• Неодамнешно
5Y41818 40*40*20mm цвеќиња серија висок квалитет печатени полиестер лента 5 парчиња, DIY рачно изработени материјали, свадбен подарок заврши

5Y41818 40*40*20mm цвеќиња серија висок квалитет печатени полиестер лента 5 парчиња, DIY рачно изработени материјали, свадбен подарок заврши

DEN 55.20
Достапно

Количина на стоки


ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ :
ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .. ниски moq и најдобра цена, ако цел moq за вашите сопствени дизајни, тоа ќе биде ексклузивен,повеќе детали, pls контактирајте со нас. ЗА ПРЕВОЗОТ ЦЕНА :
нашата цена е бесплатен превозот за кина пост,ако цел големи или над определен износ, ние ќе се обидеме потрудиме да брод од страна на побрзо пост,како epacket или dhl express.. според вашата земја и со сопствени проблем.ако сакате да брод од страна на dhl за мали цел, pls контактирајте со нас за дополнителни превозот цена,благодарение
ЗА НАДВОР ОД АКЦИИТЕ :
ако нешто надвор од акциите во вашата нарачка,ние ќе refound или брод со вашата следна цел, не грижете се молам! како премногу акции ,тешко да управуваат со него точно 100% ,pls се разбере,но ние се обидуваме да се направи најдобро и секогаш,ви благодариме
Квалитет : сите материјали кои се користат се квалификувани за извоз во Европа и САД пазар, постојаност на боја е до 4 ниво. Азо слободни .
Нашата цена е разумна и конкурентна со супериорен квалитет
Боја : исто како слика
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси, фестивал партија декорација,итн.
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.
електрично сина

Карактеристики на понудата

Број На Модел На:
Други
Бренд Име:
Дејвид додатоци
Тип На Производ:
Други
Шема:
Види Слика
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Слични понуди

1500pcs 8мм Шарени Бисер Микс / Избрани Faux Бисер Cabochons Микс Бисер Монистра, 8mm, Избрани Бои, Масовно Многу половина круг
 • Неодамнешно

1500pcs 8мм Шарени Бисер Микс / Избрани Faux Бисер Cabochons Микс Бисер Монистра, 8mm, Избрани Бои, Масовно Многу половина круг

DEN 959.52

СпецификацииГолемина : 8mmматеријал pearlized пластични акриликмешани боиоколу 1500pcsза оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барањаБЕСПЛАТНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќезанаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Вашето задоволство е да се гарантира...

1000pcs 7mm црна круг чувствува влошки мини Цвет рамен грб рачно изработени додаток DIY Кукла или Накит Материјал
 • Неодамнешно

1000pcs 7mm црна круг чувствува влошки мини Цвет рамен грб рачно изработени додаток DIY Кукла или Накит Материјал

DEN 218.88

Количина : 1000pcsБоја : црнаГолемина : 67mmако имате специфична боја барања,pls пишувам со цел белешки кога ќе го поставите цел,во спротивно ние ќе испрати прибл...

Бесплатен превозот 50Pcs Filigree Цвет Обвива Конектори Метал Занаети Декорација DIY Наоди Конектори 35x35mm
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 50Pcs Filigree Цвет Обвива Конектори Метал Занаети Декорација DIY Наоди Конектори 35x35mm

DEN 149.00 175.68

Материјал : Цинк метални легури(Олово и никел безбедно)Големина на : Прибл : 35 X35mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : бронза на ѕвонење, тон сребро.Количина : Ќе добиете 50 Pcs на овој објект во листата цена

50pcs/многу Две Тон Сатен Лента Лакови Црна За Девојки Коса Фустани/Облека/Чевли Додатоци DIY Избрани
 • Неодамнешно

50pcs/многу Две Тон Сатен Лента Лакови Црна За Девојки Коса Фустани/Облека/Чевли Додатоци DIY Избрани

DEN 984.48

Материјал : Полиестер Боја : како на сл мешани КОЛИЧИНА : 50pcs / многу Големина : appox 85mm(3.34 инчи)ако сте intereted во Злато Жаба губење на Pinот ,ве молиме линкако сте intereted во Држиме Brooch Pinот ,ве молиме линкако сте intereted во Спојката Brooch Pinот ,ве молиме линкако ви се допаѓа празно headband,pls линк,имаме 38colors во магацин.pls се чувствуваат слободни да се одржи редот.Сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Дното цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Занаетите нешта може да имаат мали defectives,pls се разбере.Слободен приоритет или express mail превозот можат да бидат понудени за нарачки износ над НАС$100.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам, додека, исто така, поддршка на Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, доколку постои било каква тешкотија, ве молиме известете ме НАПРЕД. КупониГолем Попуст Фиксна ПопустПрибл...

400pcs црна и сребрена МЕШАНА БОЈА Боби Pin Ќорци и Наоди, 50mm широк, 8mm Лепак Подлога
 • Неодамнешно

400pcs црна и сребрена МЕШАНА БОЈА Боби Pin Ќорци и Наоди, 50mm широк, 8mm Лепак Подлога

DEN 959.52

Боја : комбинација црна и сребренаКОЛИЧИНА : 400pcsГолемина : 50mm w / 8мм лепак подлогаза оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барањаБЕСПЛАТНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќезанаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Вашето задоволство е да се гарантира...

50 Пенливи Кристално Јасно Кристал 16mm Бисер Копчиња flatback мешани бои одделение А+ сјај искра
 • Неодамнешно

50 Пенливи Кристално Јасно Кристал 16mm Бисер Копчиња flatback мешани бои одделение А+ сјај искра

DEN 959.52

Материјал : кристал ,бисерБоја : мешаниКОЛИЧИНА : 50pcsГолемина : 16mm мешани боиза оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барањаБЕСПЛАТНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќезанаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Вашето задоволство е да се гарантира...

200pcs Kawaii Мешани Симпатична Смола мини аниме Bling цртан филм Глувчето Flatback Cabochon Занает Разубавувањето 24mm
 • Неодамнешно

200pcs Kawaii Мешани Симпатична Смола мини аниме Bling цртан филм Глувчето Flatback Cabochon Занает Разубавувањето 24mm

DEN 959.52

meterial : смолабоја : комбинацијаКОЛИЧИНА : 200големина : 24mmсмола flatback глувчето embellishments Тие се измери околу 1" и се совршени за scrapbooking, лакови за коса, мобилен phoned деко, и рамка embellishments!за оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барањаБЕСПЛАТНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќезанаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Вашето задоволство е да се гарантира...

200pcs голема Bling кристал точки Камења Смола Cabochons Мобилен телефон оркестарот, коса додатоци за diy 20mm голема искра камен druzy
 • Неодамнешно

200pcs голема Bling кристал точки Камења Смола Cabochons Мобилен телефон оркестарот, коса додатоци за diy 20mm голема искра камен druzy

DEN 959.52

материјал : смолаБоја : белаКОЛИЧИНА : 200pcsГолемина : 20mmматеријал; смолакристал точки за оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барања СЛОБОДНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50 СЛОБОДНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100 ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум цел барања за секоја од нив, можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : ) pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќе занаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат...

ХЛ 100pcs 15mm рачно изработени Зелена Лента Трендафил Цвеќе DIY Шиење додатоци Свадба Декорација Занаети Материјали A162
 • Неодамнешно

ХЛ 100pcs 15mm рачно изработени Зелена Лента Трендафил Цвеќе DIY Шиење додатоци Свадба Декорација Занаети Материјали A162

DEN 190.00 287.52

започнетекрајниот Производ на Повеќе 20pcs 35mm Розова панделка бисер цвет рачно изработени ribbo..Цена : 5.99 Цена 30pcs сина боја organza лента лакови со зајакот ж..Цена : 5.99 Цена 20 P Мешавина Боја Organza Лента Пеперутки рачно изработени ..Цена : 4.59 Цена 40pcs 2016 година Нови Лента Цвеќиња Appliques Свадба Д..Цена : 5.99 Цена 40pcs 2016 година Нови Виолетова Панделка Цвеќиња Appliques Сре..Цена : 5.99 Цена 40pcs 2016 година Нови Црвена Панделка Цвеќиња Appliques Weddin..Цена : 5.99 Цена 20pcs 35mm жолта лента со бисер цвет handmad..Цена : 5.99 Цена 40pcs 2016 година Нови Сина Лента Цвеќиња Appliques Weddi..Цена : 5.99 Цена 30pcs 35mm Бела Двојна Лента Цвеќиња рачно изработени Fl..Цена : 5.99 ЦенаОпис : Боја : зеленаГолемина : 15mm приблКОЛИЧИНА : 100 PCS

5000pcs, 4x6mm, A-Бар, сјај злато или сребро мешавина боја железо обложено конектор за олово и nickle слободни
 • Неодамнешно

5000pcs, 4x6mm, A-Бар, сјај злато или сребро мешавина боја железо обложено конектор за олово и nickle слободни

DEN 959.52

Боја : измешани или наведениКОЛИЧИНА : 5000pcsГолемина : 4*6mmизработени од железоза оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барањаБЕСПЛАТНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќезанаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Вашето задоволство е да се гарантира...

50pieces/многу висок квалитет бонбони боја Печурки Пекарница Копчето свадба/chiffon здолниште Крпа копчиња
 • Неодамнешно

50pieces/многу висок квалитет бонбони боја Печурки Пекарница Копчето свадба/chiffon здолниште Крпа копчиња

DEN 768.00

Име на производ : 50pieces / многу висок квалитет бонбони боја Печурки Пекарница Копчето свадба / chiffon здолниште Крпа копчињаМатеријал : памук,металенПакување : цената е за 50pieces.Боја : како на сликиИмаме и други видови на копчиња , добредојдовте да ја посетите мојата продавница и купи, ви благодарам многу!Адреса : Метод На Плаќање(1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.(2) : Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.(3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.Превозот И Ракувањето СоСите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 3 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.Прибл...

250pcs панда животинско прекрасна kawaii дрво, дрвени шиење месо тело копчиња за DIY занаетите 24*23mm рака залепени кич монистра шарм
 • Неодамнешно

250pcs панда животинско прекрасна kawaii дрво, дрвени шиење месо тело копчиња за DIY занаетите 24*23mm рака залепени кич монистра шарм

DEN 959.52

материја : дрвобоја : како на слQTY250Големина : 24*23mmза оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барањаБЕСПЛАТНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќезанаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Вашето задоволство е да се гарантира...

100pcs Сатен ткаенина Зголеми Цвет 4cm лаванда Валани Розети diy ќе изберете бои
 • Неодамнешно

100pcs Сатен ткаенина Зголеми Цвет 4cm лаванда Валани Розети diy ќе изберете бои

DEN 959.52

Боја : лавандаКОЛИЧИНА : 100 компјутериГолемина : 40mm во колза оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барањаБЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,можете да изберете одредени бои кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќезанаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Вашето задоволство е да се гарантира...

500pcs Квадратен Облик Асортиман прекрасна зголеми цветни бои пакет дрво, Дрвени Копчиња 2 дупки за DIY природни дрвени монистра
 • Неодамнешно

500pcs Квадратен Облик Асортиман прекрасна зголеми цветни бои пакет дрво, Дрвени Копчиња 2 дупки за DIY природни дрвени монистра

DEN 959.52

Боја : избраниКОЛИЧИНА : 500Големина на : 1819mmза оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барањаБЕСПЛАТНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќезанаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Вашето задоволство е да се гарантира...

120pcs избрани смола ѕвезда морска ѕвезда 28mm w/малку цвет DIY flatback занаетите проектот набавка за изработка на накит средна големина
 • Неодамнешно

120pcs избрани смола ѕвезда морска ѕвезда 28mm w/малку цвет DIY flatback занаетите проектот набавка за изработка на накит средна големина

DEN 959.52

Боја : мешаниКОЛИЧИНА : 120pcsГолемина : 28mmза оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барања СЛОБОДНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,можете да изберете одредени бои кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќезанаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : ) ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас ! сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи...

4000pcs на метален злато или сребро хартија пресврт врски големина (6mm-12mm)измешани или да изберете боја и должина
 • Неодамнешно

4000pcs на метален злато или сребро хартија пресврт врски големина (6mm-12mm)измешани или да изберете боја и должина

DEN 959.52

Боја : злато или сребро се меша или да изберете бојаКОЛИЧИНА : околу 4000 компјутериголемина : 6mm,8mm,10мм,мешани 12mmза оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барањаБЕСПЛАТНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќезанаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Вашето задоволство е да се гарантира...

40 ролни за 15 милиони Кристал Водат Еластична мушка Кабелот beading string жица тема Кол 0.6 mm Занает мешани бои
 • Неодамнешно

40 ролни за 15 милиони Кристал Водат Еластична мушка Кабелот beading string жица тема Кол 0.6 mm Занает мешани бои

DEN 959.52

ОписКоличина 40 ролниМатеријал еластична жицаБоја измешани или утврдени согласно барањатаОбјектот околу големината кол рунда 0.6 mmза оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барањаБЕСПЛАТНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќезанаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Вашето задоволство е да се гарантира...

100pcs 15mm кристал слива цвет flatback сина декорација wintersweet цвет cabochon diy додатоци
 • Неодамнешно

100pcs 15mm кристал слива цвет flatback сина декорација wintersweet цвет cabochon diy додатоци

DEN 95.52

Количина : 100pcsМатеријал : акриликБоја : синаГолемина : 15mmако имате специфична боја барања,pls пишувам со цел белешки кога ќе го поставите цел,во спротивно ние ќе испрати прибл...

250pcs Зајакот Pendant во Фустан Дрво Bunny Расадник Рима cabochon 32-милиметри мешавина боја
 • Неодамнешно

250pcs Зајакот Pendant во Фустан Дрво Bunny Расадник Рима cabochon 32-милиметри мешавина боја

DEN 959.52

Боја : комбинација на бојаКОЛИЧИНА : 250Големина : 28mmза оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барањаБЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,можете да изберете одредени бои кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќезанаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Вашето задоволство е да се гарантира...

10Y45540 46*18mm птица смола висок квалитет печатени planar смола 10 парчиња, DIY рачно изработени материјали, свадбен подарок заврши
 • Неодамнешно

10Y45540 46*18mm птица смола висок квалитет печатени planar смола 10 парчиња, DIY рачно изработени материјали, свадбен подарок заврши

DEN 92.16

Се препорачува : метарЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн ....

ХЛ 20pcs 35mm Сина Сатен лента со цвеќиња бисер рачно изработени цветови за шиење appliques облека коса DIY додатоци A120
 • Неодамнешно

ХЛ 20pcs 35mm Сина Сатен лента со цвеќиња бисер рачно изработени цветови за шиење appliques облека коса DIY додатоци A120

DEN 190.00 287.52

започнетекрајниот Производ на Повеќе 20pcs 35mm Розова панделка бисер цвет рачно изработени ribbo..Цена : 5.99 Цена 30pcs сина боја organza лента лакови со зајакот ж..Цена : 5.99 Цена 20 P Мешавина Боја Organza Лента Пеперутки рачно изработени ..Цена : 4.59 Цена 40pcs 2016 година Нови Лента Цвеќиња Appliques Свадба Д..Цена : 5.99 Цена 40pcs 2016 година Нови Виолетова Панделка Цвеќиња Appliques Сре..Цена : 5.99 Цена 40pcs 2016 година Нови Црвена Панделка Цвеќиња Appliques Weddin..Цена : 5.99 Цена 20pcs 35mm жолта лента со бисер цвет handmad..Цена : 5.99 Цена 40pcs 2016 година Нови Сина Лента Цвеќиња Appliques Weddi..Цена : 5.99 Цена 30pcs 35mm Бела Двојна Лента Цвеќиња рачно изработени Fl..Цена : 5.99 ЦенаОпис : Состојба : 100% Сосема новБоја : сина бојаГолемина : 35mmКОЛИЧИНА : 20 PCS

DIY 10-15cm вистински Raccoon Крзно Пом Пом Топка за шапка keychain Торба Додатоци Рака Торба Шарм Pendant
 • Неодамнешно

DIY 10-15cm вистински Raccoon Крзно Пом Пом Топка за шапка keychain Торба Додатоци Рака Торба Шарм Pendant

DEN 782.00 782.40

Бојата ќе биде малку поинаков од оние што се прикажани на сликата,ве молиме да се напомене, и ако ви се грижи за тоа,ве молам, бидете внимателни пред да го купат.Ве молиме имајте предвид дека објектот ќе изгледаат поголеми од вистинските стоки, ве молиме проверете ја големината внимателно.Ако ние истрча на залиха,ќе ве контактираме во прв пат,ве молиме проверете ја вашата порака во време.ви благодариме.Ако сте примиле топката во станот,можете да го користите фен за да свират тоа,и тоа ќе се врати да бидат меки како порано.

800pcs 10мм мали kawaii сјајна полиран акрилна Смола круг гем flatback Cabochon кабината мешани бои половина круг
 • Неодамнешно

800pcs 10мм мали kawaii сјајна полиран акрилна Смола круг гем flatback Cabochon кабината мешани бои половина круг

DEN 959.52

Боја : мешаниКОЛИЧИНА : 800pcsГолемина : 10ммза оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барањаБЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,можете да изберете одредени бои кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќезанаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Вашето задоволство е да се гарантира...