• Неодамнешно
PENGNATATE Деца Цртан филм Воз Види за Момчиња Мода Деца Часовници Кварц 3D Рака Силикони Часовници Студентите Подароци Топла Продажба

PENGNATATE Деца Цртан филм Воз Види за Момчиња Мода Деца Часовници Кварц 3D Рака Силикони Часовници Студентите Подароци Топла Продажба

DEN 248.00
DEN 450.72
-45 %
Достапно

Количина на стоки


PENGNATATE Деца Цртан филм Воз Види за Момчиња Мода Деца Часовници Кварц 3 D Рака Силикони Часовници Студентите Подароци Топла Продажба
Опис :
100% оригинални бренд се види со висок квалитет
Кварц се Види со Силиконски Бенд
Децата се види за детето
Дете Водоотпорен Часовници, Погоден за сите прилики
Најдобар подарок за дете
Специфичности :
Clock Face : Plexiglass
Случај : Цврсти нерѓосувачки челик случај
Види Бразлетна : Силикони Бенд
Бирање со дијаметар од прибл:25mm
Вкупна должина : 19mm прибл.
Макс Пулсот Големина : 165mm прибл.
Мин Пулсот големина : Прибл. 135mm.
Појас ширина : 14mm прибл.
Тежина : 45g прибл.
Водоотпорен : 30 m водоотпорен
Зошто нашата цена поскапи од другите слични производи
1 Добар квалитет,заштита на животната средина силикони watchbands,здрав и за Деца.
2 Никогаш не се скрши за носење часовници често.
3 Добар квалитет челик watchcase,изгледа повеќе светло,не rusty и згаснат.
4 Добар квалитет plexiglass површина, трајни и погоден за носене.
5 Јапонија движење и батерија за одржување точни време.
6 30 M живот водоотпорен (Без туш,пливање,нуркање)
7 Најдобри Подароци за децата и пријателите.
ПОШТЕНСКИ ДЕТАЛИ
предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето земји во рок од 10 до 39 работни дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори.
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
5 .1%
50.1%
29.6%
10.5%
4.7%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
9.9%
63.2%
19.1%
3.4%
4.4%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
21.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Должина:
19CM
Случај Дебелина:
8мм
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Dial Дијаметар:
25mm
Број На Модел На:
WH0863
Пол:
Деца
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Ширина:
14mm
Бренд Име:
PENGNATATE
Децата часовник Види:
евтини часовници
Деца часовник 3D Види:
3D Часовници За момчиња
Девојка 3D Види:
Децата водоотпорен Зглоб Часовници
Девојки Деца Часовници:
види деца
види девојка:
Деца Часовници момчиња
децата се види:
Деца Часовници момче
Часовници За Момче:
момче 3D рачни часовници
3D рачен часовник за момче:
децата зглоб види
Состојба:
100% Сосема Нов Види
Пакет:
Едноставна PVC Кеса

Слични понуди

PUXU Мода Деца 3D проекција Часовници Деца Електронски види Девојки, момчиња, Деца рачни часовници Relogio Masculino 2018
 • Неодамнешно

PUXU Мода Деца 3D проекција Часовници Деца Електронски види Девојки, момчиња, Деца рачни часовници Relogio Masculino 2018

DEN 384.00 767.52

Внимание : ? 1:За Русија пријатели , ве молиме оставете ги вашите име и презиме ,како што се вашата фамилија име и даде име .Или на вашите производи може да се врати поради недостаток на полно име ,ви благодариме за соработката ! 2:Квалитетот е апсолутно guaran Стил : Случајни Модни Карактеристики : кул види Живот Водоотпорен Пакет Содржина : 1 X Види,1 X Подарок Време и прилагодувања на календарот за : 1, месец : Притиснете B2 два пати да се покаже месец и Б1 месец поставка 2, Датум : Притиснете B2 да се прикаже датум и Б1 датумот поставување 3, Време : Притиснете B2 да се прикаже час и притиснете B1 за да поставите време (е што СУМ, Б е ЧАСОТ) 4 минути : Притиснете B2 да се прикаже минути и притиснете Б1 минути за да го поставите 5, притиснете B2 да се продолжи со нормално време дисплеј Пратката Ние Брод на Светот...

Hansying Сина Триаголник Шема Дизајн Ученикот Дете Жените Аналогни Кварц Зглоб Водоотпорен Види Дами Мода се Облекуваат Види
 • Неодамнешно

Hansying Сина Триаголник Шема Дизајн Ученикот Дете Жените Аналогни Кварц Зглоб Водоотпорен Види Дами Мода се Облекуваат Види

DEN 253.00 388.80

Врвен квалитет,конкурентна цена,брза&Бесплатен превозот,најдобрите и навремена Услуга,100% Задоволство!!Вовед : Отпорен на вода до 99 нозе : withstands дожд и нота на вода, но не се погодни за пливање.Јапонски кварц движење, со аналогни екранотВисок Квалитет На Еколошки МатеријалиНа ВисокоОдделение Смола РакаДодава стилски допир на вашата облекаВи овозможува секогаш да бидете на времеГо прави одличен подарок за вашите пријатели,Деца.

ВИЛИС Деца Часовник Луксузен Бренд за Часовници Кварц Види Аналогни 3D Јагода Гума Деца Спортски Водоотпорен Види PENGNATATE
 • Неодамнешно

ВИЛИС Деца Часовник Луксузен Бренд за Часовници Кварц Види Аналогни 3D Јагода Гума Деца Спортски Водоотпорен Види PENGNATATE

DEN 274.00 536.16

ВИЛИС Деца Часовник Луксузен Бренд за Часовници Кварц Види Аналогни 3 D Јагода Гума Деца Спортски Водоотпорен Види PENGNATATEКарактеристикиКарактеристики прекрасна цртан филм дизајн, популарен кај повеќето децаОдлично за силиконски бенд, удобен за носењеПрецизно движење држи добро времеОдличен подарок за вашите децаОпшти СпецификацииБренд & Модел Вилис за Мини 255Пол УнисексТип На МодатаЕкранот На АналогниСлучај Алуминиумски МатеријалСлучај Форма КругСлучајот со Дијаметар од 2,5 cmСлучај Дебелина 0.8 cmDial Дијаметар од 2,5 cmРака Материјал СиликониРака Должина 16 cmРака Ширина 1.5 cmВкупната Должина 19 cmЗошто е цената на ова стока скапи од другите слични производи?1 Стока е употребата на Јапонски увозот на кварц движење2 Види употребата на материјали се еколошки и силиконски рака3 употреба на увезени батерии во Јапонија, животниот век на батеријата е потрајни од употребата на обични часовници4 Отпорност На Вода 3 Бар

XINJIA Деца Кварц Види Дама Секојдневен Часовници Модни Дами рачни часовници Желе Деца Часовник девојки Студентите Спортски рачен часовник
 • Неодамнешно

XINJIA Деца Кварц Види Дама Секојдневен Часовници Модни Дами рачни часовници Желе Деца Часовник девојки Студентите Спортски рачен часовник

DEN 431.52

XINJIA Деца Кварц Види Дама Спортски Часовници Мода Обичните Дами рачни часовници Желе Деца Часовник девојки Студентите Зглоб watcheПроизводи Опис : Бренд : XINJIAМодел Бр...

Чудовиште Три Око Мравка Октопод Гоблин Риба Демонот Цртан Филм Деца Деца Кварц Се Види На Транспарентен Бенд Бебе Роденден На Зглобот Часовници
 • Неодамнешно

Чудовиште Три Око Мравка Октопод Гоблин Риба Демонот Цртан Филм Деца Деца Кварц Се Види На Транспарентен Бенд Бебе Роденден На Зглобот Часовници

DEN 118.00 230.40

ОписСостојба : НоваСтил : СпортотПол : Деца, БебеСлучај Дијаметар (стан) : 3.3 cmСлучај Дебелина(стан) : 1cmСлучај Материјал : ГумаБендот Материјал : ГумаБендот Ширина(стан) : 1.6 смВиди Должина(стан) : 21cmБоја : ТранспарентнаЗатворач : ТокаОбјектот Содржи : 1 X Види1.Ние препорачуваме плаќање преку Зачувам,и исто така поддржува Кредитна Картичка , Western Union , Money Bookers , Жица трансфери, итн2.Кога купувачот цел предмети ве молиме завршување на плаќање во рок од 3 дена.3.Предмети платени од страна банкарскиот трансфер,Банкарски обработка е завршена испратите објекти.1.Ние може да се логирате на превозот спаси транспортни трошоци.2.Објектите се превозот од Кина користење на Воздухопловната,Бидејќи е меѓународен транспорт од домашниот транспорт треба подолго време.Предмети е да се очекува транспорт време 15 26 дена.3.Кога ќе примите вашата исплата,ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 3 дена.4.Бидејќи секоја земја увоз тарифите не се исти,Бидејќи објектот царинската дополнителни такси.Постојат пријави се на купувачот одговорност.1.Купувачот примените објектот не се задоволни со или други причини, Во не влијае на предмети продажбата повторно, купувачи, врати предмети и да ги сноси товар...

SYNOKE LED Дигитални Деца Види Деца Часовници Девојки и Момчиња Часовник Дете Спорт Зглоб Види Електронски за Девојка Момче Изненадување Подарок
 • Неодамнешно

SYNOKE LED Дигитални Деца Види Деца Часовници Девојки и Момчиња Часовник Дете Спорт Зглоб Види Електронски за Девојка Момче Изненадување Подарок

DEN 164.00 209.76

Карактеристики : Движење : Двоен Дигитални движењеМоден Спортски стилСинхронизирани се прикаже два време3 степени водоотпорен нивоЖивотот ВодоотпоренЦелата поента timekeepingАларм функцијаДатум и ВремеСтоперката мерење на времетоСветлечки на екранотДолг живот на батеријатаСпецификација : Dial дијаметар : 39.05 mmСлучај Дебелина : 13.45 mmРака ширина : 18.2 mmЦелосна должина : 24.5 cmБоја : како на сликата1 x Деца Види

Децата Гледа Дете Момче Дигитален LED Кварц Alarm Date Акрилик Спортски Зглоб Види Подарок
 • Неодамнешно

Децата Гледа Дете Момче Дигитален LED Кварц Alarm Date Акрилик Спортски Зглоб Види Подарок

DEN 112.00 138.24

Карактеристики : 100% Сосема нов Висок КвалитетМоден Спортски стилЖивотот ВодоотпоренЦелата поента timekeepingАларм функцијаДатум и ВремеСтоперката мерење на времетоСветлечки на екранотДолг живот на батеријатаСпецификација : Dial дијаметар : 43mmСлучај Дебелина : 19mmРака ширина : 17mmЦелосна должина : 24.6 cmПакет Содржина : 1 x Спортски Види

Hansying Мини Ученикот Kid ' s Women 's Стилски Зебра Шема Дизајн Кварц Зглоб Види
 • Неодамнешно

Hansying Мини Ученикот Kid ' s Women 's Стилски Зебра Шема Дизајн Кварц Зглоб Види

DEN 253.00 388.80

Врвен квалитет,конкурентна цена,брза&Бесплатен превозот,најдобрите и навремена Услуга,100% Задоволство!!Вовед : Отпорен на вода до 99 нозе : withstands дожд и нота на вода, но не се погодни за пливање.Јапонски кварц движење, со аналогни екранотна високоодделение силиконски смола раказаштита на животната средина материјал

Девојки Отворено SMAEL LCD Дигитални Часовници Деца 50 МЕТРИ Водоотпорен рачни часовници Шок Отпорни Бесплатен Подарок Кутија за Часовници WS0704b
 • Неодамнешно

Девојки Отворено SMAEL LCD Дигитални Часовници Деца 50 МЕТРИ Водоотпорен рачни часовници Шок Отпорни Бесплатен Подарок Кутија за Часовници WS0704b

DEN 448.00 639.84

Девојки Отворено SMAEL LCD Дигитални Часовници Деца 50 МЕТРИ Водоотпорен рачни часовници Шок Отпорни Бесплатен Подарок Кутија за Часовници WS0704bОпис : Возбудлив дизајн со различни бои за ова Деца Спортски Дигитални Часовници, на SMAEL Желе часовници Четири копчиња ви помага да поставите види на совршена состојба што треба...

ВИЛИС Деца Луксузен Бренд за Часовници Кварц Види Аналогни 3D Elicopter Гума Часовник Деца Спортски Водоотпорен Часовници PENGNATATE
 • Неодамнешно

ВИЛИС Деца Луксузен Бренд за Часовници Кварц Види Аналогни 3D Elicopter Гума Часовник Деца Спортски Водоотпорен Часовници PENGNATATE

DEN 274.00 536.16

ВИЛИС Деца Луксузен Бренд за Часовници Кварц Види Аналогни 3 D Elicopter Гума Часовник Деца Спортски Водоотпорен Часовници PENGNATATEКарактеристикиКарактеристики прекрасна цртан филм дизајн, популарен кај повеќето децаОдлично за силиконски бенд, удобен за носењеПрецизно движење држи добро времеОдличен подарок за вашите децаОпшти СпецификацииБренд & Модел Вилис за Мини 255Пол УнисексТип На МодатаЕкранот На АналогниСлучај Алуминиумски МатеријалСлучај Форма КругСлучајот со Дијаметар од 2,5 cmСлучај Дебелина 0.8 cmDial Дијаметар од 2,5 cmРака Материјал СиликониРака Должина 16 cmРака Ширина 1.5 cmВкупната Должина 19 cmЗошто е цената на ова стока скапи од другите слични производи?1 Стока е употребата на Јапонски увозот на кварц движење2 Види употребата на материјали се еколошки и силиконски рака3 употреба на увезени батерии во Јапонија, животниот век на батеријата е потрајни од употребата на обични часовници4 Отпорност На Вода 3 Бар

PENGNATATE Часовници За Момче Мода Цртан филм за Деца рачни часовници Силикони Рака Кварц Деца Види Подароци За Студентите Рачниот Часовник
 • Неодамнешно

PENGNATATE Часовници За Момче Мода Цртан филм за Деца рачни часовници Силикони Рака Кварц Деца Види Подароци За Студентите Рачниот Часовник

DEN 256.00 465.12

PENGNATATE Часовници За Момче Мода Цртан филм за Деца рачни часовници Силикони Рака Кварц Деца Види Подароци За Студентите Рачниот ЧасовникОпис : 100% оригинални бренд се види со висок квалитетКварц се Види со Силиконски БендДецата се види за дететоДете Водоотпорен Часовници, Погоден за сите приликиНајдобар подарок за детеСпецифичности : Clock Face : PlexiglassСлучај : Цврсти нерѓосувачки челик случајВиди Бразлетна : Силикони БендБирање со дијаметар од прибл:25mmВкупна должина : 19mm прибл.Макс Пулсот Големина : 165mm прибл.Мин Пулсот големина : Прибл...

PENGNATATE Деца Часовници за Девојки Симпатична Подарок Мода Розова Рака Деца 3D Цртан филм Силикони Види Хривнија Студентите рачни часовници
 • Неодамнешно

PENGNATATE Деца Часовници за Девојки Симпатична Подарок Мода Розова Рака Деца 3D Цртан филм Силикони Види Хривнија Студентите рачни часовници

DEN 259.00 470.40

PENGNATATE Деца Часовници за Девојки Симпатична Подарок Мода Розова Рака Деца 3 D Цртан филм Силикони Види Хривнија Студентите рачни часовнициОпис : 100% оригинални бренд се види со висок квалитетКварц се Види со Силиконски БендДецата се види за дететоДете Водоотпорен Часовници, Погоден за сите приликиНајдобар подарок за детеСпецифичности : Clock Face : PlexiglassСлучај : Цврсти нерѓосувачки челик случајВиди Бразлетна : Силикони БендБирање со дијаметар од прибл:27mmВкупна должина : 190mm прибл.Макс Пулсот Големина : 170mm прибл.Мин Пулсот големина : Прибл...

Hansying Сино Небо и Бели Облаци Шема Дизајн Ученикот Дете Жените Аналогни Кварц Зглоб Види Водоотпорен
 • Неодамнешно

Hansying Сино Небо и Бели Облаци Шема Дизајн Ученикот Дете Жените Аналогни Кварц Зглоб Види Водоотпорен

DEN 253.00 388.80

Врвен квалитет,конкурентна цена,брза&Бесплатен превозот,најдобрите и навремена Услуга,100% Задоволство!!Вовед : Отпорен на вода до 99 нозе : withstands дожд и нота на вода, но не се погодни за пливање.Јапонски кварц движење, со аналогни екранотВисок Квалитет На Еколошки МатеријалиНа ВисокоОдделение Смола РакаДодава стилски допир на вашата облекаВи овозможува секогаш да бидете на времеГо прави одличен подарок за вашите пријатели,Деца.

SMAEL Деца LED Дисплеј Види 50 метри Водоотпорен Деца Спортски Часовници Мултифункционален Електронски момчиња&девојки Студентите Wristatches
 • Неодамнешно

SMAEL Деца LED Дисплеј Види 50 метри Водоотпорен Деца Спортски Часовници Мултифункционален Електронски момчиња&девојки Студентите Wristatches

DEN 460.00 837.12

SMAEL Деца LED Дисплеј Види 50 метри Водоотпорен Деца Спортски Часовници Мултифункционален Електронски момчиња&девојки Студентите Wristatches 1...

Дете Жените Зглоб Кварц се Види Девојка Водоотпорен Види Нов Доаѓањето на Студентите да се Види
 • Неодамнешно

Дете Жените Зглоб Кварц се Види Девојка Водоотпорен Види Нов Доаѓањето на Студентите да се Види

DEN 249.00 383.52

Врвен квалитет,конкурентна цена,брза&Бесплатен превозот,најдобрите и навремена Услуга,100% Задоволство!!Вовед : Отпорен на вода до 99 нозе : withstands дожд и нота на вода, но не се погодни за пливање.Јапонски кварц движење, со аналогни екранотна високоодделение силиконски смола раказаштита на животната средина материјал

PENGNATATE Деца Види Девојки Цртан филм Пеперутка Часовници 3D Силикони Рака Кварц Часовник Мода Деца Хривнија рачен часовник Подароци
 • Неодамнешно

PENGNATATE Деца Види Девојки Цртан филм Пеперутка Часовници 3D Силикони Рака Кварц Часовник Мода Деца Хривнија рачен часовник Подароци

DEN 248.00 450.72

PENGNATATE Деца Види Девојки Цртан филм Пеперутка Часовници 3 D Силикони Рака Кварц Часовник Мода Деца Хривнија рачен часовник ПодароциОпис : 100% оригинални бренд се види со висок квалитетКварц се Види со Силиконски БендДецата се види за дететоДете Водоотпорен Часовници, Погоден за сите приликиНајдобар подарок за детеСпецифичности : Clock Face : PlexiglassСлучај : Цврсти нерѓосувачки челик случајВиди Бразлетна : Силикони БендБирање со дијаметар од прибл:25mmВкупна должина : 19mm прибл.Макс Пулсот Големина : 165mm прибл.Мин Пулсот големина : Прибл...

година Нови Деца Види Желе Боја Водоотпорен 30M За Студентски Мода Симпатична Стоперката Назад Светлина СТП Рака Деца Подарок
 • Неодамнешно

година Нови Деца Види Желе Боја Водоотпорен 30M За Студентски Мода Симпатична Стоперката Назад Светлина СТП Рака Деца Подарок

DEN 383.52

2016 година Нови 3 банкомат отпорен на вода Мултифункционален LCD дисплеј дигитални спортски види, евтини промотивни зглоб види за студентитеФункција : 1...

2017 ВИЛИС бренд Спортски Деца Часовници За Момче Девојка водоотпорен Пливање рачен часовник Деца Силикони Кварц Симпатична Види
 • Неодамнешно

2017 ВИЛИС бренд Спортски Деца Часовници За Момче Девојка водоотпорен Пливање рачен часовник Деца Силикони Кварц Симпатична Види

DEN 264.00 405.60

Врвен квалитет,конкурентна цена,брза&Бесплатен превозот,најдобрите и навремена Услуга,100% Задоволство!!Јапонски кварц движење, со аналогни екранот ве Молиме не го направи било која операција под вода! Висок Квалитет на Еколошки Материјали ВисокоОдделение Смола Рака Водоотпорен Функција Додава стилски допир на вашата облека, ви овозможува секогаш да бидете на време го Прави одличен подарок за вашите пријатели,Деца...

Hansying Мини Ученикот Kid ' s Women 's Водоотпорен Кварц Зглоб Види
 • Неодамнешно

Hansying Мини Ученикот Kid ' s Women 's Водоотпорен Кварц Зглоб Види

DEN 253.00 388.80

Врвен квалитет,конкурентна цена,брза&Бесплатен превозот,најдобрите и навремена Услуга,100% Задоволство!!Вовед : Отпорен на вода до 99 нозе : withstands дожд и нота на вода, но не се погодни за пливање.Јапонски кварц движење, со аналогни екранотна високоодделение силиконски смола раказаштита на животната средина материјал

PENGNATATE Мода Цртан филм Хривнија рачен часовник Деца Часовници Кварц Симпатична Подарок за Момчиња Девојчиња 3D Рака Деца Силикони Види
 • Неодамнешно

PENGNATATE Мода Цртан филм Хривнија рачен часовник Деца Часовници Кварц Симпатична Подарок за Момчиња Девојчиња 3D Рака Деца Силикони Види

DEN 259.00 470.40

PENGNATATE Мода Цртан филм Хривнија рачен часовник Деца Часовници Кварц Симпатична Подарок за Момчиња Девојчиња 3 D Рака Деца Силикони ВидиОпис : 100% оригинални бренд се види со висок квалитетКварц се Види со Силиконски БендДецата се види за дететоДете Водоотпорен Часовници, Погоден за сите приликиНајдобар подарок за детеСпецифичности : Clock Face : PlexiglassСлучај : Цврсти нерѓосувачки челик случајВиди Бразлетна : Силикони БендБирање со дијаметар од прибл:27mmВкупна должина : 190mm прибл.Макс Пулсот Големина : 170mm прибл.Мин Пулсот големина : Прибл...