• Неодамнешно
кубен циркон паун brooch pin мажите мода жените & мажите накит бесплатен превозот 925 sterling silver со кубни циркони

кубен циркон паун brooch pin мажите мода жените & мажите накит бесплатен превозот 925 sterling silver со кубни циркони

DEN 9552.00
Достапно

Количина на стоки


925 sterling silver со кубни циркон паун brooch
Ставање наредби & плаќања :
Во моментов,можете да со користење на Visa,Master Card,QIWI,Western Union и банкарски трансфер,Повеќе можности за плаќање ќе биде availabe на Aliexpress во иднина.
За Превозот :
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе превозот вашата нарачка во рок од 10-60business дена по aliexpress comfirm плаќање.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена.ако немате било какви посебни барањето ,прогласи вредност на фактура ќе напишете помалку цена.
Политика На Враќање :
Се враќа прифатени во 1days од денот на пристигнувањето.Објектот треба да биде во својата originda состојба во originda пакет.100% наплата за продажба цена .Превозот и осигурување не се враќа.

Карактеристики на понудата

Метална боја:
Црна Позлатен Пиштол, Платина Позлатен
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
miyi
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони

Слични понуди

Женска Сребрен Тон Јасно Rhinestones Африкански Слонче Brooch Pin
 • Неодамнешно

Женска Сребрен Тон Јасно Rhinestones Африкански Слонче Brooch Pin

DEN 13872.00

ДЕТАЛЕН ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ : СпецификацииНова Мода broochнаправени со квалитетот кристал1) Високо квалитетен материјал2) за Добар Изглед и добро допирање3) Модерен стилГолемина на : било која големина е достапнаЛогоа : според клиентите дизајнНарачана дизајни се прифатливиЛогото да се прикажува овде е само за референцаПАКУВАЊЕ И ИНСПЕКЦИЈА : 1.MOQ : 100pcs2.Време на испорака : 37day3 Packaging Детали : polybag и картонЗошто да изберат нас : 1.Ние сме еден од една фабрика во Кина, топло добредојде на вашиот дизајн2.Мали ред и мешани објекти се достапни3.Брза испорака како што повеќето од производите што ги имаат во залиха4.Competetive цена и добар квалитет5.Ние може да се направи sameples и производи според клиенти requitments

Високо квалитетен дизајн розово злато-боја шарени паун брошеви кристално јасно шарм иглички накит Y
 • Неодамнешно

Високо квалитетен дизајн розово злато-боја шарени паун брошеви кристално јасно шарм иглички накит Y

DEN 144.00 239.52

За НасНашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Прекрасни Модни Кристал Накит Цвет Јака Brooch Девојка Роденден Подарок Broche Шамија Тока Свадба Букети Додатоци
 • Неодамнешно

Прекрасни Модни Кристал Накит Цвет Јака Brooch Девојка Роденден Подарок Broche Шамија Тока Свадба Букети Додатоци

DEN 163.00 232.32

ЦЕЛ НА ИНФОРМАЦИИ 1 Мини Цел Е 1 Сет Бесплатен Превозот, Да Може Да Се Меша Цел 2 Цел Слободно Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус...

Европската круг цвет 8 бои кристално бела школка бисер монистра, брошеви мода за жените свадби иглички накит G
 • Неодамнешно

Европската круг цвет 8 бои кристално бела школка бисер монистра, брошеви мода за жените свадби иглички накит G

DEN 168.00 279.36

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Dragonfly Brooch Јасно Кристал Глеѓ Pin брошеви C981 На
 • Неодамнешно

Dragonfly Brooch Јасно Кристал Глеѓ Pin брошеви C981 На

DEN 249.12

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC981 На Dragonfly Форма БрошевиЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ : Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред илипо купувањето...

100pcs/многу година Патриотски Мода Жени Мажи Накит Американското Знаме И Крстот Кристал Pin Brooch
 • Неодамнешно

100pcs/многу година Патриотски Мода Жени Мажи Накит Американското Знаме И Крстот Кристал Pin Brooch

DEN 12912.00

Corss BroochМатеријали Легури , Кристално кристал,Емајл Грб Рамно Назад , Шие месо тело , Бар , Pin, Brooch Големина 54mmx45, Прилагодите Стил Клиент дизајн е во ред MOQ 100pcs Плаќање Paypal , Western Union, T / T,Пари Грам Испорака FEDEX, UPSот , DHL, TNT, EMS Апликација Свадба Brooch, Brooch За Поканата, Sash, Aair Бенд, Капи, Шалови ,Појас, Подарок Кутија Декорација, Облека, ДекорацијаПовеќе Стил за васАвион BroochПеперутка BroochКамео Brooch / Pendant / Тока

Моден гроздобер топла овална големи иглички сребрена боја кристал кристал венчаница brooch дама подарок накит B1435
 • Неодамнешно

Моден гроздобер топла овална големи иглички сребрена боја кристал кристал венчаница brooch дама подарок накит B1435

DEN 204.00 239.52

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Прекрасни 100pcs/многу Ballroom Танцува Неколку Brooch Пурпурна Кристал Brooch pin
 • Неодамнешно

Прекрасни 100pcs/многу Ballroom Танцува Неколку Brooch Пурпурна Кристал Brooch pin

DEN 15960.96

Ние обезбеди....Висок квалитет и ниска фабрика цена на производи!Професионални кориснички услуги!Убаво услуги на клиентите и послепродажните услуги !Спецификации1,големина : 58mm2,пакет : 1pc во една opp вреќа+меур пакет+картон.3,brooch назад : безбедно зајакот главата pin.Реално пука слики : Големите разлики во квалитетBrooch грбот за вашиот избор : Топло истакна : ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Кристал Кристал brooch Леопард Pin брошеви C782 Д3
 • Неодамнешно

Кристал Кристал brooch Леопард Pin брошеви C782 Д3

DEN 311.52

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC782 D3 Леопард Форма БрошевиЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ : Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред илипо купувањето...

Шарм розово злато-боја голема месечината кристал brooch благородна кристал игли за жените елегантен накит W
 • Неодамнешно

Шарм розово злато-боја голема месечината кристал brooch благородна кристал игли за жените елегантен накит W

DEN 144.00 239.52

За НасНашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Timlee X034 Глазура Глеѓ Ангел Текстура Brooch Игли,Модни Накит Трговија На Големо
 • Неодамнешно

Timlee X034 Глазура Глеѓ Ангел Текстура Brooch Игли,Модни Накит Трговија На Големо

DEN 156.00 175.20

Нови гроздобер broochГОЛЕМИНА на : METERIAL : алуминиумскиПАКУВАЊЕ : opp б agБОЈА : како на сликатаБидејќи на агол и светлина,вистински објект може да биде малку поинаков од сликата,се Надевам, ќе може да се разбере.Ние го прифатат плаќање преку Зачувам (кредитна картичка), Money Bookers.western union .итн.1...

Timlee X177 Цртан Филм Симпатична Животно Куќа Montain Фокс Дизајн На Метални Брошеви Иглички Buttton Pin-Трговија На Големо
 • Неодамнешно

Timlee X177 Цртан Филм Симпатична Животно Куќа Montain Фокс Дизајн На Метални Брошеви Иглички Buttton Pin-Трговија На Големо

DEN 28.00 31.20

Новата симпатична broochГОЛЕМИНА на : METERIAL : алуминиумскиПАКУВАЊЕ : opp б agБОЈА : како на сликатаБидејќи на агол и светлина,вистински објект може да биде малку поинаков од сликата,се Надевам, ќе може да се разбере.Ние го прифатат плаќање преку Зачувам (кредитна картичка), Money Bookers.western union .итн.1...

BoYuTe 10Pcs се Меша Бои Синџир Цвет Brooch трговија на Големо Мода се Мажи Одговараат на Свадба Brooch
 • Неодамнешно

BoYuTe 10Pcs се Меша Бои Синџир Цвет Brooch трговија на Големо Мода се Мажи Одговараат на Свадба Brooch

DEN 491.00 545.76

Answer : ___________________________ Note : Ние го прифаќаме наведете бои, ако треба, ве молиме, напишете количината насекоја боја кога се одржи редот...

Голем круг брошеви за жени 8 бои висок степен на школка бисер кристално зголеми злато-боја мода свадби накит иглички Б
 • Неодамнешно

Голем круг брошеви за жени 8 бои висок степен на школка бисер кристално зголеми злато-боја мода свадби накит иглички Б

DEN 216.00 253.92

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

10 Стилови Шкорпија Животни/Цвет Метал Brooch Игли За Жените Кристал Брошеви Мода Накит Додатоци Broche Иглички
 • Неодамнешно

10 Стилови Шкорпија Животни/Цвет Метал Brooch Игли За Жените Кристал Брошеви Мода Накит Додатоци Broche Иглички

DEN 52.00 71.52

10 Стилови Шкорпија Животни / Цвет Метал Brooch Игли За Жените Кристал Брошеви МодаНакит Додатоци Broche ИгличкиОпис100% Сосема НовМатеријал : Алуминиумски + акрилик / ЛегураКоличина : 1 ПарчеГолемина : PBA0090 4.5 cm*4.5 cm ; PBA0093 Heigh 6.7 см , Широка 4cm ;PBA0094 Heigh 6.5 см , Широка 4.2 cm ; PBA0095 6*3.9 cm

Промоции !! Брошеви ! Бесплатен Превозот Европската Имитација Бисер Дама Брошеви Црна Глеѓ Златна Значка Brooch Додатоци Br833
 • Неодамнешно

Промоции !! Брошеви ! Бесплатен Превозот Европската Имитација Бисер Дама Брошеви Црна Глеѓ Златна Значка Brooch Додатоци Br833

DEN 132.00 139.20

Стилови : Нова Мода БрошевиПредмет Бр : BR833Материјал : Алуминиумски, Имитација Бисер МонистраБои : Златна Легура, Црна Глеѓ

Класична корејска Божиќ подарок Божиќ дрво цртан филм полн brooch женски pin H1075
 • Неодамнешно

Класична корејска Божиќ подарок Божиќ дрво цртан филм полн brooch женски pin H1075

DEN 98.00 149.28

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации , ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" испорака време : 10 28 дена.Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт."Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 2560 денаРуската Пост т г полно име (презиме, средно име, презиме) за да се добие пакет, со цел да се избегне не може да се испрати, ве молиме да ги доставите точни полно име правописот, ви благодариме на вниманието!Ние сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас .Превозот1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.2...

4 еез 1 Сет Цртан филм Глеѓ Brooch Поставите Значки Метал Pin Мајмун Праска Облека Иглички Фармерки Ранец Harajuku
 • Неодамнешно

4 еез 1 Сет Цртан филм Глеѓ Brooch Поставите Значки Метал Pin Мајмун Праска Облека Иглички Фармерки Ранец Harajuku

DEN 91.00 96.00

[додатоци] тип : брошеви, игли, brooch[материјал] : комерцијална легури,кристално[површински третман] : Позлата[тежина] : околу 10 gПогоден за чанти, облека, капи, шалови додатоци!