• Неодамнешно
Трговија на големо дрвени ручек кутија Јапонски стил храна контејнери за деца Јапонски бенто кутии рачно изработени природни суши садови сад

Трговија на големо дрвени ручек кутија Јапонски стил храна контејнери за деца Јапонски бенто кутии рачно изработени природни суши садови сад

DEN 1439.52
Достапно

Количина на стоки


Здраво,драг пријател.
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница.
Ќе имаме бизнис патување во бангладеш од Февруари.26 до Март 4 .
Не можевме да организира пратка за време на нашиот бизнис патување,ние сме ценети за вашето трпение чека и љубезно разбирање.
Најдобри желби за вас. Големина на : 19.5*11.5*5.5 cm Материјал : Гума дрво Тежина : околу 450g

Карактеристики на понудата

Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
Број на Корисници:
2
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Јапонија Стил
Материјал:
Дрво
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Техника:
Handpainted
Број На Модел На:
6bdh0009
Производство:
luch кутија

Слични понуди

Висок Степен на 18/8 Нерѓосувачки Челик Прибор за јадење Поставен Розово Злато Dinnerware Кафена,Сина Сребрениот Црна Садови вечера нож вечера вилушка
 • Неодамнешно

Висок Степен на 18/8 Нерѓосувачки Челик Прибор за јадење Поставен Розово Злато Dinnerware Кафена,Сина Сребрениот Црна Садови вечера нож вечера вилушка

DEN 593.00 714.24

Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки Челик Прибор За ЈадењеИме на производ : 4 парчиња од не ' рѓосувачки челик flatwareТопло прашува : Поради светлината и резолуција на екранот или други причини, слики и објекти може малку боја разлика, ве молиме во вид преовладува...

Безбедност На Преносни Садови Деца Деца Нож Вилушка Прекрасна Нерѓосувачки Челик Прибор За Јадење Поставен Dinnerware
 • Неодамнешно

Безбедност На Преносни Садови Деца Деца Нож Вилушка Прекрасна Нерѓосувачки Челик Прибор За Јадење Поставен Dinnerware

DEN 48.00 63.84

Безбедност на Преносни Садови Деца Деца Хранење Лажица Вилушка Прекрасна Нерѓосувачки Челик Прибор за јадење Поставен Dinnerware Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик + силикони ве Молиме имајте во предвид : Боја ќе ја испрати по случаен избор.

4Pcs Пурпурна Прибор за јадење Поставен од не ' Рѓосувачки Челик Сина Dinnerware Постави Нож на Работна Маса Вилушка Црна Садови Поставите Пад на Превозот
 • Неодамнешно

4Pcs Пурпурна Прибор за јадење Поставен од не ' Рѓосувачки Челик Сина Dinnerware Постави Нож на Работна Маса Вилушка Црна Садови Поставите Пад на Превозот

DEN 573.00 924.48

Врвен Квалитет На Црна Позлатен Прибор За Јадење Dinnerware СетИме на производ : 4 парчиња од не ' рѓосувачки челик flatwareУметнички дела : Огледало полскиМатеријал : 18 / 8 нерѓосувачки челик( храна одделение материјал )тежина : 296.3 gPakage се Вклучени : 4 парчиња set= 1dinner нож+1dinner вилушка+1 десерт лажица+1 лажица чајПроизвод повеќе destils desplay :

2017 Нови 12Pcs Нерѓосувачки Челик Садови Кинески Стил на Животните Хороскопски Дизајн Класичен Нож Вилушка Западен прибор за на маса за Јадење
 • Неодамнешно

2017 Нови 12Pcs Нерѓосувачки Челик Садови Кинески Стил на Животните Хороскопски Дизајн Класичен Нож Вилушка Западен прибор за на маса за Јадење

DEN 903.00 1505.76

12 хороскопски Dinnerware Поставување Прибор за јадење Поставен од не ' Рѓосувачки Челик Flatware 12 Pieces Постави Вечера Поставите Класичен Нож Вилушка Лажица Западен прибор за на маса за ЈадењеОпис : Dinnerware Тип : Dinnerware ПоставуваМатеријал : Нерѓосувачки челикБоја : СребренаСтил : 12pcs Лажица / 12pcs ВилушкаДолжина : approx19cmДебелина : approx5mmПакување : opp вреќаУпотреба : Подарок & Партија & Вечера & Хотел И Ресторан & ЛентаПакет се вклучени : 1*12 хороскопски Dinnerware СетНапомена : Се споредат детали големини со твое, ве молиме оставете мала разлика поради прирачник за мерење.0702194Ние сме професионална снабдувач , регистриран и во Хонг Конг и Шенжен...

Нови 2018 Виножито Прибор за јадење 24Pcs/set Сина Нерѓосувачки Челик Бифтек Нож Вилушка Партија се Зголеми Злато Dinnerware Поставите Западен Јадење апаратот
 • Неодамнешно

Нови 2018 Виножито Прибор за јадење 24Pcs/set Сина Нерѓосувачки Челик Бифтек Нож Вилушка Партија се Зголеми Злато Dinnerware Поставите Западен Јадење апаратот

DEN 4247.52

Име : 8 Боја Прибор за јадење Поставен 24pcs Материјал : Храна Одделение 18 / 10 Нерѓосувачки Челик,машина за миење Садови,безбедно Боја : Сина / Сребрена / Розово Злато / Gold / Црна / Виолетова / Виножито / Бледо Злато Тежина : 219g / Set Пакет Вклучуваат : 1 Set= 24pcs=6 Table Нож+6 Table Вилушка+6 Dessert Лажица+6 Чај Лажица Плаќање 1.Прифаќаме само методите на плаќање предвидено од страна Aliexpress Зачувам...

Upspirit 18-10 Нерѓосувачки Челик Прибор За Јадење Поставен На Храна Одделение 304 Садови Dinnerware Поставите Западен Вечера Ножеви Вилушка Лажичка
 • Неодамнешно

Upspirit 18-10 Нерѓосувачки Челик Прибор За Јадење Поставен На Храна Одделение 304 Садови Dinnerware Поставите Западен Вечера Ножеви Вилушка Лажичка

DEN 613.00 1022.40

========== За Продавачот ==========Топ Бренд ПродавачотUpspirit Ко Ltd е основана за 10 годиниОтвори 4 години продавница во Aliexpress, до 300000 наредби се заврши во 2018Кујнски Нож Bakeware Кујнски Алатки СадовиDrinkwareUpspirit 1810 Нерѓосувачки Челик Прибор За Јадење Поставен На Храна Одделение 304 Садови Dinnerware Поставите Западен Вечера Ножеви Вилушка ЛажичкаИме : 16 Парчиња Поставени 1810 Нерѓосувачки Челик Прибор за јадење Dinnerware Сет Материјал : Храна Одделение 1810 ( 304 од не ' Рѓосувачки Челик ) Боја : Сребро Пакет се вклучени : 4парче / 16парче / 24парче Сет Прибор за јадење Flatware Поставите Големина на : Материјал Должина Wideness Тежина Количини Вечера ножеви 304# 1810 25.2 cm 2cm 95g / pc 1 / 4 / 6 PCS Вечера предници 304# 1810 21.2 cm 2.7 cm 71g / pc 1 / 4 / 6 PCS Вечера Лажици 304# 1810 22cm 4.5 cm 89g / pc 1 / 4 / 6 PCS Чај лажици 304# 1810 15cm 2.7 cm 34g / pc 1 / 4 / 6 PCSСовети : ве Молиме имајте во предвид сите големина тежина и боја може да имаат малку отстапување од страна на прирачник за мерење и прикажување на екранот.100% Сосема нов и Храна одделение квалитет на 16 парчиња од не ' рѓосувачки челик прибор за јадење dinnerware сет...

100sets Персоналните Нови 3in1 Поставување Прибор за јадење од не ' Рѓосувачки Челик Вилушка Патување Пенкало Садови Свадба Партија Подароци wen4265
 • Неодамнешно

100sets Персоналните Нови 3in1 Поставување Прибор за јадење од не ' Рѓосувачки Челик Вилушка Патување Пенкало Садови Свадба Партија Подароци wen4265

DEN 8880.00

Пакет : Една OPP ВреќаКутија големина : 14*2.7*1.9 CMМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликПерсоналните : Yes Ве Молиме Оставете Ги На Логото Текст За Нас Кога Ќе Се Направи Ред Ако Треба .Ви Благодариме.

бесплатен превозот електрични греење бенто кутија вода за пикник ручек кабинет задржи wram метарски контејнер за училиште offce дома
 • Неодамнешно

бесплатен превозот електрични греење бенто кутија вода за пикник ручек кабинет задржи wram метарски контејнер за училиште offce дома

DEN 979.00 1883.52

торба1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ ...

Aoosy Луксузен Dinnerware Поставите Мат Црна и Сребрена Злато Нерѓосувачки Челик Садови се Поставува Прибор 5pcs/set Нож Предници
 • Неодамнешно

Aoosy Луксузен Dinnerware Поставите Мат Црна и Сребрена Злато Нерѓосувачки Челик Садови се Поставува Прибор 5pcs/set Нож Предници

DEN 1153.00 1295.52

Aoosy Луксузен Dinnerware Поставите Мат Црна и Сребрена Злато Нерѓосувачки Челик садови се поставува Прибор 5pcs / set нож предници лажици кога ќе го купите повеќе од 3 сет , ние ќе им понуди попуст од 5% 1.Ние ќе се обидеме да превозот надвор преку DHL (само САД и повеќето Европски земји) само 35 работен ден од денот кога ќе го купите повеќе од 6 групи !!! 2.Со цел нудат најдобра цена, пакет само примерок пакет не вклучувајќи подарок кутија 3.Можете да контактирате со нас однапред за повеќе сопствен модел...

2 парчиња/Многу 304 од не ' Рѓосувачки Челик Скара Вилушка Нож го Поставите Печено рент а кар попуст Нога Долго се Справи со Анти Топла Пикник Прибор Виси Цевка KV 077
 • Неодамнешно

2 парчиња/Многу 304 од не ' Рѓосувачки Челик Скара Вилушка Нож го Поставите Печено рент а кар попуст Нога Долго се Справи со Анти Топла Пикник Прибор Виси Цевка KV 077

DEN 239.52

Опис : Член име : 2 парчиња / многу Скара Нож и ВилушкаМатеријал : 304 од не ' Рѓосувачки челикБоја : сребренаГолемина : L33cmЕдиница тежина : околу 12g / многуПакет се вклучени : 1 XBarbecue Нож и ВилушкаAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BearKnight Преносни Јапонски Стил Цртан филм Со Изолација Ручек Boxs Под-Мрежа Пластични Ручек Boxs Децата Садовите се Поставува
 • Неодамнешно

BearKnight Преносни Јапонски Стил Цртан филм Со Изолација Ручек Boxs Под-Мрежа Пластични Ручек Boxs Децата Садовите се Поставува

DEN 408.00

merci pour la навигација sur notre бутик s'il voplaît fournir votre1 : околија снимање adresse et de détail, maison nombre,2 : la bonne zip nombre и numéro de téléphone.paiement : à исплатувачот се прелива votre commande sur Ali Express, suivez les étapes cidesso: 1 Choisir l'ordre и cliquez sur le "исплатувачот Maintenant" bouton 2 Choisir votre méthode de paiement préférée sur la страница de paiement gratuite : l'article сера embarqué данс 5 jour ouvrable après le paiement dégagé...

200sets топла 3pcs поставите вилушка Кинески Цврсти Пластични Комплет прибор за на маса Поставена Dinnerware Поставува
 • Неодамнешно

200sets топла 3pcs поставите вилушка Кинески Цврсти Пластични Комплет прибор за на маса Поставена Dinnerware Поставува

DEN 13824.00 17280.00

3pcs поставите лажица вилушка chopstick Кинески Цврсти Пластични Комплет прибор за на маса Поставена Dinnerware ПоставуваФункција : Големина : 4.8*2.8*12 CMМатеријал : храна одделение ABSБоја : розова, сина, зелена, жолтаТежина : 53gПакување : заштита на животната средина прозорец кожа кутијаКутија мерач : 58*26.5*43 CMПосветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...