• Неодамнешно
30*40mm 15ml Стаклени Ампули Тегли Тест Цевка Со Плута Затка Празна Чаша Транспарентен Јасно Шишиња 100pcs/многу

30*40mm 15ml Стаклени Ампули Тегли Тест Цевка Со Плута Затка Празна Чаша Транспарентен Јасно Шишиња 100pcs/многу

DEN 1915.20
Достапно

Количина на стоки


Стаклени Ампули Тегли Тест Цевка Со Плута Затка Празна Чаша Транспарентен Јасно Шишиња
големина : 30*40mm
Капацитет : 18ml
Висина : 40mm
Дијаметар : 30мм
Вратот дијаметар : 30мм
количина : ќе добиете 100 парчиња на оваа објекти во листа цена
боја : Јасно Транспарентен
Тип : Стаклени Шишиња Со Corks
употреба : се Сакаат Стакло Bottlese, Парфеми Стакло Bottlese, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со Corks
За Компанијата
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет. Без разлика Компании , поединци или продавници И можете да Useing сите на производот сликата на мојата продавница !
испорака
1.секоја цел е бесплатен превозот
2.цел помалку од 150бесплатен превозот од преку пост воздух mail
3.цел повеќе од 150бесплатен превозот од DHL/федекс/EMS (Ако треба)
Пакување
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака.
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас.

Карактеристики на понудата

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Употреба:
Храна
Број На Модел На:
Стаклени Шишиња
Големина:
S
Капацитет:
0-100ml
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Jarvials
Пакување:
>10
Материјал:
Стакло
Мирудии Сад стилови:
маска
Големина:
30*40mm
Капацитет:
18ml Стаклени Шишиња
боја:
стаклени ампули
Користење на:
Сакаат Стаклени Шишиња
Corks:
Стаклени Шишиња Со Corks
Празен:
празните шишиња
Тип:
Стаклени Тегли
Теглите име:
Стаклени Шишиња Со Corks

Слични понуди

Тркалезна торта форма нерѓосувачки челик сол и црн пипер shaker сет со стојат Леќата шише Леќата тенџере Dinning-сет садови
 • Неодамнешно

Тркалезна торта форма нерѓосувачки челик сол и црн пипер shaker сет со стојат Леќата шише Леќата тенџере Dinning-сет садови

DEN 1151.52

Тркалезна торта форма нерѓосувачки челик сол и црн пипер shaker сет со стојат Леќата шише Леќата тенџере Dinningсадови сет Материјал : не ' Рѓосувачки челик Производ големина : Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Преносни силикони празни козметички контејнери Refillable стискаш шише Шампон за Туширање Гел Лосион за Патување алатка 60ml
 • Неодамнешно

Преносни силикони празни козметички контејнери Refillable стискаш шише Шампон за Туширање Гел Лосион за Патување алатка 60ml

DEN 431.00 431.04

Преносни силикони празни козметички контејнери Refillable стискаш шише Шампон за Туширање Гел Лосион за Патување алаткаКарактеристики : 1.100% сосема нов и висок квалитет2.Отворено од суштинско значење за патување притисни шише силикони шишиња флаширање сектор под секторот на патна колекции, преносни патување шише,за Шампон, туш гел, козметички.Пакувањето на производот : 3 x силикони шишеСОВЕТИ : оваа ставка има 3 бои,сина,розова,бела, ве молиме оставете порака која боја сакате да се купи,Нема коментари до нас, ние ќе ви испратиме е случаен производ,ви благодариме за вниманието.

5ml силикони тегли dab восок сад 32*18mm на силиконски восок или масло контејнери трговија на големо мулти-бои за избор 100pcs/многу
 • Неодамнешно

5ml силикони тегли dab восок сад 32*18mm на силиконски восок или масло контејнери трговија на големо мулти-бои за избор 100pcs/многу

DEN 2639.52

Добредојдовте на RHS Официјалната продавница5ml силикони тегли dab восок сад 32*18mm на силиконски восок или масло контејнери трговија на големо мултибои за избор 100pcs / многуНестап, одобрување од FDA храна одделение силиконски2.Описи на 5ml силикони садТочка име со Силиконска тегли dab восок сад Големина 32*18 мм Користат За масло ,восок или козметички Карактеристики Нестап / трајни / модерен / лесно да се чисти Материјал Храна Одделение Силиконски Бои Достапни бои ќе се меша со испоракаНекои купувачот покажува : ЗабелешкаДостапни бои ќе се меша со пратката.Зошто Да Го Одберете Нас?1.Ние сме професионални производители на силиконски производи за повеќе од 6 години.2.FDA одобрени од храна одделение силиконски материјал ќе се користи за двете вашето и нашето здравје.3.Како специјален употреба на восокот / масло сад, квалитетот е наш прв загриженост ...

Ретро Чај садови зачини конзерви за храна резервоари шеќер порцелански чинии содржи Декоративни чај подарок пакување контејнери за Складирање шише
 • Неодамнешно

Ретро Чај садови зачини конзерви за храна резервоари шеќер порцелански чинии содржи Декоративни чај подарок пакување контејнери за Складирање шише

DEN 1919.52

Почитувани купувачи, Здраво! Пред купување на стоки, ве молиме внимателно да се погледне на големината на стока, не врз основа на слики на слобода на имагинацијата...

1PC Нови 200ML Мед Фармацевт Тегла Сад во Купот на Преносни Акрилик Складирање Тенџере Сок Пчела Капе Шише Готвење Алатка Занает OK 0298
 • Неодамнешно

1PC Нови 200ML Мед Фармацевт Тегла Сад во Купот на Преносни Акрилик Складирање Тенџере Сок Пчела Капе Шише Готвење Алатка Занает OK 0298

DEN 479.52

Опис : Член име : Мед Фармацевт без подароци кутија за пакување,pls бидат вниманиеМатеријал : ФДУ АкриликC olor : како прилогSiz e : 15x8.3x10cmЕдиница тежина : околу 200g / pcПакет се вклучени : 1 XHoney ФармацевтAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

10ML Шарени Празни Козметички Пакување, Пластична Мека Цевка Око Крем Гел-Пакување Контејнери Цевка
 • Неодамнешно

10ML Шарени Празни Козметички Пакување, Пластична Мека Цевка Око Крем Гел-Пакување Контејнери Цевка

DEN 688.00 870.72

10 ML Шарени Празни Козметички Пакување, Пластична Мека Цевка Око Крем ГелПакување Цевка за Садови Капацитет : 10ml Употреба : за bubbotting козметички како што се крем, сенки, лабава прав....

Бесплатен превозот 100pcs/многу обновливи bho-восок масна не држи силикони и храна безбедно тегла сад 3ml
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 100pcs/многу обновливи bho-восок масна не држи силикони и храна безбедно тегла сад 3ml

DEN 1152.00

Бесплатен превозот 100pcs / многу обновливи bhoвосок масна не држи силикони и храна безбедно тегла сад 3mlмали цилиндричен облик сад...

22*50*14mm 10ml Стаклени Тегли Со Пластична Капа за Транспарентен Празни Стаклени Шишиња, Тегли Контејнери 100pcs/многу
 • Неодамнешно

22*50*14mm 10ml Стаклени Тегли Со Пластична Капа за Транспарентен Празни Стаклени Шишиња, Тегли Контејнери 100pcs/многу

DEN 2400.00

Други големина Стаклени шишињаСтаклени Тегли Со Пластична Капа За Транспарентен Празни Стаклени Шишиња, Тегли Контејнериголемина : 22*50*14mm ( конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)Капацитет : 10mlВисина : 50mmДијаметар : 22mmВратот внатрешен дијаметар : 14mmКапа материјал : Пинк Пластични Завртки КапаШишиња материјал : Стаклоколичина : ќе добиете 100 парчиња на оваа објекти во листа ценабоја : Јасно ТранспарентенТип : Стаклени Шишиња Со Пластични Завртки Капаупотреба : Стаклени Тегли, Парфеми Стаклени Шишиња, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со КапаСпецификација1.Шишиња се 100% сосема нов и висок квалитет.2.Симпатична малку стаклени шишиња се совршени за разни занаети.3.Бидете во можност да се продавница семе мониста течни или ние нив ги користат во накит одлуки да се приврзоци од.4.Може да се стави на пораки во шише и да го испрати до someboby ви се допаѓа .Спецификација1.Шишиња се 100% сосема нов и висок квалитет.2.Симпатична малку стаклени шишиња се совршени за разни занаети.3.Бидете во можност да се продавница семе мониста / течни или подарок4.Може да се стави на пораки во шише и да го испрати до someboby ви се допаѓа .За КомпанијатаНа патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет...

Европската стил нерѓосувачки челик сос садови оцет тенџере леќата шишиња зачини три - боја факултативна кујна материјали 400ML
 • Неодамнешно

Европската стил нерѓосувачки челик сос садови оцет тенџере леќата шишиња зачини три - боја факултативна кујна материјали 400ML

DEN 538.00 672.00

комбоЕвропската стил нерѓосувачки челик сос садови оцет тенџере леќата шишиња зачини три боја факултативна кујна материјали 400 MLМатеријал : не ' рѓосувачки челик + стаклоМоже да биде инсталиран леќата тип : цврсти леќатаКапацитет : 400 MLЗабелешка : ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса,телефонски број и име и презиме може да ве контактираат.Ако имате барања од нарачката,ве молиме да ни остават порака.Испорака : 1.Во принцип, ние ќе се користи Кина пост или Хонгконг пост воздух пратка, може да биде потребно долго време,но цена е поевтина, треба вашата љубезно трпение...

Римската Нордиските складирање кристално стакло тегла на шеќерот во тенџере накит декорација давање статии свадба десктоп бонбони складирање оркестарот
 • Неодамнешно

Римската Нордиските складирање кристално стакло тегла на шеќерот во тенџере накит декорација давање статии свадба десктоп бонбони складирање оркестарот

DEN 788.00 875.04

Висината е околу 14 CM дијаметар е за 8 CMМногу убава Рим стил стаклена теглаПрими неколку мали нештаИли кафе на шеќерИли салон памук категоријаМногу доброОдделни тетрапак пакување Добиете пригоденпревозот1.Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 7 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам...

Креативни Устата Голема Мрзливи Мажите Овошје Кутија Цртан филм Пластични Двоен слој Снек Ореви Плоча Дневна Соба Бонбони Кутија Телефон носителот
 • Неодамнешно

Креативни Устата Голема Мрзливи Мажите Овошје Кутија Цртан филм Пластични Двоен слој Снек Ореви Плоча Дневна Соба Бонбони Кутија Телефон носителот

DEN 189.00 229.92

Креативни Устата Голема Мрзливи Мажите Овошје Кутија Цртан филм Пластични Двоен слој Снек Ореви Плоча Дневна Соба Бонбони Кутија Телефон носителотОпис : Направени од високо квалитетна ABS пластика материјалИздржливи, можат да имаат подолг животен векДвоен Слој ДизајнЛесно Да Ги Чува Сите Видови На Мали Предмети,Отпорност На Абење Да Се ОткажатУбава и ПрактичнаГорниот може да се стави некоја мала закуска и лесно да ги собереш, Долниот Слој може да биде ставен закуски ѓубре.Може да се користи како мобилен телефон стојат, Jewerly складирање кутија, Кујната готвење алатка носителотОтстранлив чистење, Лесно да се чисти.Погоден за : Дневна Соба, Спална соба, Кујна и БањаСпецификации : Големина на : 21.2 * 17 * 11.5 cmМатеријал : храна одделение ABSТежина; 164gБоја : Бела, Сина, Зелена, Црна, белаПакет Се Вклучени : 1 x Двоен Слој Контејнер кутијаЗабелешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 13cm грешка, поради прирачник за мерење.Некое време пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.

Новиот Дом 9 стилови кина Керамички Чај Зачин Ореви Храна Cady Шеќер, Сол Запечатени Чување Шишиња, Тегли Сад Резервоарот Канистер
 • Неодамнешно

Новиот Дом 9 стилови кина Керамички Чај Зачин Ореви Храна Cady Шеќер, Сол Запечатени Чување Шишиња, Тегли Сад Резервоарот Канистер

DEN 618.00 883.20

Со добар Квалитет и Добро Спакувани Забелешка : Ако сакате да го направите трговија на големо или сакаат брзо изразат испорака...

Креативни ретро керамички тенџере Тегли Префинетост Руралните Птица и Цвет керамички Чување Шишиња Направи стариот убава за чување на резервоар
 • Неодамнешно

Креативни ретро керамички тенџере Тегли Префинетост Руралните Птица и Цвет керамички Чување Шишиња Направи стариот убава за чување на резервоар

DEN 1824.00

Ако нема опции, ве молиме оставете видот ти треба во ред, или да му даде на мене поракаголемина : 22cm(вклучува Капак)*10см

5ML Мини Преносни Алуминиум Refillable Парфем Шише со Спреј Празни Козметички Контејнери со Atomizer за Патување FG
 • Неодамнешно

5ML Мини Преносни Алуминиум Refillable Парфем Шише со Спреј Празни Козметички Контејнери со Atomizer за Патување FG

DEN 26.00 40.80

5 ML Мини Преносни Алуминиум Refillable Парфем Шише со Спреј Празни Козметички Контејнери со Atomizer за Патување FG ОписКарактеристики Се сигурни кога складирање нашите atomizer дека тоа нема да излегуваат во јавноста во вашиотpocketbook, ранец, џеб или каде било важно за вас.Внатрешноста на atomizer е направен од висок квалитет на тенко стакло за да се задржипроизвод светлина, а во исто време овозможувајќи им на подолг рок за складирање на вашите омилени течности.Чувајте ги рака на вашето лице или торба за брзо обновување на спреј зазадржи вашата кожа чувство хидрирани и среќни во текот на топла сезона.СпецификацијаКапацитет : 5 ML / еезБоја : Розова / Сребрена / Сино / Црна / Виолетови / Црвени / ЗлатоМатеријал : Стакло Внатрешна контејнер & метална школкаДимензии : дијаметар : 1.85 cm;висина : 8.6 mmAnswer : ___________________________ Note : 1...

27*58*14mm 20ml Стаклени Тегли Со Пластична Капа за Транспарентен Празни Стаклени Шишиња, Тегли Контејнери 50pcs/многу
 • Неодамнешно

27*58*14mm 20ml Стаклени Тегли Со Пластична Капа за Транспарентен Празни Стаклени Шишиња, Тегли Контејнери 50pcs/многу

DEN 1776.00

Други големина Стаклени шишињаСтаклени Тегли Со Пластична Капа За Транспарентен Празни Стаклени Шишиња, Тегли Контејнериголемина : 27*58*14mm ( конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)Капацитет : 20mlВисина : 58mmДијаметар : 27mmВратот внатрешен дијаметар : 14mmКапа материјал : Пинк Пластични Завртки КапаШишиња материјал : Стаклоколичина : ќе добиете 50 парчиња на оваа објекти во листа ценабоја : Јасно ТранспарентенТип : Стаклени Шишиња Со Пластични Завртки Капаупотреба : Стаклени Тегли, Парфеми Стаклени Шишиња, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со КапаСпецификација1.Шишиња се 100% сосема нов и висок квалитет.2.Симпатична малку стаклени шишиња се совршени за разни занаети.3.Бидете во можност да се продавница семе мониста течни или ние нив ги користат во накит одлуки да се приврзоци од.4.Може да се стави на пораки во шише и да го испрати до someboby ви се допаѓа .Спецификација1.Шишиња се 100% сосема нов и висок квалитет.2.Симпатична малку стаклени шишиња се совршени за разни занаети.3.Бидете во можност да се продавница семе мониста / течни или подарок4.Може да се стави на пораки во шише и да го испрати до someboby ви се допаѓа .За КомпанијатаНа патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет...