• Неодамнешно
Брус Ли Jeet kune do cours,целосен сет 10 DVD,Кинески Боречки Вештини Наставата Пршлен,Кунг Фу Обука DVD,англиски превод

Брус Ли Jeet kune do cours,целосен сет 10 DVD,Кинески Боречки Вештини Наставата Пршлен,Кунг Фу Обука DVD,англиски превод

DEN 2879.52
Достапно

Количина на стоки


ФОКУС : Нашата компанија ги имаат сите видови на kungfu & taichi DVD
1.Ние може да се направи облека (вклучувајќи го и големина и стил ) во зависност од вашата потреба.( ние сме вашиот приватен казанџии)
2.Фокус : Ние се специјализираат во кориснички услуги
3.Можете да дадете информации за она што го сакате ,можам да ти дадам suggsiton.
4.ние сме вашиот приватен казанџии.
МОИТЕ ЧЕВЛИ ПРОДАВНИЦА :
Фенг Веи Брус Ли е Jeet kune do и ученици Глуми Брус Ли Jeet kune do високи туториал на студиото
Кинески боречки вештини покаже инженеринг меѓународни познатата актерка боречки уметник Брус Ли живеат сеопфатна Кинески боречки вештини и Западен Бокс
основана Jeet Kune Do страна на Холивудски филмови се прошири на целиот свет Големиот Кинески Кунг Фу од пофалби за луѓе на светот Фенг Веи оригинални Кинески PLA Специјални Сили инструктори под tutelage на Брус Ли kens ученик Тед Вонг учење Jeet kune do Глуми објавени Брус Ли нога моќ трик Брус Ли Енциклопедија авторитетен Jeet Kune Do 《 специјални сили еден хит убие Combatives обука 》 и 《 Брус Ли Jeet kune do високи туториал 》 јадење Брус Ли Jeet kune do напреден туторијал
должина пакување
· Пакување 6
· G 9787887215574
· ISRCCNM230630404
· ISBNCNM230630404
· пакување ширина пакување ширина
· објавен датумот на · објавени датум 1.40 боја
· објавен датумот 18.80 боја
· објавен датумот 580.65
· објавен датумот 14.00 боја
· DVD

Карактеристики на понудата

Боречка Вештина Стил:
кунг фу

Слични понуди

Нерѓосувачки челик таи чи вентилатор за двојно се соочуваат кинески кунг фу tieshan три бои
  • Неодамнешно

Нерѓосувачки челик таи чи вентилатор за двојно се соочуваат кинески кунг фу tieshan три бои

DEN 1200.00

стокови името : двоенсоочуваат нерѓосувачки челик кунг фу вентилаторбоја : црна ,црвена , златнаматеријал : не ' рѓосувачки челик , свиладолжина : 34cmтежина : 0.4 kg

2 ПАРЧИЊА Фитнес Бокс Тренинг Мит Цел Фокусирање Удар Подлога Ракавица ММА Карате Muay Тајландски Удар Санда Влошки Спортски Ракавици
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА Фитнес Бокс Тренинг Мит Цел Фокусирање Удар Подлога Ракавица ММА Карате Muay Тајландски Удар Санда Влошки Спортски Ракавици

DEN 378.24

Вовед : Сопственик на трајни и модерен пар на рака цел е сон на секој бокс љубовник Тука ние сме возбудени за да се препорача овој Боксер Цел да сте...

Брус Ли Jeet Kune Do Cours-Почетник Cours Volum Две,1 DVD,Кинески Боречки Вештини Наставата Пршлен,Кунг Фу Обука,англиски Превод
  • Неодамнешно

Брус Ли Jeet Kune Do Cours-Почетник Cours Volum Две,1 DVD,Кинески Боречки Вештини Наставата Пршлен,Кунг Фу Обука,англиски Превод

DEN 863.52

ФОКУС : Нашата компанија ги имаат сите видови на kungfu & taichi DVD1.Ние може да се направи облека (вклучувајќи го и големина и стил ) во зависност од вашата потреба.( ние сме вашиот приватен казанџии)2.Фокус : Ние се специјализираат во кориснички услуги3.Можете да дадете информации за она што го сакате ,можам да ти дадам suggsiton.4.ние сме вашиот приватен казанџии.МОИТЕ ЧЕВЛИ ПРОДАВНИЦА :

Shaolin Тринаесет-движење Копје вистински кинеската Традиционална Shao Lin Кунг фу Диск англиски Преводи DVD
  • Неодамнешно

Shaolin Тринаесет-движење Копје вистински кинеската Традиционална Shao Lin Кунг фу Диск англиски Преводи DVD

DEN 863.52

ФОКУС : Нашата компанија ги имаат сите видови на kungfu & taichi DVD1.Ние може да се направи облека (вклучувајќи го и големина и стил ) во зависност од вашата потреба.( ние сме вашиот приватен казанџии)2.Фокус : Ние се специјализираат во кориснички услуги3.Можете да дадете информации за она што го сакате ,можам да ти дадам suggsiton.4.ние сме вашиот приватен казанџии.МОИТЕ ЧЕВЛИ ПРОДАВНИЦА :

Брус Ли Jeet kune do cours-Почетник cours Volum Еден,1 DVD,Кинески Боречки Вештини Наставата Пршлен,Кунг Фу Обука,англиски превод
  • Неодамнешно

Брус Ли Jeet kune do cours-Почетник cours Volum Еден,1 DVD,Кинески Боречки Вештини Наставата Пршлен,Кунг Фу Обука,англиски превод

DEN 863.52

ФОКУС : Нашата компанија ги имаат сите видови на kungfu & taichi DVD1.Ние може да се направи облека (вклучувајќи го и големина и стил ) во зависност од вашата потреба.( ние сме вашиот приватен казанџии)2.Фокус : Ние се специјализираат во кориснички услуги3.Можете да дадете информации за она што го сакате ,можам да ти дадам suggsiton.4.ние сме вашиот приватен казанџии.МОИТЕ ЧЕВЛИ ПРОДАВНИЦА :

Брус Ли Jeet Kune Do-висок Степен на Cours Volum Шест,Cath и Заклучување Техники на 1 DVD,Боречки Вештини Наставата Пршлен,англиски Превод
  • Неодамнешно

Брус Ли Jeet Kune Do-висок Степен на Cours Volum Шест,Cath и Заклучување Техники на 1 DVD,Боречки Вештини Наставата Пршлен,англиски Превод

DEN 863.52

ФОКУС : Нашата компанија ги имаат сите видови на kungfu & taichi DVD1.Ние може да се направи облека (вклучувајќи го и големина и стил ) во зависност од вашата потреба.( ние сме вашиот приватен казанџии)2.Фокус : Ние се специјализираат во кориснички услуги3.Можете да дадете информации за она што го сакате ,можам да ти дадам suggsiton.4.ние сме вашиот приватен казанџии.МОИТЕ ЧЕВЛИ ПРОДАВНИЦА :

Btibpse Пена Nunchucks / Nunchaku за Пракса и Почетник Гума Nunchucks за Деца Обука за возрасни
  • Неодамнешно

Btibpse Пена Nunchucks / Nunchaku за Пракса и Почетник Гума Nunchucks за Деца Обука за возрасни

DEN 911.52

Btibpse Пена Nunchucks / Nunchaku за Пракса и Почетник Гума Nunchucks за Деца Обука за возрасни функција Нерѓосувачки челик внатрешна цевка Сунѓерот контакт nunchaku, висококвалитетни спортски фитнес Еден стап должина 28cm, Синџир должина 17cm ,Вкупна должина : 73cm Возрасните, децата се погодни за употреба Лесен, безбеден и издржливи спортски стока Тежина : 100g