• Неодамнешно
1 Сет 4Pcs 30ML 70ML 180ML Нерѓосувачки Челик Кампување Првенство Кригла Отворено Кампување Пешачење Виткање Преносни Чај Кафе Пиво Првенство

1 Сет 4Pcs 30ML 70ML 180ML Нерѓосувачки Челик Кампување Првенство Кригла Отворено Кампување Пешачење Виткање Преносни Чај Кафе Пиво Првенство

DEN 126.00
DEN 179.52
-30 %
Достапно

Количина на стоки

 
 
30 ML 70 ML 180 ML Нерѓосувачки Челик Кампување Првенство Кригла Отворено Кампување Пешачење Виткање Преносни Чај Кафе Пиво во Чаша Со Црна Кеса
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Светлина и лесно да се носат,идеален за кампување ,одмор,пикник и така натаму.
Идеална придружба на хип колба, купот го прави многу повеќе.
Погодно за уживање во топло кафе,млеко чај и така натаму додека сте излезени во зиморничав времето.
Спецификации :
Куп материјал : Нерѓосувачки Челик
Маска материјал : Кожа Faux
Капацитет : 30 ML, 70 ML, 180 ML
Боја : Сребрена
Пакетот Вклучува :
4 x Нерѓосувачки Челик Првенство
1 x Faux Кожа Маска
 
1) Купувачи се одговорни за увозни давачки, царинските давачки и даноци, доколку ги има. Ве молиме проверете со вашиот countrys ц.и. да се утврди дополнителни трошоци се наметне на објектот пред да купувате.
2) Aliexpress не поддржува paypal, но ако корисникот сака да го користите, ќе може да оди под линијата,и мора да се примени во рок од 3 дена од датумот на купување.
1) ние брод на сите наши предмети на светот во 48hours од кина пост препорачана пошта/e Packet/кина пост обичен мал пакет/DHL/ЕМС.
2) Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
3) Оператор на транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.
5) По send to post(покаже чека купувачот добиваат стоки), не Можеме да ги менувате адреса повеќе,па ве молиме проверете ја адресата пред тоа.
6) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Карактеристики на понудата

Капацитет:
30ML, 70ML, 180ML
Бренд Име:
OUTAD
Спецификација:
4
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Додатоци:
Со Никој
Стил:
Отворено
Тип:
На Пример Шолји Кафе
Број На Модел На:
ZK759201-3
сертификација:
CE / ЕУ,ФДУ,LFGB
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Drinkware Тип:
Чаши
Обликот:
Цилиндрични
Тип На Објект:
Нерѓосувачки Челик Чаша со СТП Кожа Маска
Капацитет:
30ML, 70ML, 180ML
Funtion:
за кампување ,одмор,пикник

Слични понуди

Electroplate Розово Злато Чист Бакар Првенство 500ml Кригла за Разладени Пиво Iced Кафе Чај Вотка Џин Рум Текила Виски Мешани Пијалоци
 • Неодамнешно

Electroplate Розово Злато Чист Бакар Првенство 500ml Кригла за Разладени Пиво Iced Кафе Чај Вотка Џин Рум Текила Виски Мешани Пијалоци

DEN 577.00 614.40

Коктел ЧашаБоја класификација : мазна првенствоПовршински третман : злато, бакар позлатаКапацитет : 501m L 600m LМатеријал : МеталБрој : 1 buc 16.00 14.00 25.00 16.80

Уникатен Јапонија KINTO Шума бајките Животинско Керамика Кригла Млеко Кафе Проѕирен Стаклени двострани Форма Стереоскопски 3D Опашка
 • Неодамнешно

Уникатен Јапонија KINTO Шума бајките Животинско Керамика Кригла Млеко Кафе Проѕирен Стаклени двострани Форма Стереоскопски 3D Опашка

DEN 685.00 1053.60

Самовила Шума Малку Животни КриглаСекоја Чаша Има Две Различни Животински ФормиТоа е многу добра transmittanceПрекрасна И УбаваСекоја Чаша Е Како БајкаНајдобар подарок за вашиот љубовник, децата, родителите, пријателите!Ве молиме имајте во предвид : чашата може да се користи во микробранова печка, но тој не може да не се загрева директно на оган.

1Pcs Нови KEYAMA проѕирен Мали Животни Олеснување керамички појадок млеко кригла Канцеларија кафе Керамички чаши светилник Свеќа Носителот
 • Неодамнешно

1Pcs Нови KEYAMA проѕирен Мали Животни Олеснување керамички појадок млеко кригла Канцеларија кафе Керамички чаши светилник Свеќа Носителот

DEN 495.00 575.52

Име на производ : 1 Pcs Нови KEYAMA проѕирен Мали Животни Олеснување керамички појадок млеко кригла Канцеларија кафе Керамички чаши светилник Свеќа Носителот Домашна декорација...

Новина Гитара Керамичка Чаша Личност Музика Забелешка Млеко, Сок Од Лимон Кригла Кафе Чај Купот Дома Канцеларија Drinkware Уникатен Подарок
 • Неодамнешно

Новина Гитара Керамичка Чаша Личност Музика Забелешка Млеко, Сок Од Лимон Кригла Кафе Чај Купот Дома Канцеларија Drinkware Уникатен Подарок

DEN 6144.00 7680.00

Новина Гитара Керамичка Чаша Личност Музика Забелешка Млеко, Сок Од Лимон Кригла Кафе Чај Купот Дома Канцеларија Drinkware Уникатен ПодарокФункција : Облик : HandgripМатеријал : КерамичкиДодатоци : Со НикојСтил : ЛичностДимензии : Дијаметар 7.5 cm, височина 10cmКапацитет : 300~350 ML14 стилови за опции

Креативни чаша кафе персоналните кригла со бамбус покрие бамбус лажица транспарентен цвет и чаша појадок млеко за Пиење чаша
 • Неодамнешно

Креативни чаша кафе персоналните кригла со бамбус покрие бамбус лажица транспарентен цвет и чаша појадок млеко за Пиење чаша

DEN 499.00 768.00

КарактеристикиКласичен Кинески стакло, borosilicate стакло материјал, мала тежина, висока температура, транспарентни ефект е подобро, многу издржливи...

1pc Двоен Ѕид Чаша Кафе Чаши Чај Чаши Транспарентно Стакло Чаша со Рачка Висок Квалитет на Млеко, Сок отпорни на Топлина Пиење Чаша
 • Неодамнешно

1pc Двоен Ѕид Чаша Кафе Чаши Чај Чаши Транспарентно Стакло Чаша со Рачка Висок Квалитет на Млеко, Сок отпорни на Топлина Пиење Чаша

DEN 586.00 714.24

1pc Двоен Ѕид Чаша Кафе Чаши Чај Чаши Транспарентно Стакло Чаша со Рачка Висок Квалитет на Млеко, Сок отпорни на Топлина Пиење Чаша Карактеристики : Врвен квалитет изолирани стаклена чаша, направена од олово слободни borosilicateстакло, ладна и топла отпорни...

Ако Сте Среќни Трипер Смешно Диносаурус Бело Кафе Чаши Чај Кригла Прилагодите Подарок Од LVSURE Керамички Кригла Патување Филџани Кафе
 • Неодамнешно

Ако Сте Среќни Трипер Смешно Диносаурус Бело Кафе Чаши Чај Кригла Прилагодите Подарок Од LVSURE Керамички Кригла Патување Филџани Кафе

DEN 484.00 532.32

Ако Сте Среќни Трипер Смешно Диносаурус Бело Кафе Чаши Чај Кригла Прилагодите Подарок Од LVSURE Керамички Кригла Патување Филџани КафеСтил : Класичен Бел Кригла се разбудите со мирисот на свежосварено кафе...

Личност Смешно Мини Голф Првенство Керамика Golfball Кригла Arder Игри Домаќинство Канцеларијата За Кафе Млеко Tumblerful Се Промешува Со Лажица Се Вклучени
 • Неодамнешно

Личност Смешно Мини Голф Првенство Керамика Golfball Кригла Arder Игри Домаќинство Канцеларијата За Кафе Млеко Tumblerful Се Промешува Со Лажица Се Вклучени

DEN 727.00 1135.20

Име На Производ : Мини Голф Одговараат На КупотПроизвод Материјал : КерамикаПроизвод Големина : 8 x 10 cm

Нови Пристигнување Zizyphus Хинап Дрвени Бутик Ретро Ресторан Чаши Чај Тенџере червенокоремна Кафе Подарок Dropshipping Tasse en bois
 • Неодамнешно

Нови Пристигнување Zizyphus Хинап Дрвени Бутик Ретро Ресторан Чаши Чај Тенџере червенокоремна Кафе Подарок Dropshipping Tasse en bois

DEN 200.00 253.44

Нови Пристигнување ZizyphХинап Дрвени Бутик Ретро Ресторан Чаши Чај Тенџере червенокоремна Кафе Подарок Dropshipping Tasse en bois Функција : 100% Сосема Нов!Име На Производ : ЧашаМатеријал : ДрвоСпецификации : 8.8 * 6.8 CMСтил : КриејтивСовети : Стоки за вештачки полски, постојат димензии мала грешка е неизбежна, е нормален феномен.1 x Дрво Првенство Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

Лили Глеѓ Стаклена Кригла Млеко Гимнастик Канцеларија Кафе Гимнастик Појадок Филџани
 • Неодамнешно

Лили Глеѓ Стаклена Кригла Млеко Гимнастик Канцеларија Кафе Гимнастик Појадок Филџани

DEN 1441.00 2030.40

опислили Глеѓ Стаклена Кригла Млеко Гимнастик Канцеларија Кафе Гимнастик Појадок ФилџаниИнформација за производот : ONEICE глеѓ стаклена криглаБренд : ONEICEМат : легури&кристално стаклозанает : емајл&electroplatingкапацитет : 320ml (краток) 9*13 CM350ml (см) 12*12cmAnswer : ___________________________ Note : сите кригла со едноставни кутија не gif кутија, ако сакате подарок кутија,ве молиме да се купи на подарок кутија линк : https : / / www.aliexpress.com / item / TeapotGiftBoxWeddingGiftsboxeslargeSmallSizeForChristmasBirthdayGlassGoodsPackagefor / 32841207606.html?spm=2114.10010108.1000023.20.52fa6297pszejz[xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаПодарок кутијаONEICE

Симпатична Јапонски Аниме Hotspring Стаклена Кригла Kawaii Чај Чаша Млеко Кригла Zakka Новина Девојка Студент Кафе
 • Неодамнешно

Симпатична Јапонски Аниме Hotspring Стаклена Кригла Kawaii Чај Чаша Млеко Кригла Zakka Новина Девојка Студент Кафе

DEN 408.00 509.76

Дами И Господа, Добредојдовте На Freeson Керамички Продавница!Производ ВоведБренд : FreesonПредмет : Hotspring КриглаКапацитет : 350mlМатеријал : Висок borosilicate стакло : Нетоксични и безбедност Мазна внатрешна површина многу лесен за чистење со Висок квалитет стакло, многу издржливи и практичнаОтпорност На Топлина : 20150℃Пакување : кутија за продажба на МалоПревозот датум : во Рок од 4 дена од плаќањеМесто на производство : Jinhua, КинаУпотреба : Drinkware или ПодарокПроизвод ЕкранотДелокруг На ПрименаРерната × Sterilizer √ Микробранова √ Машина За Миење Садови √Ние Нудиме : Трговија на големо (Повеќе квантитет, Подобра цена ! ) Пад на Превозот (без какви било информациите кои за нас на пратката) Прилагодено ЛОГО, Модел или Слика.Ве молиме имајте во предвид : Поради новиот правилник на Русија поштата, кога се направи ред, Русија клиенти треба да го напише целото име и презиме (на sunname, име и средно име), или пакети ќе биде испратена назад...

кина бела керамички чај шолја кафе кригла zakka пивски чаши и чаши се справи со јадење canecas drinkware симпатична креативен подарок бесплатен превозот
 • Неодамнешно

кина бела керамички чај шолја кафе кригла zakka пивски чаши и чаши се справи со јадење canecas drinkware симпатична креативен подарок бесплатен превозот

DEN 1103.52

Димензии : Висина 12cm,со дијаметар од 7cm Процес : раканасликани Материјал : Порцелан Многу добар квалитет,многу убава чаша.

Децата Пијат Обука Првенство 360 Степени Магија Пиење Се Спречи Протекување Првенство Обука Чаши За Деца Студентите
 • Неодамнешно

Децата Пијат Обука Првенство 360 Степени Магија Пиење Се Спречи Протекување Првенство Обука Чаши За Деца Студентите

DEN 245.00 310.08

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : 360степен флексибилни пиење работ дека автоматски печати себе и по пиењето...

400ML Термос Вакум Шише Колба бебе топла вода првенство Мојот шише Алкохол шише хранење млеко од не ' Рѓосувачки челик fliter
 • Неодамнешно

400ML Термос Вакум Шише Колба бебе топла вода првенство Мојот шише Алкохол шише хранење млеко од не ' Рѓосувачки челик fliter

DEN 538.00 768.00

Функција 1.Оваа чаша течењедоказ дизајн, препорачливо е во торба 2.Друг дел чаша со топла функција (околу 612hours), погоден за канцеларија ,дома ,на патување употреба...

Смешни Цитати Печатени Кафе Кригла Граматика Разликата Помеѓу Знаејќи Керамички Материјал Бела MugCoffee Чаши (11 Оз капацитет)
 • Неодамнешно

Смешни Цитати Печатени Кафе Кригла Граматика Разликата Помеѓу Знаејќи Керамички Материјал Бела MugCoffee Чаши (11 Оз капацитет)

DEN 815.52

11 Оз капацитет, големина во 3.23"(W) x 3.74"(H) Cоблик рачка, удобно да се одржи Трајни керамички материјал, безбедна и здрава за пиење Класична бела кригла, солидна боја лесно ќе се меша и натпревар со многу дизајни и други бои Дизајниран за секојдневна употреба, совршен за кафе, чај, топла какао, супа и повеќе Брод Информации : 1.Ве молиме Проверете ја вашата адреса е во можност да ја прими писмо.Обично се Потребни околу 1230 дена...

1PC 120ML нерѓосувачки челик сад Трајни Двоен Слој од не ' Рѓосувачки Челик Изолација Мазна Кригла Levert Dropship 23mar28
 • Неодамнешно

1PC 120ML нерѓосувачки челик сад Трајни Двоен Слој од не ' Рѓосувачки Челик Изолација Мазна Кригла Levert Dropship 23mar28

DEN 82.00 106.56

Мажите Трајни Избричат Сапун Првенство Двоен Слој од не ' Рѓосувачки Челик Изолација Мазна КриглаФункција : 100% Сосема нов и висок квалитет...

2 парчиња/многу Двојно Дупка Дрвени Кафе Преносни Чај Млеко Вода за Пиење се Справи Дома Декорација
 • Неодамнешно

2 парчиња/многу Двојно Дупка Дрвени Кафе Преносни Чај Млеко Вода за Пиење се Справи Дома Декорација

DEN 862.00 907.20

Направен од висок квалитет на дрвен материјал, безбедно и екопријателски, лесно да се чисти и трајни производи за употреба...