• Неодамнешно
2018 Нови Мажите Вистинска Кожа На Крокодил Жито Модели Гроздобер Крстот Тело Гласник Рамо Бизнис Секојдневен Торба

2018 Нови Мажите Вистинска Кожа На Крокодил Жито Модели Гроздобер Крстот Тело Гласник Рамо Бизнис Секојдневен Торба

DEN 1337.00
DEN 1856.64
-28 %
Достапно

Количина на стоки

Боја : Кафе;
Материјали : Вистинска Кожа Cowhide(Висок Квалитет);
Големина : 25(W)*8cm(D)*26cm(H)(6.3*0.8*8.7") години;
Прилагодливи Рамо, Рака : 145cm(59.1")
Тежина : 450g приближно; Количина : Еден; Многу добар производ,не пропуштајте ја!! Забелешка : Големината се мери со рака, ако постои 1-2 cm на грешка, припаѓа на разумен избор. Ве молиме да се Биде Внимателен да се купи! Забелешка : за Осветлување, екран и други фактори може да предизвика БОЈА СЕНЧЕЊЕ,
ве молиме сеопфатна слики и текстуални описи за да се утврди!
Пакетот вклучува Еден x Вистинска Кожа Крстот Тело Прашка Градите Торба
Повеќе Слики Многу добар производ, не пропуштајте ја!!

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
ETONWEAG
Надворешноста:
Никој
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Обликот:
Кутија
Декорација:
Никој
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Гроздобер
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Тип На Објект:
Гласник Кеси
Објектот Ширина:
25 cm
Објектот Должина:
26 cm
Материјал Состав:
Cowhide

Слични понуди

VEEVANV Нови Мажите Гласник Кеси Печатење Чанта Мала Чанта Училиште Рамо Кеси Девојки и Момчиња Мини Секојдневен Crossbody Кеси Mochila
  • Неодамнешно

VEEVANV Нови Мажите Гласник Кеси Печатење Чанта Мала Чанта Училиште Рамо Кеси Девојки и Момчиња Мини Секојдневен Crossbody Кеси Mochila

DEN 366.00 610.08

Нови Messi Гласник Кеси 3 D Печатење Мала Торба Училиште Торба За Девојки, Момчиња, Деца Мини Секојдневен Crossbody Кеси Mochila2 ПАРЧИЊА = Дополнителни 5% попустБренд VEEVANVПакување На Polybag За Секое ПарчеМатеријал 600 D / СТПГолемина 20*6*25cm (см) Тежина 0.13 kgЗабелешка1...

YUES КЕНГУР мажите гласник торба мажите кожна торба дизајнер на познатиот бренд торба бизнис briefcase crossbody торба за мажи
  • Неодамнешно

YUES КЕНГУР мажите гласник торба мажите кожна торба дизајнер на познатиот бренд торба бизнис briefcase crossbody торба за мажи

DEN 1199.00 2398.08

Основен ПараметарБренд : YUESKANGAROO Капацитет : Mobile phone, ipad, списанија, статии за секојдневна употреба Големина : 23.5 cm26cm7cm Боја : црна,кафеава Материјал : СТП кожа Повод : бизнис,одмор Стил : Еден за рамо,aslant Структура : главни торба,Мобилен телефон,паричникАгол на екранотПроизвод екранотДетали Шоу1.Мазна патентПатент ред тест од страна на илјадници пати, лесно е да се повлече блиску, опремени со висок квалитет на главата.2.Рамо ремени се прилагоди токиЕксклузивно делови, сигурен.3.Двојно засилување дизајнДвојно засилување хардвер дизајн, направи торба посилни носивоста, потрајни од просечната торба трајни, не е лесно да се скрши.Внатрешни екранотвнатрешната структура:Патент лејн, medial interlining, мобилни телефони, цигари, пенкало, голема торба.

Forudesigns Црна Смешно Мачка Печатени Жените Гласник Кеси Девојка Crossbody Торба Дами Мали Рамо Кофа Bolsos Mujer 2018 среќен
  • Неодамнешно

Forudesigns Црна Смешно Мачка Печатени Жените Гласник Кеси Девојка Crossbody Торба Дами Мали Рамо Кофа Bolsos Mujer 2018 среќен

DEN 441.00 479.52

modname=ckeditorДобредојдовте на Цртан филм Светот , Тука можете да ги прилагодите на вашите омилени ликови ! ! !(Ве молиме контактирајте со нас>>>Мини Прашка Кеси за жените / мали schoolbag за деца>>>Училиште Кеси за деца ранец>>>Schoolbag set + молив торба>>>TRAVL КУФЕР МАСКА ( ЗА 20" / 24" / 28" КУФЕР)Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 1455 работни дена.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.

Рачно изработени 2018 Гроздобер Жените Чанти Кравја Кожа Гласник Торба Зеленчук Пржен на Кожни Торби за Мобилен Телефон Џеб 6 бои
  • Неодамнешно

Рачно изработени 2018 Гроздобер Жените Чанти Кравја Кожа Гласник Торба Зеленчук Пржен на Кожни Торби за Мобилен Телефон Џеб 6 бои

DEN 3312.00 3600.00

Материјал : Вистинска Кожа Големина : 18*13*7cm Прирачник За мерење 12cm грешка продавачот ветувања : Превозот : 1 : Бесплатен превозот : Повеќето производи во нашата продавница, ние ги користиме Кина пост воздух mail , таа ги зема околу 15_35 дена зависи од различни држави...

THIKIN Мини Crossbody Торба Лудиот Коњ Отпечатоци Секојдневен Торба за Жени Мажи Гласник Торба тинејџерки Плажа Tote Торба Нови
  • Неодамнешно

THIKIN Мини Crossbody Торба Лудиот Коњ Отпечатоци Секојдневен Торба за Жени Мажи Гласник Торба тинејџерки Плажа Tote Торба Нови

DEN 364.00 479.52

За да ги Прилагодите на Услугата Pls контакт со нас и да ни кажете што производи не ви се сакаат да се прилагодите; Pls ни ги испратите сликите што сакате да ја испечатите, Нашата дизајнерка ќе направи вашите дизајни за вас и нека ви се провери во рок од 12 дена; Откако ќе проверите,ве молиме да се одржи редот во линкови ние испратени до вас и заврши на плаќање; Обично ќе брод надвор од 5 работни дена откако ќе се плати,pls се разбере.За Пад на Превозот и трговија на Големо Ние обезбеди пад на превозот и трговија на големо serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава; Ние ќе брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Ау за пад на превозот; се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас; За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.За Плаќање и Испорака во моментот можете да платите користејќи Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер...

Висок Квалитет 16Oz Платно Сина Трајни Гласник Торба Крстот Тело 9027K
  • Неодамнешно

Висок Квалитет 16Oz Платно Сина Трајни Гласник Торба Крстот Тело 9027K

DEN 2200.00 2932.80

14698271440335170 Мали Пари Чанта парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче со Висок Квалитет 16 Oz Платно Сина Трајни Гласник Торба Крстот Тело # 9027 K Опис на Производот Одлична платно со кожа trimmig Големина околу 15" L x 5" D x 13" H инчи (38cm L x 13cm D x 33cm H) Сина боја Тежина : 0.98 KG Рамо, рака бидат во можност да се прилагоди на должината слободно, овој чантата може да го направи три користи : торба за лаптоп, bookbag, патна торба Livid тон хардвер Размавта фронт со твин тока ремени Две патент пред џебови, и голем патент џеб на грбот Внатрешноста е убаво наредени со издржливи ткаенини, има comparment за лаптоп и zippered џеб на ѕидот

EMMA ЈАО жените cowhide кожа tote шопинг торба Genunie кожна женска чанта дами мода торба вистинска кожа чанта
  • Неодамнешно

EMMA ЈАО жените cowhide кожа tote шопинг торба Genunie кожна женска чанта дами мода торба вистинска кожа чанта

DEN 2713.00 2856.00

Бренд EMMA ЈАООпис кравја кожа Tote торбаМатеријал : Сребрена Платно / крава велур / првиот слој кравја кожаГолемина, 33cm(L) *41cm(H)*16cm(W) / Рамо појас 27cmЦрна SinnyЦрна LicheeЦрна, Бела

ASDS Жените Сјајна Розово Злато Дами Вечер Партија Матурска Smart Спојки Торба
  • Неодамнешно

ASDS Жените Сјајна Розово Злато Дами Вечер Партија Матурска Smart Спојки Торба

DEN 498.72

Го имате овој Прекрасен торба high street спојки торба;Обичен flapover спојкиБренд Нови со ознаки и монтажни сребро синџир вклучениСовршен за еден прекрасен подарок за вашите најблискиПрекрасен Дизајн на една партија да одиЛесно може да го носи сите твои лични предметиМатеријал : Метал+СТП кожаБоја : Црнаголемина : 14*18*6cmПакет Содржина : 1 x Внатрешниот џебAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

TEGAOTE Женски Чанти Чанти Жените Познатиот Бренд Плажа Најлон Кеса Мали Crossbody Торба Солидна Bolsa feminina Sac Главен 931
  • Неодамнешно

TEGAOTE Женски Чанти Чанти Жените Познатиот Бренд Плажа Најлон Кеса Мали Crossbody Торба Солидна Bolsa feminina Sac Главен 931

DEN 703.00 1674.24

Торба СпецификацијаБренд : TEGAOTEОбвивка Материјал : ПолиестерЗатворање Тип : ПатентМатеријали : најлонТежина : 0.28 kgГолемина : 27.5 cm(L)*10.5 см(W) *24.5 cm(H)Боја : како на сликите(може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки))Пакување : а polybag за секое парчеЗабелешка : сликите се на вистинските производи...