• Неодамнешно
15cm СТП имитација на кожа, црн и тенки високи потпетици, синџир секси женски чизми, жените есенски чевли за танцување

15cm СТП имитација на кожа, црн и тенки високи потпетици, синџир секси женски чизми, жените есенски чевли за танцување

DEN 3648.00
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики на понудата

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пол:
Жените
Бренд Име:
YIZHOULI
Број На Модел На:
C-081
Декорација:
шарм
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Outsole Материјал:
Пластични
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Танц Чевли Тип:
Карактер чевли
Датум На Издавање:
Spring2017
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
Insole Материјал:
PU
Затворање Тип:
Чипка-Up
Обвивка Материјал:
PU
Со висок :
15cm
Платформа:
5cm

Слични понуди

Нов Плоштад Танц Чевли Пролет, Есен Дами Модерна Фудбалскиот Допрете Латинска Танц Чевли За Жени Џез Кожа Матирано Аеробик Чевли
  • Неодамнешно

Нов Плоштад Танц Чевли Пролет, Есен Дами Модерна Фудбалскиот Допрете Латинска Танц Чевли За Жени Џез Кожа Матирано Аеробик Чевли

DEN 574.00 1103.52

Внимание Ве Молам! ! !Сите наши големина е во зависност од вашиот метри должина ,па ве Молиме проверете внимателно и со големината на табелата или контактирајте со нас пред да се направи нарачката.ние може да ги разменат чевли ако одберете погрешен големина(по добивање на чевли),но ми е жал што ќе треба да ги сноси shippment такса.Ви благодариме за вашиот разбира.( Ве МОЛИМЕ : мерка нозете должина ОКОЛУ CM пред да кликнете на големина )Постојат два вида на чевли ѓон, како што е прикажано на сликата, ние сме испратени по случаен избор.Ви благодариме за вашиот разбира.ТранспортНие ќе брод со превозот метод сте ја одбрале,обично САД,велика БРИТАНИЈА,Канада,Австралија,и повеќето Европски земји се брза,јужна америка,Блискиот Исток,Африка се обично малку бавен,за оние земји usualy можете да не контактирате за решение по околу 4560days.Повратни информации, И Попродажбатание ќе бидеме благодарни ако може да потрае неколку mintues да ни остави пет ѕвездички позитивни повратни информации од вас се задоволни со нашите производи и нашата работа.и ако ви треба било каква помош,ве Молиме контактирајте со нас слободно.Пред да остави негативни повратни информации...

Нови Кристал Црвена Мрежа Weddidng Фудбалскиот Танго Ballroom Танцува Чевли Латинска Танц Чевли Фудбалскиот Танцување Чевли Многу Светкавиот
  • Неодамнешно

Нови Кристал Црвена Мрежа Weddidng Фудбалскиот Танго Ballroom Танцува Чевли Латинска Танц Чевли Фудбалскиот Танцување Чевли Многу Светкавиот

DEN 1357.00 1967.52

Категорија Ballroom, латинска Родова жените Место на Потекло произведени во Кина Материјали Чипка+Кристал Outsole Велур Пета Висина 3 видови на пета тип(може да се прилагоди на други пета висина) Боја ЦрвенаНапомена : ве Молиме проверете ја вашата нога првата тогаш се избере вистинската големина според оваа табела , исто така, подобро е да оставите порака, да го повика нога должина доколку има било каква забуна...

US7.5 големина на Жените Танц Патики ЕВА мека outsole удобно flexiable Танц Спортски Чевли за жени J-001
  • Неодамнешно

US7.5 големина на Жените Танц Патики ЕВА мека outsole удобно flexiable Танц Спортски Чевли за жени J-001

DEN 960.00 1919.04

големина на Жените Танц Патики ЕВА мека outsole удобно flexiable Танц Спортски Чевли за жени J001Име На Производ : Спортски Џез Танц Чевли.Пета : 4.5 cm пета на сликаБоја : 4 бои ист како на сликата Големина : (ве молиме погледнете детални информации од големината разлика подолу) ...

Новиот Бренд танго со револвер сатен танцување девојки жените ballroom латински чевли за дами 5CM и 7CM
  • Неодамнешно

Новиот Бренд танго со револвер сатен танцување девојки жените ballroom латински чевли за дами 5CM и 7CM

DEN 642.00 1146.72

Ние ќе брод со превозот метод сте ја одбрале,обично САД,велика БРИТАНИЈА,Канада,Австралија, и повеќето Европскиземји се брза,јужна Америка,Блискиот Исток,Африка се обично малку бавен, за оние земји обично може да секонтактирајте со нас за решение по околу 4560 дена.Ние ќе бидеме благодарни ако може да се земе од 1 минута за да ни даде пет ѕвездички позитивни feed врати од што се задоволни сонашите производи и нашата работа.И контактирајте со нас прв пат (подобро во рок од 7 дена по приемот на вашата точка) за дани даде шанса за било какви проблеми ќе има средба со нашата работа или производи.Вашиот проблем ќе биде решен.Q1 : Како да се избере вистинската големина ?А1 : Постојат многу видови на големината на топ листите во светот,ве молиме мерка ќе метри должина и избере вистинската личностспоред нашите големина на табелата.Q2 : Ако јас се купи 2 пара,може да се плати еден превозот цена ?А2 : Не,меѓународен превозот цена е сметано од тежината на објектот не број,толку повеќе ќе го купите повеќепревозот цена треба да се плати за нив(Секако може да се даде попуст за големи нарачки,ве молиме контактирајте со нас).Q3 : Зошто не постои следење на информации по испорака ?A3 : Обично ќе мора да почека неколку дена по испорака затоа што ние обично треба да брод на Пекинг прв,ви благодариме за вашето разбирање.Q4 : Може ли да го користам побрзо превозот метод не CPAM(Кина Пост Воздух Mail) бидејќи јас им треба итно?A4 : ве Молиме контактирајте со нас за брза испорака.И следните региони : Русија, Австралија,Janpan,Кореја,Сингапур, обединетото КРАЛСТВО,Франција,Бразил,Шпанија,Холандија, Канада,Украина,Белорусија, ве молиме контактирајте со нас ако сакате побрзо превозот, Ниеимаат намалена цена за you Q5 : јас се користи иста ID истата адреса цел на многу елементи во една цел или повеќе наредби,како ќе бидеиспраќаат?А5 : Обично доколку наредбата време,ID,адреса се исти,ние ќе брод нив заедно во една парцела или кутија состандардно,не контактирате доколку ви треба за нив да биде предаден одделно.

Сребро Со СТП Големина НАС 4-12 Отвори Пети 8.3 cm Пета Танцување латински Чевли Висина Удобно Танцување Чевли За Жени латинска NL141
  • Неодамнешно

Сребро Со СТП Големина НАС 4-12 Отвори Пети 8.3 cm Пета Танцување латински Чевли Висина Удобно Танцување Чевли За Жени латинска NL141

DEN 1200.00 2399.04

Сребро Со СТП Големина НАС 412 Отвори Пети 8.3 cm Пета Танцување латински Чевли Висина Удобно Танцување Чевли За Жени латинска NL141 Боја : Сребро Материјал : стп Пета : 301# 8.3 cm на слика , ве Молиме проверете пета табелата како што е подолу, оставете пета висина кога ќе го поставите цел, ви благодариме...

Ballroom Танго латинска танц чевли за деца девојки деца жените дами Ниска пета 3 Бои
  • Неодамнешно

Ballroom Танго латинска танц чевли за деца девојки деца жените дами Ниска пета 3 Бои

DEN 623.00 1111.68

Ние ќе брод со превозот метод сте ја одбрале,обично САД,велика БРИТАНИЈА,Канада,Австралија, и повеќето Европскиземји се брза,јужна Америка,Блискиот Исток,Африка се обично малку бавен, за оние земји обично може да секонтактирајте со нас за решение по околу 4560 дена.Ние ќе бидеме благодарни ако може да се земе од 1 минута за да ни даде пет ѕвездички позитивни feed врати од што се задоволни сонашите производи и нашата работа.И контактирајте со нас прв пат (подобро во рок од 7 дена по приемот на вашата точка) за дани даде шанса за било какви проблеми ќе има средба со нашата работа или производи.Вашиот проблем ќе биде решен.Q1 : Како да се избере вистинската големина ?А1 : Постојат многу видови на големината на топ листите во светот,ве молиме мерка ќе метри должина и избере вистинската личностспоред нашите големина на табелата.Q2 : Ако јас се купи 2 пара,може да се плати еден превозот цена ?А2 : Не,меѓународен превозот цена е сметано од тежината на објектот не број,толку повеќе ќе го купите повеќепревозот цена треба да се плати за нив(Секако може да се даде попуст за големи нарачки,ве молиме контактирајте со нас).Q3 : Зошто не постои следење на информации по испорака ?A3 : Обично ќе мора да почека неколку дена по испорака затоа што ние обично треба да брод на Пекинг прв,ви благодариме за вашето разбирање.Q4 : Може ли да го користам побрзо превозот метод не CPAM(Кина Пост Воздух Mail) бидејќи јас им треба итно?A4 : ве Молиме контактирајте со нас за брза испорака.И следните региони : Русија, Австралија,Janpan,Кореја,Сингапур, обединетото КРАЛСТВО,Франција,Бразил,Шпанија,Холандија, Канада,Украина,Белорусија, ве молиме контактирајте со нас ако сакате побрзо превозот, Ниеимаат намалена цена за you Q5 : јас се користи иста ID истата адреса цел на многу елементи во една цел или повеќе наредби,како ќе бидеиспраќаат?А5 : Обично доколку наредбата време,ID,адреса се исти,ние ќе брод нив заедно во една парцела или кутија состандардно,не контактирате доколку ви треба за нив да биде предаден одделно.

Evkoodance Девојка Rhinestones Црна фудбалскиот чевли 8.5 cm тенок пета удобно Ballroom латинска Танц Чевли жените Evkoo-372
  • Неодамнешно

Evkoodance Девојка Rhinestones Црна фудбалскиот чевли 8.5 cm тенок пета удобно Ballroom латинска Танц Чевли жените Evkoo-372

DEN 1819.00 3789.60

Evkoodance Девојка Rhinestones Црна фудбалскиот чевли 8.5 cm тенок пета удобно Ballroom латинска Танц Чевли жените Evkoo372Опис : Боја : ЦрнаМатеријал : сатен со кристалПета : 428# 8.5 cm (други потпетици може да биде на располагање)ве молиме проверете ги пета табелата како што е подолу, оставете пета висина кога ќе го поставите цел, ви благодариме.Големина : жените големинаПС : Ако има било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ви Благодариме!Вистински чевли е исто како на сликите како што е подолу : Ве молиме внимателно да се провери големината на маса пред да го купите!!!Внимание : Ако Има непријатен мирис, тоа е нормално, како што е на нови чевли, не е мирис на лепак, стави неколку дена или носат неколку дена да немаат непријатна миризба...