• Неодамнешно
beler 1Pc Нови Carburetor Хидрати Y-Zinger Одговара за Јамаха PW80 Dirt Bike 1983-1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006

beler 1Pc Нови Carburetor Хидрати Y-Zinger Одговара за Јамаха PW80 Dirt Bike 1983-1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006

DEN 1295.52
Достапно

Количина на стоки

Нови Carburetor Хидрати Y-Zinger Одговара за 1983-2006 Јамаха PW80 Dirt Bike
Состојба : 100% нови Боја : Сребро & Црн Материјал : Метал & Пластични & Гума Објект се вклучени : 1x Carburetor Компатибилен Со : Одговара за Јамаха PW80 1983-2006
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински
Функција :
1) Добар квалитет, трајни употреба.
2) Компатибилен со Јамаха PW80 1983-2006
3) Лесен за инсталација.
4) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
beler
Тип На Објект:
Carburetor
Име На Модел:
-
Објектот Ширина:
11.5cm
Објектот Висина:
5.5cm
Објектот Тежина:
0.443kg
Материјал Тип:
метал & пластични & гума
Специјални Функции:
Стабилни карактеристики, висока сигурност
боја:
Сребро & Црна
одговара 1:
за Јамаха PW80 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1992 1993 1994
Се вклопат 2:
за Јамаха PW80 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2005 2006

Слични понуди

RG500 ГАМА ХИДРАТИ ПОПРАВКА КОЛЕКЦИИ CARBURETOR ПОПРАВКА КОЛЕКЦИИ 20-RG500CR
 • Неодамнешно

RG500 ГАМА ХИДРАТИ ПОПРАВКА КОЛЕКЦИИ CARBURETOR ПОПРАВКА КОЛЕКЦИИ 20-RG500CR

DEN 566.40

RG500 ГАМА ХИДРАТИ ПОПРАВКА КОЛЕКЦИИ CARBURETOR ПОПРАВКА КОЛЕКЦИИ 20RG500 CRFEDEX,UPSот,DHL. Овие може да ги пратите на сите информации на време.Следење веб : Aliexpress превозот : http : / / activities.aliexpress.com / aliexpress_shipping.php?spm=a2g0s.9042647.4.6.p1 A0nrВе молиме почекајте за повеќе денови кога не можете да ги пратите на тоа, и ќе забележите на испорача време...

скутер carburetor E - Задави E-Задави Stylepro Mikuni Carburetor ATU ИПК Hussar Генерички Keeway РЕКС
 • Неодамнешно

скутер carburetor E - Задави E-Задави Stylepro Mikuni Carburetor ATU ИПК Hussar Генерички Keeway РЕКС

DEN 441.60

Продажба Име cc Тип Година ATU Чикаго Stratos 50 2011 ATU Спин GE50 50 ИПК Еуро 2 2006 2009 Година Adly Сребро Фокс 50 50 JT50 20062009 Adly Thunderbike 50 50 TB50 20062007 Aprilia за сексуално и репродуктивно 125 125 PX 19992002 Aprilia за сексуално и репродуктивно 125 Трки 125 PX 20002002 ИПК Aragon 50 50 ИПК Еуро 2 20062007 ИПК Aragon GP 50 50 ИПК Еуро 2 20062007 ИПК Формула R50 50 20072009 ИПК GTR 25 50 20042005 ИПК GTR 50 50 20022004 ИПК GTR 50 50 20052006 ИПК Hussar 50 50 JR50 20012003 ИПК Hussar 50 50 JR50 20062007 ИПК Оливер 50 50 2003 ИПК Оливер 50 50 20052007 ИПК Оливер 50 (45 kmh) 50 20042005 ИПК Оливер Град (25 kmh) 50 2006 ИПК Оливер Град 50 50 20062007 ИПК Оливер Спорт (25 kmh) 50 2006 ИПК Оливер Спорт 50 50 ИПК Еуро 2 20062007 ИПК Пуканки 50 50 JP50 20012003 ИПК Пуканки 50 (45 kmh) 50 2001 година ИНДЕКСОТ Пуканки 50 (45 kmh) 50 2005 ИПК Пуканки 50 Euro2 50 ИПК Еуро 2 20062007 ИПК 50 Пуканки FL 50 2002 Општа IDEO 50 50 ИПКEuro2 20062007 Генерички Оникс 50 Генерички ROC 50 Генерички XOR 2 50 Генерички XOR 50 50 ИПКEuro2 20062007 Генерички XOR Конкуренција 50 50 ИПКEuro2 20062007 Генерички XOR 50 Удар 50 ИПКEuro2 20062007 GILERA Runner 125 FX ДД 125 ZAPM07000 19971998 GILERA Runner 125 FX ДД 125 ZAPM07000 1999 GILERA Runner 125 FX ДД 125 ZAPM07000 19992003 GILERA Runner 180 FXR ДД 180 ZAPM08000 19992000 GILERA Runner 180 FXR ДД 180 ZAPM08000 20002003 GILERA Runner 180 FXR DT 180 ZAPM08000 19971998 Keeway Arn 50 50 од 2009 година Keeway FДело 50 50 ИПКEuro2 20062007 Keeway Флеш 50 50 ИПКEuro2 20062007 Keeway Фокус 25 50 TABM 20052006 Keeway Фокус 50 50 TABM 20052007 Keeway Ураганот 50 50 TAB2 20052007 Keeway Matrix 125 125 TABM 20052006 Keeway Matrix 25 50 TABM 20052006 Keeway Matrix 50 50 TABM 20052007 Keeway RX8 50 50 ИПКEuro2 20062007 Keeway RY6 50 50 од 2009 година Keeway RY8 50 2006 Kreidler Фолија 50 мопед RMCC 50 20042005 Kreidler Фолија RMC 50Б 50 2003 Kreidler Фолија RMC 50Б 50 20042005 Kreidler Фолија 50 RMCC 50 20042005 Kreidler Фолија 50 Трка XL 50 Б 20022003 година Kreidler 50 Flory мопед 50 2005 Kreidler Flory 50 РК Б 50 2004 Kreidler Flory 50 РК C 50 20032004 Kreidler Flory 50брзина 50 FLORY 20022003 година Kreidler Galactica 50 од 2009 година Kreidler Турист 50 50 од 2009 година Kreidler Jigger 50 50 од 2009 година Kreidler РК 50 Б 50 20042005 Kreidler РК 50 C 50 20042005 Kreidler РК 50 мопед 50 20042005 Motowell Магнетни 50 Motowell Magnet City 50 Motowell Магнетни РС 50 Motowell Магнетни Спортски 50 Motowell Retrosa 50 PegasКорона 50 Piaggio Хексагонални 125 2 T 125 EXS1 T 19961998 Piaggio Хексагонални LX 125 125 ZAPM15000 19982000 година Piaggio Хексагонални 150 150 EXV1 T 19941998 Piaggio Хексагонални 180 LXT 180 ZAPM06000 19982000 година Piaggio SEK 125 2 T 125 CSM1 T 19951997 Piaggio SEK 150 150 CVM1 T 19961998 Piaggio Скипер 125 МОЈОТ 98 125 ZAPM12000 19982000 ГОДИНА РЕКС Capriolo 50 50 MK50 19982000 ГОДИНА РЕКС MK2 50 1999 РЕКС MK2 50 2000 РЕКС РЕКС 25 19961999 ГОДИНА РЕКС РЕКС 50 19961999 година РЕКС Rexy 25 MK2 19972001 РЕКС Rexy 50 MK2 19972001 РЕКС Скутер 50 50 19992003 РЕКС Сребро Улица 50 19992002 Rieju MAMBO 50 Tauris 50 YH50 QT / А1 20072009 Rieju Tauris САМБА 50 50 JL50 QT51 20072009 Сакс Орел 50 Сакс Брзина Џет 50 20082009 Сакс Џет Брзина Р 50 20082009 Сакс Брзина Сила 50 20082009 Сакс Брзина Сила Р 50 20082009 TGB Куршум 50 BM 20082010 TGB Куршум RR 50 Б.

Бесплатен превозот ZSDTRP PD42J 42mm Вакуум Carburetor случај за хонда, Јамаха и други 400cc да 700cc тркачки мотор
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот ZSDTRP PD42J 42mm Вакуум Carburetor случај за хонда, Јамаха и други 400cc да 700cc тркачки мотор

DEN 2227.00 3324.48

Добредојдовте на ZSDTRP продавница!Бесплатен превозот ZSDTRP PD42 J 42mm Вакуум Carburetor случај за хонда, Јамаха и други 400cc да 700cc тркачки моторПо наредба, јас ќе испрати наскоро,на секое прашање може да се испрати на вести за мене...

KELKONG PD18J PD24J 18MM Вакуум Дијафрагмата Клипот Собранието Скутер Мотоцикл Carburetor GY6-50CC/80CC PD18J QMI152/157 Мотор
 • Неодамнешно

KELKONG PD18J PD24J 18MM Вакуум Дијафрагмата Клипот Собранието Скутер Мотоцикл Carburetor GY6-50CC/80CC PD18J QMI152/157 Мотор

DEN 239.52

* Сосема Нов и Висок КвалитетДел Големина На : клипот дијаметар 18 MMКлипот висина 33.5 MMГлавната маслоpin изложени должина 30ММ,Вкупната висина на клипот и иглата е 82 MM,Вакуум дијафрагмата дијаметар од околу 52 MM.Ве молиме проверете со големина на купување.Поправка колекции генерално се користи во PD50 / 80 J carburetor модели погоре, на клипот дијаметар е 18 MM...

18MM МОТОЦИКЛ Carburetor За Suzuki LT80 LT 80 Quadsport ATV Quad го Замени МОТОРОТ 80cc ОЕМ 13200-40B00 13200-40B10 Авто нови хидрати
 • Неодамнешно

18MM МОТОЦИКЛ Carburetor За Suzuki LT80 LT 80 Quadsport ATV Quad го Замени МОТОРОТ 80cc ОЕМ 13200-40B00 13200-40B10 Авто нови хидрати

DEN 1096.80

18 MM МОТОЦИКЛ Carburetor За Suzuki LT80 LT 80 Quadsport ATV Quad го Замени МОТОРОТ 80cc ОЕМ 1320040 B00 1320040 B10 Ставка Опис Fitment : Carburetor Собранието За 19872006 Suzuki LT80 LT 80 Quadsport ATV Quad...

KAWASAKI ЏЕТ СКИ w/ BN34 BN38 BN44 CARBURETOR ОБНОВА КОМПЛЕТ JS300 JS400 JS550 CARBURETOR KIT (Одговара: Повеќе од едно возило)
 • Неодамнешно

KAWASAKI ЏЕТ СКИ w/ BN34 BN38 BN44 CARBURETOR ОБНОВА КОМПЛЕТ JS300 JS400 JS550 CARBURETOR KIT (Одговара: Повеќе од едно возило)

DEN 648.00

ЏЕТ СКИ CARBURETOR ОБНОВА НА КОМПЛЕТОБНОВА ЗА ПОЛНЕЊЕ ЗА ЕДЕН MIKUNI BN CARBURETOR.ОДГОВАРА : KAWASAKI ЏЕТ СКИ w / MIKUNI BN34, BN38 & BN44JS300 w / BN34JS440 w / BN38JS550 w / BN38JS550 w / BN44FEDEX,UPSот,DHL....

1 Сет Мотоцикл Carburetor Изолатор За H O N D A CB400VTEC CB400 VTEC 1999-2010 00 01 02 03 04 05 06 07 08 09
 • Неодамнешно

1 Сет Мотоцикл Carburetor Изолатор За H O N D A CB400VTEC CB400 VTEC 1999-2010 00 01 02 03 04 05 06 07 08 09

DEN 604.00 671.52

Мотоцикл Мотоцикл Carburetor Изолатор За повеќе производи : Висок квалитет на лепак и 100% сосема нов cid) Овие carburetor интерфејси и carburetor на вашиот велосипед се совршено се вклопуваат.Тоа е одличен избор за вас и за вашиот мотор...

Carburetor Автоматски Електрични Задави Мотор Carburetor Електронски Гас За GY6 50cc 80cc 125cc 150cc Скутер
 • Неодамнешно

Carburetor Автоматски Електрични Задави Мотор Carburetor Електронски Гас За GY6 50cc 80cc 125cc 150cc Скутер

DEN 228.00 284.16

Спецификации : Боја : Црна+ЦрвенаМатеријал : Бакар, ABSКоличина : ПарчеЖица должина : околу 61cmдолжина:52mmширина:41mmПосебни Карактеристики : Додадете концентрирани startupFitment : За GY6 50cc 80cc 125cc 150cc скутерAnswer : ___________________________ Note : 1...

Нови Carburetor & Електромагнетниот Одговара на Хонда GX390 Генератор 13 HP Мотор Хидрати
 • Неодамнешно

Нови Carburetor & Електромагнетниот Одговара на Хонда GX390 Генератор 13 HP Мотор Хидрати

DEN 888.00

Новата Замена На ДеловиПакет Содржи : 1x CarburetorОдговара : Хонда GX270 9 HP, GX390 13 HP ГенераторЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.

Сите бесплатен превозот-JDMSPEED Carburetor Комплет Одговара За Kohler CV Серија CV490 CV491 CV492 CV493 12 853 117-S Хидрати
 • Неодамнешно

Сите бесплатен превозот-JDMSPEED Carburetor Комплет Одговара За Kohler CV Серија CV490 CV491 CV492 CV493 12 853 117-S Хидрати

DEN 1055.52

JDMSPEED Carburetor Комплет Одговара За Kohler CV Серија CV490 CV491 CV492 CV493 12 853 117S Хидрати Една Година Гаранција Спецификација : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Заменува ОЕМ Делови No : Kohler 12 853 107S, 12 853 117S Одговара на Модели : CV490 CV491 CV492 CV493

4pc Гума Мотоцикл Carburetor Хидрати Доза Интерфејс Конектор Адаптер Цевка Колектор За Јамаха XJR1200 95-99 XJR1300 98-06
 • Неодамнешно

4pc Гума Мотоцикл Carburetor Хидрати Доза Интерфејс Конектор Адаптер Цевка Колектор За Јамаха XJR1200 95-99 XJR1300 98-06

DEN 1378.00 1583.52

2006 година100% Сосема Нова Боја : Како Слики Материјал : Висок Квалитет Лепак Specifcation : Секој производи ќе бидат проверени во многу добра состојба пред пакет...

АТВ CGPE30 30мм Мотоцикл Доза Цела Цевка за Висок Квалитет Доза Цела Цевка За CG 200-250cc АТВ Dirt Bike Оди Kart JQ-109
 • Неодамнешно

АТВ CGPE30 30мм Мотоцикл Доза Цела Цевка за Висок Квалитет Доза Цела Цевка За CG 200-250cc АТВ Dirt Bike Оди Kart JQ-109

DEN 270.00 293.76

АТВ CGPE30 30мм Мотоцикл Доза Цела Цевка за Висок Квалитет Доза Цела Цевка За CG 200250cc АТВ Dirt Bike Оди Kart JQ109 Пакет се Вклучуваат : 1 x pc Доза Цела Цевка Одговара За CG 200250cc АТВ Dirt Bike Јама Велосипед Оди kart кабриолетМожете да платите преку Visa, Mastercard, QIWI, Маестро, Web Money, Boleto и банкарски трансфер.Можете да контактирате со нас за да ја врати стоката во рок од 7 дена и го испрати назад до нас во рок од 30 дена...

KELKONG PD24J 22MM Вакуум Дијафрагмата Клипот Собранието Скутер Мотоцикл Carburetor GY6-125cc PD24J QMI152/157 Мотор
 • Неодамнешно

KELKONG PD24J 22MM Вакуум Дијафрагмата Клипот Собранието Скутер Мотоцикл Carburetor GY6-125cc PD24J QMI152/157 Мотор

DEN 239.52

​* Сосема Нов и Висок КвалитетДел Големина На : клипот дијаметар 22 MMКлипот висина 45 MMГлавната маслоpin изложени должина 36 MM,Вкупната висина на клипот и иглата е 82 MM,Вакуум дијафрагмата дијаметар од околу 59 MM.Ве молиме проверете со големина на купување.Поправка колекции генерално се користи во PD24 J carburetor модели погоре, на клипот дијаметар е 22 MM...

beler PZ19 Carburetor 19mm Хидрати Рака Задави Кабел за 50cc 90cc 110cc 125cc АТВ Dirt Bike Quad Оди Kart за Хонда, Јамаха Kazuma
 • Неодамнешно

beler PZ19 Carburetor 19mm Хидрати Рака Задави Кабел за 50cc 90cc 110cc 125cc АТВ Dirt Bike Quad Оди Kart за Хонда, Јамаха Kazuma

DEN 1036.32

PZ19 Carburetor 19mm Хидрати Рака Задави Кабел Одговара за 50cc 90cc 110cc 125cc АТВ Dirt Bike Quad Оди Kart ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Состојба : 100% нови Боја : Сребро & Црн Материјал : Метал & Гума Мотор Отворање на К...

Мотоцикл Нечистотија Велосипед Трки Carburetor Гума Аглеста Адаптер Влезот Доводна Цевка За MIKUNI VM24 ОКО KOSO KEIHIN PE28 30 32 34mm
 • Неодамнешно

Мотоцикл Нечистотија Велосипед Трки Carburetor Гума Аглеста Адаптер Влезот Доводна Цевка За MIKUNI VM24 ОКО KOSO KEIHIN PE28 30 32 34mm

DEN 473.00 525.60

Мотоцикл Нечистотија Велосипед Трки Carburetor Гума АдаптерГолемината како фото шоу.Fitment : Се вклопат за Повеќето Круг Страна MIKUNI KEIHIN ОКО KOSO 28mm 30мм 32милиметри 34mm CarburetorНие одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!1...

KELKONG АВТО Нови Carburetor Хидрати За Poulan Им Занатски Пила За Walbro WT-89 891 Сребро.
 • Неодамнешно

KELKONG АВТО Нови Carburetor Хидрати За Poulan Им Занатски Пила За Walbro WT-89 891 Сребро.

DEN 427.20

* Сосема Нов и Висок КвалитетБоја : Сребро Состојба : Нова На Добра Состојба Пакет : 1 buc Carburetor Fitment : Се однесуваат на Дел Број : 530069703, 530035343, 530071620, 545006058, 545006057 или 545081885Заменете ОЕМ Poulan Број : 545081885 / 530069703 / 530071821 / 530071618 / 530071620 / 545006057Заменете ОЕМ Walbro Број : WT891 / W20 / WT89 / WT391 / WT600 / WT624 / WT625 / WT637 / WT662 Опис:Ова е непостоењето на оригинални резервни дел ве Молиме проверете ја големината за компатибилност пред да нарачате тоа Conditon : 100% Сосема Нова Боја : Сребро Функција : Висока класа квалитетот и многу издржливи,Добра Работна Состојба и Лесно да се Инсталира.Answer : ___________________________ Note : Она што го гледате е она што ќе добиете,нема нешто повеќе и нема нешто помалку!Ве молиме бидете сигурни дека тоа може да се вклопи во вашиот мотор пред купување на тоа...

30мм Мотоцикл Carburetor Carburador За Pwk Mikuni Универзален Мотор Црна Carburetor Скутер Мотокрос Со Енергија Авиони
 • Неодамнешно

30мм Мотоцикл Carburetor Carburador За Pwk Mikuni Универзален Мотор Црна Carburetor Скутер Мотокрос Со Енергија Авиони

DEN 1512.00

wyприклучокstartЖешка Стока$470.55$21.5$220$135$51.53$31.2$31.35$187.95wyприклучоккраен Производ Повеќе30мм Мотоцикл Carburetor Carburador за PWK Mikuni Универзален Мотор Црна Carburetor Скутер Мотокрос Со Енергија авиони

Alconstar - 55мм Алуминиум Мото Carburetor Филтер за Воздух Првенство за Одговара Keihin ОКО KOSO 32 34mm PWK32 PWK34 Правец на Купот Рог Првенство
 • Неодамнешно

Alconstar - 55мм Алуминиум Мото Carburetor Филтер за Воздух Првенство за Одговара Keihin ОКО KOSO 32 34mm PWK32 PWK34 Правец на Купот Рог Првенство

DEN 403.00 672.00

Опис : Мотор carburetor ремонтирам филтер за воздух првенство. Универзален и за голем бренд карбураторите на 32милиметри / 34mm.Големини се означени на слики, ве молиме проверете слики внимателно за да бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот објект. Материјал : CNC Алуминиум ('Рѓа Отпорни)Пакетот Вклучува : 1 Парче Филтер За Воздух Првенство3 Парчиња Завртки Одговара За : KEIHIN PWK ОКО KOSO 32милиметри 34mm Carburetor

Carburetor Хидрати Кабел Задави За Хонда Мини Велосипед ST70 ST90 CT90 S90 DY100 Скутер
 • Неодамнешно

Carburetor Хидрати Кабел Задави За Хонда Мини Велосипед ST70 ST90 CT90 S90 DY100 Скутер

DEN 1534.00 1632.00

Carburetor Хидрати Кабел Задави За Хонда Мини Велосипед ST70 ST90 CT90 S90 DY100 СкутерОпис : Conditon : 100% Сосема НовБоја : Како На Сликата ПокажаМатеријал : Цинк легураДоза дупка големина : 19mmМонтажа дупка центар дијаметар : 48mmФилтер за воздух Доза : 38mmФункција : Кабел Задави Carburetor,Висока класа квалитетот и многу издржливи,Добра Работна Состојба и Лесно да се Инсталира,Нема Промена е Потребно.Fitment : Тоа се вклопува Хонда ST70 ST90 CT90 S90...

(1 сет $ 13)HMHonda твин-цилиндричен четири-мозочен удар HG125-3А CB-125T Keihin carburetor поправка kit (со 21.9 MM клипот собрание)
 • Неодамнешно

(1 сет $ 13)HMHonda твин-цилиндричен четири-мозочен удар HG125-3А CB-125T Keihin carburetor поправка kit (со 21.9 MM клипот собрание)

DEN 624.00

Оваа carburetor поправка колекции погоден за HG1253А CB125 T твинцилиндричен четиримозочен удар мотоцикл, означени на детална слика на големината, препорачливо е да се купи пред споредување на големината...