• Неодамнешно
OOTDTY Пластични Врата Контрола Приемник Вратата Бел Безжичен Далечински Копчето 36 Музика Chimes Песни Со LED Индикатор

OOTDTY Пластични Врата Контрола Приемник Вратата Бел Безжичен Далечински Копчето 36 Музика Chimes Песни Со LED Индикатор

DEN 242.00
DEN 313.92
-23 %
Достапно

Количина на стоки


Опис :
100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Безжичните за лесна инсталација, и не ефект декорација До 100 метри за далечинска контрола на отворена воздухот, погоден за големи и високи кат куќи, канцеларии, фабрики, хотели, итн Супер силен звук нека не пропуштајте било посетители и испораки 36 chimes за вашиот избор Со LED индикатор се Изгради во анти-мешање дизајн, да се избегне пречки помеѓу корисниците Спецификација : Врата приемник powered by : 2 x AAA батерии (Не се вклучени) Далечински управувач копчето поддржано од : 1 x 12 V/23 A батерија (Не се вклучени) Врата приемник димензија : 9.5 cm x 5.5 cm x 2.3 см /3.74" x 2.16" x 0.90" Remote control копчето димензија : 7.4 cm x 3.5 cm x 1.9 cm /2.91" x 1.37" x 0.74" Материјал : Пластични Боја : Бела со Сино (како на сликата покажува) Количина : 1 Сет Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!! Пакетот вклучува : 1 x Безжична Врата Приемник
1 x Далечинска Контрола

Карактеристики на понудата

Тип:
Doorbells
Број На Модел На:
D10566
Бренд Име:
OOTDTY
Врата Тип:
Безжичната
Извор На Енергија:
Батеријата
DIY Материјали:
Електрични

Слични понуди

2 примачите сила од страна на АА батерија безжична вратата бел врата на врата свири евтини опција бел ЗА ДОМАШНА употреба w/ батерија 23A 3V 9510FD2
  • Неодамнешно

2 примачите сила од страна на АА батерија безжична вратата бел врата на врата свири евтини опција бел ЗА ДОМАШНА употреба w/ батерија 23A 3V 9510FD2

DEN 1487.00 1689.60

2 примачите сила од страна на АА батерија безжична вратата бел врата на врата свири евтини опција бел ЗА ДОМАШНА употреба w / батерија 23 A 3 V 9510 FD2Производ параметри : 1...

Saful Безжичниот Водоотпорен Врата Led Светло doorbells ЕУ НИ АУ велика БРИТАНИЈА plug Бела Боја со 2 копчето+2 Приемник вратата бел
  • Неодамнешно

Saful Безжичниот Водоотпорен Врата Led Светло doorbells ЕУ НИ АУ велика БРИТАНИЈА plug Бела Боја со 2 копчето+2 Приемник вратата бел

DEN 1229.76

You Tube Корисникот Видео Линк : Saful Безжичниот Водоотпорен Врата Led Светло doorbells ЕУ НИ АУ велика БРИТАНИЈА plug Бела Боја со 2 копчето+2 Приемник вратата белСпецификација : Внатрешна приемникНапон Спектар : AC 110 V220 VОперативен температура : 10 55 степенОтворено предавателотНапон Спектар : DC12 V 23 AAlkaline батерии*1Оперативен температура : 20 65 степенПренос на далечина : 100 метри во отворен просторОперативен Фреквенција : 433.92 MHz±200 KHzМоќност : 0.1 WЈачина на звук : 25110d BСлики покажуваатWholesales Saful Безжичниот Водоотпорен Врата Колекции на ЕУ / САД / велика БРИТАНИЈА / AU plug doorbells со Отворено копчето и Приемникот Smart Вратата Бел

Најдобра Цена 38 Мелодија Melodiy LED Безжична Врата на Врата Бел Приемник +1 Далечински Копчето 9520FD Едноставна Живописни Инсталација Дизајн
  • Неодамнешно

Најдобра Цена 38 Мелодија Melodiy LED Безжична Врата на Врата Бел Приемник +1 Далечински Копчето 9520FD Едноставна Живописни Инсталација Дизајн

DEN 1302.00 1531.20

Најдобра Цена 38 Мелодија Melodiy LED Безжична Врата на Врата Бел Приемник +1 Далечински Копчето 9520 FD Едноставна Живописни Инсталација ДизајнПроизвод параметри : 1...

Куќа Градење на Безжичните Дигитални Трепкачко светло LED Врата 38 Chimes Музика Соба Канцеларија Врата на Врата бел +2 Дигитален Приемник
  • Неодамнешно

Куќа Градење на Безжичните Дигитални Трепкачко светло LED Врата 38 Chimes Музика Соба Канцеларија Врата на Врата бел +2 Дигитален Приемник

DEN 445.44

Дигитален LED Безжична Соба Врата Далечински Управувач со 2 Дигитален Приемник топла продажба 2015Карактеристики : 100% Сосема Нов.Безжичен систем.Супер долго примање на далечина.Еколошки заштеда на енергија систем.100 Метри Безжична Вратата БелЛесно да се инсталираВодоотпорен далечински копчето светне кога се притиснатиДалечински копчето има двојно двострано лепило на грбот на тоаИзградена во двоен јазик, го прави на ѕвоно звук повеќе јасноДве дигитални примачитеИдеален за куќа, канцеларија, итнСпецификации : Дигитален приемник големина : 93*60*21mmEmitter големина : 70*39*10ммИнструкцииПритиснете на мали празнината на долната страна на далечинскиот управувач со рамен шрафцигер.Отворете го далечинскиот управувач и вметнете ја 12 V батерија (мала батерија, не се вклучени).Затворете го далечинскиот повторно и потоа се држи каде што сакате со лепило на грбот.Вметнете 2 * АА батерии (не се вклучени) во приемникот.Користете го копчето од страна на приемникот да ја промени мелодијата на вашиот омилен.Пакет Содржина : 1 x Emitter(Батерии не се вклучени)2x Примачи(Батерии не се вклучени)

5 Компјутери/Многу ZMQ-2724 50dB 24V DC 12V AC220V Напон Музика Ѕвончето Индустриски Алармот
  • Неодамнешно

5 Компјутери/Многу ZMQ-2724 50dB 24V DC 12V AC220V Напон Музика Ѕвончето Индустриски Алармот

DEN 237.60

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската обичаи, инаку тоа е веројатно нема да добијат пакет конечно...

Куќа Градење на Безжичните Дигитални Трепкачко светло LED Врата 32 Chimes Музика Соба Канцеларија Портата Врата
  • Неодамнешно

Куќа Градење на Безжичните Дигитални Трепкачко светло LED Врата 32 Chimes Музика Соба Канцеларија Портата Врата

DEN 1394.00 1584.00

Куќа Градење на Безжичните Дигитални Трепкачко светло LED Врата 32 Chimes Музика Соба Канцеларија Портата ВратаКарактеристики на производот 32 видови на Кинески и на странски музички полифони тонови на ѕвонење за да изберете од, јачината на звукот може да се прилагоди според големината на потребата да се почувствува радоста на роднини и пријатели да ја посетите; Моден дизајн : во моден дизајн елементи, убав на изглед, живописни вашата домашна средина; Лесно да се инсталира : DIY безжична дизајн концепт, замена на традиционалните врата жици, дупчење и инсталација на мачна процес; Долго далечински управувач : 100 метри (отворени подрачја) ефективно далечински управувач далечина, за да се исполнат различни видови на простории за инсталација...

2017 Нов Не Треба Батерија за Led Светло Врата Безжичниот Водоотпорен 220V Кинетички Електронски Вратата Бел Со Push Копчето + 2 Приемник
  • Неодамнешно

2017 Нов Не Треба Батерија за Led Светло Врата Безжичниот Водоотпорен 220V Кинетички Електронски Вратата Бел Со Push Копчето + 2 Приемник

DEN 662.00 946.56

Драги пријатели,добредојдовте на salife продавница!!! Имаме многу различни производи со различен стил.И верувам у мора да се најдете вашиот омилен еден...

CNIM Топла Forecum 6 1 Далечински Управувач 1 Безжични Дигитални Врата на Врата Бел - ЕУ Приклучок
  • Неодамнешно

CNIM Топла Forecum 6 1 Далечински Управувач 1 Безжични Дигитални Врата на Врата Бел - ЕУ Приклучок

DEN 377.76

CNIM Топла Forecum 6 1 Далечински Управувач 1 Безжични Дигитални Врата на Врата Бел ЕУ ПриклучокНиска потрошувачка на енергијаLED светло трепка и танцување кога музиката да свири, дозволувајќи им на стари луѓе или луѓе аудитивни проблем знаат врата е тоновиЛесно да се Инсталирабез жици се бараДалечински Управувач Ниска потрошувачка на енергијаLED светло трепка и танцување кога музиката да свири, дозволувајќи им на стари луѓе или луѓе аудитивни проблем знаат врата е тоновиЛесно да се Инсталирабез жици се бараДалечинска КонтролаСпецификации : Модел : Forecum 6Материјал : ABSПримачотОперативен Напон : AC напон 220 VОперативен Актуелни : Quiescent Актуелни : Моќност : Оперативен Фреквенција : 315 MHZПредавателотОперативен Фреквенција : 315 MHZОперативен Напон : 12 VОперативен Актуелни : Напојување : Предавателот : 1*23 A 12 V батеријаМулти музика Звук : 36 мелодија музикаГлас Децибели : 2580d B (4 брзина на прилагодување јачина на звук опција)Далечински контролирани : =>100 ( отворен простор )Работна Температура : 10 C50 CДимензии(Приемник) : 9.5*6*3.4 см(L*W*H)Димензии(Предавател) : 8.4*6*2.3 см(L*W*H)Пакетот вклучува : 1 * Предавателот1 * Приемник1 * Батеријата (12 V / 23 A)1 * ЕУ Приклучок