• Неодамнешно
еас мека етикета deactivator за антенски систем 8.2 mhz еас мека етикета декодер

еас мека етикета deactivator за антенски систем 8.2 mhz еас мека етикета декодер

DEN 1060.00
DEN 1152.00
-8 %
Достапно

Количина на стоки

Спецификации
Лесно ракување атрактивен дизајн
Стабилно снабдување способност
Овластени од страна CE тест
Одлична деактивирање сигурност и безбедност еас мека етикета deactivator за антенски систем
1. Монтажни дизајниран, исклучувањето одбор е направен од висок сила инженеринг пластика
2. Интеграција во калапи и целосно се стандардизирани. Стилски и компактен изглед.
3. Вградување инсталацијата не е поддржана во нивото работење и профитира на десктоп
4. На dopted увезени техника , водечки светски професионален дигитален сигнал техника на обработка .
5. Тоа е овластен со CE тест систем
6. Широко се прилагодат во различни продавници на АНТЕНСКИ систем.
ние сме професионална снабдувач за висок квалитет на Електронски Член Надзор, вклучувајќи Еас систем и ознаки со висок квалитет и конкурентна цена,

Карактеристики на понудата

Број На Модел На:
jm01
Бренд Име:
Elice
боја:
Црна
Фреквенција:
8.2 mhz
Напон:
DC18V
Дупка Димензии:
230*230mm
Декодирање на брзина:
120pcs/минути
моќност:
5w
Декодирање висина:
>20mm

Слични понуди

Преносни анти-кражба аларм за врата преносни сензор за светло копче за аларм детектор патник луѓе торба чанта одбрана аларм LED светло
  • Неодамнешно

Преносни анти-кражба аларм за врата преносни сензор за светло копче за аларм детектор патник луѓе торба чанта одбрана аларм LED светло

DEN 2544.00

Преносни антикражба аларм за врата преносни сензор за светло копче за аларм детектор патник луѓе торба чанта одбрана аларм LED светлоСе користи за семејство, патувања, вратата ќе се отвори, ќе се направи силен глас,Потсетник некој нападнале

Таблета безбедност стојат метал таблета екранот Samsung таблета заклучите држачот рамка десктоп заграда голема заграда со копчињата за 7-10.1 таблет
  • Неодамнешно

Таблета безбедност стојат метал таблета екранот Samsung таблета заклучите држачот рамка десктоп заграда голема заграда со копчињата за 7-10.1 таблет

DEN 1870.00 1968.00

Напомена : 1 ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 13 работни дена Време на испорака за DHL : 4~7 работни дена / Post Mail : 14~25 работни дена...

Супермаркет рачни детектор на систем за еас безбедност ознака и ознака RF8.2Mhz еас систем
  • Неодамнешно

Супермаркет рачни детектор на систем за еас безбедност ознака и ознака RF8.2Mhz еас систем

DEN 4560.00 4800.00

Пакување : RF 8.2 Mhz детектор X1 парчевнатре battery X1 парчеФункција : 1,откривање дали ознака или ознака е неисправен или не2,провери ако на етикетата или ознака се исклучува по касатаКарактеристика на оваа машина : рачни од продавница стража,кога theaf помине од страна на стража,оваа машина ќе има светлина и звук на алармотwhithin откривање спектар на машинатака што theaf може да се cought на самото место ,овој детектор е додаток на еас аларм антенаТакси Превозот &Custom Данок : 1,изразат испорака2,ниско прогласи во costom фактура,3,повеќе dicount за повеќе квантитет,консултирајте се со нас !Кликнете на линкот подолу за купување на етикетата ако требаНашата Фабрика : од Година на 1998 година,нашата фабрика е посветен себе во еас систем полето за речиси 16years,producct покрива од еас антена и RF8.2 Mhz и СУМ 58 Khz,ознака за безбедност, безбедност на етикетата,detacher,deacitvator и другитение не само дизајн решение за клиентите,но, исто така, инсталација, водење и одржување на системотНашата сертификатПримена На ЕАС shoplifting превенција системСпоред неодамна објавените Глобалната Малопродажба Кражба Барометар, глобалната продажба на мало кражба достигна $104.5 милијарди долари во минатата година.Факт е shoplifiting е во пораст и тоа се случува денес.Добрата вест е што студии во двете САД и Канада имаат докажано дека се има стока безбедносен систем инсталиран намалува загуби со 75% во просек продавницаCusomer Шоуимаме клиент во ЕАС поле како walmart,џек и џонс и син на ЕАС систем е широко се користи во супермаркетите,крпа store,продавница за козметика,mothercare продавница и други продавницаИнформации За Контактние добредојдовте да ја посетите нашата фабрика за dicuss соработкаНашата фабрика адреса : 919 Minzhi, Longhua,Шенжен,КинаОпшти продажниот менаџер : се Прашувам ЛуоТелефон / Whatsapp : +008613428994005Email : chunminluo(@)163.

20pcs/многу Големо висок квалитет на анти-кражба стигнале екранот се повлече кутија/ recoiler за очила,накит,мобилен телефон
  • Неодамнешно

20pcs/многу Големо висок квалитет на анти-кражба стигнале екранот се повлече кутија/ recoiler за очила,накит,мобилен телефон

DEN 1368.00 1440.00

Напомена : 1 ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 13 работни дена Време на испорака за DHL : 4~7 работни дена / Post Mail : 14~25 работни дена...

Супер Луксузни Злато Голф Ознака Смена Еас Тешко Ознака Detacher 12000gs 10pcs/многу
  • Неодамнешно

Супер Луксузни Злато Голф Ознака Смена Еас Тешко Ознака Detacher 12000gs 10pcs/многу

DEN 7440.00

Карактеристики1.Супер магнетни detacher,магнетна сила е 12000 GS2.Висок квалитет на алуминиум школка3.Лесно да се отстранат сите видови на ознаките од облека,капа,чевли,итн4...

RF 8.2 Mhz ЕАС Анти кражба етикета Налепница мека етикетата
  • Неодамнешно

RF 8.2 Mhz ЕАС Анти кражба етикета Налепница мека етикетата

DEN 490.00 576.00

Забелешка : ве молиме потврдете дека производите ги задоволуваат вашите опрема пред да го купат.Не прават етикета ставени во прилог на друга етикета (осигурување), бар кодот не е единствена, исто Како камуфлажа, можете да изберете празно етикетата и да користите печатач за печатење баркод.Фреквенција : 8.2 MHzТип : 4*4cm со баркод( стандардно,друг вид pls остави порака кога ќе го купите )4*4cm празно етикетата4cm кружни,4*3cm со баркодотПакување спецификација : 1000piece / ролнаКористете radian : Φ>38mmСетилните растојание : во зависност од антикражба вратата антенаПакет Листата : 1* 1000piece / тркалаат RF 8.2 Mhz ЕАС Анти кражба етикета Налепница мека етикетата

ЕМ безбедност ознака за book store, обновливи еас библиотека securiy ознаки 10000 парче 16cm
  • Неодамнешно

ЕМ безбедност ознака за book store, обновливи еас библиотека securiy ознаки 10000 парче 16cm

DEN 7296.00 7680.00

Клиентите Внимание1,оваа ознака е resuable ознака за книгата2, 16cm должина,исто така, 8cm и 12cm безбедност книга ознака,слободно да се консултирате со нас за да ја купиОпис На Производот1,обновливи ознака за книгата2,16 cm3,10000 компјутери по торбаКако Етикетата на работа?Чекор 1,имаат ознака скриени во книгатаЧекор 2, кога книгата таа позајмена надвор,деактивирајте ја ознаката, така што ќе не аларм кога полагање на системотЧекор : книга врати,активирајте ја етикетата и да се стави на книги на полицаслободни да не контактирате за да ја купат целата опремаНашата Фабрика : ние сме директни фабрика продажбата, со 20 години,ние се произведе и RF етикета, а јас СУМ др ознака и ознакание accpet ОЕМ и ODM ред,се добредојдени за да нè посетиБесплатни консултациицелата lirbary антикражба систем треба да вклучува EM антенски систем,tag / етикета, deactivator / activator машинание нудиме бесплатно consulttation,консултирајте се со нас пред да се купиНашите КлиентиСпоред неодамна објавените Глобалната Малопродажба Кражба Барометар, глобалната продажба на мало кражба достигна $104.5 милијарди долари во минатата година...