• Неодамнешно
RFDTYGR Алуминиум Легура Моторни Назад Домување Покритие За AULDEY 4WD Моторни Резервни Делови За AULDEY 4WD Мини Автомобил Модел 18072 1Pcs/многу

RFDTYGR Алуминиум Легура Моторни Назад Домување Покритие За AULDEY 4WD Моторни Резервни Делови За AULDEY 4WD Мини Автомобил Модел 18072 1Pcs/многу

DEN 391.00
DEN 767.52
-49 %
Достапно

Количина на стоки


Топла Продажба Цена US$ 1.55 Топла Продажба Цена US$ 2.25 Топла Продажба Цена US$ 1.95 Топла Продажба Цена US$ 1.62 Топла Продажба Цена US$ 1.95 Топла Продажба Цена US$ 2.08 Топла Продажба Цена US$ 2.17 Топла Продажба Цена US$ 1.96 Топла Продажба Цена US$ 2.0
RFDTYGR Алуминиум Легура Моторни Назад Домување Покритие За AULDEY 4 WD Моторни Резервни Делови За AULDEY 4 WD Мини Автомобил Модел 18072
Точка Бр : МД-S063
Пакет : 1 Pcs/многу
Материјал : Алуминиум легура Тие се совршено погодна за AULDEY Мини 4 WD и Мини 4 WD.
МД е професионална фабрика со подобар квалитет и пониска цена !
Ние сме фабрика и добредојде на големо цел или мало цел .
Превозот :
1пакетите може да бидат испратени надвор within5 дена пат откако ќе се направи исплата. Ако нешто посебно да се случи ,ќе ве контактираме и да ви објаснам.
2Откако ќе го испрати пакетот ние ќе ви испратиме следење на број.
Сите пакети кои се испраќаат користејќи КИНА ПОСТ секогаш треба да чекаат за 5 ден е време за шоу во формирањето
За боја :
Pls да ни каже бојата на вашата нарачка или оставете порака
Ако не пораката , боите на цел ќе биде случаен пратката.
Наплата :
Ве молиме Имајте во предвид : Ние го правиме не покрива било кој објект оштетени по употребата .
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас
Ве молиме ,остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.
Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или со нашите услуги ,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
ние ќе се потрудиме да работат за да се реши било каков проблем.
Топла продажба Цена US$ 6.0 Топла продажба Цена US$ 6.0 Топла продажба Цена US$ 6.35 Топла продажба Цена US$ 0.9 Топла продажба Цена US$ 3.

Карактеристики на понудата

боја:
Жолта, Црвена, Виолетова, Сина, Црна, Небото Сино
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Серво Додатоци
Број На Модел На:
МД-S063
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
За Возило Тип:
Автомобили
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собрани класа
Технички параметри:
Вредноста 7
Бренд Име:
RFDTYGR
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Одделение-Up Делови
Материјал:
Алуминиум легура

Слични понуди

Оригиналниот Hubsan Дел Hubsan X4 H107D Тело Школка Бела H107D-A01 за Hubsan H107D FPV Мини Qudcopter Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

Оригиналниот Hubsan Дел Hubsan X4 H107D Тело Школка Бела H107D-A01 за Hubsan H107D FPV Мини Qudcopter Бесплатен Превозот

DEN 132.00 138.24

Технички Параметри : 1 Материјал : Пластика2 Боја : Бела3 Модел : H107 DA01пакување листа : 1 оригиналниот Hubsan дел H107 DA01 H107 D тело школка бела

Бесплатен Превозот Syma X5C X5SW Делови 3.7 V 680mAh Надградба на Батеријата & 4 Во 1 X4 Lipo Батерија USB Полнач за Резервни Делови за Syma РК Летало
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Syma X5C X5SW Делови 3.7 V 680mAh Надградба на Батеријата & 4 Во 1 X4 Lipo Батерија USB Полнач за Резервни Делови за Syma РК Летало

DEN 816.00 858.24

Syma X5 C Х5 3.7 V 680m Ah Надградба на Батеријата & 4 Во 1 X4Lipo Батерија USB Полнач за Резервни Делови за Syma РК ЛеталоПакетот Вклучува : 4pcs 3.7 V 680m Ah батеријата1pcs 1 Во 4 полнач

2 парчиња 25мм dc менувачот моторни заграда, висока цврстина метал опрема моторни фиксна седиште
  • Неодамнешно

2 парчиња 25мм dc менувачот моторни заграда, висока цврстина метал опрема моторни фиксна седиште

DEN 228.00 239.52

modname=ckeditor2 парчиња 25мм dc менувачот моторни заграда, висока цврстина метал опрема моторни фиксна седиштеСтавка ОписПроизвод Параметри : Материјал : ЖелезоСе применуваат до 25мм DC насочена моторПакетот Вклучува : 1* 25мм DC насочена моторни фиксна седиштеУниверзална Големина : DROK насочена моторни монтирање седиштето може да се широко се користат во 25mm мали опрема моторни серија.Едноставен за Инсталација : Ова моторот лизгачко седиште има удобен дупки за монтажа...

Алуминиум Легура Задните Пониски Суспензија Рака На Рака За РК Автомобил Traxxas 1/16 коса црта 4WD 70054 Надградба Делови Хоп До TRA7032 7032
  • Неодамнешно

Алуминиум Легура Задните Пониски Суспензија Рака На Рака За РК Автомобил Traxxas 1/16 коса црта 4WD 70054 Надградба Делови Хоп До TRA7032 7032

DEN 446.40

Добредојдовте на хоби Зона.Понуда на различни R / C модели и делови.Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )√ Брза испорака ,Со Следење на број...

SYMA X8 X8C X8G X8W X8HC X8HW оска пропелер ножеви надградба летало бела заштитен ракав заштитен прстен опрема tripod
  • Неодамнешно

SYMA X8 X8C X8G X8W X8HC X8HW оска пропелер ножеви надградба летало бела заштитен ракав заштитен прстен опрема tripod

DEN 347.00 408.00

Пакетот вклучува : 1 поставува на опрема за слетување 4 PCS 1 поставува на заштитен ракав 4 PCS 1 поставува на пропелер 4 PCS

BLLRC Авиони додатоци XK X251 РК Quadcopter Резервни Делови за Моторни Орев 2CW+2CCW
  • Неодамнешно

BLLRC Авиони додатоци XK X251 РК Quadcopter Резервни Делови за Моторни Орев 2CW+2CCW

DEN 207.00 230.40

XK X251 РК Quadcopter Резервни Делови за Моторни Орев 2 CW+2 CCW Опис : Brand Name : XK X251 Точка Име : Моторни орев Употреба : Резервен Дел за XK X251 Quadcopter Пакет се Вклучени : 2 x Г.С...

BLLRC Пропелер 16pcs 8 Пара 5x3 5030 Најлон Држач за Пропелер Г.С./CCW за 250 мини Quadcopter QAV250 ЦРНО ЦРВЕНО ЖОЛТА ПОРТОКАЛ
  • Неодамнешно

BLLRC Пропелер 16pcs 8 Пара 5x3 5030 Најлон Држач за Пропелер Г.С./CCW за 250 мини Quadcopter QAV250 ЦРНО ЦРВЕНО ЖОЛТА ПОРТОКАЛ

DEN 167.00 195.84

16 x Нови 5030 ЕП Direct Drive 5x3 5*3 Пропелери ПропОвие пропелери се дизајнирани за парк летаат апликации со директен вози brushless мотор.Сликата подолу покажува на сите пропелери вклучени во истата категорија, описот кажува што е вклучена во овој аукција.Пакетот Вклучува : 8 компјутери 5030 пропелер8 компјутери 5030 пропелер(Боја може да се меша , ако треба да се меша бојата , ве молиме да ни оставите порака, кога ќе го поставите цел )

OD4mm да OD 12mm со 498mm должина Висок Квалитет Обичен сјајни 3K Карбонски Влакна Ткаенини Рана Цевка
  • Неодамнешно

OD4mm да OD 12mm со 498mm должина Висок Квалитет Обичен сјајни 3K Карбонски Влакна Ткаенини Рана Цевка

DEN 432.00

Висок Квалитет 3 K Карбонски Влакна Ткаенини Раната / досаден ЦевкаДолжина е 498mm ,2 парчиња од 4mm x 3мм значи , ние би sed од 3 парчиња од 4mm x3mm , секоја должина е 498mm ,2 парчиња од 5мм х 3мм значи , ние би sed од 3 парчиња од 5mm x3mm , секоја должина е 498 mm ,2 парчиња од 5мм х 4mm значи , ние би sed од 3 парчиња од 5mm x4mm , секоја должина е 498 mm ,И така натаму .....Супериорен квалитет и исклучително мазна завршница.Овие јаглерод прачки се идеален за Р / Ц моделирање вклучувајќи ги и Микро, хеликоптери, spars,Kites,Foamy и Depron тип на модели и сл ."Најдобри карбонски влакна" е најголемата фабрика која е специјализирана во карбонски влакна производи whcih е широко се користат во Р / Ц е Хоби во светот на Луѓето Repulic на Кина .Имаме воспоставено долга врска со нашите деловни партнери и во Кина и во странство .Ние, исто така, учествуваат во Кина Хоби Show (најважните R / C модел експо во Кина ), секоја година ...