• Неодамнешно
47*120mm 120ml Стаклени Шишиња Ампули Тегли Тест Цевка Со Плута Затка Празна Чаша Транспарентен Јасно Шишиња 6pcs/многу

47*120mm 120ml Стаклени Шишиња Ампули Тегли Тест Цевка Со Плута Затка Празна Чаша Транспарентен Јасно Шишиња 6pcs/многу

DEN 1488.00
Достапно

Количина на стоки

Други големина Стаклени шишиња
Стаклени Ампули Тегли Тест Цевка Со Плута Затка Празна Чаша Транспарентен Јасно Шишиња
големина : 47*120mm
Капацитет : 120ml
Висина : 120mm
Дијаметар : 47mm
Вратот дијаметар : 47mm
количина : ќе добиете 6 дела од оваа објекти во листа цена
боја : Јасно Транспарентен
Тип : Стаклени Шишиња Со Corks
употреба : се Сакаат Стакло Bottlese, Парфеми Стакло Bottlese, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со Corks
За Компанијата
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет. Без разлика Компании , поединци или продавници И можете да Useing сите на производот сликата на мојата продавница !
испорака
1.секоја цел е бесплатен превозот
2.цел помалку од 150бесплатен превозот од преку пост воздух mail
3.цел повеќе од 150бесплатен превозот од DHL/федекс/EMS (Ако треба)
Пакување
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака.
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас.

Карактеристики на понудата

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Мирудии Сад стилови:
маска
Бренд Име:
Jarvials
Пакување:
>10
Материјал:
Стакло
Големина:
L
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
Спајс
Капацитет:
101-200ml
Број На Модел На:
Стаклени Шишиња
Големина:
47*120mm
Capacity50:
120ml стаклени шишиња
боја:
стаклени ампули
Користење на:
Сакаат Стаклени Шишиња
Corks:
Стаклени Шишиња Со Corks
Празен:
празните шишиња
Тип:
Стаклени Тегли
Теглите име:
Стаклени Шишиња Со Corks

Слични понуди

50pcs/многу 5ml Дијамант во Облик на ПП Пластични Крем тегла Мали Козметички Прав пластични шишиња сад за козметика пакување
 • Неодамнешно

50pcs/многу 5ml Дијамант во Облик на ПП Пластични Крем тегла Мали Козметички Прав пластични шишиња сад за козметика пакување

DEN 736.00 931.20

50pcs / многу 5ml Дијамант во Облик на ПП Пластични Крем тегла Мали Козметички Прав пластични шишиња сад за козметика пакување Големина : D33*H22mm Капацитет : 5ml Употреба : за bubbotting козметички како што се крем, сенки, лабава прав....

37*70*24mm 50мл Стаклени Тегли Со Пластична Капа за Транспарентен Празни Стаклени Шишиња, Тегли Контејнери 12pcs/многу
 • Неодамнешно

37*70*24mm 50мл Стаклени Тегли Со Пластична Капа за Транспарентен Празни Стаклени Шишиња, Тегли Контејнери 12pcs/многу

DEN 1200.00

Други големина Стаклени шишињаСтаклени Тегли Со Пластична Капа За Транспарентен Празни Стаклени Шишиња, Тегли Контејнериголемина : 37*70*24mm ( конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)Капацитет : 50млВисина : 70mmДијаметар : 37mmВратот внатрешен дијаметар : 24mmКапа материјал : Пинк Пластични Завртки КапаШишиња материјал : Стаклоколичина : ќе добиете 12 парчиња на оваа објекти во листа ценабоја : Јасно ТранспарентенТип : Стаклени Шишиња Со Пластични Завртки Капаупотреба : Стаклени Тегли, Парфеми Стаклени Шишиња, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со КапаСпецификација1.Шишиња се 100% сосема нов и висок квалитет.2.Симпатична малку стаклени шишиња се совршени за разни занаети.3.Бидете во можност да се продавница семе мониста течни или ние нив ги користат во накит одлуки да се приврзоци од.4.Може да се стави на пораки во шише и да го испрати до someboby ви се допаѓа .Спецификација1.Шишиња се 100% сосема нов и висок квалитет.2.Симпатична малку стаклени шишиња се совршени за разни занаети.3.Бидете во можност да се продавница семе мониста / течни или подарок4.Може да се стави на пораки во шише и да го испрати до someboby ви се допаѓа .За КомпанијатаНа патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет...

5ml силикони тегли dab восок сад 32*18mm на силиконски восок или масло контејнери трговија на големо мулти-бои за избор 100pcs/многу
 • Неодамнешно

5ml силикони тегли dab восок сад 32*18mm на силиконски восок или масло контејнери трговија на големо мулти-бои за избор 100pcs/многу

DEN 2639.52

Добредојдовте на RHS Официјалната продавница5ml силикони тегли dab восок сад 32*18mm на силиконски восок или масло контејнери трговија на големо мултибои за избор 100pcs / многуНестап, одобрување од FDA храна одделение силиконски2.Описи на 5ml силикони садТочка име со Силиконска тегли dab восок сад Големина 32*18 мм Користат За масло ,восок или козметички Карактеристики Нестап / трајни / модерен / лесно да се чисти Материјал Храна Одделение Силиконски Бои Достапни бои ќе се меша со испоракаНекои купувачот покажува : ЗабелешкаДостапни бои ќе се меша со пратката.Зошто Да Го Одберете Нас?1.Ние сме професионални производители на силиконски производи за повеќе од 6 години.2.FDA одобрени од храна одделение силиконски материјал ќе се користи за двете вашето и нашето здравје.3.Како специјален употреба на восокот / масло сад, квалитетот е наш прв загриженост ...

22*30*14mm 5ml Стаклени Тегли Со Пластична Капа за Транспарентен Празни Стаклени Шишиња, Тегли Контејнери 100pcs/многу
 • Неодамнешно

22*30*14mm 5ml Стаклени Тегли Со Пластична Капа за Транспарентен Празни Стаклени Шишиња, Тегли Контејнери 100pcs/многу

DEN 2064.00

Други големина Стаклени шишињаСтаклени Тегли Со Пластична Капа За Транспарентен Празни Стаклени Шишиња, Тегли Контејнериголемина : 22*30*14mm ( конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)Капацитет : 5mlВисина : 30ммДијаметар : 22mmВратот внатрешен дијаметар : 14mmКапа материјал : Пинк Пластични Завртки КапаШишиња материјал : Стаклоколичина : ќе добиете 100 парчиња на оваа објекти во листа ценабоја : Јасно ТранспарентенТип : Стаклени Шишиња Со Пластични Завртки Капаупотреба : Стаклени Тегли, Парфеми Стаклени Шишиња, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со КапаСпецификација1.Шишиња се 100% сосема нов и висок квалитет.2.Симпатична малку стаклени шишиња се совршени за разни занаети.3.Бидете во можност да се продавница семе мониста течни или ние нив ги користат во накит одлуки да се приврзоци од.4.Може да се стави на пораки во шише и да го испрати до someboby ви се допаѓа .Спецификација1.Шишиња се 100% сосема нов и висок квалитет.2.Симпатична малку стаклени шишиња се совршени за разни занаети.3.Бидете во можност да се продавница семе мониста / течни или подарок4.Може да се стави на пораки во шише и да го испрати до someboby ви се допаѓа .За КомпанијатаНа патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет...

Креативни Устата Голема Мрзливи Мажите Овошје Кутија Цртан филм Пластични Двоен слој Снек Ореви Плоча Дневна Соба Бонбони Кутија Телефон носителот
 • Неодамнешно

Креативни Устата Голема Мрзливи Мажите Овошје Кутија Цртан филм Пластични Двоен слој Снек Ореви Плоча Дневна Соба Бонбони Кутија Телефон носителот

DEN 189.00 229.92

Креативни Устата Голема Мрзливи Мажите Овошје Кутија Цртан филм Пластични Двоен слој Снек Ореви Плоча Дневна Соба Бонбони Кутија Телефон носителотОпис : Направени од високо квалитетна ABS пластика материјалИздржливи, можат да имаат подолг животен векДвоен Слој ДизајнЛесно Да Ги Чува Сите Видови На Мали Предмети,Отпорност На Абење Да Се ОткажатУбава и ПрактичнаГорниот може да се стави некоја мала закуска и лесно да ги собереш, Долниот Слој може да биде ставен закуски ѓубре.Може да се користи како мобилен телефон стојат, Jewerly складирање кутија, Кујната готвење алатка носителотОтстранлив чистење, Лесно да се чисти.Погоден за : Дневна Соба, Спална соба, Кујна и БањаСпецификации : Големина на : 21.2 * 17 * 11.5 cmМатеријал : храна одделение ABSТежина; 164gБоја : Бела, Сина, Зелена, Црна, белаПакет Се Вклучени : 1 x Двоен Слој Контејнер кутијаЗабелешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 13cm грешка, поради прирачник за мерење.Некое време пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.

30*40mm 15ml Стаклени Ампули Тегли Тест Цевка Со Плута Затка Празна Чаша Транспарентен Јасно Шишиња 100pcs/многу
 • Неодамнешно

30*40mm 15ml Стаклени Ампули Тегли Тест Цевка Со Плута Затка Празна Чаша Транспарентен Јасно Шишиња 100pcs/многу

DEN 1915.20

Стаклени Ампули Тегли Тест Цевка Со Плута Затка Празна Чаша Транспарентен Јасно Шишињаголемина : 30*40mmКапацитет : 18mlВисина : 40mmДијаметар : 30ммВратот дијаметар : 30ммколичина : ќе добиете 100 парчиња на оваа објекти во листа ценабоја : Јасно ТранспарентенТип : Стаклени Шишиња Со Corksупотреба : се Сакаат Стакло Bottlese, Парфеми Стакло Bottlese, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со CorksЗа КомпанијатаНа патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет...

30*80*21mm 40ml Стаклени Тегли Со Пластична Капа за Транспарентен Празни Стаклени Шишиња, Тегли Контејнери 24pcs/многу
 • Неодамнешно

30*80*21mm 40ml Стаклени Тегли Со Пластична Капа за Транспарентен Празни Стаклени Шишиња, Тегли Контејнери 24pcs/многу

DEN 1536.00

Стаклени Тегли Со Пластична Капа За Транспарентен Празни Стаклени Шишиња, Тегли Контејнериголемина : 30*80*21mm ( конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)Капацитет : 40mlВисина : 80mmДијаметар : 30ммВратот внатрешен дијаметар : 21mmКапа материјал : Пинк Пластични Завртки КапаШишиња материјал : Стаклоколичина : ќе добиете 24 парчиња на оваа објекти во листа ценабоја : Јасно ТранспарентенТип : Стаклени Шишиња Со Пластични Завртки Капаупотреба : Стаклени Тегли, Парфеми Стаклени Шишиња, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со КапаСпецификација1.Шишиња се 100% сосема нов и висок квалитет.2.Симпатична малку стаклени шишиња се совршени за разни занаети.3.Бидете во можност да се продавница семе мониста течни или ние нив ги користат во накит одлуки да се приврзоци од.4.Може да се стави на пораки во шише и да го испрати до someboby ви се допаѓа .Спецификација1.Шишиња се 100% сосема нов и висок квалитет.2.Симпатична малку стаклени шишиња се совршени за разни занаети.3.Бидете во можност да се продавница семе мониста / течни или подарок4.Може да се стави на пораки во шише и да го испрати до someboby ви се допаѓа .За КомпанијатаНа патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет...

1PC Нови 200ML Мед Фармацевт Тегла Сад во Купот на Преносни Акрилик Складирање Тенџере Сок Пчела Капе Шише Готвење Алатка Занает OK 0298
 • Неодамнешно

1PC Нови 200ML Мед Фармацевт Тегла Сад во Купот на Преносни Акрилик Складирање Тенџере Сок Пчела Капе Шише Готвење Алатка Занает OK 0298

DEN 479.52

Опис : Член име : Мед Фармацевт без подароци кутија за пакување,pls бидат вниманиеМатеријал : ФДУ АкриликC olor : како прилогSiz e : 15x8.3x10cmЕдиница тежина : околу 200g / pcПакет се вклучени : 1 XHoney ФармацевтAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

ФДУ Круг нафта Масна се концентрира на Силиконски длабок сад сад екстракт bho Не-стап на Силиконски восок/hash/бутан масло за јадење сад
 • Неодамнешно

ФДУ Круг нафта Масна се концентрира на Силиконски длабок сад сад екстракт bho Не-стап на Силиконски восок/hash/бутан масло за јадење сад

DEN 431.52

КРУГ Масна масло Силикони длабок сад контејнер или Dab восок тегла,екстракт bho Нестап на Силиконски восок / hash / бутан масло садКарактеристики : 1.Продажба цена фабрика директни цена, за да се избегне прекумерна средно линкови, да се зголеми за повратни информации од корисниците.2.Безбедност на храна преку ЕУ, Германија, сад барајќи храна одделение тест, под 40 ° C280 ° C висока температура безбедно да се користи.3.издржливи живот...

1PC големи запечатени за чување на резервоар Опфатени Канистер Кујна Храна за Чување на Резервоар/Лесно се Излее Жито Канистер Голем Капацитет Од 2,5 L J0160
 • Неодамнешно

1PC големи запечатени за чување на резервоар Опфатени Канистер Кујна Храна за Чување на Резервоар/Лесно се Излее Жито Канистер Голем Капацитет Од 2,5 L J0160

DEN 316.32

Член Име : Чување на Резервоар Материјал : ПП пластични Големина : 15x5x22cm Боја : зелена,розова,жолта Стил : како прилог Количина : 1pc Единица тежина : години : 194g / pc Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Креативни ретро керамички тенџере Тегли Префинетост Руралните Птица и Цвет керамички Чување Шишиња Направи стариот убава за чување на резервоар
 • Неодамнешно

Креативни ретро керамички тенџере Тегли Префинетост Руралните Птица и Цвет керамички Чување Шишиња Направи стариот убава за чување на резервоар

DEN 1824.00

Ако нема опции, ве молиме оставете видот ти треба во ред, или да му даде на мене поракаголемина : 22cm(вклучува Капак)*10см

Жешка Мода Мала Симпатична Цвет Мини Ѕвезда Пудинг Кои Сакаат Плута Затка Стаклени Шишиња Млеко Шише Ампули Тегли Контејнери
 • Неодамнешно

Жешка Мода Мала Симпатична Цвет Мини Ѕвезда Пудинг Кои Сакаат Плута Затка Стаклени Шишиња Млеко Шише Ампули Тегли Контејнери

DEN 455.00 534.72

Жешка Мода 63*74mm 80см Мала Симпатична Мини кои Сакаат Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегли Контејнери Опис на Производот : Боја : Јасно Материјал : Pyrex, Висока borosilicate чисто стакло, плута капак Пакетот вклучува : 2 ПАРЧИЊА Стаклени Шишиња Забелешка : цената е само за шишиња и corks, не вклучуваат било какви декорации...

Јасно Бело Обоени Пластични Тегли Акрилик Круг Складирање Кутија Дома Организатор Кантите Екранот 10pcs/многу
 • Неодамнешно

Јасно Бело Обоени Пластични Тегли Акрилик Круг Складирање Кутија Дома Организатор Кантите Екранот 10pcs/многу

DEN 591.00 622.56

Пластични Тегла Складирање КутијаГолемина : 66x66x57mm1lot=10pcsДобредојдовте на додавање од нас да се "Моите Омилени Продавници".

27*35*14mm 8ml Стаклени Тегли Со Пластична Капа за Транспарентен Празни Стаклени Шишиња, Тегли Контејнери 50pcs/многу
 • Неодамнешно

27*35*14mm 8ml Стаклени Тегли Со Пластична Капа за Транспарентен Празни Стаклени Шишиња, Тегли Контејнери 50pcs/многу

DEN 1584.00

Други големина Стаклени шишињаСтаклени Тегли Со Пластична Капа За Транспарентен Празни Стаклени Шишиња, Тегли Контејнериголемина : 27*35*14mm ( конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)Капацитет : 8mlВисина : 35mmДијаметар : 27mmВратот внатрешен дијаметар : 14mmКапа материјал : Пинк Пластични Завртки КапаШишиња материјал : Стаклоколичина : ќе добиете 50 парчиња на оваа објекти во листа ценабоја : Јасно ТранспарентенТип : Стаклени Шишиња Со Пластични Завртки Капаупотреба : Стаклени Тегли, Парфеми Стаклени Шишиња, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со КапаСпецификација1.Шишиња се 100% сосема нов и висок квалитет.2.Симпатична малку стаклени шишиња се совршени за разни занаети.3.Бидете во можност да се продавница семе мониста течни или ние нив ги користат во накит одлуки да се приврзоци од.4.Може да се стави на пораки во шише и да го испрати до someboby ви се допаѓа .Спецификација1.Шишиња се 100% сосема нов и висок квалитет.2.Симпатична малку стаклени шишиња се совршени за разни занаети.3.Бидете во можност да се продавница семе мониста / течни или подарок4.Може да се стави на пораки во шише и да го испрати до someboby ви се допаѓа .За КомпанијатаНа патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет...

Кафе Грав Складирање Градите Барел Печат Tanksmall Бар Декоративни За Чување На Резервоар Ресторан Кујна Складирање Свадба На Божиќ
 • Неодамнешно

Кафе Грав Складирање Градите Барел Печат Tanksmall Бар Декоративни За Чување На Резервоар Ресторан Кујна Складирање Свадба На Божиќ

DEN 667.00 667.20

име : кафе барел / даб кафепроизведено во кинаголемина : 100 g / 1 / 2 британска фунтасе применува за чување, тие се уште се во грав форма варено кафе, кафе и грав...

Преносни силикони празни козметички контејнери Refillable стискаш шише Шампон за Туширање Гел Лосион за Патување алатка 60ml
 • Неодамнешно

Преносни силикони празни козметички контејнери Refillable стискаш шише Шампон за Туширање Гел Лосион за Патување алатка 60ml

DEN 431.00 431.04

Преносни силикони празни козметички контејнери Refillable стискаш шише Шампон за Туширање Гел Лосион за Патување алаткаКарактеристики : 1.100% сосема нов и висок квалитет2.Отворено од суштинско значење за патување притисни шише силикони шишиња флаширање сектор под секторот на патна колекции, преносни патување шише,за Шампон, туш гел, козметички.Пакувањето на производот : 3 x силикони шишеСОВЕТИ : оваа ставка има 3 бои,сина,розова,бела, ве молиме оставете порака која боја сакате да се купи,Нема коментари до нас, ние ќе ви испратиме е случаен производ,ви благодариме за вниманието.

Европската стил нерѓосувачки челик сос садови оцет тенџере леќата шишиња зачини три - боја факултативна кујна материјали 400ML
 • Неодамнешно

Европската стил нерѓосувачки челик сос садови оцет тенџере леќата шишиња зачини три - боја факултативна кујна материјали 400ML

DEN 538.00 672.00

комбоЕвропската стил нерѓосувачки челик сос садови оцет тенџере леќата шишиња зачини три боја факултативна кујна материјали 400 MLМатеријал : не ' рѓосувачки челик + стаклоМоже да биде инсталиран леќата тип : цврсти леќатаКапацитет : 400 MLЗабелешка : ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса,телефонски број и име и презиме може да ве контактираат.Ако имате барања од нарачката,ве молиме да ни остават порака.Испорака : 1.Во принцип, ние ќе се користи Кина пост или Хонгконг пост воздух пратка, може да биде потребно долго време,но цена е поевтина, треба вашата љубезно трпение...