• Неодамнешно
Shaolin Тринаесет-движење Копје вистински кинеската Традиционална Shao Lin Кунг фу Диск англиски Преводи DVD

Shaolin Тринаесет-движење Копје вистински кинеската Традиционална Shao Lin Кунг фу Диск англиски Преводи DVD

DEN 863.52
Достапно

Количина на стоки


ФОКУС : Нашата компанија ги имаат сите видови на kungfu & taichi DVD
1.Ние може да се направи облека (вклучувајќи го и големина и стил ) во зависност од вашата потреба.( ние сме вашиот приватен казанџии)
2.Фокус : Ние се специјализираат во кориснички услуги
3.Можете да дадете информации за она што го сакате ,можам да ти дадам suggsiton.
4.ние сме вашиот приватен казанџии.
МОИТЕ ЧЕВЛИ ПРОДАВНИЦА :

Карактеристики на понудата

Боречка Вештина Стил:
кунг фу
Аудио и видео тема:
shao lin
Складирање медиум:
dvd
Диск Количина:
1 DVD
Превод Јазик:
Англиски

Слични понуди

Нерѓосувачки челик таи чи вентилатор за двојно се соочуваат кинески кунг фу tieshan три бои
  • Неодамнешно

Нерѓосувачки челик таи чи вентилатор за двојно се соочуваат кинески кунг фу tieshan три бои

DEN 1200.00

стокови името : двоенсоочуваат нерѓосувачки челик кунг фу вентилаторбоја : црна ,црвена , златнаматеријал : не ' рѓосувачки челик , свиладолжина : 34cmтежина : 0.4 kg

2 ПАРЧИЊА Фитнес Бокс Тренинг Мит Цел Фокусирање Удар Подлога Ракавица ММА Карате Muay Тајландски Удар Санда Влошки Спортски Ракавици
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА Фитнес Бокс Тренинг Мит Цел Фокусирање Удар Подлога Ракавица ММА Карате Muay Тајландски Удар Санда Влошки Спортски Ракавици

DEN 378.24

Вовед : Сопственик на трајни и модерен пар на рака цел е сон на секој бокс љубовник Тука ние сме возбудени за да се препорача овој Боксер Цел да сте...

Btibpse Пена Nunchucks / Nunchaku за Пракса и Почетник Гума Nunchucks за Деца Обука за возрасни
  • Неодамнешно

Btibpse Пена Nunchucks / Nunchaku за Пракса и Почетник Гума Nunchucks за Деца Обука за возрасни

DEN 911.52

Btibpse Пена Nunchucks / Nunchaku за Пракса и Почетник Гума Nunchucks за Деца Обука за возрасни функција Нерѓосувачки челик внатрешна цевка Сунѓерот контакт nunchaku, висококвалитетни спортски фитнес Еден стап должина 28cm, Синџир должина 17cm ,Вкупна должина : 73cm Возрасните, децата се погодни за употреба Лесен, безбеден и издржливи спортски стока Тежина : 100g

Брус Ли Jeet Kune Do-висок Степен на Cours Volum Шест,Cath и Заклучување Техники на 1 DVD,Боречки Вештини Наставата Пршлен,англиски Превод
  • Неодамнешно

Брус Ли Jeet Kune Do-висок Степен на Cours Volum Шест,Cath и Заклучување Техники на 1 DVD,Боречки Вештини Наставата Пршлен,англиски Превод

DEN 863.52

ФОКУС : Нашата компанија ги имаат сите видови на kungfu & taichi DVD1.Ние може да се направи облека (вклучувајќи го и големина и стил ) во зависност од вашата потреба.( ние сме вашиот приватен казанџии)2.Фокус : Ние се специјализираат во кориснички услуги3.Можете да дадете информации за она што го сакате ,можам да ти дадам suggsiton.4.ние сме вашиот приватен казанџии.МОИТЕ ЧЕВЛИ ПРОДАВНИЦА :

Брус Ли Jeet Kune Do Cours-Почетник Cours Volum Две,1 DVD,Кинески Боречки Вештини Наставата Пршлен,Кунг Фу Обука,англиски Превод
  • Неодамнешно

Брус Ли Jeet Kune Do Cours-Почетник Cours Volum Две,1 DVD,Кинески Боречки Вештини Наставата Пршлен,Кунг Фу Обука,англиски Превод

DEN 863.52

ФОКУС : Нашата компанија ги имаат сите видови на kungfu & taichi DVD1.Ние може да се направи облека (вклучувајќи го и големина и стил ) во зависност од вашата потреба.( ние сме вашиот приватен казанџии)2.Фокус : Ние се специјализираат во кориснички услуги3.Можете да дадете информации за она што го сакате ,можам да ти дадам suggsiton.4.ние сме вашиот приватен казанџии.МОИТЕ ЧЕВЛИ ПРОДАВНИЦА :