• Неодамнешно
2 парчиња РК Кабриолет Гуми HSP 100mm*43mm Хексагонални Адаптер 17mm 1/8 Nitro Моќ Далечински Управувач Автомобил Гума Пневматик Гуми и Тркала Rim Заврши

2 парчиња РК Кабриолет Гуми HSP 100mm*43mm Хексагонални Адаптер 17mm 1/8 Nitro Моќ Далечински Управувач Автомобил Гума Пневматик Гуми и Тркала Rim Заврши

DEN 360.00
Достапно

Количина на стоки

2 парчиња Гума Пневматик Гуми и Тркала Rim 100mm*43mm Хексагонални Адаптер 17mm За 1/8 РК Nitro Power Off Road Кабриолет Далечински Управувач Автомобил Добредојдовте на хоби Зона.Ние снабдување на различни R/C модели и делови.Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : ) Брза испорака Со Следење на број ве Молиме не ни остави какви било негативни повратни информации ,Било какви проблеми Контактирајте со нас Прво,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. За промет на големо барање,ни остави порака со вашата пошта кутија. Убав ден на сите вас : ) Име : Воланот Rim & Гуми Гуми : Надворешниот Дијаметар : 100 mm Пневматици Широк : 43mm Пакет : 2 парчиња Пневматиците треба лепење на Клиентите Задоволство ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.

Карактеристики на понудата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
EQcts
Алатка Материјали:
Сечење
Материјал:
Гума
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Гуми
Број На Модел На:
180021-180037
Четири тркала Атрибути:
Гуми
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Гуми

Слични понуди

DIY Пестициди прскање систем sprayer Спреј gimbal комплет Алуминиум Легура 15L 20L за Земјоделски multirotor беспилотни летала
  • Неодамнешно

DIY Пестициди прскање систем sprayer Спреј gimbal комплет Алуминиум Легура 15L 20L за Земјоделски multirotor беспилотни летала

DEN 2429.00 2640.00

DIY Пестициди прскање систем sprayerСпреј gimbal комплет Алуминиум Легура 15 L 20 Lза Земјоделски multirotor леталоОперативен напон : 12 VDC Нето тежина : 2.2 KG ве Молиме ИМАЈТЕ во предвид : Бидејќи на континуирано подобрување и ажурирање, често мали промени и замена на делови, без најава! Пакет листата : резервоарот за Вода капацитет 15 L / 20 L * 1 Брза демонтажа Млазницата * 4 парчиња Спреј прачка * 2 пумпа за Вода * 1 Далечински управувач прекинувач(прилагодливи брзина) * 1 Алуминиум tripod и телото конектор * 1

4mm Куршум Банана да 4mm Redcat HXT LiPo Батеријата Доведе Жица & JST-XH Биланс на Приклучокот
  • Неодамнешно

4mm Куршум Банана да 4mm Redcat HXT LiPo Батеријата Доведе Жица & JST-XH Биланс на Приклучокот

DEN 240.00

Испуштање на Води Мерач : 12 AWGИспуштање Приклучок : HXT Redcat 4.0 mmИспуштање Куршум Конектори : 4mm ДијаметарБиланс на Приклучокот : JSTXH 2 S (3 жици)Рамнотежа Куршум Конектор : 2mm Дијаметар

Алуминиум Легура Задните Пониски Суспензија Рака На Рака За РК Автомобил Traxxas 1/16 коса црта 4WD 70054 Надградба Делови Хоп До TRA7032 7032
  • Неодамнешно

Алуминиум Легура Задните Пониски Суспензија Рака На Рака За РК Автомобил Traxxas 1/16 коса црта 4WD 70054 Надградба Делови Хоп До TRA7032 7032

DEN 446.40

Добредојдовте на хоби Зона.Понуда на различни R / C модели и делови.Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )√ Брза испорака ,Со Следење на број...

MJX C4008 720P РК Quadcopter Авиони Резервни Делови WiFi FPV HD Камера За MJX X101,X102,X103,X104,X600,А1,А2,А3,А4
  • Неодамнешно

MJX C4008 720P РК Quadcopter Авиони Резервни Делови WiFi FPV HD Камера За MJX X101,X102,X103,X104,X600,А1,А2,А3,А4

DEN 1816.00 2063.52

MJX C4008 720 P РК Quadcopter Авиони Резервни Делови Wi Fi FPV HD Камера За MJX X101,X102,X103,X104,X600,А1,А2,А3,А4Модел Бр : MJX C4008Компатибилен со : X101 , X102 , X103 , X104, X600 , А1 , А2 , А3 , А4Пакет : 17.47.216.4 cmНето Тежина : 0.16 KGПакет : 1 MJX C4008Превозот : 1...

BLLRC Пропелер 16pcs 8 Пара 5x3 5030 Најлон Држач за Пропелер Г.С./CCW за 250 мини Quadcopter QAV250 ЦРНО ЦРВЕНО ЖОЛТА ПОРТОКАЛ
  • Неодамнешно

BLLRC Пропелер 16pcs 8 Пара 5x3 5030 Најлон Држач за Пропелер Г.С./CCW за 250 мини Quadcopter QAV250 ЦРНО ЦРВЕНО ЖОЛТА ПОРТОКАЛ

DEN 167.00 195.84

16 x Нови 5030 ЕП Direct Drive 5x3 5*3 Пропелери ПропОвие пропелери се дизајнирани за парк летаат апликации со директен вози brushless мотор.Сликата подолу покажува на сите пропелери вклучени во истата категорија, описот кажува што е вклучена во овој аукција.Пакетот Вклучува : 8 компјутери 5030 пропелер8 компјутери 5030 пропелер(Боја може да се меша , ако треба да се меша бојата , ве молиме да ни оставите порака, кога ќе го поставите цел )

2 парчиња Гума Пневматик Гуми и Тркала Rim 112mm*43mm Хексагонални Адаптер 17mm За 1/8 РК Nitro Power Off Road Кабриолет Далечински Управувач Автомобил
  • Неодамнешно

2 парчиња Гума Пневматик Гуми и Тркала Rim 112mm*43mm Хексагонални Адаптер 17mm За 1/8 РК Nitro Power Off Road Кабриолет Далечински Управувач Автомобил

DEN 360.00

2 парчиња Гума Пневматик Гуми и Тркала Rim 112mm*43mm Хексагонални Адаптер 17mm За 1 / 8 РК Nitro Power Off Road Кабриолет Далечински Управувач Автомобил Добредојдовте на хоби Зона.Ние снабдување на различни R / C модели и делови.Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : ) Брза испорака Со Следење на број ве Молиме не ни остави какви било негативни повратни информации ,Било какви проблеми Контактирајте со нас Прво,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа...

BLLRC Авиони додатоци XK X251 РК Quadcopter Резервни Делови за Моторни Орев 2CW+2CCW
  • Неодамнешно

BLLRC Авиони додатоци XK X251 РК Quadcopter Резервни Делови за Моторни Орев 2CW+2CCW

DEN 207.00 230.40

XK X251 РК Quadcopter Резервни Делови за Моторни Орев 2 CW+2 CCW Опис : Brand Name : XK X251 Точка Име : Моторни орев Употреба : Резервен Дел за XK X251 Quadcopter Пакет се Вклучени : 2 x Г.С...