• Неодамнешно
VEEVANV Жените Гласник Кеси Мода Пеперутка 3D Графики Чанта Мали Crossbody Чанта Девојки Училиште Shoulde Торба Деца Satchel

VEEVANV Жените Гласник Кеси Мода Пеперутка 3D Графики Чанта Мали Crossbody Чанта Девојки Училиште Shoulde Торба Деца Satchel

DEN 313.00
DEN 568.80
-45 %
Достапно

Количина на стоки


VEEVANV Жените Гласник Кеси Мода Пеперутка 3 D Графики Чанта Мали Crossbody Чанта Девојки Училиште Shoulde Торба Деца Satchel
Плаќање
· Ние препорачуваме употреба Зачувам. Но, T/T, Запад Унија, Кредитна Картичка се сите валидни
· Кога ќе се направи плаќање од страна на Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка. Пари е објавен за нас откако ќе се потврди испорака
· Поради безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress.
Превозот
Најголемиот дел од објектите ќе бидат испратени во рок од 5 дена.
· Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.
· Ве молиме да се советува меѓународната испорака многу зависи од вашата локална царина и пост услуга.
·
· EMS : 5-14 работни дена.
· DHL/UPS/Федекс/ТНТ : 3-7 работни дена.
· Хонгконг Пост : 7-21 работни дена.
· Да се обезбеди да добиваат по минимален данок, пратката ќе ви биде испратен како ПОДАРОК, купувачи се одговорни за какви било царински давачки или ДДВ се наплаќа.
Забелешка за Argentinean(Аргентина) : ве Молиме да бидат внимателно кога ќе се направи ред со нас, треба да го следат вашиот Националната Политика, Или ќе му се изрече да плаќаат високи тарифи.
Големина и Боја Прашање
· * * За Големина : големината е илустрирана со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.
· Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлика во големината е околу 0.5 инчи во мерењето.
· Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
· За Бои : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот осветлување, припадност и сл.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Тврдост:
Мека
Бренд Име:
veevanv
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Оддел
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Размавта
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Главен Материјал:
Oxford
Надворешноста:
Никој
Декорација:
Цртан Филм Печатење
Стил:
Бохемски
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
UFCCB01034
Обвивка Материјал:
Полиестер
Повод:
Разноврсна
Објектот:
Пеперутка Рамо кеси
Шаблон Тип:
3D животинско печатење торба
Големина:
20*5*25cm
Тежина:
0.13 kg
Styke:
Моден торба
Моден:
crossbody торба
styke 2:
3d печатење училиште торба
styke 3:
училишни торби за деца
styke 5:
Пеперутка
styke 8:
пеперутка торба

Слични понуди

TEGAOTE Женски Чанти Чанти Жените Познатиот Бренд Плажа Најлон Кеса Мали Crossbody Торба Солидна Bolsa feminina Sac Главен 931
 • Неодамнешно

TEGAOTE Женски Чанти Чанти Жените Познатиот Бренд Плажа Најлон Кеса Мали Crossbody Торба Солидна Bolsa feminina Sac Главен 931

DEN 703.00 1674.24

Торба СпецификацијаБренд : TEGAOTEОбвивка Материјал : ПолиестерЗатворање Тип : ПатентМатеријали : најлонТежина : 0.28 kgГолемина : 27.5 cm(L)*10.5 см(W) *24.5 cm(H)Боја : како на сликите(може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки))Пакување : а polybag за секое парчеЗабелешка : сликите се на вистинските производи...

3D Нови Симпатична Цртан филм Жените сладолед Мини Кеси Мал Синџир Спојки Crossbody Девојка Рамо Гласник торба Чанта Овошје бои Портокал
 • Неодамнешно

3D Нови Симпатична Цртан филм Жените сладолед Мини Кеси Мал Синџир Спојки Crossbody Девојка Рамо Гласник торба Чанта Овошје бои Портокал

DEN 259.00 272.64

добредојдовте тука и имаат добро времеГолеминадијамант торба 15cm*19cm*8cm↓↓↓најновите пуканки торба 14cm*21cm*10см↓↓портокал и лубеница 23cm*13cm *7cm ↓↓Детали од торбата

NIGEDU Плажа Бохемски Tassel Жените Crossbody Кеси Гроздобер прирачник Ткаат чанта bolsa franja Квалитет СТП кожа гласник кеси
 • Неодамнешно

NIGEDU Плажа Бохемски Tassel Жените Crossbody Кеси Гроздобер прирачник Ткаат чанта bolsa franja Квалитет СТП кожа гласник кеси

DEN 914.00 1344.00

ЗА ИСПОРАКАНие обично брод вашата нарачка во рок од 35 дена по 24часовен исплата потврда Ако имате за да го промените превозот адреса по плаќањето, ве молиме да ни испратите порака пред пратката...

Nesitu Црна / Кафе Голем Капацитет Вистинска Кожа Мажите Гласник Кеси Briefcase Портфолио 14 /15.6 инчен Лаптоп Машки Торба M7289
 • Неодамнешно

Nesitu Црна / Кафе Голем Капацитет Вистинска Кожа Мажите Гласник Кеси Briefcase Портфолио 14 /15.6 инчен Лаптоп Машки Торба M7289

DEN 5424.00 10847.04

Производ Карактеристики.Материјал : вистинска кожа.Големина приближно 17.5"L x 5.5"W x 12"H инчи (44.5 cm L x 14cm W x 31cm H).Црна / Кафе боја.Внатрешноста е убаво наредени со издржливи ткаениниОдговараат за повеќето 14 инчен / 15.6 инчен лаптоп,pls љубезно двојно проверете ги вашите лаптоп големина пред да се одржи редотУПОТРЕБА : торба за лаптоп, briefcase, чанта, гласник торба,торба,бизнис патна торба,патна торбаПревозот1.Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail на речиси целиот свет.Тоа ќе потрае околу 1530 дена да пристигнат за повеќето земји, за некои земји како што се Русија, Бразил и слично, тоа ќе потрае 1560 дена.2.Ние исто така нудиме EMS / DHL и сл...

YUES КЕНГУР мажите гласник торба мажите кожна торба дизајнер на познатиот бренд торба бизнис briefcase crossbody торба за мажи
 • Неодамнешно

YUES КЕНГУР мажите гласник торба мажите кожна торба дизајнер на познатиот бренд торба бизнис briefcase crossbody торба за мажи

DEN 1199.00 2398.08

Основен ПараметарБренд : YUESKANGAROO Капацитет : Mobile phone, ipad, списанија, статии за секојдневна употреба Големина : 23.5 cm26cm7cm Боја : црна,кафеава Материјал : СТП кожа Повод : бизнис,одмор Стил : Еден за рамо,aslant Структура : главни торба,Мобилен телефон,паричникАгол на екранотПроизвод екранотДетали Шоу1.Мазна патентПатент ред тест од страна на илјадници пати, лесно е да се повлече блиску, опремени со висок квалитет на главата.2.Рамо ремени се прилагоди токиЕксклузивно делови, сигурен.3.Двојно засилување дизајнДвојно засилување хардвер дизајн, направи торба посилни носивоста, потрајни од просечната торба трајни, не е лесно да се скрши.Внатрешни екранотвнатрешната структура:Патент лејн, medial interlining, мобилни телефони, цигари, пенкало, голема торба.

Нови Кеси Жените Черепот На Главата Рамо Crossbody Мали Персоналните Гласник Торба Чанта Hight Квалитет Гроздобер Симпатична Стил Година
 • Неодамнешно

Нови Кеси Жените Черепот На Главата Рамо Crossbody Мали Персоналните Гласник Торба Чанта Hight Квалитет Гроздобер Симпатична Стил Година

DEN 251.52

Нови Кеси Жените Черепот На Главата Рамо Crossbody Мали Персоналните Гласник Торба Чанта Hight Квалитет Гроздобер Симпатична Стил 2016 Година

Жешка !!!Жените Гласник Најлон Кеса Жените Кеси Рамо Crossbody Кеси Модни Дами Чанти 11color Училиште Кеси Sac Главен 954
 • Неодамнешно

Жешка !!!Жените Гласник Најлон Кеса Жените Кеси Рамо Crossbody Кеси Модни Дами Чанти 11color Училиште Кеси Sac Главен 954

DEN 721.00 1803.36

TEGAOTE 2017 Најлон Жените Гласник Bag Shoulder Торба Дами Bolsa Feminina Боја Водоотпорен Патна Торба Crossbody ТорбаТорба СпецификацијаБренд : TEGAOTEОбвивка Материјал : ПолиестерЗатворање Тип : ПатентМатеријали : најлонТежина : 0.33 kgГолемина : 28cm(L)*9cm(W) *22cm(H)Боја : како на сликите(може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки))Пакување : а polybag за секое парчеЗабелешка : сликите се на вистинските производи...

Рачно изработени 2018 Гроздобер Жените Чанти Кравја Кожа Гласник Торба Зеленчук Пржен на Кожни Торби за Мобилен Телефон Џеб 6 бои
 • Неодамнешно

Рачно изработени 2018 Гроздобер Жените Чанти Кравја Кожа Гласник Торба Зеленчук Пржен на Кожни Торби за Мобилен Телефон Џеб 6 бои

DEN 3312.00 3600.00

Материјал : Вистинска Кожа Големина : 18*13*7cm Прирачник За мерење 12cm грешка продавачот ветувања : Превозот : 1 : Бесплатен превозот : Повеќето производи во нашата продавница, ние ги користиме Кина пост воздух mail , таа ги зема околу 15_35 дена зависи од различни држави...

VEEVANV Нови Мажите Гласник Кеси Печатење Чанта Мала Чанта Училиште Рамо Кеси Девојки и Момчиња Мини Секојдневен Crossbody Кеси Mochila
 • Неодамнешно

VEEVANV Нови Мажите Гласник Кеси Печатење Чанта Мала Чанта Училиште Рамо Кеси Девојки и Момчиња Мини Секојдневен Crossbody Кеси Mochila

DEN 366.00 610.08

Нови Messi Гласник Кеси 3 D Печатење Мала Торба Училиште Торба За Девојки, Момчиња, Деца Мини Секојдневен Crossbody Кеси Mochila2 ПАРЧИЊА = Дополнителни 5% попустБренд VEEVANVПакување На Polybag За Секое ПарчеМатеријал 600 D / СТПГолемина 20*6*25cm (см) Тежина 0.13 kgЗабелешка1...

Вистинска Кожа Машки Мода Обичните Мали Гласник торба cowhide Дизајн 8 Crossbody Една торба Satchel За Мажи 329
 • Неодамнешно

Вистинска Кожа Машки Мода Обичните Мали Гласник торба cowhide Дизајн 8 Crossbody Една торба Satchel За Мажи 329

DEN 973.00 1872.00

големина на : 21*5*18 см , може да се соберат максимум 8 инчен подлога .тежина за 0.35 kgматеријал : 100% направени од вистинска кожа , cowhide

Гроздобер Жени Мажи Чанти Кравја Кожа Гласник Рамо Појас Торба Резба Шефови Зеленчук Пржен Кожа Половината Кеси Јава торба
 • Неодамнешно

Гроздобер Жени Мажи Чанти Кравја Кожа Гласник Рамо Појас Торба Резба Шефови Зеленчук Пржен Кожа Половината Кеси Јава торба

DEN 3003.00 3264.00

Материјал : Вистинска Кожа Големина : 22*12*5cm Прирачник За мерење 12cm грешка продавачот ветувања : Превозот : 1 : Бесплатен превозот : Повеќето производи во нашата продавница, ние ги користиме Кина пост воздух mail , таа ги зема околу 15_35 дена зависи од различни држави...

Висок Квалитет 16Oz Платно Сина Трајни Гласник Торба Крстот Тело 9027K
 • Неодамнешно

Висок Квалитет 16Oz Платно Сина Трајни Гласник Торба Крстот Тело 9027K

DEN 2200.00 2932.80

14698271440335170 Мали Пари Чанта парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче со Висок Квалитет 16 Oz Платно Сина Трајни Гласник Торба Крстот Тело # 9027 K Опис на Производот Одлична платно со кожа trimmig Големина околу 15" L x 5" D x 13" H инчи (38cm L x 13cm D x 33cm H) Сина боја Тежина : 0.98 KG Рамо, рака бидат во можност да се прилагоди на должината слободно, овој чантата може да го направи три користи : торба за лаптоп, bookbag, патна торба Livid тон хардвер Размавта фронт со твин тока ремени Две патент пред џебови, и голем патент џеб на грбот Внатрешноста е убаво наредени со издржливи ткаенини, има comparment за лаптоп и zippered џеб на ѕидот

RUIPAI Машки и Женски Универзална Ретро Гласник Торба Класичната Пренослива Торба Мулти-функција Момчиња Трајни Торба Дами Торба
 • Неодамнешно

RUIPAI Машки и Женски Универзална Ретро Гласник Торба Класичната Пренослива Торба Мулти-функција Момчиња Трајни Торба Дами Торба

DEN 694.00 1156.80

1 Ве молиме овозможи 12cm (0.40.8") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме 2 Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот...

Корејски BTS Кеси Симпатична Цртан филм Печатење Гласник Кеси Со SUGA Рап Чудовиште ЏИН J-се НАДЕВАМ ЈУНГ KOOK JIMIN V Рамо Кеси Crossbody
 • Неодамнешно

Корејски BTS Кеси Симпатична Цртан филм Печатење Гласник Кеси Со SUGA Рап Чудовиште ЏИН J-се НАДЕВАМ ЈУНГ KOOK JIMIN V Рамо Кеси Crossbody

DEN 610.08

Корејски BTS Кеси Симпатична Цртан филм Печатење Гласник Кеси Со SUGA Рап Чудовиште ЏИН Jсе НАДЕВАМ ЈУНГ KOOK JIMIN V Торба Девојки Фанови2 ПАРЧИЊА = Дополнителни 5% попустБренд VEEVANVПакување На Polybag За Секое ПарчеМатеријал 600 D / СТПГолемина 20*6*25cm (см) Тежина 0.13 kgЗабелешка1...

THIKIN Мажите Гласник Торба 3D Тигар Печати Торба Деца Крстот Тело Кеси Деца Момчиња Мини Crossbody Bolsa Секојдневен Satchel Нови
 • Неодамнешно

THIKIN Мажите Гласник Торба 3D Тигар Печати Торба Деца Крстот Тело Кеси Деца Момчиња Мини Crossbody Bolsa Секојдневен Satchel Нови

DEN 364.00 479.52

За да ги Прилагодите на Услугата Pls контакт со нас и да ни кажете што производи не ви се сакаат да се прилагодите; Pls ни ги испратите сликите што сакате да ја испечатите, Нашата дизајнерка ќе направи вашите дизајни за вас и нека ви се провери во рок од 12 дена; Откако ќе проверите,ве молиме да се одржи редот во линкови ние испратени до вас и заврши на плаќање; Обично ќе брод надвор од 5 работни дена откако ќе се плати,pls се разбере.За Пад на Превозот и трговија на Големо Ние обезбеди пад на превозот и трговија на големо serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава; Ние ќе брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Ау за пад на превозот; се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас; За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.За Плаќање и Испорака во моментот можете да платите користејќи Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер...

Forudesigns Црна Смешно Мачка Печатени Жените Гласник Кеси Девојка Crossbody Торба Дами Мали Рамо Кофа Bolsos Mujer 2018 среќен
 • Неодамнешно

Forudesigns Црна Смешно Мачка Печатени Жените Гласник Кеси Девојка Crossbody Торба Дами Мали Рамо Кофа Bolsos Mujer 2018 среќен

DEN 441.00 479.52

modname=ckeditorДобредојдовте на Цртан филм Светот , Тука можете да ги прилагодите на вашите омилени ликови ! ! !(Ве молиме контактирајте со нас>>>Мини Прашка Кеси за жените / мали schoolbag за деца>>>Училиште Кеси за деца ранец>>>Schoolbag set + молив торба>>>TRAVL КУФЕР МАСКА ( ЗА 20" / 24" / 28" КУФЕР)Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 1455 работни дена.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.

МЈ Мажите Гласник Кеси Вистинска Кожа Crossbody Торба Машки Торби Мали Вистинска Кожа Рамо Чанта за Мажи
 • Неодамнешно

МЈ Мажите Гласник Кеси Вистинска Кожа Crossbody Торба Машки Торби Мали Вистинска Кожа Рамо Чанта за Мажи

DEN 1012.00 1686.72

Главен материјал : кравја кожа Обвивка материјал : памук Внатрешни работи : мобилен телефон џеб, картичка џеб, патент џеб Надворешноста : назад патент џеб Затворање тип : патент Функција : гласник торба / crossbody торба Големина : 16cm x 20cm x 3cm (Должина x Висина x Широчина) Боја : црна, кафе, светлина кафе, жолта кафе, темно кафена, темноцрвена, светло кафеава Пакет : 1 x торба, 1 x рамо, рака

Француски Стил Класичен Чипка Чанта Жените Бела Чанта Цвет Везови Перниче Бело Рачно Изработени Жените Торба Шупливи Надвор Флорални Tote Дрво
 • Неодамнешно

Француски Стил Класичен Чипка Чанта Жените Бела Чанта Цвет Везови Перниче Бело Рачно Изработени Жените Торба Шупливи Надвор Флорални Tote Дрво

DEN 1478.00 1680.00

Француски Стил Класичен Чипка Чанта Жените Бела Чанта Цвет Везови Перниче Бело Рачно Изработени Жените Торба Шупливи Надвор Флорални Tote ДрвоСтилот 1 Size : Должина *Висина * Ширината На Дното : 24cm* 19.5 cm* 8cm (+120cm Метални Синџир)Стил 2 Големина На : Должина *Висина * Ширината На Дното : 41cm* 27cm* 8cm (Дрвена Рачка)