• Неодамнешно
300pcs Мешана Боја Зголеми Цвет Смола Cabochon,Камео Поставување Боби Pin Празно Прстен Празно Earring -12mm

300pcs Мешана Боја Зголеми Цвет Смола Cabochon,Камео Поставување Боби Pin Празно Прстен Празно Earring -12mm

DEN 959.52
Достапно

Количина на стоки


300pcs Мешана Боја Зголеми Цвет Смола Cabochon, 12mm
Ве молиме наведете бои во текот на проверете го, ако не тие ќе бидат избрани по случаен избор.
за оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барања
БЕСПЛАТНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50
БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100
ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,
можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )
pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќе
занаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.
за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,
не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,
но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,
ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )
Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )
ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !
сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.
Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.
Вашето задоволство е да се гарантира. ние прифаќаме 7 дена замена или рефундирање на каква било тешка дефект
°оо°°оо°°оо°°оо°°оо°°оо°
*за испорака*
10 до 15 работни Дена преку Воздухопловната,може да се trackable
pls двојно проверете дали превозот адреса е точно и испорака и се надевам дека ако е можно pls оставете го вашиот тел број за во време на испорака ,Благодарам многу!
ПАКУВАЊЕ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .

Карактеристики на понудата

Тип На Производ:
Други

Слични понуди

800pcs 10мм мали kawaii сјајна полиран акрилна Смола круг гем flatback Cabochon кабината мешани бои половина круг
 • Неодамнешно

800pcs 10мм мали kawaii сјајна полиран акрилна Смола круг гем flatback Cabochon кабината мешани бои половина круг

DEN 959.52

Боја : мешаниКОЛИЧИНА : 800pcsГолемина : 10ммза оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барањаБЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,можете да изберете одредени бои кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќезанаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Вашето задоволство е да се гарантира...

200pcs голема Bling кристал точки Камења Смола Cabochons Мобилен телефон оркестарот, коса додатоци за diy 20mm голема искра камен druzy
 • Неодамнешно

200pcs голема Bling кристал точки Камења Смола Cabochons Мобилен телефон оркестарот, коса додатоци за diy 20mm голема искра камен druzy

DEN 959.52

материјал : смолаБоја : белаКОЛИЧИНА : 200pcsГолемина : 20mmматеријал; смолакристал точки за оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барања СЛОБОДНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50 СЛОБОДНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100 ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум цел барања за секоја од нив, можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : ) pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќе занаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат...

250pcs Зајакот Pendant во Фустан Дрво Bunny Расадник Рима cabochon 32-милиметри мешавина боја
 • Неодамнешно

250pcs Зајакот Pendant во Фустан Дрво Bunny Расадник Рима cabochon 32-милиметри мешавина боја

DEN 959.52

Боја : комбинација на бојаКОЛИЧИНА : 250Големина : 28mmза оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барањаБЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,можете да изберете одредени бои кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќезанаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Вашето задоволство е да се гарантира...

5Y45540 46*18mm птица смола висок квалитет на 5 парчиња, DIY рачно изработени материјали, свадбен подарок заврши
 • Неодамнешно

5Y45540 46*18mm птица смола висок квалитет на 5 парчиња, DIY рачно изработени материјали, свадбен подарок заврши

DEN 57.60

Се препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн ....

5000pcs, 4x6mm, A-Бар, сјај злато или сребро мешавина боја железо обложено конектор за олово и nickle слободни
 • Неодамнешно

5000pcs, 4x6mm, A-Бар, сјај злато или сребро мешавина боја железо обложено конектор за олово и nickle слободни

DEN 959.52

Боја : измешани или наведениКОЛИЧИНА : 5000pcsГолемина : 4*6mmизработени од железоза оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барањаБЕСПЛАТНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќезанаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Вашето задоволство е да се гарантира...

4000pcs на метален злато или сребро хартија пресврт врски големина (6mm-12mm)измешани или да изберете боја и должина
 • Неодамнешно

4000pcs на метален злато или сребро хартија пресврт врски големина (6mm-12mm)измешани или да изберете боја и должина

DEN 959.52

Боја : злато или сребро се меша или да изберете бојаКОЛИЧИНА : околу 4000 компјутериголемина : 6mm,8mm,10мм,мешани 12mmза оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барањаБЕСПЛАТНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќезанаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Вашето задоволство е да се гарантира...

80pcs DIY мини Вистински Mink Крзно топката Кожен Топка за Мобилен Телефон со Таг, Чанта Шарм, Keychain (20-30мм)
 • Неодамнешно

80pcs DIY мини Вистински Mink Крзно топката Кожен Топка за Мобилен Телефон со Таг, Чанта Шарм, Keychain (20-30мм)

DEN 959.52

Боја : мешаниКОЛИЧИНА : 80pcsГолемина : 2030мм прибл.материјал;mink крзно топказа оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барањаБЕСПЛАТНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќезанаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Вашето задоволство е да се гарантира...

1000pcs 7mm црна круг чувствува влошки мини Цвет рамен грб рачно изработени додаток DIY Кукла или Накит Материјал
 • Неодамнешно

1000pcs 7mm црна круг чувствува влошки мини Цвет рамен грб рачно изработени додаток DIY Кукла или Накит Материјал

DEN 218.88

Количина : 1000pcsБоја : црнаГолемина : 67mmако имате специфична боја барања,pls пишувам со цел белешки кога ќе го поставите цел,во спротивно ние ќе испрати прибл...

5Y41818 40*40*20mm цвеќиња серија висок квалитет печатени полиестер лента 5 парчиња, DIY рачно изработени материјали, свадбен подарок заврши
 • Неодамнешно

5Y41818 40*40*20mm цвеќиња серија висок квалитет печатени полиестер лента 5 парчиња, DIY рачно изработени материјали, свадбен подарок заврши

DEN 55.20

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн . ниски moq и најдобра цена, ако цел moq за вашите сопствени дизајни, тоа ќе биде ексклузивен,повеќе детали, pls контактирајте со нас...

300pcs Нерѓосувачки Челик Сребрен тон мешани големина Метал Brooch Pin DIY Грбот назад иглички набавка за изработка на накит 20mm-30мм
 • Неодамнешно

300pcs Нерѓосувачки Челик Сребрен тон мешани големина Метал Brooch Pin DIY Грбот назад иглички набавка за изработка на накит 20mm-30мм

DEN 959.52

Количина : 300pcsМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : сребрена на ѕвонењеГолемина : мешани20mm30ммза оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барањаБЕСПЛАТНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќезанаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Вашето задоволство е да се гарантира...

50 Пенливи Кристално Јасно Кристал 16mm Бисер Копчиња flatback мешани бои одделение А+ сјај искра
 • Неодамнешно

50 Пенливи Кристално Јасно Кристал 16mm Бисер Копчиња flatback мешани бои одделение А+ сјај искра

DEN 959.52

Материјал : кристал ,бисерБоја : мешаниКОЛИЧИНА : 50pcsГолемина : 16mm мешани боиза оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барањаБЕСПЛАТНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќезанаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Вашето задоволство е да се гарантира...

преносот на топлината алатка пиштол,железо на hot fix кристал апликатори 2 компјутери секој број со 7 совети алатка БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
 • Неодамнешно

преносот на топлината алатка пиштол,железо на hot fix кристал апликатори 2 компјутери секој број со 7 совети алатка БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 961.00 1130.40

трговија на големо hot fix кристал примена на сила : 1 Директни фабрика трговија на големо цена2 Исклучителен квалитет и fashional стил3...

400pcs црна и сребрена МЕШАНА БОЈА Боби Pin Ќорци и Наоди, 50mm широк, 8mm Лепак Подлога
 • Неодамнешно

400pcs црна и сребрена МЕШАНА БОЈА Боби Pin Ќорци и Наоди, 50mm широк, 8mm Лепак Подлога

DEN 959.52

Боја : комбинација црна и сребренаКОЛИЧИНА : 400pcsГолемина : 50mm w / 8мм лепак подлогаза оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барањаБЕСПЛАТНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќезанаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Вашето задоволство е да се гарантира...

Метал Злато Малку Остава DIY Накит Материјали D03501438
 • Неодамнешно

Метал Злато Малку Остава DIY Накит Материјали D03501438

DEN 47.52

Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодаримеЗа Плаќање : 1.Ние прифаќаме Т / Т...

10Pcs Бебе Пелена Иглички Носителот Безбедност Туш Заклучување Крпа Nappy се Одржи Нов Клип
 • Неодамнешно

10Pcs Бебе Пелена Иглички Носителот Безбедност Туш Заклучување Крпа Nappy се Одржи Нов Клип

DEN 34.00 37.92

Опремен со пластична заклучување на главата да се направи безбедна задржете Идеален за текстил diapering, и многу други цели како што се шиење, борење, бебето тушеви и занаетчиски работи...

200pcs Kawaii Мешани Симпатична Смола мини аниме Bling цртан филм Глувчето Flatback Cabochon Занает Разубавувањето 24mm
 • Неодамнешно

200pcs Kawaii Мешани Симпатична Смола мини аниме Bling цртан филм Глувчето Flatback Cabochon Занает Разубавувањето 24mm

DEN 959.52

meterial : смолабоја : комбинацијаКОЛИЧИНА : 200големина : 24mmсмола flatback глувчето embellishments Тие се измери околу 1" и се совршени за scrapbooking, лакови за коса, мобилен phoned деко, и рамка embellishments!за оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барањаБЕСПЛАТНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќезанаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Вашето задоволство е да се гарантира...

50pcs/многу Две Тон Сатен Лента Лакови Црна За Девојки Коса Фустани/Облека/Чевли Додатоци DIY Избрани
 • Неодамнешно

50pcs/многу Две Тон Сатен Лента Лакови Црна За Девојки Коса Фустани/Облека/Чевли Додатоци DIY Избрани

DEN 984.48

Материјал : Полиестер Боја : како на сл мешани КОЛИЧИНА : 50pcs / многу Големина : appox 85mm(3.34 инчи)ако сте intereted во Злато Жаба губење на Pinот ,ве молиме линкако сте intereted во Држиме Brooch Pinот ,ве молиме линкако сте intereted во Спојката Brooch Pinот ,ве молиме линкако ви се допаѓа празно headband,pls линк,имаме 38colors во магацин.pls се чувствуваат слободни да се одржи редот.Сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Дното цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Занаетите нешта може да имаат мали defectives,pls се разбере.Слободен приоритет или express mail превозот можат да бидат понудени за нарачки износ над НАС$100.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам, додека, исто така, поддршка на Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, доколку постои било каква тешкотија, ве молиме известете ме НАПРЕД. КупониГолем Попуст Фиксна ПопустПрибл...

1500pcs 8мм Шарени Бисер Микс / Избрани Faux Бисер Cabochons Микс Бисер Монистра, 8mm, Избрани Бои, Масовно Многу половина круг
 • Неодамнешно

1500pcs 8мм Шарени Бисер Микс / Избрани Faux Бисер Cabochons Микс Бисер Монистра, 8mm, Избрани Бои, Масовно Многу половина круг

DEN 959.52

СпецификацииГолемина : 8mmматеријал pearlized пластични акриликмешани боиоколу 1500pcsза оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барањаБЕСПЛАТНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќезанаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Вашето задоволство е да се гарантира...