• Неодамнешно
На 15cm висока пета високи потпетици се следи фаза на изведба со издлабени надвор лето нови кул подигање и ниски Чевли за Танц

На 15cm висока пета високи потпетици се следи фаза на изведба со издлабени надвор лето нови кул подигање и ниски Чевли за Танц

DEN 3744.00
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики на понудата

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пол:
Жените
Бренд Име:
YIZHOULI
Декорација:
шарм
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Outsole Материјал:
Пластични
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Танц Чевли Тип:
Карактер чевли
Датум На Издавање:
Spring2017
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
Insole Материјал:
PU
Затворање Тип:
Чипка-Up
Обвивка Материјал:
PU
Број На Модел На:
C-089
Со висок :
15cm
Платформа:
5cm

Слични понуди

Evkoodance Големина НАС 4-12 Танцување Чевли Црна Nubuck Со Сребрен Сјај 8.5 cm Пета Удобно Жените латинска Танц Чевли Evkoo-425
  • Неодамнешно

Evkoodance Големина НАС 4-12 Танцување Чевли Црна Nubuck Со Сребрен Сјај 8.5 cm Пета Удобно Жените латинска Танц Чевли Evkoo-425

DEN 1264.00 2528.64

Evkoodance Големина НАС 412 Танцување Чевли Црна Nubuck Со Сребрен Сјај 8.5 cm Пета Удобно Жените латинска Танц Чевли Evkoo425Опис : Боја : ЦрнаМатеријал : nubuck + сјајПета : 428# 8.5 cm (други потпетици може да биде на располагање)ве молиме проверете ги пета табелата како што е подолу, оставете пета висина кога ќе го поставите цел, ви благодариме.Големина : жените големинаПС : Ако има било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ви Благодариме!Ве молиме внимателно да се провери големината на маса пред да го купите!!!Внимание : Ако Има непријатен мирис, тоа е нормално, како што е на нови чевли, не е мирис на лепак, стави неколку дена или носат неколку дена да немаат непријатна миризба...

Висок попуст Сребрени Сатенски латинска танц чевли Женски возрасни Социјална танц Плоштадот танц танц со Висока пета сандали Snakeskin Подарок S
  • Неодамнешно

Висок попуст Сребрени Сатенски латинска танц чевли Женски возрасни Социјална танц Плоштадот танц танц со Висока пета сандали Snakeskin Подарок S

DEN 1200.00 2399.52

Висок попуст Сребрени Сатенски латинска танц чевли Женски возрасни Социјална танц Плоштадот танц танц со Висока пета сандали Snakeskin Подарок SОПИСПРЕВОЗОТ1...

Нови Кристал Црвена Мрежа Weddidng Фудбалскиот Танго Ballroom Танцува Чевли Латинска Танц Чевли Фудбалскиот Танцување Чевли Многу Светкавиот
  • Неодамнешно

Нови Кристал Црвена Мрежа Weddidng Фудбалскиот Танго Ballroom Танцува Чевли Латинска Танц Чевли Фудбалскиот Танцување Чевли Многу Светкавиот

DEN 1357.00 1967.52

Категорија Ballroom, латинска Родова жените Место на Потекло произведени во Кина Материјали Чипка+Кристал Outsole Велур Пета Висина 3 видови на пета тип(може да се прилагоди на други пета висина) Боја ЦрвенаНапомена : ве Молиме проверете ја вашата нога првата тогаш се избере вистинската големина според оваа табела , исто така, подобро е да оставите порака, да го повика нога должина доколку има било каква забуна...

Сребро Со СТП Големина НАС 4-12 Отвори Пети 8.3 cm Пета Танцување латински Чевли Висина Удобно Танцување Чевли За Жени латинска NL141
  • Неодамнешно

Сребро Со СТП Големина НАС 4-12 Отвори Пети 8.3 cm Пета Танцување латински Чевли Висина Удобно Танцување Чевли За Жени латинска NL141

DEN 1200.00 2399.04

Сребро Со СТП Големина НАС 412 Отвори Пети 8.3 cm Пета Танцување латински Чевли Висина Удобно Танцување Чевли За Жени латинска NL141 Боја : Сребро Материјал : стп Пета : 301# 8.3 cm на слика , ве Молиме проверете пета табелата како што е подолу, оставете пета висина кога ќе го поставите цел, ви благодариме...

Новиот Бренд танго со револвер сатен танцување девојки жените ballroom латински чевли за дами 5CM и 7CM
  • Неодамнешно

Новиот Бренд танго со револвер сатен танцување девојки жените ballroom латински чевли за дами 5CM и 7CM

DEN 642.00 1146.72

Ние ќе брод со превозот метод сте ја одбрале,обично САД,велика БРИТАНИЈА,Канада,Австралија, и повеќето Европскиземји се брза,јужна Америка,Блискиот Исток,Африка се обично малку бавен, за оние земји обично може да секонтактирајте со нас за решение по околу 4560 дена.Ние ќе бидеме благодарни ако може да се земе од 1 минута за да ни даде пет ѕвездички позитивни feed врати од што се задоволни сонашите производи и нашата работа.И контактирајте со нас прв пат (подобро во рок од 7 дена по приемот на вашата точка) за дани даде шанса за било какви проблеми ќе има средба со нашата работа или производи.Вашиот проблем ќе биде решен.Q1 : Како да се избере вистинската големина ?А1 : Постојат многу видови на големината на топ листите во светот,ве молиме мерка ќе метри должина и избере вистинската личностспоред нашите големина на табелата.Q2 : Ако јас се купи 2 пара,може да се плати еден превозот цена ?А2 : Не,меѓународен превозот цена е сметано од тежината на објектот не број,толку повеќе ќе го купите повеќепревозот цена треба да се плати за нив(Секако може да се даде попуст за големи нарачки,ве молиме контактирајте со нас).Q3 : Зошто не постои следење на информации по испорака ?A3 : Обично ќе мора да почека неколку дена по испорака затоа што ние обично треба да брод на Пекинг прв,ви благодариме за вашето разбирање.Q4 : Може ли да го користам побрзо превозот метод не CPAM(Кина Пост Воздух Mail) бидејќи јас им треба итно?A4 : ве Молиме контактирајте со нас за брза испорака.И следните региони : Русија, Австралија,Janpan,Кореја,Сингапур, обединетото КРАЛСТВО,Франција,Бразил,Шпанија,Холандија, Канада,Украина,Белорусија, ве молиме контактирајте со нас ако сакате побрзо превозот, Ниеимаат намалена цена за you Q5 : јас се користи иста ID истата адреса цел на многу елементи во една цел или повеќе наредби,како ќе бидеиспраќаат?А5 : Обично доколку наредбата време,ID,адреса се исти,ние ќе брод нив заедно во една парцела или кутија состандардно,не контактирате доколку ви треба за нив да биде предаден одделно.

US7.5 големина на Жените Танц Патики ЕВА мека outsole удобно flexiable Танц Спортски Чевли за жени J-001
  • Неодамнешно

US7.5 големина на Жените Танц Патики ЕВА мека outsole удобно flexiable Танц Спортски Чевли за жени J-001

DEN 960.00 1919.04

големина на Жените Танц Патики ЕВА мека outsole удобно flexiable Танц Спортски Чевли за жени J001Име На Производ : Спортски Џез Танц Чевли.Пета : 4.5 cm пета на сликаБоја : 4 бои ист како на сликата Големина : (ве молиме погледнете детални информации од големината разлика подолу) ...

Каки Црна И Сива Големина НАС 4-12 Пета Висина 8cm Zapatos Де Baile Удобно Танц Салса Чевли За Жени латинска NL051
  • Неодамнешно

Каки Црна И Сива Големина НАС 4-12 Пета Висина 8cm Zapatos Де Baile Удобно Танц Салса Чевли За Жени латинска NL051

DEN 1303.00 1861.92

Каки Црна И Сива Големина НАС 412 Пета Висина 8cm Zapatos Де Baile Удобно Танц Салса Чевли За Жени латинска NL051 Боја : Каки / Црна / Сива Материјал : сатен Пета : 6812# 8cm пета на слика, ве молиме проверете пета табелата како што е подолу, оставете пета висина кога ќе го поставите цел, ви благодариме...

Нови Танго Ballroom Танцува Чевли латинска 6 Бои Танго жени, девојки со револвер 7CM
  • Неодамнешно

Нови Танго Ballroom Танцува Чевли латинска 6 Бои Танго жени, девојки со револвер 7CM

DEN 665.00 1146.72

Ние ќе брод со превозот метод сте ја одбрале,обично САД,велика БРИТАНИЈА,Канада,Австралија, и повеќето Европскиземји се брза,јужна Америка,Блискиот Исток,Африка се обично малку бавен, за оние земји обично може да секонтактирајте со нас за решение по околу 4560 дена.Ние ќе бидеме благодарни ако може да се земе од 1 минута за да ни даде пет ѕвездички позитивни feed врати од што се задоволни сонашите производи и нашата работа.И контактирајте со нас прв пат (подобро во рок од 7 дена по приемот на вашата точка) за дани даде шанса за било какви проблеми ќе има средба со нашата работа или производи.Вашиот проблем ќе биде решен.Q1 : Како да се избере вистинската големина ?А1 : Постојат многу видови на големината на топ листите во светот,ве молиме мерка ќе метри должина и избере вистинската личностспоред нашите големина на табелата.Q2 : Ако јас се купи 2 пара,може да се плати еден превозот цена ?А2 : Не,меѓународен превозот цена е сметано од тежината на објектот не број,толку повеќе ќе го купите повеќепревозот цена треба да се плати за нив(Секако може да се даде попуст за големи нарачки,ве молиме контактирајте со нас).Q3 : Зошто не постои следење на информации по испорака ?A3 : Обично ќе мора да почека неколку дена по испорака затоа што ние обично треба да брод на Пекинг прв,ви благодариме за вашето разбирање.Q4 : Може ли да го користам побрзо превозот метод не CPAM(Кина Пост Воздух Mail) бидејќи јас им треба итно?A4 : ве Молиме контактирајте со нас за брза испорака.И следните региони : Русија, Австралија,Janpan,Кореја,Сингапур, обединетото КРАЛСТВО,Франција,Бразил,Шпанија,Холандија, Канада,Украина,Белорусија, ве молиме контактирајте со нас ако сакате побрзо превозот, Ниеимаат намалена цена за you Q5 : јас се користи иста ID истата адреса цел на многу елементи во една цел или повеќе наредби,како ќе бидеиспраќаат?А5 : Обично доколку наредбата време,ID,адреса се исти,ние ќе брод нив заедно во една парцела или кутија состандардно,не контактирате доколку ви треба за нив да биде предаден одделно.

Evkoodance Нов Стил Пурпурна Nubuck И Црна Nubuck 8.5 cm Пета Висина Професионални Ballroom латинска Танц Чевли Evkoo-426
  • Неодамнешно

Evkoodance Нов Стил Пурпурна Nubuck И Црна Nubuck 8.5 cm Пета Висина Професионални Ballroom латинска Танц Чевли Evkoo-426

DEN 1360.00 2720.64

Evkoodance Нов Стил Пурпурна Nubuck И Црна Nubuck 8.5 cm Пета Висина Професионални Ballroom латинска Танц Чевли Evkoo426​Опис : Боја : Виолетова / ЦрнаМатеријал : nubuck + стпПета : 428# 8.5 cm (други потпетици може да биде на располагање)ве молиме проверете ги пета табелата како што е подолу, оставете пета висина кога ќе го поставите цел, ви благодариме.Големина : жените големинаПС : Ако има било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ви Благодариме!Ве молиме внимателно да се провери големината на маса пред да го купите!!!Внимание : Ако Има непријатен мирис, тоа е нормално, како што е на нови чевли, не е мирис на лепак, стави неколку дена или носат неколку дена да немаат непријатна миризба...