• Неодамнешно
Нови V806CD V806MD V706T V706C V706M Допир ScreenPerfect Квалитет

Нови V806CD V806MD V706T V706C V706M Допир ScreenPerfect Квалитет

DEN 768.00
Достапно

Количина на стоки

Нови V806 CD V806 MD V706 T V706 C V706 M Допир Screen Perfect Квалитет
ПРАТКАТА 1.Предмети се испраќаат само по уплата. 2. DHL ПРОЗОРЦИ Fedex или ЕМС е достапна за превозот. 3.Бесплатен превозот надомест за Кина пост Воздух Mail/HK пост Воздух Mail за посебен предмет.кога ќе го одбра превозот метод, ве молиме да ги прашате нашите продавачот за да го промените вкупно задолжен за специјални производи. 4.Време на испорака : DHL,UPS-от,Fedex,EMS изразат испорака обично се 3-10 работни дена и Кина пост Воздух Mail/HK пост Воздух Mail превозот обично се 7-35 дена зависи од земјата доставени до. Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи. 5. Било несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. 6.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. 7.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел. 8.Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор Гаранција за обезбедување на Квалитетот е предвидено.Ако се чувствуваат разочарани со објектот,кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.Предмети мора да се врати во оригиналната состојба за наплата/размена.Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте,ве молиме контактирајте со нас пред отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/негативна повратна информација.Ние картичка за секој купувач и ќе направи нашите напори да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет. ПРАШАЊА и одговори за Сите производи се качил преку строга тест пред пратката.

Карактеристики на понудата

Број На Модел На:
V806CD
Примена:
Други

Слични понуди

Висок Квалитет LD4B-CK6140 CNC Електрична Алатка Носителот Нож Остатокот Вертикална Бедем 120W 1400r / мин 12KN Топла Продажба
 • Неодамнешно

Висок Квалитет LD4B-CK6140 CNC Електрична Алатка Носителот Нож Остатокот Вертикална Бедем 120W 1400r / мин 12KN Топла Продажба

DEN 18194.00 19152.00

Висок Квалитет LD4 BCK6140 CNC Електрична Алатка Носителот Нож Остатокот Вертикална Бедем120 W 1400r / мин 12 KN Топла ПродажбаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Модел : LD4 BCK6140Мотор моќност : 120 WМоторни брзина : 1400r / минЗаклучување сила : 12 KNПовторете прецизноста на позиционирањето : помала или еднаква на 0.005 mmРабота сигурност : повеќе од 300000 патиАлатка за промена време : 90 " : 2.0 s 180" : 2.5 s 270 " : 3.0 sГолемина на : 45 * 50 * 60 * cmТежина : 37 KG

Kinco eView 7 HMI 800*480 MT4414T со Слободни програмирање Кабел&Софтвер Нови Обезбеди техничка поддршка
 • Неодамнешно

Kinco eView 7 HMI 800*480 MT4414T со Слободни програмирање Кабел&Софтвер Нови Обезбеди техничка поддршка

DEN 6672.00

Kinco Eview 7" HMI 800*480 MT4414 T со Слободни програмирање Кабел&Софтвер Нови Обезбеди техничка поддршка1 вовед ПроизводиMT4000 серија HMI се користи 32bit RISC ПРОЦЕСОРИТЕ и рационализација на LINUX kernel, може да се прикаже спектар на вистинската боја формат графика, и неговата супериорна брзина на обработка и софтвер за да ги задоволат потребите на повеќето корисници...

24VDC 200mm Патување 2150mm/мин CNC Плазма Сечење Lifter Z оската +Анти Судир Менгеме+2 парчиња Близина Прекинувачи
 • Неодамнешно

24VDC 200mm Патување 2150mm/мин CNC Плазма Сечење Lifter Z оската +Анти Судир Менгеме+2 парчиња Близина Прекинувачи

DEN 12460.80

24 VDC 200mm Патување 2150mm / мин CNC Плазма Сечење Lifter Z оската +Анти Судир Менгеме+2 парчиња Близина Прекинувачимодел : JYKB200DC24 VГД применливи за плазма сечење.моторот е подготвена за dc мотор, ако треба nema23 чекор мотор, цел друг линк во нашата продавница.Пакување детали : JYKB200DC24 VГД подигање на телото*1pc4 pin приклучок*1pcАнти судир Менгеме *1pcБлизината switch 8мм NPN нормално отворен*2 парчињаСпецификации и карактеристики на CNC плазма lifter Z оска : Тајван TBI топката заврткаCNC пламен и плазма судир избегнување пиштол функцијаСо плазма позиционирање микро прекинувач Внатрешноста на лифтинг на тело4 pin воздух приклучокНа телескопски окно е оптички и директно лизгачки блок е стабилнаШколка во боја : Црна (спреј)работна брзина : 2150mm / минРабота патување : 200mmРаботен напон : DC24 VОптоварување Тежина : 10 kgМенгеме пиштол дупка : 20mm36mm (прилагодливи агол)Стигнале ги покрие : висока температура отпорни материјалиГолемина : L 490* W 130* H 80Монтажа дупка големина должина 70*70*70 ширина 66Дефиниција на воздухот приклучок : 1 нога МОТ+; (моторни анодна)2 нога МОТ; (моторни катоден)3 нога, Нула; (локација нормално отворен нула сигнал излез)4 нога COM; (локација нормално отворен COM сигнал излез)Answer : ___________________________ Note : кревање тело изграденаво граница (10 A обратна диоди) не треба конекција.Параметар на анти судир менгеме : 1 дијаметарот на дупка за менгеме лифтинг е 25mm 2 дрво дупка со дијаметар е 32милиметри...

Fastcam стандардна верзија за cnc машина за сечење вгнездување на софтвер
 • Неодамнешно

Fastcam стандардна верзија за cnc машина за сечење вгнездување на софтвер

DEN 4560.00

Fast CAM имаат 30години R&D историја и познатиот бренд во светот сечење & заварување индустрија Fast CAM софтвер се стручни во цртање, гнездење и програмирање за Гас, Плазма, Ласерски и Водаџет NC машина за сечење...

MT4414T 7 TFT 800*480 HMI Нови Оригинални во кутија
 • Неодамнешно

MT4414T 7 TFT 800*480 HMI Нови Оригинални во кутија

DEN 4464.00

MT4414 T 7" TFT 800*480 HMI Нови Оригинални во кутијаПерформанси спецификацијаДисплеј од 7" TFT Резолуција 800*480 Боја 65536 Осветлување LED Осветлувањето 300cd / m2 Светлото живот 50000 часа екран на Допир Панел 4жица прецизност отпор мрежен Процесор за 32битна 800 MHz RISC Меморија 128 M ФЛЕШ + 64 M SDRAM Проширување на меморијата 1 USB Домаќин Рецепт меморија & RTC 512 KB + RTC Печатач порт USB Host / Роб / Сериски порт Ethernet Поддршка на Програмата симнете го USB / Serial port / Ethernet порта COM порта COM0 : COM0 : RS232 / RS4852 / 4, COM2 : RS232 Проширување Порта НикојДимензии (Единица : мм)Електрични спецификацијаНоминална моќност 4 W Оценет напон DC24 V Текст спектар DC12 V~DC28 V Моќ надолу allowe Изолација отпорност Поголема од 50 MΩ@ 500 V Dielectric DC сила тест 500 V AC 1 минутаСтруктура спецификацијаШколка боја Црна Школка материјал, ABS Димензии(mm) 204×150×37mm Исечок големина на(mm) 192×138mm Тежина 0.75 KgСредина спецификацијаТемпературата на работа 0~50℃ Оперативни влажност 10~90% некондензирање Складирање температура 10~60℃ Чување влажност 10~90% некондензирање Shockproof тест 10~25 Hz (X, Y, Z насока, 2 G, 30 минути) за Ладење метод Природни воздух за ладењеСертификацијаСтепен на заштита IP65 (front panel) CE сертификација во Согласност со EN6100062 : 2005 и EN6100064 : 2007standards FCC компатибилност е во Согласност со FCC КласаПРАТКАТА 1.Предмети се испраќаат само по уплата...

Samkoon 7 Инчен HMI Екран на Допир Оператор Панел 7 & Кабел & Вграден Линукс SK-070HS
 • Неодамнешно

Samkoon 7 Инчен HMI Екран на Допир Оператор Панел 7 & Кабел & Вграден Линукс SK-070HS

DEN 6720.00

Samkoon 7 Инчен HMI Екран на Допир Оператор Панел 7" & Кабел & Вграден Линукс SK070 HBSСофтвер : Вграден тип LinuxHMI сертификација : CEКонфигурација на софтвер : SKWorkshop5.0.2.1 (слободен англиски верзии)HMI порт може да комуницира со поголемиот дел од опремата , особено вклучуваат : Мицубиши , Omron , Zhenghang , Yokogawa , Xinjie , Енергија , Techwayson ,Намалување , Taian , Siemens , Nanda , Modicon , ModbMatsushita , LG , Koyo , Keyence , Inovance , IDEC , Hollysys , Hitachi , Haiwell , GE , Fuji , Fatek , Emerson , Делта , АленBladley , AIBUS_master , итнПроизвод краток вовед260.000 лица боја, 2 COM( RS232, RS422, RS485), 1 USB преземете порт (USB уред), 1 USB порт(USB host), 1 Ethernet порта и 1 SD картичка порта.Спецификации : SK070 HS Клучните Технички Параметри Модел SK070 HS Големина на Екранот од 7"(должина : width=16 : 9) Резолуција 800 x480 Светлината 450 cd / m 2 Контраст 16.66736111 боја 262, 144 боја на Осветлување LED Control panel 4жица висока прецизност електричен отпор на екранот на допир, COM COM1 (RS232, RS422, RS485) и COM2 (RS232, RS422, RS485) USB преземете порт USB Уред ДА USB порт USB Домаќин ДА Ethernet порта ДА SD картичка YES Складирање 128 M ФЛЕШ + 128 M SDRAM ПРОЦЕСОРОТ 32битна 600 MHz RISC Снабдување со енергија DC : 24 V (±15%),10 W 6 6 W FCC компатибилност FCC, Класа Притисокдоказ тест 1000 V AC / минута CE сертификација EN55022 EN55024 Операција температура 10~65 0 Операција влажност на 10~90%RH( без кондензација) Shockproof степен 1025 Hz( X Y Z димензија 2 G / 30 минути) Заштита Ниво IP65( front panel) Curst материјал Инженеринг пластика, ABS + PC Надворешни големина 203x 145x 40 (mm) Инсталиран portiforium големина 192x 138(мм) тежина Околу 1,5 килограми за Конфигурација на софтвер SKWorkshop

Kinco eView 7 HMI 800*480 MT4424TE USB Домаќин SD картичка Ethernet со Слободни програмирање Кабел&Софтвер Нови Во Кутија !
 • Неодамнешно

Kinco eView 7 HMI 800*480 MT4424TE USB Домаќин SD картичка Ethernet со Слободни програмирање Кабел&Софтвер Нови Во Кутија !

DEN 15216.00

1 вовед ПроизводиMT4000 серија HMI се користи 32bit RISC ПРОЦЕСОРИТЕ и рационализација на LINUX kernel, може да се прикаже спектар на вистинската боја формат графика, и неговата супериорна брзина на обработка и софтвер за да ги задоволат потребите на повеќето корисници...

MT4512T 10.1 TFT 800*480 HMI Нови Оригинални во кутија
 • Неодамнешно

MT4512T 10.1 TFT 800*480 HMI Нови Оригинални во кутија

DEN 12816.00

MT4512 T 10.1" TFT 800*480 HMI Нови Оригинални во кутија Перформанси спецификацијаЕкранот 10.1" TFT Резолуција 800*480 Боја 65536 Осветлување LED Осветлувањето 320cd / м2 Светлото живот 50000 часа екран на Допир Панел 4жица прецизност отпор мрежен Процесор за 32битна 800 MHz RISC Меморија 128 M ФЛЕШ + 64 M SDRAM Проширување на меморијата 1 USB Домаќин Рецепт меморија & RTC 512 KB + RTC Печатач порт USB Host / Роб / Сериски порт Ethernet Поддршка на Програмата симнете го USB / Serial port / Ethernet порта COM порта COM0 : RS232 / RS4852 / 4 COM2 : RS232Димензии (Единица : мм)Електрични спецификацијаНоминална моќност 8 W Оценет напон DC24 V Текст спектар DC12 V~DC28 V Моќ надолу allowe Изолација отпорност Поголема од 50 MΩ@ 500 V Dielectric DC сила тест 500 V AC 1 минутаСтруктура спецификацијаШколка боја Црна Школка материјал, ABS Димензии(mm) 310×230 x 58mm Исечок големина на(mm) 298×218mm Тежина Од 2 КгСредина спецификацијаТемпературата на работа 0~50℃ Оперативни влажност 10~90% некондензирање Складирање температура 10~60℃ Чување влажност 10~90% некондензирање Shockproof тест 10~25 Hz (X, Y, Z насока, 2 G, 30 минути) за Ладење метод Природни воздух за ладењеСертификацијаСтепен на заштита IP65 (front panel) CE сертификација во Согласност со EN6100062 : 2005 и EN6100064 : 2007standards FCC компатибилност е во Согласност со FCC КласаПРАТКАТА 1.Предмети се испраќаат само по уплата...

TEA5767 FM 76-108 MHZ стерео радио модул (испрати антена)
 • Неодамнешно

TEA5767 FM 76-108 MHZ стерео радио модул (испрати антена)

DEN 378.72

Карактеристики : Напојување : 5 V Фреквентен опсег : 76108 MHZ PCB Одбор големина : 31 * 30 MM, Со сила обратна заштита диоди Табла со излезна филтер inductor плуралитет на кондензатори Филтрирање Со Сина моќ индикатор Можете да го приклучокот за антена порта директно I2 C автобус комуникација FM чип : TEA5767 Одбор донесува Philips компанија слушалки засилувач чип TDA1308 како аудио засилувач од Одборот 3.5 MM аудио интерфејс ,тоа може да биде директно поврзан со приклучок за слушалки засилувач) и така натаму...

Kinco 7 инчен HMI Екран на Допир Оператор Панел Ethernet MT4434TE & Програмирање Кабел Поддршка Комуницира со некои Нови PLCs
 • Неодамнешно

Kinco 7 инчен HMI Екран на Допир Оператор Панел Ethernet MT4434TE & Програмирање Кабел Поддршка Комуницира со некои Нови PLCs

DEN 4752.00

Kinco 7 инчен HMI Екран на Допир Оператор Панел Ethernet MT4434 TE & Програмирање Кабел Поддршка Комуницира со некои Нови PLCsОпшта Карактеристика : Дисплеј : 7" TFTБоја : 65536 БоиМеморија : 128 M ФЛЕШ+64 M DDR2Ethernet : даМоделMT4434 TEПерформанси спецификацијаЕкранот7"TFTРезолуција800*480Боја65536ОсветлувањеLEDОсветленоста250 cd / m 2Светлото живот50000 часаЕкран На Допир Панел4~жица прецизност отпор мрежаПроцесорRISC ПРОЦЕСОРИТЕ 400 MHzМеморија128 M ФЛЕШ+64 M DDR2Проширување На МеморијатаUSBРецепт меморија & RTC512 KB + RTCПорта за печатачUSB РОБ / Сериски портEthernetYESНа програмата симнете го1 USB Роб / Сериски портCOM портаCOM0 : RS232 / RS4852 / 422,COM2 : RS232Електрични спецификацијаНоминална моќност7.2 WНоминална напонDC24 VВлезен опсег1228 VDCМоќ надолу дозволеноОтпорност на изолација> 50 Mohms @ 500 VDCDielectric сила тест500 VAC 1 минутаСтруктура спецификацијаШколка во бојаЦрнаШколка материјалABSДимензии(mm)204×150×37mmИсечок големина(mm)192×138mmТежина0.5 КгСредина спецификацијаТемпературата на работа0~45centigrade степенОперативен влажност10~90% некондензирањеТемпература на чување10~60centigrade степенЧување влажност10~90% некондензирањеShockproof тест10~25 Hz (X, Y, Z насока, 2 G, 30 минути)Ладење методПриродни воздух за ладењеСертификацијаСтепен на заштитаIP65 (front panel)CE сертификацијаВо согласност со EN61000~6~2 : 2005 и EN61000~6~4 : 2007standardsFCC компатибилностВо согласност со препораките на FCC КласаКонфигурација на софтвер : Kinco HMIware v2.2 (слободен англиски верзии)HMI јазик : англиски, корејски, Кинески, рускиHMI сертификација : CEСамо еден програмски кабелот е достапна, ако треба комуникациски кабел, ве молиме да ни информираат за вашето PLC модел, Ние ќе се обезбеди најдобра услуга и цитат најдобра цена за вас.

2 оска CNC контролер за плазма сечење пламен машина прецизност SH-2012AH1 ласерски машина замени SH-2012AH
 • Неодамнешно

2 оска CNC контролер за плазма сечење пламен машина прецизност SH-2012AH1 ласерски машина замени SH-2012AH

DEN 19152.00 20160.00

2 оска CNC контролер за плазма сечење пламен машина прецизност SH2012 AH1 ласерски машина замени SH2012 AHОвој модел е новата верзија на SH2012 AH, стари SH2012 AH не се произведува повеќе.1.1 Контролор ФункцијатаSH2012 AHQG се користи за CNC плазма / пламен сечење машини...

MT4403T 8 TFT 800*600 HMI Нови Оригинални во кутија
 • Неодамнешно

MT4403T 8 TFT 800*600 HMI Нови Оригинални во кутија

DEN 27552.00

MT4403 T 8" TFT 800*600 HMI Нови Оригинални во кутијаПерформанси спецификацијаДисплеј 8" TFT Резолуција 800*600 Боја 65536 Осветлување LED Осветлувањето 250cd / m2 Светлото живот 50000 часа екран на Допир Панел 4жица прецизност отпор мрежен Процесор за 32битна 800 MHz RISC Меморија 128 M ФЛЕШ + 64 M SDRAM Проширување на меморијата Ниту еден Рецепт меморија & RTC 512 KB + RTC Печатач порт USB Роб / Сериски порт Ethernet Поддршка на Програмата симнете го USB / Serial port / Ethernet порта COM порта COM0 : COM0 : RS232 / RS4852 / 4, COM1 : RS232 / RS4852 / 4, COM2 : RS232Димензии (Единица : мм)Електрични спецификацијаИзолирани напојување Изграденаво Номинална моќност 8 W Оценет напон DC24 V Текст спектар DC21 V~DC28 V Моќ надолу allowe Изолација отпорност Поголема од 50 MΩ@ 500 V Dielectric DC сила тест 500 V AC 1 минутаСтруктура спецификацијаШколка боја Црна Школка материјал, ABS Димензии(mm) 235×172×53mm Исечок големина на(mm) 224×161mm Тежина 1.3 КгСредина спецификацијаОперативен температура 10~50℃ Оперативни влажност 10~90% некондензирање Складирање температура 20~60℃ Чување влажност 10~90% некондензирање Shockproof тест 10~25 Hz (X, Y, Z насока, 2 G, 30 минути) за Ладење метод Природни воздух за ладењеСертификацијаСтепен на заштита IP65 (front panel) CE сертификација во Согласност со EN6100062 : 2005 и EN6100064 : 2007standards FCC компатибилност е во Согласност со FCC КласаПРАТКАТА 1.Предмети се испраќаат само по уплата...

OP320-А Kinco 4.3 STN Единствена Боја на УХМР Текст MD204L 192*64 20 Копчињата со Слободни Програмирање Кабел&Софтвер
 • Неодамнешно

OP320-А Kinco 4.3 STN Единствена Боја на УХМР Текст MD204L 192*64 20 Копчињата со Слободни Програмирање Кабел&Софтвер

DEN 4704.00

MD204 LДисплеј : 4.3"STNМеморија : 64 KB Flash ROMБоја : монохроматскиТипMD204 LСпецификацијаШколка во бојасиваЕкранот4.3"STNРезолуција192 × 64 пиксели (4 линии x 12 Кинески знаци екранот)бојаМонохроматскиОсветленоста60 cd / m 2КонтрастотPotentiometer на вредностаОсветлувањедолг живот Жолтозелена LEDLCD живот25 ± 2 ° C, 65 ± 10% RH услови, повеќе од 50.000 часаЕкран на допирНеtouchПРОЦЕСОРОТ8bits процесорМеморија64 KB Flash ROMРецепт меморијаНИКОЈRealtime clockНИКОЈФункцијата на копчињата20 копчиња, може слободно да се дефинира (вклучувајќи 10 дигитален текст копче)Комуникацијата пристаништеCOM0 : PC RS232 & САЛАДИН RS485 / 422 & САЛАДИН RS232Печати портаНИКОЈРаботна сила21~28 VDCТековната потрошувачкаMAX150m [email protected] VDCИмунитет тестовиНапонот 1500 Vpp, пулсот период 1континуирано 1sПритисок тест500 V AC 1 минутаОтпорност на изолацијаПовеќе од 10 M Ohm @ 500 V DCШок тест10 ~ 25 Hz (X, Y, Z насока 2 G / 30 минути)Степен на заштитаIP65(front panel)Оперативен собна температура0~ 50Оперативен амбиентниот влажност20~ 90 % RH (Некондензирање)Температура На Чување20~70Случај МатеријалИнженеринг пластика ABS+PCДимензии172× 95× 30ммГолемина на дисплеј101 x 36 mmИнсталација дупка големина165× 86 mmЛадење методПриродни воздушно ладењеТежина0.3 Kg