• Неодамнешно
Гроздобер Германија Дрвена Рачка Вистински Бренд Автоматско Дебели Windproof Машки Чадор За Дожд Човек Чадори Три Виткање

Гроздобер Германија Дрвена Рачка Вистински Бренд Автоматско Дебели Windproof Машки Чадор За Дожд Човек Чадори Три Виткање

DEN 1034.00
DEN 1216.80
-15 %
Достапно

Количина на стоки


7040860147440044 чадор US $ 24.99 /парче US $ 22.99 /парче US $ 16.69 /парче US $ 22.49 /парче US $ 24.69 /парче US $ 16.80 /парче US $ 24.99 /парче US $ 25.69 /парче US $ 21.99 /парче US $ 18.69 /парче US $ 17.99 /парче US $ 30.22 /парче
2016 година Нови Вистински Бренд Автоматско Дебели Windproof Машки Дрвена Рачка Чадор За Дожд Човек Чадори Три Виткање По виткање целосна должина : 34 CM,
Одвраќање на ефективни дијаметар : 110 CM, тежина : 500 g.
Скелетот : Алуминиумски
. Ткаенини : Црна слој

Карактеристики на понудата

Тип:
Чадори
Големина:
M
Шема:
Три-виткање Чадор
Панел Материјал:
Црна Слој
Функција:
Виткање
Контрола:
Целосно автоматско
Бренд Име:
lotosblume
Возрасна Група:
Возрасни лица
Материјал:
Метал
Производот:
Сончево и Врнежлив Чадор
Број На Модел На:
BB

Слични понуди

Доктор Кој Полицијата Кутија Обичај Убаво Нов Најдобар Дизајн На Преносни Мода Стилски Корисни Свитлива Чадор Добар Подарок Идеја!Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Доктор Кој Полицијата Кутија Обичај Убаво Нов Најдобар Дизајн На Преносни Мода Стилски Корисни Свитлива Чадор Добар Подарок Идеја!Бесплатен Превозот

DEN 783.00 1151.52

Детали за производот : Изработени од 100% полиестер pongee водоотпорен материјал Сликата влијаеше користење на топлина сублимација техника за да се спречи discoloring 8 ребра направени од силна влакна за дополнителна поддршка Секое ребро се состои од 3дел алуминиум за флексибилност и сила Зафати пластична рачка за фирма задржете го изразат вашиот личен стил и изберете уникатен чадор тука! Да ги аплоадирате вашите сопствени уметнички дела и фотографии се Прилагодите на 8 посебни одделенија, со САМО ЕДНА ФОТОГРАФИЈА од вашите спецификации и биде завидувам на толпата

Принцезата чадори,заштита од сонце,UPF>50+,дами'parasol,8k ребра,црна, сребрена фолија,џеб parasol,UV заштита,arched алкохол
 • Неодамнешно

Принцезата чадори,заштита од сонце,UPF>50+,дами'parasol,8k ребра,црна, сребрена фолија,џеб parasol,UV заштита,arched алкохол

DEN 2340.00 3120.00

ОбјектотПредмет : 21.5"*8 K Три пати,supermini,џеб&торба чадор, "PINCESS ЧАДОР"Големина21.5"(550mm)*8 K.Отворете дијаметар : 90cm.ПолуЛак : 550mm.Лак : 114cmЗатворена должина : 25cmN.W...

4pcs/многу голф чадор видливи двојно слоеви ткаенина fiberglass рамка,auto open Pongee,анти-статички,шарени долга рачка cano
 • Неодамнешно

4pcs/многу голф чадор видливи двојно слоеви ткаенина fiberglass рамка,auto open Pongee,анти-статички,шарени долга рачка cano

DEN 12096.00 13440.00

започнетекрајотОбјектот27"*8 K Вистински Двоен слој за Голф ЧадорГолемина27"(685mm)* 8 K.Отворете дијаметар : 120cm.Лак : 140cmПолуЛак : 685mmЗатворена должина : 90cmТежина : 730gТкаенини210 T Pongee ткаенинадвојни слоеви,отвратителен,водоотпорен UPF>50+,УВА УВ заштитаНадворешниот слојЦрноСиниВнатре СлојНеонски зелена,жолта,црвена,виолетова,сино езероРамкаПрави,auto open,14mm fiberglass вратило,8 ребра,анти ' рѓа,антиthunderbolt,антистатичкиFiberglass рамка,двоен слој,црна ABS Мед гроб безбедно тркач, 5.0 мм долго ребраWindproofСе справи соЦрна Директно Сунѓерот рачка(ЕВА)СоветЦрна пластика советиКапаСамо антилизгање гумена капа / ВрвотFerrule N / AТоп ТкивоАвтоткаенина ТкивоHangtagN / AРака2cm ширина Самоткаенина Veclo магија ракаЦевкиN / AImprintingN / AТорбичкаАвтоткаенина торбичка со две рамо појасиТежина800g(G...

7.417 Нова Мода Обичај Симпатична Мачка Чадор Сончево и Врнежлив Сончање Анти-ув Чадор L17
 • Неодамнешно

7.417 Нова Мода Обичај Симпатична Мачка Чадор Сончево и Врнежлив Сончање Анти-ув Чадор L17

DEN 794.00 1151.52

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна...

Легендата на Zelda Обичај Убаво Нов Најдобар Дизајн на Преносни Мода Стилски Корисни Свитлива Чадор Добар Подарок Идеја
 • Неодамнешно

Легендата на Zelda Обичај Убаво Нов Најдобар Дизајн на Преносни Мода Стилски Корисни Свитлива Чадор Добар Подарок Идеја

DEN 783.00 1151.52

Детали за производот : Изработени од 100% полиестер pongee водоотпорен материјал Сликата влијаеше користење на топлина сублимација техника за да се спречи discoloring 8 ребра направени од силна влакна за дополнителна поддршка Секое ребро се состои од 3дел алуминиум за флексибилност и сила Зафати пластична рачка за фирма задржете го изразат вашиот личен стил и изберете уникатен чадор тука! Да ги аплоадирате вашите сопствени уметнички дела и фотографии се Прилагодите на 8 посебни одделенија, со САМО ЕДНА ФОТОГРАФИЈА од вашите спецификации и биде завидувам на толпата

Scalloped Глупак Ајкули Windproof Parasol Компактен Сонцето Чадор Крошна Автоматско Здрав Лесни Жени Чадор за Автомобил
 • Неодамнешно

Scalloped Глупак Ајкули Windproof Parasol Компактен Сонцето Чадор Крошна Автоматско Здрав Лесни Жени Чадор за Автомобил

DEN 1238.00 2063.52

Ве молиме да се Напомене : Оваа ставка има две опции : Automatic (автоматски) и Неавтоматски .Кога ќе го поставите оваа цел,ве молиме проверете или оставете порака до мене...

103cm две лица Вол месинг анти-громот fiberglass силна windproof сомот parasol(3pcs се 1pc слободни)Анти-УВ мини голф чадор
 • Неодамнешно

103cm две лица Вол месинг анти-громот fiberglass силна windproof сомот parasol(3pcs се 1pc слободни)Анти-УВ мини голф чадор

DEN 2484.00 3312.00

Објектот23"*8 K Три пати,Бизнис АнтиУВ ParasolГолемина23"(585mm)*8 K.Отворете дијаметар : 103cm Висина : 57cmПолуЛак : 585mm.Лак : 117cmЗатворена должина : 28cm ширина : 6cmN.W...

Принцезата чадори,заштита од сонце,UPF>50+,дами'parasol,8k ребра,црна, сребрена фолија,џеб parasol,UV заштита,arched алкохол
 • Неодамнешно

Принцезата чадори,заштита од сонце,UPF>50+,дами'parasol,8k ребра,црна, сребрена фолија,џеб parasol,UV заштита,arched алкохол

DEN 2340.00 3120.00

ОбјектотПредмет : 21.5"*8 K Три пати,supermini,џеб&торба чадор, "PINCESS ЧАДОР"Големина21.5"(550mm)*8 K.Отворете дијаметар : 90cm.ПолуЛак : 550mm.Лак : 114cmЗатворена должина : 25cmN.W...

Убава Афион сончева Светлина Сино Небо Windproof УВ Чадори Auto Open Блиску 3 Виткање Силна Трајни Компактен Патување Сонцето Чадор
 • Неодамнешно

Убава Афион сончева Светлина Сино Небо Windproof УВ Чадори Auto Open Блиску 3 Виткање Силна Трајни Компактен Патување Сонцето Чадор

DEN 1238.00 2063.52

Ве молиме да се Напомене : Оваа ставка има две опции : Automatic (автоматски) и Неавтоматски .Кога ќе го поставите оваа цел,ве молиме проверете или оставете порака до мене...

Креативни Чадор Мода Свежи Симулација Зелка, зелена салата Чадор Овошје и Зеленчук Деца Чадори
 • Неодамнешно

Креативни Чадор Мода Свежи Симулација Зелка, зелена салата Чадор Овошје и Зеленчук Деца Чадори

DEN 649.00 782.40

Креативни Чадор Мода Свежи Симулација Зелка, Зелена СалатаЧадор Овошје и ЗеленчукИме на производ : Зелка чадорПроизвод во боја : како на сликата покажуваПроизвод материјал : ABS + допир нападПроизвод големина : 28 см * 4.5 cmПроизвод пакување, боја кутија за пакувањеПакување големина : 5.5 * 5 * 29 cmПроизвод тежина : 330 g (вклучувајќи пакување)

10мм дополнителните чипка чадори и никел позлатен fluted долго ребра,рака отворен,дами parasol,8k,редеа печатени pongee дизајн,избрани
 • Неодамнешно

10мм дополнителните чипка чадори и никел позлатен fluted долго ребра,рака отворен,дами parasol,8k,редеа печатени pongee дизајн,избрани

DEN 1877.00 2208.00

ОбјектотПредмет : 20.5"*8 K Директно рака отворен ,FRINGE ЧИПКА ЧадорГолемина20.5"(520mm)* 8 K*10мм.Отворете дијаметар : 85cm.ПолуЛак : 520mm Лак : 100mЗатворена должина : 65cmТежина : 300gТкаенини190 T Pongee печатени РОЗОВА боја ткаенина со алкохол,водоотпоренРамкаПрави,рака отворен,10мм челик вратило(40 T)Транспарентно акрилик тркач,никел fluted метал долго ребра.WindproofСе справи соКрива дрвена рачкаСоветНикел германски советиКапаСамо челик куршум врвот / капиFerruleНикел ferruleТоп ТкивоАвтоткаенина ТкивоHangtagN / AРакаАвтоткаенина со магија велкро копчето за ракаЦевкиN / AImprintingN / AТорбичкаПП торбаТежина500g(G...

Висок Квалитет на Сопствени подводен свет море светот Чадори Нови Пристигне Корисни Свитлива Сончево и Врнежлив Сончање Чадор
 • Неодамнешно

Висок Квалитет на Сопствени подводен свет море светот Чадори Нови Пристигне Корисни Свитлива Сончево и Врнежлив Сончање Чадор

DEN 817.00 1151.52

Висок Квалитет на Сопствени подводен свет море светот Чадори Нови Пристигне Корисни Свитлива Сончево и Врнежлив Сончање ЧадорДетали За Производот1.Изработени од 100% полиестер pongee водоотпорен материјал2.Слика влијаеше користење на топлина сублимација техника за да се спречи discoloring3...

Најнови Дизајн Обратна Виткање Двоен Слој Превртен Чадор Само Стојат Внатре Кон Надвор Дожд Заштита C-Облик Се Справи Со Автомобил Чадор
 • Неодамнешно

Најнови Дизајн Обратна Виткање Двоен Слој Превртен Чадор Само Стојат Внатре Кон Надвор Дожд Заштита C-Облик Се Справи Со Автомобил Чадор

DEN 952.00 1002.24

Дијаметар : 110cmДвојно слоеви превртен чадор : Нема да влажни вашиот автомобил, документите или другите, практично во дождливите денови Напредно двојноlayer ребра направи превртен чадор повеќе здравЛесен за ракување и безбедно да го користите : Со едноставно кликнете на копчето, можете да го отворите или затворите чадор во ограничени простори Од опасност од тока е отстранет, тоа е многу побезбедно да се користиDurably windproof : Директно чадор лесно парчиња низ сите правец Поради својата аеродинамичен дизајн, дизајн на чадор секогаш пронаоѓа повеќето удобно позиција во правец на

106cm 2 мажи fiberglass windproof 5 пати црн слој против УВ Sapphire&рубин исклучителна топката parasol џеб мини виткање чадор
 • Неодамнешно

106cm 2 мажи fiberglass windproof 5 пати црн слој против УВ Sapphire&рубин исклучителна топката parasol џеб мини виткање чадор

DEN 3960.00 7200.00

Објектот23"*8 K Три пати,АнтиУВ Печатени ParasolГолемина23"(585mm)*8 K.Отворете дијаметар : 106cmПолуЛак : 585mm.Лак : 117cmЗатворена должина : 30.5 см ширина : 6.5 смN.W...

16 ребра,директно метал голф кафе чадори 14mm метал вратило и fluted метал ребра,auto open,windproof,директно кожа рачка
 • Неодамнешно

16 ребра,директно метал голф кафе чадори 14mm метал вратило и fluted метал ребра,auto open,windproof,директно кожа рачка

DEN 2326.00 2736.00

Објектот25"*16 K Права, auto open,windproof голф ЧадорГолемина25"(635mm)* 16 K.Отворете дијаметар : 110cm.ПолуЛак : 635mm Лак : 127cmЗатворена Legnth : 85cmТкаенини190 T Pongee цврста ткаенина КафеРамкаПрави,auto open,1014mm метал,elec.Позлатен, окно,Метална рамка,Пластични безбедно тркач,3.0 mm метал fluted долго ребра.WindproofСе справи соДиректно кожа рачкаСоветГермански никел советиКапаСамо дрвени ззп / ВрвотFerruleN / AТоп ТкивоАвтоткаенина ТкивоHangtagN / AРакаАвтоткаенина Veclo магија ракаЦевкиN / AImprintingN / AТорбичкаАвтоткаенина торбичка(ремени) со ПП торбаТежина600gCustomerizedМаса товар&Продажба,ОЕМ & ODM Се ДобредојдениНачин На ПлаќањеL / CT / T,Western Union (Примерок За Плаќање & Курир трошоци)Услови на Плаќање : ФОБ , CIF, итнПримерок ПолнењеСпоред прилагодено дизајнПримерок Leadtimeоколу 7~10 работни денаКориснички материјали, делови, бои, CMYK Дизајни / Слика printings се сите достапни.За повеќе детали, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Сликата е ткаенина боја ќе биде малку боја различно потекло чадори,ве молиме имајте на ум тоа.Cofee Боја +Директно кожа Рачка+автоотворање на копчетоДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Auto open / Прирачник блиску Instrustions : 1.Т тој чадор да се ресетира по целосно да се отвори повторно, не затворајте тешко кога чадори во состојба на отворањето .2.Кога го ресетирате тинг, ве молиме задржете се справи со цврсто за да се избегне лизгање.3.Кога се отвори&близина на чадор , ве молиме к eep 30cm растојанието помеѓу чадор и око,така што нема да биде куршум рани.4.Don ' t use други тело усогласување.Ве молиме строго според оваа инструкција за да се избегне оштетување ,продолжување чадори ' долговечност.

7 Бои LED Star Wars Чадор Голф Чадор Дожд Мажи Жени Светлина Флеш Ноќ Заштита Автомобил Светло Транспарентен Чадор
 • Неодамнешно

7 Бои LED Star Wars Чадор Голф Чадор Дожд Мажи Жени Светлина Флеш Ноќ Заштита Автомобил Светло Транспарентен Чадор

DEN 788.00 1079.04

LED Lightsaber светне Чадор со 7 Боја Ласерски меч светне Голф Чадори Менување на Окно / Изграден во Факелот на Дното Осветлување режим : стабилен на / трепка брзо Батерија : 3 x AAA копчето батерии(НЕ се ВКЛУЧЕНИ) Чадор rib број : 8 Пати должина : 82cm

30pcs Домот Дами Чипка Заштита од Сонце Чадор Жени Три Виткање Анти УВ Боја Флеш Црна Слој Parasol ZA6451
 • Неодамнешно

30pcs Домот Дами Чипка Заштита од Сонце Чадор Жени Три Виткање Анти УВ Боја Флеш Црна Слој Parasol ZA6451

DEN 14364.00 15120.00

Име на производ : Чадор Чадор Дијаметар : 96cm Чадор radian : 112cm Чадор Максимална : 64cm Тежина : 310g Големина : 55x8k Чадор корен број : 8 Крошна материјали : боја флеш црна лента функција : дожд и сонцеУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...