• Неодамнешно
Висок Квалитет Дизајнер Персоналните Јасно Дожд Чадори!Симпатична И Компактен Прирачник 3 Виткање Шише Вино Чадор&Paraguas За Продажба

Висок Квалитет Дизајнер Персоналните Јасно Дожд Чадори!Симпатична И Компактен Прирачник 3 Виткање Шише Вино Чадор&Paraguas За Продажба

DEN 15566.00
DEN 16560.00
-6 %
Достапно

Количина на стоки


Она што боја е потребна ве молиме контактирајте со нас, ако не постојат посебни инструкции, ние ќе го испрати по случаен избор! Боја : сина, зелена, црна, жолта, розова, бела. Шише висина : 31cm дијаметар : 5cm чадор отворен за 95 * 57cm Материјал : ABS пластика + цинк ( анти - ' рѓа ) + 190 T сребрена лента чадор крпа + чадор со сребрена пластична ( УВ ) Пакување : картон пакување

Карактеристики на понудата

Тип:
Чадори
Контрола:
Не-автоматски Чадор
Производот:
Чадор
Материјал:
Најлон
Големина:
S
Функција:
Виткање
Шема:
Три-виткање Чадор
Отворено Активност:
Риболов
Возрасна Група:
Возрасни лица
Панел Материјал:
сребрена облога
Број На Модел На:
817

Слични понуди

6pcs/многу боја опција Пет пати 70T алуминиум небото сино fiberglass мобилен телефон џеб чадор мелодија забелешка бран мрачно parasol
 • Неодамнешно

6pcs/многу боја опција Пет пати 70T алуминиум небото сино fiberglass мобилен телефон џеб чадор мелодија забелешка бран мрачно parasol

DEN 5990.00 7680.00

Објектот21.5"*8 K Пет пати,Superlight parasolГолемина21.5"(550mm)*6 K.Отворете дијаметар : 93cm.ПолуЛак : 560mm.Лак : 112cmЗатворена должина : 18cmN.W...

96cm 2-3 лица 75T челик три пати авто отвори&auto блиску анти-ув clour слој(5 пати) windproof чадор superlight parasol
 • Неодамнешно

96cm 2-3 лица 75T челик три пати авто отвори&auto блиску анти-ув clour слој(5 пати) windproof чадор superlight parasol

DEN 1358.00 3312.00

курваОбјектот22.5"*8 K Три пати Целосно авто Боја ParasolГолемина22.5"(580mm)*8 K.Отворете дијаметар : 96cm.ПолуЛак : 580mm.Лак : 116cmЗатворена должина : 31cmN.W...

103cm две лица Вол месинг анти-громот fiberglass силна windproof сомот parasol(3pcs се 1pc слободни)Анти-УВ мини голф чадор
 • Неодамнешно

103cm две лица Вол месинг анти-громот fiberglass силна windproof сомот parasol(3pcs се 1pc слободни)Анти-УВ мини голф чадор

DEN 2484.00 3312.00

Објектот23"*8 K Три пати,Бизнис АнтиУВ ParasolГолемина23"(585mm)*8 K.Отворете дијаметар : 103cm Висина : 57cmПолуЛак : 585mm.Лак : 117cmЗатворена должина : 28cm ширина : 6cmN.W...

Легендата на Zelda Обичај Убаво Нов Најдобар Дизајн на Преносни Мода Стилски Корисни Свитлива Чадор Добар Подарок Идеја
 • Неодамнешно

Легендата на Zelda Обичај Убаво Нов Најдобар Дизајн на Преносни Мода Стилски Корисни Свитлива Чадор Добар Подарок Идеја

DEN 783.00 1151.52

Детали за производот : Изработени од 100% полиестер pongee водоотпорен материјал Сликата влијаеше користење на топлина сублимација техника за да се спречи discoloring 8 ребра направени од силна влакна за дополнителна поддршка Секое ребро се состои од 3дел алуминиум за флексибилност и сила Зафати пластична рачка за фирма задржете го изразат вашиот личен стил и изберете уникатен чадор тука! Да ги аплоадирате вашите сопствени уметнички дела и фотографии се Прилагодите на 8 посебни одделенија, со САМО ЕДНА ФОТОГРАФИЈА од вашите спецификации и биде завидувам на толпата

4pcs/многу боја опција Пет пати 70T алуминиум црна fiberglass мобилен телефон џеб чадор анти-УВ мелодија бран мрачно parasol
 • Неодамнешно

4pcs/многу боја опција Пет пати 70T алуминиум црна fiberglass мобилен телефон џеб чадор анти-УВ мелодија бран мрачно parasol

DEN 5242.00 6720.00

Објектот21.5"*8 K Пет пати,Superlight parasolГолемина21.5"(550mm)*6 K.Отворете дијаметар : 93cm.ПолуЛак : 560mm.Лак : 112cmЗатворена должина : 18cmN.W...

30pcs Домот Дами Чипка Заштита од Сонце Чадор Жени Три Виткање Анти УВ Боја Флеш Црна Слој Parasol ZA6451
 • Неодамнешно

30pcs Домот Дами Чипка Заштита од Сонце Чадор Жени Три Виткање Анти УВ Боја Флеш Црна Слој Parasol ZA6451

DEN 14364.00 15120.00

Име на производ : Чадор Чадор Дијаметар : 96cm Чадор radian : 112cm Чадор Максимална : 64cm Тежина : 310g Големина : 55x8k Чадор корен број : 8 Крошна материјали : боја флеш црна лента функција : дожд и сонцеУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Смешни Poopoo Моделот Автоматски Чадор Дожд Жени Мажи Сонцето Дожд Компактен Виткање Rainproof Ветер Отпорни Стил Симпатична Paraguas
 • Неодамнешно

Смешни Poopoo Моделот Автоматски Чадор Дожд Жени Мажи Сонцето Дожд Компактен Виткање Rainproof Ветер Отпорни Стил Симпатична Paraguas

DEN 1238.00 2063.52

Ве молиме да се Напомене : Оваа ставка има две опции : Automatic (автоматски) и Неавтоматски Кога ќе го поставите оваа цел, ве молиме проверете или оставете порака до мене...

Висок квалитет на Жените Супер Светло Ленти Чадори отворено Риболов секојдневен Windproof водоотпорен Автоматско Преклопување Дожд Чадор
 • Неодамнешно

Висок квалитет на Жените Супер Светло Ленти Чадори отворено Риболов секојдневен Windproof водоотпорен Автоматско Преклопување Дожд Чадор

DEN 748.80

Висок квалитет на Жените Супер Светло Ленти Чадори отворено Риболов секојдневен Windproof водоотпорен Автоматско Преклопување Дожд ЧадорДимензии : Виткање должина : 30 CM чадор Дијаметар : 98 CMАвтоматски чадор користат инструкцииЗа фотографијаНие ги објави сите фотографии се преземени од страна на Виножито развој, одделение за ој, Во случај на disputement се случува, пред да нарачате,ве молиме да се разгледа внимателно за боја празнина бидејќи на Светлината или PC екран...

Симпатична Боксер со Коски Крофни Шема Чадор Жените Дожд Автоматско Прекрасна Puggy Куче 3 Виткање Чадор за Деца Подарок Дожд Опрема
 • Неодамнешно

Симпатична Боксер со Коски Крофни Шема Чадор Жените Дожд Автоматско Прекрасна Puggy Куче 3 Виткање Чадор за Деца Подарок Дожд Опрема

DEN 1238.00 2063.52

Ве молиме Истакна : целосна автоматски чадор рамка боја е сребро бела И ние имаме други чадори со црна фолија,ако ти треба тоа,ве молиме контактирајте со нас,цената е иста...

10мм дополнителните чипка чадори и никел позлатен fluted долго ребра,рака отворен,дами parasol,8k,редеа печатени pongee дизајн,избрани
 • Неодамнешно

10мм дополнителните чипка чадори и никел позлатен fluted долго ребра,рака отворен,дами parasol,8k,редеа печатени pongee дизајн,избрани

DEN 1877.00 2208.00

ОбјектотПредмет : 20.5"*8 K Директно рака отворен ,FRINGE ЧИПКА ЧадорГолемина20.5"(520mm)* 8 K*10мм.Отворете дијаметар : 85cm.ПолуЛак : 520mm Лак : 100mЗатворена должина : 65cmТежина : 300gТкаенини190 T Pongee печатени РОЗОВА боја ткаенина со алкохол,водоотпоренРамкаПрави,рака отворен,10мм челик вратило(40 T)Транспарентно акрилик тркач,никел fluted метал долго ребра.WindproofСе справи соКрива дрвена рачкаСоветНикел германски советиКапаСамо челик куршум врвот / капиFerruleНикел ferruleТоп ТкивоАвтоткаенина ТкивоHangtagN / AРакаАвтоткаенина со магија велкро копчето за ракаЦевкиN / AImprintingN / AТорбичкаПП торбаТежина500g(G...

Принцезата чадори,заштита од сонце,UPF>50+,дами'parasol,8k ребра,црна, сребрена фолија,џеб parasol,UV заштита,arched алкохол
 • Неодамнешно

Принцезата чадори,заштита од сонце,UPF>50+,дами'parasol,8k ребра,црна, сребрена фолија,џеб parasol,UV заштита,arched алкохол

DEN 2340.00 3120.00

ОбјектотПредмет : 21.5"*8 K Три пати,supermini,џеб&торба чадор, "PINCESS ЧАДОР"Големина21.5"(550mm)*8 K.Отворете дијаметар : 90cm.ПолуЛак : 550mm.Лак : 114cmЗатворена должина : 25cmN.W...

Принцезата чадори,заштита од сонце,UPF>50+,дами'parasol,8k ребра,црна, сребрена фолија,џеб parasol,UV заштита,arched алкохол
 • Неодамнешно

Принцезата чадори,заштита од сонце,UPF>50+,дами'parasol,8k ребра,црна, сребрена фолија,џеб parasol,UV заштита,arched алкохол

DEN 2340.00 3120.00

ОбјектотПредмет : 21.5"*8 K Три пати,supermini,џеб&торба чадор, "PINCESS ЧАДОР"Големина21.5"(550mm)*8 K.Отворете дијаметар : 90cm.ПолуЛак : 550mm.Лак : 114cmЗатворена должина : 25cmN.W...

Дијаметар 130cm голф чадор видливи двојно слоеви ткаенина fiberglass рамка,auto open Pongee,анти-статички,windproof ,надстрешница
 • Неодамнешно

Дијаметар 130cm голф чадор видливи двојно слоеви ткаенина fiberglass рамка,auto open Pongee,анти-статички,windproof ,надстрешница

DEN 4752.00 5280.00

започнетекрајотОбјектот30"*8 K Вистински Двоен слој за Голф ЧадорГолемина30"(750mm)* 8 K.Отворете дијаметар : 130cm.Лак : 150cmПолуЛак : 750mmЗатворена должина : 100cmТежина : 750gТкаенини210 T Pongee ткаенинадвојни слоеви,отвратителен,водоотпорен UPF>50+,УВА УВ заштитаНадворешниот слојЦрноСиниВнатре СлојНеонски зелена,жолта,црвена,виолетова,сино езероРамкаПрави,auto open,14mm fiberglass вратило,8 ребра,анти ' рѓа,антиthunderbolt,антистатичкиFiberglass рамка,двоен слој,црна ABS Мед гроб безбедно тркач, 5.0 мм долго ребраWindproofСе справи соЦрна Директно Сунѓерот рачка(ЕВА)СоветЦрна пластика советиКапаСамо антилизгање гумена капа / ВрвотFerrule N / AТоп ТкивоАвтоткаенина ТкивоHangtagN / AРака2cm ширина Самоткаенина Veclo магија ракаЦевкиN / AImprintingN / AТорбичкаАвтоткаенина торбичка со две рамо појасиТежина800g(G...

7.417 Нова Мода Обичај Симпатична Мачка Чадор Сончево и Врнежлив Сончање Анти-ув Чадор L17
 • Неодамнешно

7.417 Нова Мода Обичај Симпатична Мачка Чадор Сончево и Врнежлив Сончање Анти-ув Чадор L17

DEN 794.00 1151.52

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна...

Кул Iron Man Обичај Убаво Нов Најдобар Дизајн На Преносни Мода Стилски Корисни Свитлива Чадор Добар Подарок Идеја!Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Кул Iron Man Обичај Убаво Нов Најдобар Дизајн На Преносни Мода Стилски Корисни Свитлива Чадор Добар Подарок Идеја!Бесплатен Превозот

DEN 783.00 1151.52

Детали за производот : Изработени од 100% полиестер pongee водоотпорен материјал Сликата влијаеше користење на топлина сублимација техника за да се спречи discoloring 8 ребра направени од силна влакна за дополнителна поддршка Секое ребро се состои од 3дел алуминиум за флексибилност и сила Зафати пластична рачка за фирма задржете го изразат вашиот личен стил и изберете уникатен чадор тука! Да ги аплоадирате вашите сопствени уметнички дела и фотографии се Прилагодите на 8 посебни одделенија, со САМО ЕДНА ФОТОГРАФИЈА од вашите спецификации и биде завидувам на толпата

16 ребра,директно метал црна голф чадори метал вратило,бизнис чадор,parasol,auto open,windproof,директно кожа рачка
 • Неодамнешно

16 ребра,директно метал црна голф чадори метал вратило,бизнис чадор,parasol,auto open,windproof,директно кожа рачка

DEN 2326.00 2736.00

Објектот25"*16 K Права, auto open,windproof голф ЧадорГолемина25"(635mm)* 16 K.Отворете дијаметар : 110cm.ПолуЛак : 635mm Лак : 127cmЗатворена Legnth : 85cmТкаенини190 T Pongee солидна Црна ткаенинаРамкаПрави,auto open,1014mm метал,elec.Позлатен, окно,Метална рамка,Пластични безбедно тркач,3.0 mm метал fluted долго ребра.WindproofСе справи соДиректно кожа рачкаСоветГермански никел советиКапаСамо дрвени ззп / ВрвотFerruleN / AТоп ТкивоАвтоткаенина ТкивоHangtagN / AРакаАвтоткаенина Veclo магија ракаЦевкиN / AImprintingN / AТорбичкаАвтоткаенина торбичка(ремени) со ПП торбаТежина600gCustomerizedМаса товар&Продажба,ОЕМ & ODM Се ДобредојдениНачин На ПлаќањеL / CT / T,Western Union (Примерок За Плаќање & Курир трошоци)Услови на Плаќање : ФОБ , CIF, итнПримерок ПолнењеСпоред прилагодено дизајнПримерок Leadtimeоколу 7~10 работни денаКориснички материјали, делови, бои, CMYK Дизајни / Слика printings се сите достапни.За повеќе детали, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Сликата е ткаенина боја ќе биде малку боја различно потекло чадори,ве молиме имајте на ум тоа.Црна Боја +Директно кожа Рачка+автоотворање на копчетоДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Auto open / Прирачник блиску Instrustions : 1.Т тој чадор да се ресетира по целосно да се отвори повторно, не затворајте тешко кога чадори во состојба на отворањето .2.Кога го ресетирате тинг, ве молиме задржете се справи со цврсто за да се избегне лизгање.3.Кога се отвори&близина на чадор , ве молиме к eep 30cm растојанието помеѓу чадор и око,така што нема да биде куршум рани.4.Don ' t use други тело усогласување.Ве молиме строго според оваа инструкција за да се избегне оштетување ,продолжување чадори ' долговечност.

16 ребра,директно метал голф кафе чадори 14mm метал вратило и fluted метал ребра,auto open,windproof,директно кожа рачка
 • Неодамнешно

16 ребра,директно метал голф кафе чадори 14mm метал вратило и fluted метал ребра,auto open,windproof,директно кожа рачка

DEN 2326.00 2736.00

Објектот25"*16 K Права, auto open,windproof голф ЧадорГолемина25"(635mm)* 16 K.Отворете дијаметар : 110cm.ПолуЛак : 635mm Лак : 127cmЗатворена Legnth : 85cmТкаенини190 T Pongee цврста ткаенина КафеРамкаПрави,auto open,1014mm метал,elec.Позлатен, окно,Метална рамка,Пластични безбедно тркач,3.0 mm метал fluted долго ребра.WindproofСе справи соДиректно кожа рачкаСоветГермански никел советиКапаСамо дрвени ззп / ВрвотFerruleN / AТоп ТкивоАвтоткаенина ТкивоHangtagN / AРакаАвтоткаенина Veclo магија ракаЦевкиN / AImprintingN / AТорбичкаАвтоткаенина торбичка(ремени) со ПП торбаТежина600gCustomerizedМаса товар&Продажба,ОЕМ & ODM Се ДобредојдениНачин На ПлаќањеL / CT / T,Western Union (Примерок За Плаќање & Курир трошоци)Услови на Плаќање : ФОБ , CIF, итнПримерок ПолнењеСпоред прилагодено дизајнПримерок Leadtimeоколу 7~10 работни денаКориснички материјали, делови, бои, CMYK Дизајни / Слика printings се сите достапни.За повеќе детали, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Сликата е ткаенина боја ќе биде малку боја различно потекло чадори,ве молиме имајте на ум тоа.Cofee Боја +Директно кожа Рачка+автоотворање на копчетоДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Auto open / Прирачник блиску Instrustions : 1.Т тој чадор да се ресетира по целосно да се отвори повторно, не затворајте тешко кога чадори во состојба на отворањето .2.Кога го ресетирате тинг, ве молиме задржете се справи со цврсто за да се избегне лизгање.3.Кога се отвори&близина на чадор , ве молиме к eep 30cm растојанието помеѓу чадор и око,така што нема да биде куршум рани.4.Don ' t use други тело усогласување.Ве молиме строго според оваа инструкција за да се избегне оштетување ,продолжување чадори ' долговечност.

106cm 2 мажи fiberglass windproof 5 пати црн слој против УВ Sapphire&рубин исклучителна топката parasol џеб мини виткање чадор
 • Неодамнешно

106cm 2 мажи fiberglass windproof 5 пати црн слој против УВ Sapphire&рубин исклучителна топката parasol џеб мини виткање чадор

DEN 3960.00 7200.00

Објектот23"*8 K Три пати,АнтиУВ Печатени ParasolГолемина23"(585mm)*8 K.Отворете дијаметар : 106cmПолуЛак : 585mm.Лак : 117cmЗатворена должина : 30.5 см ширина : 6.5 смN.W...

година Нови пристигне мода популарни Средниот Прст Подароци Windproof три Виткање компактен силна рамка двојно крошна големи чадори
 • Неодамнешно

година Нови пристигне мода популарни Средниот Прст Подароци Windproof три Виткање компактен силна рамка двојно крошна големи чадори

DEN 950.00 1728.00

производ детали 1.ние ќе aplly $3 за вашата цел да се избегне царинската такса.2.Сите ред ќе испрати во три дена по пари помине обработка на уплатата3.Ние ги користиме aliexpress стандард превозот за сите пакет, тоа е може да биде следење од собереш да се испорача.4.Ве молиме кажете ни ако имате проблем во врска со производот, ние ќе ви даде задоволство одговор.5.ве молиме да дадете пет ѕвездички ако satisfacty нашите производи и услуги, оваа голема поддршка за нас.

Моден Дизајн Цртан филм Лесна Модел со Кучиња Слика Auto Свитлива Чадор
 • Неодамнешно

Моден Дизајн Цртан филм Лесна Модел со Кучиња Слика Auto Свитлива Чадор

DEN 783.00 1151.52

Детали за производот : Изработени од 100% полиестер pongee водоотпорен материјал Сликата влијаеше користење на топлина сублимација техника за да се спречи discoloring 8 ребра направени од силна влакна за дополнителна поддршка Секое ребро се состои од 3дел алуминиум за флексибилност и сила Зафати пластична рачка за фирма задржете го изразат вашиот личен стил и изберете уникатен чадор тука! Да ги аплоадирате вашите сопствени уметнички дела и фотографии се Прилагодите на 8 посебни одделенија, со САМО ЕДНА ФОТОГРАФИЈА од вашите спецификации и биде завидувам на толпата​

Ѕвезда Џони Деп Обичај Убаво Нов Најдобар Дизајн На Преносни Мода Стилски Корисни Свитлива Чадор Добар Подарок Идеја!Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Ѕвезда Џони Деп Обичај Убаво Нов Најдобар Дизајн На Преносни Мода Стилски Корисни Свитлива Чадор Добар Подарок Идеја!Бесплатен Превозот

DEN 783.00 1151.52

Детали за производот : Изработени од 100% полиестер pongee водоотпорен материјал Сликата влијаеше користење на топлина сублимација техника за да се спречи discoloring 8 ребра направени од силна влакна за дополнителна поддршка Секое ребро се состои од 3дел алуминиум за флексибилност и сила Зафати пластична рачка за фирма задржете го изразат вашиот личен стил и изберете уникатен чадор тука! Да ги аплоадирате вашите сопствени уметнички дела и фотографии се Прилагодите на 8 посебни одделенија, со САМО ЕДНА ФОТОГРАФИЈА од вашите спецификации и биде завидувам на толпата

4pcs/многу слободни дијаметар 120cm анти-громот анти- ' рѓа fiberglass auto open рамо ремени сина pongee сребрена облога голф чадор
 • Неодамнешно

4pcs/многу слободни дијаметар 120cm анти-громот анти- ' рѓа fiberglass auto open рамо ремени сина pongee сребрена облога голф чадор

DEN 8640.00 9600.00

започнетекрајотОбјектот27"*8 K АнтиУВ Голф ЧадорГолемина27"(685mm)* 8 K.Отворете дијаметар : 120cm.Лак : 140cmПолуЛак : 685mmЗатворена должина : 90cmТежина : 730gТкаенини190 T Pongee сребрена облога ткаенина(2 пати)отвратителен,водоотпорен UPF>40+,УВА УВ заштита (Црна, сребрена фолија,Бургундија сребрена облога,Кафе сребрена облога,Сина, сребрена облога)РамкаПрави,auto open,14mm fiberglass вратило,8 ребра,анти ' рѓа,антиthunderbolt,антистатичкиFiberglass рамка,двоен слој,црна ABS Мед гроб безбедно тркач, 5.0 мм долго ребраWindproofСе справи соЦрна Директно Сунѓерот рачка(ЕВА)СоветЦрна пластика советиКапаСамо антилизгање гумена капа / ВрвотFerrule N / AТоп ТкивоАвтоткаенина ТкивоHangtagN / AРака2cm ширина Самоткаенина Veclo магија ракаЦевкиN / AImprintingN / AТорбичкаАвтоткаенина торбичка со две рамо појасиТежина800g(G...

Принцезата чадори,заштита од сонце,UPF>50+,дами'parasol,8k ребра,црна, сребрена фолија,џеб parasol,UV заштита,arched алкохол
 • Неодамнешно

Принцезата чадори,заштита од сонце,UPF>50+,дами'parasol,8k ребра,црна, сребрена фолија,џеб parasol,UV заштита,arched алкохол

DEN 2340.00 3120.00

ОбјектотПредмет : 21.5"*8 K Три пати,supermini,џеб&торба чадор, "PINCESS ЧАДОР"Големина21.5"(550mm)*8 K.Отворете дијаметар : 90cm.ПолуЛак : 550mm.Лак : 114cmЗатворена должина : 25cmN.W...

Најнови Дизајн Обратна Виткање Двоен Слој Превртен Чадор Само Стојат Внатре Кон Надвор Дожд Заштита C-Облик Се Справи Со Автомобил Чадор
 • Неодамнешно

Најнови Дизајн Обратна Виткање Двоен Слој Превртен Чадор Само Стојат Внатре Кон Надвор Дожд Заштита C-Облик Се Справи Со Автомобил Чадор

DEN 952.00 1002.24

Дијаметар : 110cmДвојно слоеви превртен чадор : Нема да влажни вашиот автомобил, документите или другите, практично во дождливите денови Напредно двојноlayer ребра направи превртен чадор повеќе здравЛесен за ракување и безбедно да го користите : Со едноставно кликнете на копчето, можете да го отворите или затворите чадор во ограничени простори Од опасност од тока е отстранет, тоа е многу побезбедно да се користиDurably windproof : Директно чадор лесно парчиња низ сите правец Поради својата аеродинамичен дизајн, дизајн на чадор секогаш пронаоѓа повеќето удобно позиција во правец на