• Неодамнешно
Бесплатен Превозот 1000 КОМПЈУТЕРИ/многу ДА-220 Изолација Изолација Жито М3 Завртка Изолирани Капа Висока Температура Кристал Заптивка Прстен

Бесплатен Превозот 1000 КОМПЈУТЕРИ/многу ДА-220 Изолација Изолација Жито М3 Завртка Изолирани Капа Висока Температура Кристал Заптивка Прстен

DEN 248.00
DEN 278.40
-11 %
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики на понудата

Број На Модел На:
TO220

Слични понуди