• Неодамнешно
Аквариум Филтер Пена Биохемиски Блок Сунѓерот Пена Влошки Трајни Обичај Се Намали Рециклираат Риба Резервоарот Дното Пена За Чистење 30*40*2

Аквариум Филтер Пена Биохемиски Блок Сунѓерот Пена Влошки Трајни Обичај Се Намали Рециклираат Риба Резервоарот Дното Пена За Чистење 30*40*2

DEN 108.00
DEN 149.28
-28 %
Достапно

Количина на стоки

Аквариум Филтер Пена Биохемиски Блок Сунѓерот Пена Влошки Трајни Обичај Се Намали Рециклираат Риба Резервоарот Дното Пена За Чистење 30*40*2 2017
100% сосема нов и висок квалитет Вовед : Здраво,пријателе,дали сте досадни кога чистење на дното на риба во резервоарот? Или се вознемири кога потрошувачка-цевка е заглавен? Не грижете се повеќе,Тука доаѓа "спасител" за вашите риби резервоарот! Овој совршен избор ќе ви помогне да ја намалите многу проблеми за риба резервоарот за чистење,како што се filtrating миленичиња измет и фуражни рецидив на аквариум или риба резервоарот.И тоа е погоден за секаков вид на риба резервоарот,може да се намали било која големина во зависност од вашата потреба. Карактеристики : Трајни,Рециклира,добра флексибилност; Посветам на nitrobacteria; Задржи риба на резервоар за чиста вода; Лесно да го инсталирате,здрав и материјални,не-токсични,мирис слободен; Висока порозност и отворен ќелија,проток на воздух,ефективна absorptivity,чиста лесно; се Инсталира секаде каде што сакате тоа да се чисти,без разлика хоризонтална или вертикална; Тоа може да се чистат лесно после миење и ефектот нема да се деградира. Карактеристики : Материјал : Пена Димензии : стан.30cmx40cmx2cm/11.81"x15.75"x0.79" Боја : Црна Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Филтер Пена (без мало пакет)

Карактеристики на понудата

Големина:
M
Тип:
Риба
Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче
Материјал:
пена
Димензии:
стан.30cmx40cmx2cm/11.81x15.75x0.79
боја:
Црна
Количина:
1 Компјутер

Слични понуди

20cm Пластични Аквариум Резервоарот Аерација Обвивка Меур Воздух Камен
  • Неодамнешно

20cm Пластични Аквариум Резервоарот Аерација Обвивка Меур Воздух Камен

DEN 72.00 85.44

Аквариум Резервоарот Аерација Зелена Пластична Обвивка Меур Воздух Камен 8" Прекрасен Подарок Сина Погоден за : Резервоарот, Аквариум; Облик : Бар Дизајн Материјали : Минерал, Пластика; Боја : Зелено и Сино Штекер Конектори Дијаметар : 6mm / 0.24" (макс.) Камен Должина : 20cm / 8" Вкупна Големина на (Приближно) : 21.2 x 2.1 x 1.3 см / 8.3" x 0.8" x 0.5" (L*W*T) Пакет се Вклучуваат : 1 bucДобредојдовте на нашата продавница!За ПревозотВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

3-та Генерација Chihiros Лекар Алги се Отстрани Twinstar Стил Електронски Инхибираат Зелена Аквариум Риба Ракчиња Вода на Растенијата Чисти Резервоарот
  • Неодамнешно

3-та Генерација Chihiros Лекар Алги се Отстрани Twinstar Стил Електронски Инхибираат Зелена Аквариум Риба Ракчиња Вода на Растенијата Чисти Резервоарот

DEN 1478.00 1919.52

Спецификации : Боја : белаМатеријал : пластични школкаДимензии : 62 x 62 x 18mm (одбор за контрола), 50 x 83 x 30мм (реактор)Адаптер : НИ plug / ЕУ приклучокКарактеристики : 1.Инхибираат зелени алги и да се промовира растенија раст* Инхибираат phytoplankton првичниот раст и размножување.* Activate (активирај) microelements да се промовира растенија раст* Промоција на растенија раст активира пат на фотосинтеза и за стабилизирање на екосистемот.2.Убие crustacean патогените бактерииАвтоматски го убие патогените бактерии во водата во секој час преку директна и индиректна дезинфекција, кои во голема мера ја подобрува стапка на преживување на малолетникот prawns.3.Зависи од силна стерилизација способности за ефикасно убие патогени* Aeromonas hydrophila Aeromonas "Aeromons hydrophila", херпес, габични, коли и други форми 99.9% убие ефикасност резултати тест.4.Безбеден, бидејќи на соживот со филтер бактерии* Како што не постои остаток токсичност, тоа е ограничен на аеробни бактерии.* Во споредба со УВ sterilizer, Chihiros ЛЕКАР не работи постојано, па регенерира и обновување на филтер бактерии е брза.5.ALC програма е интелигентна управување алгоритам* Аквариум средина промени според првичните, средината, последната фаза, стерилизирање интензитет и работата циклус е интелигентно дизајниран за да се промени од страна на временски серии.* Како ALC програма може едноставно да го изберете режимот според аквариум капацитет, тоа е многу лесен за употреба.6.Новиот Chihiros Лекар има изградено 3 апликација за покривање на користење на aquaticplants, риба и ракчиња чување во само еден Лекар уредПакување Листа : 1 х Сет на Aglae Инхибитор уред или 1 x Замена РеакторAnswer : ___________________________ Note : 1> ве Молиме овозможи 12mm грешка поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.

1.7 m Пластични Св Пумпа Аквариум Чисти Промени Чакал Почиста Риба Резервоарот Аквариум Риба Резервоарот за Перење Чистење на Песокот Менување на Вода
  • Неодамнешно

1.7 m Пластични Св Пумпа Аквариум Чисти Промени Чакал Почиста Риба Резервоарот Аквариум Риба Резервоарот за Перење Чистење на Песокот Менување на Вода

DEN 364.00 383.52

1.7 m Пластични Св Пумпа Аквариум Чисти Промени Чакал Почиста Риба Резервоарот Аквариум Риба Резервоарот за Перење Чистење на Песокот Менување на ВодаИме на производ : Св Чакал Почиста за Аквариум Риба РезервоаротОпис : Лесен за ракување : само притискање на синиот дел, а потоа водата течи од резервоарот преку вода цевка Должина : 1.7 m Чисти водата брзо и лесно Материјал : пластични Боја : сина За големината дека е прирачник за мерење,ве Молиме прифатете 12cm грешка.Се надеваме на вашето разбирањеЗа пакување : Превозот : 1...

Аквариум Керамичките Прстени Биолошки Риба Резервоарот Филтер Бактерии Медиуми Канистер Езерцето
  • Неодамнешно

Аквариум Керамичките Прстени Биолошки Риба Резервоарот Филтер Бактерии Медиуми Канистер Езерцето

DEN 228.00 259.20

Аквариум Керамичките Прстени Биолошки Риба Резервоарот Филтер Бактерии Медиуми Канистер ЕзерцетоКарактеристики : Висок квалитет на материјалите...

Автоматско Вода Фидер Работам Фонтани Waterer со Пролетта и Tee Спојка за cleaning1000sets/многу
  • Неодамнешно

Автоматско Вода Фидер Работам Фонтани Waterer со Пролетта и Tee Спојка за cleaning1000sets/многу

DEN 13721.28

Лесен за користење : Само поврзете на цевка цевка (меки цевка со внатрешен дијаметар 5 / 16" (8мм)) под вода со низок притисок и кука тоа да зајакот кафез...

3in1 Нерѓосувачки Челик Аквариум Водни Живи Растенија Долго се Справи со помош на пинцета Режа Трим Алатка за Полнење Поставите C42
  • Неодамнешно

3in1 Нерѓосувачки Челик Аквариум Водни Живи Растенија Долго се Справи со помош на пинцета Режа Трим Алатка за Полнење Поставите C42

DEN 403.00 468.00

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Фалсификувани нерѓосувачки челик материјал се со одлична флексибилност и нема да е 'рѓосано Динамика загрижени дизајн Обезбедува лесен и удобен операција, Со посебно дизајниран деликатна клип крајот Погоден за садење мали или тенка вода на растенијата Спецификација : Материјал : не' Рѓосувачки Челик Криви Режа : 25x6.2cm / 9.84x2.44inch Директно Пинцети Должина : Околу 27cm (10.62 инчи) Криви Пинцети Должина : Околу 27cm (10.62 инчи) Боја : Сребро Количина : 3 Pcs Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење...