• Неодамнешно
Балет Чевли Pointe За Девојки Жените Кожа На Главата Танцување Чевли 24-45 Фудбалскиот Чевли Розова Црвено Бело Црни Мажи Балет Танц Чевли Деца

Балет Чевли Pointe За Девојки Жените Кожа На Главата Танцување Чевли 24-45 Фудбалскиот Чевли Розова Црвено Бело Црни Мажи Балет Танц Чевли Деца

DEN 156.00
DEN 239.04
-35 %
Достапно

Количина на стоки


Внимание Ве Молам! ! !
Сите наши големина е во зависност од вашиот метри должина ,па ве Молиме проверете внимателно и со големината на табелата или контактирајте со нас пред да се направи нарачката.ние може да ги разменат чевли ако одберете погрешен големина(по добивање на чевли),но ми е жал што ќе треба да ги сноси shippment такса.Ви благодариме за вашиот разбира. следните податоци неточноста грешка +-0.5 cm
( Ве МОЛИМЕ : мерка нозете должина прво пред да кликнете на големина )
Ние ќе искрено да ги ценат ако на 5-ѕвезда позитивни повратни информации е оставена за нашите производи и услуги.Ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме контактирајте со нас пред lefting негативни повратни информации. и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши прашањето
Можете да chooes право според големината на нозете должина и нашата големина на табелата.Ве молиме внимателно проверете ја големината прилог на страница при купување,и да контактирате со нас на прво ако не можете да се одлучите на големината.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро, во секое време.
Малку визуелна разлика на различни екран,па многу нормално,ве Молиме контактирајте со нас ако ви требаат повеќе реална слика за чевли, Мирисот ќе исчезне afrer ставање во таквите места за краток период,неговата нормална.ви благодариме за вашето разбирање.
Обично објектот се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail,да стигнете до повеќето земји во рок од 15 до 50 дена освен НАС(од epacket,за време на испорака за 2 недели). Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае и до 60 дена, Ако ви треба брза испорака метод,ве Молиме контактирајте со нас. Балет Чевли Pointe За Девојки Жените Кожа На Главата Танцување Чевли 24-45 Фудбалскиот Чевли Розова Црвено Бело Црни Мажи Балет Танц Чевли Деца Балет Чевли Pointe За Девојки Жените Кожа На Главата Танцување Чевли 24-45 Фудбалскиот Чевли Розова Црвено Бело Црни Мажи Балет Танц Чевли Деца Балет Чевли Pointe За Девојки Жените Кожа На Главата Танцување Чевли 24-45 Фудбалскиот Чевли Розова Црвено Бело Црни Мажи Балет Танц Чевли Деца.

Карактеристики на понудата

Чевли Големина:
4, 4.5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5, 3.5, 3, 2.5, 2, 1.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пол:
Жените
Датум На Издавање:
Fall2017
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
Outsole Материјал:
Мека Единствена
Затворање Тип:
Лизга-На
Декорација:
Никој
Пета Тип:
Платформи
Insole Материјал:
ЕВА
Пета Висина:
Ниска (3/4 до 1 1/2)
Танц Чевли Тип:
Мека Балет Чевли
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Бренд Име:
SOULNEAD
Број На Модел На:
M09(1017C)zapatillas балет танцување чевли за жени
Горниот Материјал:
Платно
балет чевли во боја:
црвена, црна , розова ,бела балерините чевли zapatillas балет dancin
Пета:
Ниско-револвер фудбалскиот танц чевли за танц чевли деца жени мажи голема големина
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима zapatillas де балет
Погоден танц песна:
балет песна,Фудбалскиот жена чевли за балет танцување
категорија:
вежбајте балет танц Девојка чевли zapatos фудбалскиот mujer
квалитет:
висок квалитет на танц чевли жена мека и comforable shos за девојки
Пол:
zapatos,танцување чевли за жени фудбалскиот
Повод:
ballroom танцување zapatos де baile mujer
Стил:
балет чевли zapatos де baile
КАКО ДА СЕ CHOOES ТОЧНАТА ГОЛЕМИНА:
мерка метри должина околу CM,според НАШИТЕ големина на табелата во опис

Слични понуди

HXYOO Munufacturer латинска Танц Чевли женски Патики Танцување Чевли Мека Единствена Фудбалскиот Елеганција Дами Црвено 4.5-8.5 cm Потпетици N014
  • Неодамнешно

HXYOO Munufacturer латинска Танц Чевли женски Патики Танцување Чевли Мека Единствена Фудбалскиот Елеганција Дами Црвено 4.5-8.5 cm Потпетици N014

DEN 2351.52

HXYOO Munufacturer латинска Танц Чевли женски Патики Танцување Чевли Мека Единствена Фудбалскиот Елеганција Дами Црвено 4.58.5 cm Потпетици N014 нп фудбалскиот линија танц чевли munufacturer ladie наставник елеганција латинска танц чевли на ВНИМАНИЕТО на : Добредојдовте на следете нас, Се повеќе Попуст и нови ажурирани.Мерењето може да има малку(1mm5мм) грешка, бидејќи на рачно производство.Нашата големина маса е за вашиот референца...

US7.5 големина на Жените Танц Патики ЕВА мека outsole удобно flexiable Танц Спортски Чевли за жени J-001
  • Неодамнешно

US7.5 големина на Жените Танц Патики ЕВА мека outsole удобно flexiable Танц Спортски Чевли за жени J-001

DEN 960.00 1919.04

големина на Жените Танц Патики ЕВА мека outsole удобно flexiable Танц Спортски Чевли за жени J001Име На Производ : Спортски Џез Танц Чевли.Пета : 4.5 cm пета на сликаБоја : 4 бои ист како на сликата Големина : (ве молиме погледнете детални информации од големината разлика подолу) ...

Каки Црна И Сива Големина НАС 4-12 Пета Висина 8cm Zapatos Де Baile Удобно Танц Салса Чевли За Жени латинска NL051
  • Неодамнешно

Каки Црна И Сива Големина НАС 4-12 Пета Висина 8cm Zapatos Де Baile Удобно Танц Салса Чевли За Жени латинска NL051

DEN 1303.00 1861.92

Каки Црна И Сива Големина НАС 412 Пета Висина 8cm Zapatos Де Baile Удобно Танц Салса Чевли За Жени латинска NL051 Боја : Каки / Црна / Сива Материјал : сатен Пета : 6812# 8cm пета на слика, ве молиме проверете пета табелата како што е подолу, оставете пета висина кога ќе го поставите цел, ви благодариме...

Evkoodance Големина НАС 4-12 Танцување Чевли Црна Nubuck Со Сребрен Сјај 8.5 cm Пета Удобно Жените латинска Танц Чевли Evkoo-425
  • Неодамнешно

Evkoodance Големина НАС 4-12 Танцување Чевли Црна Nubuck Со Сребрен Сјај 8.5 cm Пета Удобно Жените латинска Танц Чевли Evkoo-425

DEN 1264.00 2528.64

Evkoodance Големина НАС 412 Танцување Чевли Црна Nubuck Со Сребрен Сјај 8.5 cm Пета Удобно Жените латинска Танц Чевли Evkoo425Опис : Боја : ЦрнаМатеријал : nubuck + сјајПета : 428# 8.5 cm (други потпетици може да биде на располагање)ве молиме проверете ги пета табелата како што е подолу, оставете пета висина кога ќе го поставите цел, ви благодариме.Големина : жените големинаПС : Ако има било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ви Благодариме!Ве молиме внимателно да се провери големината на маса пред да го купите!!!Внимание : Ако Има непријатен мирис, тоа е нормално, како што е на нови чевли, не е мирис на лепак, стави неколку дена или носат неколку дена да немаат непријатна миризба...

Нови Кристал Црвена Мрежа Weddidng Фудбалскиот Танго Ballroom Танцува Чевли Латинска Танц Чевли Фудбалскиот Танцување Чевли Многу Светкавиот
  • Неодамнешно

Нови Кристал Црвена Мрежа Weddidng Фудбалскиот Танго Ballroom Танцува Чевли Латинска Танц Чевли Фудбалскиот Танцување Чевли Многу Светкавиот

DEN 1357.00 1967.52

Категорија Ballroom, латинска Родова жените Место на Потекло произведени во Кина Материјали Чипка+Кристал Outsole Велур Пета Висина 3 видови на пета тип(може да се прилагоди на други пета висина) Боја ЦрвенаНапомена : ве Молиме проверете ја вашата нога првата тогаш се избере вистинската големина според оваа табела , исто така, подобро е да оставите порака, да го повика нога должина доколку има било каква забуна...

Новиот Бренд танго со револвер сатен танцување девојки жените ballroom латински чевли за дами 5CM и 7CM
  • Неодамнешно

Новиот Бренд танго со револвер сатен танцување девојки жените ballroom латински чевли за дами 5CM и 7CM

DEN 642.00 1146.72

Ние ќе брод со превозот метод сте ја одбрале,обично САД,велика БРИТАНИЈА,Канада,Австралија, и повеќето Европскиземји се брза,јужна Америка,Блискиот Исток,Африка се обично малку бавен, за оние земји обично може да секонтактирајте со нас за решение по околу 4560 дена.Ние ќе бидеме благодарни ако може да се земе од 1 минута за да ни даде пет ѕвездички позитивни feed врати од што се задоволни сонашите производи и нашата работа.И контактирајте со нас прв пат (подобро во рок од 7 дена по приемот на вашата точка) за дани даде шанса за било какви проблеми ќе има средба со нашата работа или производи.Вашиот проблем ќе биде решен.Q1 : Како да се избере вистинската големина ?А1 : Постојат многу видови на големината на топ листите во светот,ве молиме мерка ќе метри должина и избере вистинската личностспоред нашите големина на табелата.Q2 : Ако јас се купи 2 пара,може да се плати еден превозот цена ?А2 : Не,меѓународен превозот цена е сметано од тежината на објектот не број,толку повеќе ќе го купите повеќепревозот цена треба да се плати за нив(Секако може да се даде попуст за големи нарачки,ве молиме контактирајте со нас).Q3 : Зошто не постои следење на информации по испорака ?A3 : Обично ќе мора да почека неколку дена по испорака затоа што ние обично треба да брод на Пекинг прв,ви благодариме за вашето разбирање.Q4 : Може ли да го користам побрзо превозот метод не CPAM(Кина Пост Воздух Mail) бидејќи јас им треба итно?A4 : ве Молиме контактирајте со нас за брза испорака.И следните региони : Русија, Австралија,Janpan,Кореја,Сингапур, обединетото КРАЛСТВО,Франција,Бразил,Шпанија,Холандија, Канада,Украина,Белорусија, ве молиме контактирајте со нас ако сакате побрзо превозот, Ниеимаат намалена цена за you Q5 : јас се користи иста ID истата адреса цел на многу елементи во една цел или повеќе наредби,како ќе бидеиспраќаат?А5 : Обично доколку наредбата време,ID,адреса се исти,ние ќе брод нив заедно во една парцела или кутија состандардно,не контактирате доколку ви треба за нив да биде предаден одделно.

Платно/Кожа Професионални Мек Џез Танц Чевли Жените Затворен Танцување Чевли Чипка Танц Патики Soprt Чевли Девојки Мажи
  • Неодамнешно

Платно/Кожа Професионални Мек Џез Танц Чевли Жените Затворен Танцување Чевли Чипка Танц Патики Soprt Чевли Девојки Мажи

DEN 576.00 719.52

1.Големина : Мерења се максималната големина,дозволете appr 1.0 cm отстапување,pls се споредат нашите големина на табелата со ногата lenght внимателно,ви благодариме!2.Бои : 3 бои3.Тежина : 350 Gram4.Материјал : Горниот : Кожа / СТП,Единствена : Кравја Кожа5.Состојба : 100% Сосема Нов6.Џез Танц Чевли1.Ние се покаже тука вистински фотографии,но тоа може да има различни боја различни, бидејќи на светлината и различни компјутери.2.Ние се обидуваат да го минимизираат тоа и навистина стока боја преовладуваат,исто така контактирате доколку ви треба повеќе вистински фотографии за да потврдите.1.Ние ќе ја испрати на објекти надвор што е можно поскоро откако систем ја потврдува купувачи плаќање.2.Ние ќе рефундирање на купувачи или испраќање на чевли за вас, ако тие не може да прими предмети во 60days.3.Ако сте НАС купувачот ,ви препорачуваме да изберете Epack како превозот метод,ќе треба да плаќаат за тоа .4.Ако сакате да добиете елементи побрзо,pls контактирајте со нас да плаќаат дополнителни товар,можеме да ви понудиме следниве побрзо превозот начини : UPSот,DHL,Fedex,ТНТ,ЕМС.Вкупната цена е поевтина и транспорт е обично многу побрзо(обично повеќе од 10 пара) за голема количина нарачки контактирајте со нашата служба за корисници за промет на големо цена и други детали.ние обично се користат Кина Пост Воздух Пошта која обично е бесплатен превозот или многу евтини, се проценува дека превозот времето е : 1.Сад : 923 работни дена2...