина На Насоки 1 Ве молиме погледнете нашите големина на табелата пред да го купат Бидејќи облека верзија тип се различни, ве Молиме да изберете големина едноставно според вашата облека...

Johnature 2017 Нови Жените Кошула Коса Вертикален Копчето Нерегуларни Плус Големина Навивам Ракавот Миење Сина Џеб Лабава Секојдневен Врвот Blouse7
 • Неодамнешно

Johnature 2017 Нови Жените Кошула Коса Вертикален Копчето Нерегуларни Плус Големина Навивам Ракавот Миење Сина Џеб Лабава Секојдневен Врвот Blouse7

DEN 662.00 946.08

Големина Информациидимензии : должина 6268 cm, рамо 38cm, биста 106cm, ракав 57cm, манжетната 23cm,понесете 142cmБелешки : Грешка во рок од 3cm поради прирачник за мерење(Единица : cm, 1 инч= 2.54 см, 1 cm= 0.39 инчи)Производ Детали

Врвен квалитет на есен девојки памук долги ракави кошули тексас везови бебе девојки принцеза блуза деца секојдневен блузи бебе облека
 • Неодамнешно

Врвен квалитет на есен девојки памук долги ракави кошули тексас везови бебе девојки принцеза блуза деца секојдневен блузи бебе облека

DEN 492.00 522.72

Врвен квалитет на есен девојки памук долги ракави кошули тексас везови бебе девојки принцеза блуза деца секојдневен блузи бебе облекаголемина : 2t,3t,4,5,6,7,8;боја : светло сина;пакување : 1pcs кошула;големина на лист(единица / cm) големина : 2t : должина 39cm,биста 30cm*2; големина : 3t : должина 41cm,биста 32cm*2; големина : 4t : должина 43cm,биста 33cm*2; големина : 5t : должина 45см,биста 36cm*2; големина : 6t : должина 48cm,биста 38cm*2; големина : 8t : должина 51cm,биста 41cm*2; Забелешка : плочка мерка,таму можеби 13cm грешка,ве молиме да се разбере,ви благодариме!Висок Квалитет,Фабрика Цена! ќе ги најдете на прекрасен свет! pls се провери мојата продавница websit :

Плус Големина Одблесокот Кратко Sleeve Жените Блуза 4Xl 5Xl Европа Назад Лак Вратоврска Гроздобер Бургундија Висока Ниска Блузи Кошули Femme Blusa
 • Неодамнешно

Плус Големина Одблесокот Кратко Sleeve Жените Блуза 4Xl 5Xl Европа Назад Лак Вратоврска Гроздобер Бургундија Висока Ниска Блузи Кошули Femme Blusa

DEN 749.00 1248.00

Мерка вашиот грб со следниве чекори(1)Стави вашиот најмногу одговара на грб исправен и рамна .(2)Мерката на рамо / ракав должина / биста како на сликата.(3)Изберат правото големина според подолу големина на табелата.(4)Не го мерка на вашето тело, големината не е во РЕД .Детали слика : Плус Големина Одблесокот Кратко Sleeve Жените Блуза 4 Xl 5 Xl Европа Назад Лак Вратоврска Гроздобер Бургундија Висока Ниска Блузи Кошули Femme BlusaГолемина Споредба (Само за референца)

2017 Женска Чипка Chiffon Блузи Топла Продажба Црно Бела Дама S M L XL XXL XXXL Спојување Долг Ракав Блузи Блуза 3013
 • Неодамнешно

2017 Женска Чипка Chiffon Блузи Топла Продажба Црно Бела Дама S M L XL XXL XXXL Спојување Долг Ракав Блузи Блуза 3013

DEN 357.00 383.52

S M L XL XXL XXXL 2013 ТОПЛА Продажба Женска Црна Чипка Chiffon Блузи Дама Спојување Долг Ракав Блузи 3013 Карактеристики : 100% Сосема Нов...

Моден Зимски Плетени Џемпер Блуза за жените 2018 Пролет Долг Ракав Шупливи Надвор Блузи Кошули Џемпер Блуза Секојдневен Тенок Врвот
 • Неодамнешно

Моден Зимски Плетени Џемпер Блуза за жените 2018 Пролет Долг Ракав Шупливи Надвор Блузи Кошули Џемпер Блуза Секојдневен Тенок Врвот

DEN 1152.00 1440.00

Моден Зимски Плетени Џемпер Блуза за жените 2018 Пролет Долг Ракав Шупливи Надвор Блузи Кошули Џемпер Блуза Секојдневен Тенок ВрвотЗимски Риба Памук Жените Блузи 2018 Пролет Модални Блуза Жените Blusa Feminina V деколте, Плетени Блуза Жените Кошула, ЏемперГолемина : ве молиме прочитајте ја големината на табелата и да се споредат детали големини со твое пред ставање на налозиВе молиме овозможи 14cm разликата се должи на рачно мерење.Уживајте во вашата шопинг на AliexpressНие ќе бродови од по уплатата во рок од 3 дена...

Нова Есен Жени Секси Блуза Мрежа Комбинација Чипка Кошула Женски Тенок Секојдневен Блузи Долг Ракав Блузи Blusas Плус Големина 3XL AB412
 • Неодамнешно

Нова Есен Жени Секси Блуза Мрежа Комбинација Чипка Кошула Женски Тенок Секојдневен Блузи Долг Ракав Блузи Blusas Плус Големина 3XL AB412

DEN 624.00 1222.56

Answer : ___________________________ Note : 1 Поради разликата помеѓу набљудувачите и светла боја можеби малку различни од реалниот...

2017 Пролет Нова Мода Домот Блузи корејски Стил Блуза на Долги Ракави Chiffon Кошула Женски Носат Обичните Жени Шарени Кошула 710B30
 • Неодамнешно

2017 Пролет Нова Мода Домот Блузи корејски Стил Блуза на Долги Ракави Chiffon Кошула Женски Носат Обичните Жени Шарени Кошула 710B30

DEN 473.00 576.48

recommend_tail Купи Сега : $ 10.2 Купи Сега : $ 10.2 Купи Сега : $ 10.2 Купи Сега : $ 11.0 Купи Сега : $ 11.0 Купи Сега : $ 11.0 Купи Сега : $ 10.2 Купи Сега : $ 11.0 Купи Сега : $ 11.0 Купи Сега : $ 11.9 Купи Сега : $ 11.0 Купи Сега : $ 11.0 препорачувам го препорачувам го препорачувамАзија Големина Должина Биста Ракав Рамо Половината ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН M 58.5 23.05 90 35.46 57 22.46 38 14.97 96 37.82 L 59.5 23.44 94 37.04 58 22.85 39 15.37 100 39.40 XL 60.5 23.84 98 38.61 59 23.25 40 15.76 104 40.98 2 XL 61.5 24.23 102 40.19 60 23.64 41 16.15 108 42.55Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

2018 Лето Цвет Жените Блуза Флорални Кратко Sleeve Дами Chiffon Лабава Секојдневен Блузи Круг Вратот Каки Бела Сина
 • Неодамнешно

2018 Лето Цвет Жените Блуза Флорални Кратко Sleeve Дами Chiffon Лабава Секојдневен Блузи Круг Вратот Каки Бела Сина

DEN 225.00 225.12

Топла Продажба Стил Производи : Мерење / Големини / M / L (мерна единица : CM / CM) за да се избегне прирачник за мерење на грешка 2 CM 3 CM2018 Лето Цвет Жените Блуза Флорални Кратко Sleeve Дами Chiffon Лабава Секојдневен Блузи Круг Вратот Каки Бела Сина Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга...

Кратко Sleeve lapel Бела Chiffon Блуза Колеџ Правец на Bowknot Удобност Кошула 2017 Лето Нови Продажба на Големи Големина на Облека LJ390
 • Неодамнешно

Кратко Sleeve lapel Бела Chiffon Блуза Колеџ Правец на Bowknot Удобност Кошула 2017 Лето Нови Продажба на Големи Големина на Облека LJ390

DEN 414.00 767.04

Кратко Sleeve lapel Бела Chiffon Блуза Колеџ Правец на Bowknot Удобност Кошула 2017 Лето Нови Продажба на Големи Големина на Облека LJ390големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип XS 78 57 56 34 S 82 58 57 35 M 86 59 58 36 L 90 60 59 37големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип XL 94 61 60 38 2 XL 98 62 61 39 3 XL 102 63 62 40 4 XL 106 64 63 41 Топло Совет : за мерење на големината може да биде 2cm грешка, оваа ситуација не е голем квалитет проблем ве Молиме имајте во предвид дека од 1 cm = 0.39 инчиPls забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Џ.К униформа Кошула Лето Кратки ракави Круг вратот Петар Пан јака прекрасен Слива цвет везови Бела Кошула
 • Неодамнешно

Џ.К униформа Кошула Лето Кратки ракави Круг вратот Петар Пан јака прекрасен Слива цвет везови Бела Кошула

DEN 719.00 756.96

Џ.К униформа Кошула Лето Кратки ракави Круг вратот Петар Пан јака прекрасен Слива цвет везови Бела КошулаДимензија Големина(cm) рамо биста пред кошула должина Назад кошула должина на ракав XS 37 94 48 44 22 S 38 96 50 46 23 M 39 98 52 48 24 L 40 100 54 50 25 XL 41 102 56 52 26 XXL 42 104 58 54 27Answer : ___________________________ Note : Податоци постои мала грешка, Мали боја разликата не е да се избегнуваат ...

2017 Пролет Нови Жените Стрипови Печатење Лак Јака Долг Ракав Блуза Дами Vinatge Лабава Секојдневен Свила Блуза Блузи
 • Неодамнешно

2017 Пролет Нови Жените Стрипови Печатење Лак Јака Долг Ракав Блуза Дами Vinatge Лабава Секојдневен Свила Блуза Блузи

DEN 3988.80

ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТАS рамо 38cm биста 92cm ракав 54cm length66cmМ рамо 39cm биста 96cm ракав 55cm length67cmL рамо 40cm биста 100cm ракав 56cm length68cm

Голема големина женска облека 2018 лето нови V деколте кратки ракави памук и лен грб солидна лабава диви дното грб
 • Неодамнешно

Голема големина женска облека 2018 лето нови V деколте кратки ракави памук и лен грб солидна лабава диви дното грб

DEN 782.00 1303.20

големина биста Рамо ширина Долга облека Ракав Должина Половината обемот ткаенината Панталони долго Забелешки XL 110 71 25 дваесет и три 2 XL 116 72 25.7 23.7 3 XL 122 73 26.4 24.4 4 XL 128 74 27.1 25.1 5 XL 134 75 27.8 25.8

Секси XL Црни Везови Капчиња Чипка Сечење на Врвот Strapless Долг Ракав Топла Продажба Топла продажба W910007
 • Неодамнешно

Секси XL Црни Везови Капчиња Чипка Сечење на Врвот Strapless Долг Ракав Топла Продажба Топла продажба W910007

DEN 523.00 550.08

Овој производ е во парк, ние можеме да брод за вас во рок од 24 часа.Како вашите повратни информации е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО...

Леопард Печати Уникатен Кошули за Жените Лето Стил Блуза Секојдневен Кошула Модни Дами Евтини Жените Chiffon Кошула Долго Sleev
 • Неодамнешно

Леопард Печати Уникатен Кошули за Жените Лето Стил Блуза Секојдневен Кошула Модни Дами Евтини Жените Chiffon Кошула Долго Sleev

DEN 456.00 479.52

Стил : модна Комбинација : едно парче Ракав : долг ракав Јака : сврти надолу јака Ракав тип : редовни ракав Шема : Леопард печати Материјал : Chiffon Боја : тексас сина Должина : 50 Големина : S~XLСтандардната Големина На Овој Облека Крпа Големина Должина(CM) Биста(CM) Ракав(CM) Рамо(CM) S 59 60 88 34 М 61 92 62 36 L 63 96 64 38 XL 65 100 66 40 Забелешка : Прирачник за грешка при мерење опсег 13 CMСАД$ 20.55 / парчеСАД$ 22.65 / парчеСАД$ 21.41 / парчеСАД$ 22.36 / парчеСАД$ 23.28 / парчеСАД$ 25.41 / парчеСАД$ 22.79 / парчеСАД$ 19.78 / парчеДобредојдовте : ако ви се интересни во нашата големо производ, ве молиме да дојде до продавница : Се Нашата Вип Memember : Додадете нашата продавница за вашата продавница листа стане нашите ВИП за да добиете специјален попуст за вашата следна цел снабдување оригинални слики за нашата супер агенти поддршка пад на превозот и се меша боиНашите услуги Ажурирање на нашите нови производи everyda Над 5годишна Професионална производ искуство Конкурентна цена и висок квалитетАко имате посебни инструкции за вашата нарачка, како што се откажат превозот инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат!ПопустOEM Цел е добредојден, Голем попуст за големи промет на големо со цел!!Ако ви се трошат над одредена количина од нашата продавница, можете автоматски да добие огромен попуст : Над НАС$ 200.00 Добиете 6% Попуст !Над НАС$ 250.00 се Добие 8% Попуст !Над НАС$ 300.00 Добиете 10% Попуст !Ве молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да го стави на ред...

NIJIUDING Женски Plaid со Долги ракави Кошула и Долга Кошула Широк Кошули Жените Секојдневен Памук, Лен Кошула Блузи Blusas
 • Неодамнешно

NIJIUDING Женски Plaid со Долги ракави Кошула и Долга Кошула Широк Кошули Жените Секојдневен Памук, Лен Кошула Блузи Blusas

DEN 601.00 1035.84

Почитувани Пријатели,ве молиме прочитајте ги информациите пред да нарачате Транспорт време е за 2590 дена, ако не можете да го добиете вашиот парцела во 30 дена, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи датум на испорака за вас...

реално Свила 150g двострано Поврзана Женската Кошула Ракави Turtleneck Кошула Lapel Јакна
 • Неодамнешно

реално Свила 150g двострано Поврзана Женската Кошула Ракави Turtleneck Кошула Lapel Јакна

DEN 1387.20

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Големина на ТабелаМерење Во CM Големина Рамо Градите Должина на Ракав L 36 84 57 53 XL 38 88 58 54 XXL 39 96 60 55 XXXL 40 102 61 56Мерење Во Инчи Големина Рамо Градите Должина на Ракав L 14.2 33.1 22.4 20.9 XL 15.0 34.6 22.8 21.3 XXL 15.4 37.8 23.6 21.7 XXXL 15.7 40.2 24.0 22.0

Жените Блузи И Блузи 2018 Тексас Кошули Корејски Моден Облека Долг Ракав Тексас Кошула Жена Camisa Blusa Camisetas Femininas
 • Неодамнешно

Жените Блузи И Блузи 2018 Тексас Кошули Корејски Моден Облека Долг Ракав Тексас Кошула Жена Camisa Blusa Camisetas Femininas

DEN 652.00 767.52

1 За Русија Брод : ве Молиме дајте ни го вашето целосно име и презиме ,бидејќи Царинските барања .Големина (cm) Биста (cm) Должина (cm) Рамо (cm) Должина на Ракав (cm) XS 80 62 35 55 S 84 63 36 ОД 56 М 88 64 37 57 L 92 65 38 58 XL 96 66 39 59 2 XL 100 67 40 60 3 XL 104 68 41 61 ве Молиме овозможи 13cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на тоаAnswer : ___________________________ NOTE : Како Различни Компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од под сликите.