• Неодамнешно
2 ПАРЧИЊА 100mm Долго Пред Шок Апсорбер Амортизерите За Рк Автомобил 1/10 Traxxas коса црта Краток Камион со Надградена Хоп-Up Делови SLA023

2 ПАРЧИЊА 100mm Долго Пред Шок Апсорбер Амортизерите За Рк Автомобил 1/10 Traxxas коса црта Краток Камион со Надградена Хоп-Up Делови SLA023

DEN 360.00
DEN 479.04
-25 %
Достапно

Количина на стоки


2 парчиња Легура 100mm Долго Пред Шок Апсорбер Амортизерите За Рк Автомобил 1/10 Traxxas коса црта Краток Камион со Надградена Хоп-Up Делови SLA023 Две Различни Извори
Пакет Количество:2 парчиња
Тежина(г):97
Опис : Боја, За 1/10 Скала, 100mm Долго, Преден амортизер, Должина Прилагодливи, Масло Исполнет Тип, Масло Пополнети од Страна на Потрошувачите, Машински Cnc Легура на Алуминиум, 6061-T6, Две Различни Извори, Може да Биде За Traxxas Slash
A : 100 Mm Б : 92 Mm c : φ22 Mm D : φ3 Mm E : φ3 Mm
Општо земено,ние брод во светот со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail , e Packet на сад и Специјална Линија на руски,кои се со следење на број и ќе може да се провери на испорака на информации за официјалната веб-страница.
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена од денот на добивањето на плаќање(со исклучок на викенди и државни празници)
Време на испорака околу 7-60 работни дена да повеќето земји
8-15days во САД од страна на e Packet
8-28days да руската од страна на Посебна Линија
7-35days. за повеќето Азиски земји како Кореја/Јапонија/Singapore/Тајланд итн.
8-40days да европските земји,како велика БРИТАНИЈА/Шпанија/Франција/Австрија/Германија/Италија/Ирска итн.
13-56days во Канада
17-60 дена да Бразил
Други изразат пост како EMS,DHL и ПРОЗОРЦИ е на располагање премногу. Тие ќе трае пократко време на испорака околу 3-10 дена по различни изразат сте го одбрале,но тие ќе доведе до повисоки превозот чини околу $20 или поголема, ве молиме контактирајте со нас ако сакате ни да се ревидира превозот метод за било итни потреби.
Забелешки :
1>ве Молиме, напишете вашето име, презиме,контакт број и детален адреса кога се потврди цел. И ние ќе брод, како на вашиот превозот информации. Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас ВЕДНАШ по уплатата.

Карактеристики на понудата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Број На Модел На:
SLA023
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Шок Апсорбер
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Бренд Име:
RCAWD
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Преден Амортизер Амортизерите
Квантитет На Пакет:
2 парчиња
Нето тежина:
97g
Состојба:
Бренд Нови
За Возило Тип:
За 1/10 РК Хоби Модел на Автомобил Traxxas Slash
Земја на Производство:
Кина
Година:
2017
Type1:
надгради Хоп-up делови
Име:
Преден Амортизер Амортизерите
Точка Бр.:
SLA023

Слични понуди

Оригиналниот Hubsan Дел Hubsan X4 H107D Тело Школка Бела H107D-A01 за Hubsan H107D FPV Мини Qudcopter Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

Оригиналниот Hubsan Дел Hubsan X4 H107D Тело Школка Бела H107D-A01 за Hubsan H107D FPV Мини Qudcopter Бесплатен Превозот

DEN 132.00 138.24

Технички Параметри : 1 Материјал : Пластика2 Боја : Бела3 Модел : H107 DA01пакување листа : 1 оригиналниот Hubsan дел H107 DA01 H107 D тело школка бела

Глобалната продажба SYMA X8C X8G X8W X8HW X8HC X8HG четири-оска авион, хеликоптер на далечински управувач се надополни делови црвено опрема за слетување tripod
  • Неодамнешно

Глобалната продажба SYMA X8C X8G X8W X8HW X8HC X8HG четири-оска авион, хеликоптер на далечински управувач се надополни делови црвено опрема за слетување tripod

DEN 237.00 278.40

Глобалната продажба SYMA X8 C X8 G X8 W X8 HW X8 HC X8 HG четириоска авион, хеликоптер на далечински управувач се надополни делови црвено опрема за слетување tripod Пакетот вклучува : 2 ПАРЧИЊА опрема за слетување 8 PCS завртка 4 PCS имитација шок подлога

HengLong 1/16 Скала германски IV F РК Резервоарот 3858 Пластични Sprockets Возење Тркала
  • Неодамнешно

HengLong 1/16 Скала германски IV F РК Резервоарот 3858 Пластични Sprockets Возење Тркала

DEN 216.00

пакетот вклучува : Heng Long 1 / 16 Скала германски IV F РК Резервоарот 3858 Пластични Sprockets Возење ТркалаЈас снабдување сите Heng Long резервоарот и accessaries, ако сакате да се добие било, само контактирајте ме.

SYMA X8 X8C X8G X8W X8HC X8HW оска пропелер ножеви надградба летало црна заштитен ракав заштитен прстен опрема tripod
  • Неодамнешно

SYMA X8 X8C X8G X8W X8HC X8HW оска пропелер ножеви надградба летало црна заштитен ракав заштитен прстен опрема tripod

DEN 347.00 408.00

Пакетот вклучува : 1 поставува на опрема за слетување 4 PCS 1 поставува на заштитен ракав 4 PCS 1 поставува на пропелер 4 PCS

Бесплатен Превозот Syma X5C X5SW Делови 3.7 V 680mAh Надградба на Батеријата & 4 Во 1 X4 Lipo Батерија USB Полнач за Резервни Делови за Syma РК Летало
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Syma X5C X5SW Делови 3.7 V 680mAh Надградба на Батеријата & 4 Во 1 X4 Lipo Батерија USB Полнач за Резервни Делови за Syma РК Летало

DEN 816.00 858.24

Syma X5 C Х5 3.7 V 680m Ah Надградба на Батеријата & 4 Во 1 X4Lipo Батерија USB Полнач за Резервни Делови за Syma РК ЛеталоПакетот Вклучува : 4pcs 3.7 V 680m Ah батеријата1pcs 1 Во 4 полнач

2 парчиња 25мм dc менувачот моторни заграда, висока цврстина метал опрема моторни фиксна седиште
  • Неодамнешно

2 парчиња 25мм dc менувачот моторни заграда, висока цврстина метал опрема моторни фиксна седиште

DEN 228.00 239.52

modname=ckeditor2 парчиња 25мм dc менувачот моторни заграда, висока цврстина метал опрема моторни фиксна седиштеСтавка ОписПроизвод Параметри : Материјал : ЖелезоСе применуваат до 25мм DC насочена моторПакетот Вклучува : 1* 25мм DC насочена моторни фиксна седиштеУниверзална Големина : DROK насочена моторни монтирање седиштето може да се широко се користат во 25mm мали опрема моторни серија.Едноставен за Инсталација : Ова моторот лизгачко седиште има удобен дупки за монтажа...

BLLRC Пропелер 16pcs 8 Пара 5x3 5030 Најлон Држач за Пропелер Г.С./CCW за 250 мини Quadcopter QAV250 ЦРНО ЦРВЕНО ЖОЛТА ПОРТОКАЛ
  • Неодамнешно

BLLRC Пропелер 16pcs 8 Пара 5x3 5030 Најлон Држач за Пропелер Г.С./CCW за 250 мини Quadcopter QAV250 ЦРНО ЦРВЕНО ЖОЛТА ПОРТОКАЛ

DEN 167.00 195.84

16 x Нови 5030 ЕП Direct Drive 5x3 5*3 Пропелери ПропОвие пропелери се дизајнирани за парк летаат апликации со директен вози brushless мотор.Сликата подолу покажува на сите пропелери вклучени во истата категорија, описот кажува што е вклучена во овој аукција.Пакетот Вклучува : 8 компјутери 5030 пропелер8 компјутери 5030 пропелер(Боја може да се меша , ако треба да се меша бојата , ве молиме да ни оставите порака, кога ќе го поставите цел )

1pcs Оригинални KINGKONG 5V 3А UBEC влез 2-6S со алуминиумска shield приемник контрола на летање напојува
  • Неодамнешно

1pcs Оригинални KINGKONG 5V 3А UBEC влез 2-6S со алуминиумска shield приемник контрола на летање напојува

DEN 174.00 185.28

Kingkong 5 V 3А UBEC влез 26 SТочка име : UBECВлезен напон : 26 SИзлез : 5 V / 3АТежина : 10.5 gГолемина : 37*17*54mmПакет Се Вклучени : 1 x Kingkong 5 V 3А UBECПревозот : Предмети ќе бидат испратени до сите земји низ светот, (руски Пост беше влијае со LCACS, па локалните пошта испорака на услуги (вклучувајќи ЕМС) ќе биде одложен многу пати) трошоците За превозот за сите земји кои се исти...