• Неодамнешно
Бесплатен Превозот 100Pcs/Set Расположливиот Слаткарска Кеса Цевки Торта Тесто Cupcake Украсување Кеси Bakeware Колаче Машина

Бесплатен Превозот 100Pcs/Set Расположливиот Слаткарска Кеса Цевки Торта Тесто Cupcake Украсување Кеси Bakeware Колаче Машина

DEN 143.04
Достапно

Количина на стоки


Описи :
100% Сосема нов и висок квалитет
Направени од расположливиот пластика.
Крајот е лесно да се скрати за да се вклопи во вашиот млазници.
Не неуредна чистење откако ќе завршите со печење едноставно фрлаат торба кога имате
заврши шлаг.
Лесно да се справи со,силна и флексибилни на овие јасни кеси се идеални за размена на инстант шлаг боја идентификација.
Големина : 33(13" ) * 27*16cm
Пакет Се Вклучени :
100pcs Торта Кеси во пакетот

Карактеристики на понудата

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
illumafye
Материјал:
Пластични
сертификација:
CIQ
Торта Алатки Тип:
Десерт Декоратерите
Број На Модел На:
N0073

Слични понуди

Топла Продажба 10 Компјутери/Set 3D Желе Уметност Алатки и 1 Парчиња Шприцеви Желе Торта Jello Уметност Желатин Алатки Puding Млазницата Остава
  • Неодамнешно

Топла Продажба 10 Компјутери/Set 3D Желе Уметност Алатки и 1 Парчиња Шприцеви Желе Торта Jello Уметност Желатин Алатки Puding Млазницата Остава

DEN 342.00 671.52

Нови 10 Компјутери / Set 3 D Желе Уметност Алатки Желе Торта Jello Уметност Желатин Алатки Puding Млазницата ОставаОпис : Секој 3 D Желе Желатин алатки е направен од 100% од нерѓосувачки челик и секој сет има 10pcs на различни форми, исто така, Шприц и Кутијата се вклучени во сетот.Се создаде маестрално и импресивна цветни дизајни, без да се расправаме.Уживајте помалку компликации или фрустрација од креирање колачи без алатки.Дизајн на широк избор на цвеќиња дури и вашиот поединечно стилизирана цвеќиња.Имаат корист од супер лесно да се исчисти по користење на овие практични алаткиПакет содржи : 1 Set = 10 Парчиња Млазници + 1 Парче Шприцеви1.Во светот Превозот(Освен некои земји и APO / FPO)2.Ние ќе процес 1~5 дена по исплата потврда за акции е динамичен, нормално верификација потребите 1~3 дена.3.Нормално, можете да ги пратите парцели информации од сајт : www.17track.net / index_en.shtml 7~15 дена подоцна откако ќе го бродот...

AMW 35cm Обновливи Шлаг Цевки Крем Слаткарска Кеса Торта Декорирање Алатки за Печење Додатоци
  • Неодамнешно

AMW 35cm Обновливи Шлаг Цевки Крем Слаткарска Кеса Торта Декорирање Алатки за Печење Додатоци

DEN 72.96

5825 35cm Обновливи Шлаг Цевки Крем Слаткарска Кеса Торта Декорирање Алатки за Печење Додатоци тесто цевки торба е триаголен облик, рачен кеса направена од водадоказ памук...

5PCS Обновливи Шлаг Цевки Слаткарска Кеса Совети Тесто Силикони Крем Млазницата Торта DIY Cozinha Confeitaria Украсување Алатка
  • Неодамнешно

5PCS Обновливи Шлаг Цевки Слаткарска Кеса Совети Тесто Силикони Крем Млазницата Торта DIY Cozinha Confeitaria Украсување Алатка

DEN 158.00 197.76

5 PCS Обновливи Шлаг Цевки Слаткарска Кеса Совети Тесто Силикони Крем Млазницата Торта DIY Cozinha Confeitaria Украсување Алатка100% Сосема Нов и висок квалитет, мека.Еднократно, трајни, флексибилна и практична.Мазна внатрешност за цедење лесно, груба надворешноста, подобро за грчевито држејќи се за.Одговараат за било кој тип на декорирање совет.Може да висат на ѕидот на пригоден начин.Идеална за правење колачи, бисквит, колачи, чоколадо, пита и сл.Употреба и лесно да се чисти.Материјал : СиликонБоја : Светло синаГолемина : Прибл...

Трговија на големо 10 Компјутери/многу 50cm Памук Тесто Крем Шлаг Торба Печење Готвење Торта Алатки Цевки Торба
  • Неодамнешно

Трговија на големо 10 Компјутери/многу 50cm Памук Тесто Крем Шлаг Торба Печење Готвење Торта Алатки Цевки Торба

DEN 1051.00 1314.24

Производот Се Покаже : Answer : ___________________________ Note : 1 Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

StarLinkStar 5Pcs/Set Шлаг Цевки Млазници се Зголеми Petal Метал Крем Совети Торта Декорирање Алатки Фондан Торта Cupcake Декорација на Собата
  • Неодамнешно

StarLinkStar 5Pcs/Set Шлаг Цевки Млазници се Зголеми Petal Метал Крем Совети Торта Декорирање Алатки Фондан Торта Cupcake Декорација на Собата

DEN 77.00 96.00

Star Link Star 5 Pcs / Set Шлаг Цевки Млазници се Зголеми Petal Метал Крем Совети Торта Декорирање Алатки Фондан Торта Cupcake Декорација на СобатаКомпанијата Вовед Здраво пријатели,добредојдовте на нашата продавница.Ние сме производител на одлуки bakeware...

Мала Големина На Силиконски За Обновливи Шлаг Цевки Крем Слаткарска Кеса Торта Декорирање Алатка За Печење Алатки
  • Неодамнешно

Мала Големина На Силиконски За Обновливи Шлаг Цевки Крем Слаткарска Кеса Торта Декорирање Алатка За Печење Алатки

DEN 80.00 106.08

Мала Големина На Силиконски За Обновливи Шлаг Цевки Крем Слаткарска Кеса Торта Декорирање Алатка За Печење АлаткиКарактеристики : 1...