• Неодамнешно
NOTOW мода Нови Позлата огледало мембрана кожи заштитна фолија заврши кожата мобилен назад заштитна налепница за Xiaomi mi6

NOTOW мода Нови Позлата огледало мембрана кожи заштитна фолија заврши кожата мобилен назад заштитна налепница за Xiaomi mi6

DEN 95.04
Достапно

Количина на стоки


NOTOW мода Нови Позлата огледало мембрана кожи заштитна фолија заврши кожата мобилен назад заштитна налепница за Xiaomi mi6
ова е налепница , не е случај.
Карактеристики :
Висок Квалитет Назад Паста Позлата огледало на Кожата Налепница
Заштита на нула & прашина.
Декорација и ги красат вашиот телефон.
Лесен за инсталација може да потрае неколку минути.
100% отстранлив, не остави остаток на стап или оштетување кога ќе се отстрани.
Шок апсорпција, се лизга, анти-нула, и анти-отпечатоци од прсти.
Smart дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња. Контроли & пораки без налепница.
Ексклузивно за јасен екран заштитник филм.
компатибилен со :
за Xiaomi mi6
Производи вклучуваат :
1× Назад Налепница
unsprung Превозот Метод Ако одберете бесплатен превозот, нема следење на информации, кој не може да биде песна откако пратката лево Кина. ако заврши следење, изберете "Ali Express Стандард за Испорака", и да додадете на пари за следење.
ИСПЛАТА ИНФОРМАЦИИ
Ние го прифатат плаќање од страна на Али Зачувам . (VISA/Master Card/Пари Booker/Western Union/ Т Т)
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ
За продажба на мало цел , ние ќе се направи пратката од Воздухопловната преку Пост во 3 работни дена по вашата расчисти исплата. Секоја цел е следење на број. Превозот времето е во рок од 12 до 30 дена во повеќето земји.
За промет на големо со цел , ќе организираме на DHL, или ЕМС Меѓународни Брза испорака за пренос на секоја цел. Превозот времето е во рок од 3 до 10 дена, во повеќето земји.
Со цел да се направи објектот да пристигне на време, ве молиме додадете го вашиот телефонски број во вашата нарачка адреса .
Ние брод на работен ден, од понеделник до сабота, но ние не бродот во недела или Кинески Празник
РОК НА ПРОДАЖБА
Секој објект ние продаваме е внимателно прегледани пред тоа се испратени.

Карактеристики на понудата

Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
Со Мало Пакет:
Yes
Тип:
Назад филм
Бренд Име:
NOTOW
Карактеристики:
Лесно да се инсталира
На работ на работ Покриеност:
No
Материјал:
ПВЦ врати Налепница
eigenschappen:
ПВЦ врати залепи налепница
Тип:
Позлата огледало филм
Компатибилност:
за xiaomi mi6

Слични понуди

5pcs/Многу LCD Polarizer Поларизација на Светлината Филм За iPhone X LCD Филтер Поларизирана Polaroider За IX IPX Замена на Делови
 • Неодамнешно

5pcs/Многу LCD Polarizer Поларизација на Светлината Филм За iPhone X LCD Филтер Поларизирана Polaroider За IX IPX Замена на Делови

DEN 228.00 350.40

LCD Polarizer Поларизација на Светлината Филм За i Phone X LCD Филтер Поларизирана Polaroider За IX IPX Замена на ДеловиОпис на производот : Обработуваат на висока температура и саден антистатички материјал врвни делови на чист рачно полирање,парична казна изработка Антикорозија и антикиселина Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик Совети по долго време се користи е уште супер straighПакетот вклучува5pcs x ( LCD Polarizer Поларизација Филм За i Phone X )

Калено Стакло Екран Заштитник за 2017 ipad про 10.5за про 9.7/12.9 9H 2.5 D Експлозија Доказ Јасно Заштитна Фолија Маска
 • Неодамнешно

Калено Стакло Екран Заштитник за 2017 ipad про 10.5за про 9.7/12.9 9H 2.5 D Експлозија Доказ Јасно Заштитна Фолија Маска

DEN 504.00

Известување за Купувачите1.Оние предмети мора да биде детално и точно : Полно Име, Адреса, Поштенски Број, Телефонски или Mobilephone Број2...

Tsimak Чест 7X Стакло За Huawei Чест 7X Калено Стакло Целосно Покривање Екран Заштитник За Huawei Чест 7X 7 X Заштитна Фолија
 • Неодамнешно

Tsimak Чест 7X Стакло За Huawei Чест 7X Калено Стакло Целосно Покривање Екран Заштитник За Huawei Чест 7X 7 X Заштитна Фолија

DEN 95.00 143.52

ДОБРАТА ВЕСТ>>> Можете да уживате 10% попуст ако купуваат 3 Еез Карактеристики>>> 9 H Цврстина Супер Тешко, дури и остри предмети, како што се ножеви и копчињата нема да изгребат калено стакло филм...

За Xiaomi Redmi 4x Стакло Екран Заштитник За Xiomi xaomi xiami Redmi Забелешка 4 4X Калено Стакло Заштитна Целосна Покриеност Филм
 • Неодамнешно

За Xiaomi Redmi 4x Стакло Екран Заштитник За Xiomi xaomi xiami Redmi Забелешка 4 4X Калено Стакло Заштитна Целосна Покриеност Филм

DEN 73.00 92.16

За Xiaomi Redmi 4x Стакло Екран Заштитник За Xiomi xaomi xiami Redmi Забелешка 4 4 X Калено Стакло Заштитна Целосна Покриеност ФилмНапомена : Ако цел 2 парчиња или повеќе , може да се добијат 3% off попуст !! Калено Стакло Екран Карактеристики >> 1...

Универзална Заштита Калено Стакло Филм За Oukitel U7/Max/Плус/Pro 5.5 инчен 9H 2.5 D Екран Заштитник За Oukitel U8 У 8
 • Неодамнешно

Универзална Заштита Калено Стакло Филм За Oukitel U7/Max/Плус/Pro 5.5 инчен 9H 2.5 D Екран Заштитник За Oukitel U8 У 8

DEN 215.00 239.04

Универзална Заштита Калено Стакло Филм За Oukitel U7 / Max / Плус / Pro 5.5 инчен 9 H 2.5 D Екран Заштитник За Oukitel U8 У 8Се обрне внимание : Тоа е универзална Калено Стакло Екран Заштитник, па затоа не може да се 100% совршен натпревар вашиот телефон...

2.5 D Премиум 9H 0.26 MM Калено Стакло За Nokia Lumia 630 Екран Заштитник Покрие Анти-да се Загрози HD Зајакнато Заштитна Guard Филм
 • Неодамнешно

2.5 D Премиум 9H 0.26 MM Калено Стакло За Nokia Lumia 630 Екран Заштитник Покрие Анти-да се Загрози HD Зајакнато Заштитна Guard Филм

DEN 73.00 81.12

2.5 D Премиум 9 H 0.26 MM Калено Стакло За Nokia Lumia 630 Екран Заштитник Покрие Антида се Загрози HD Зајакнато Заштитна Guard ФилмПовршинска цврстина 9 H : Три пати посилен од редовните PET) филм, овој екран заштитник дури и ќе го заштитите вашиот уред од екранот против остри предмети, како што се ножеви и копчињата.Oleophobic слој : Oleophobic слој брани против отпечатоци од прсти и други загадувачи и го прави филмот лесно да се чисти.АнтиЕксплозија : Овој екран заштитник пукнатини во мали парчиња кои се одржуваат во рамките на филм (ако се скршени)...

Премиум Калено Стакло Екран Заштитник за iPhone 5 / 5s / SE / 6 6s 7 Плус 3D Криви Работ Алуминиум Рамка со Заштитен Филм
 • Неодамнешно

Премиум Калено Стакло Екран Заштитник за iPhone 5 / 5s / SE / 6 6s 7 Плус 3D Криви Работ Алуминиум Рамка со Заштитен Филм

DEN 205.44

Voguery Услуга1.Висок Квалитет 2 Добра Услуга 3 Брза ИспоракаЦел ≥ 3 парчиња , системот ќе ви даде 5 % Попуст automaticly!!Можете да дојдете во мојата продавница изберете вашиот омилен стил : .Ние зависи од нашите клиенти задоволство да се успее...

3 Компјутери/Многу За Garmin Forerunner 220/225/230/235/620/630 SmartWatch HD Јасно Анти-Нула Екран Заштитник Заштита Филм
 • Неодамнешно

3 Компјутери/Многу За Garmin Forerunner 220/225/230/235/620/630 SmartWatch HD Јасно Анти-Нула Екран Заштитник Заштита Филм

DEN 52.00 57.12

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

Екран Заштитник Калено Стакло ЗА LG G4 815 H812 H811 H810 LS991 VS986 H 811 812 810 LS 991 VS 986 Заштитник Заштитна Фолија
 • Неодамнешно

Екран Заштитник Калено Стакло ЗА LG G4 815 H812 H811 H810 LS991 VS986 H 811 812 810 LS 991 VS 986 Заштитник Заштитна Фолија

DEN 172.00 217.44

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

Стакло сфор Samsung Галакси A8 2018 Екран Заштитник Калено Стакло За Samsung Галакси A8 2018 Целосна Покриеност Стакло A530 Филм
 • Неодамнешно

Стакло сфор Samsung Галакси A8 2018 Екран Заштитник Калено Стакло За Samsung Галакси A8 2018 Целосна Покриеност Стакло A530 Филм

DEN 80.00 90.72

Чекор 1 : Чистење на LCD екран со clearning крпа предвидено темелно.Step2 : Излупете off маска со налепница внимателно...

Премиум 3D Криви Целосно Покривање Калено Стакло За Sony Xperia XZ Екран Заштитник за Sony F8331 F8332 Филм Целосна Покриеност Стакло
 • Неодамнешно

Премиум 3D Криви Целосно Покривање Калено Стакло За Sony Xperia XZ Екран Заштитник за Sony F8331 F8332 Филм Целосна Покриеност Стакло

DEN 163.00 191.52

Внимание : Ако по 30 работни дена си уште не ја прими стоката, може да побара од мене да се прошири цел заштита на време за вас...

CHEERYMOON Целосна Лепак За SONY XZ1 Екран Заштитник Целосно Покривање Филм Екран на Допир за Заштита На SONY XZ1 Калено Стакло
 • Неодамнешно

CHEERYMOON Целосна Лепак За SONY XZ1 Екран Заштитник Целосно Покривање Филм Екран на Допир за Заштита На SONY XZ1 Калено Стакло

DEN 403.00 575.52

Ако цел 2 парчиња или повеќе ,можете да добиете 10% попуст попуст !За Плаќање • Ние го прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT, Банкарски Трансфер , QIWI Паричник, Web Money , Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

Cubot Диносаурус Калено Стакло 5.5 инчен Оригинални Премиум Екран Заштитник Филм За Cubot Диносаурус мобилен телефон
 • Неодамнешно

Cubot Диносаурус Калено Стакло 5.5 инчен Оригинални Премиум Екран Заштитник Филм За Cubot Диносаурус мобилен телефон

DEN 60.00 81.60

Cubot Диносаурус Калено Стакло 5.5 инчен 100% Оригинални Премиум Екран Заштитник Филм За Cubot Диносаурус мобилен телефон Карактеристики : Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти...

Универзална Заштита Калено Стакло Филм За Leagoo Потфат 1 Venture1 5.0 инчен 9H 2.5 D Екран Заштитник За Leagoo Т1 т 1
 • Неодамнешно

Универзална Заштита Калено Стакло Филм За Leagoo Потфат 1 Venture1 5.0 инчен 9H 2.5 D Екран Заштитник За Leagoo Т1 т 1

DEN 215.00 239.04

Универзална Заштита Калено Стакло Филм За Leagoo Потфат 1 Venture1 5.0 инчен 9 H 2.5 D Екран Заштитник За Leagoo Т1 т 1Се обрне внимание : Тоа е универзална Калено Стакло Екран Заштитник, па затоа не може да се 100% совршен натпревар вашиот телефон...

Целосна Криви Работ Нано Мека TPU Филм сфор Oneplus 5 Екран Заштитник сфор Oneplus 5 Стакло Филм За Oneplus5 Заштитна Фолија A5000
 • Неодамнешно

Целосна Криви Работ Нано Мека TPU Филм сфор Oneplus 5 Екран Заштитник сфор Oneplus 5 Стакло Филм За Oneplus5 Заштитна Фолија A5000

DEN 74.00 95.52

Пакет Се Вклучени1×Целосна Мека Нано Филм ( Забелешка : Не Калено Стакло!)1×Ткаенина За Чистење ( 1×Влажни Брише ,1×Сува Брише)Со Пена Кутија♦ Трговија на големо голем попуст за поддршка !!♦ Руски Пријатели ! Ве молиме Оставете Ни го вашето Име и презиме Поради руската Политика,ви Благодариме!♦ Забелешка : превозот начин на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број .Ако Ви Треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Твојот Ред, ве Молиме Изберете превозот начини соКина Пост Регистрирани Воздух Mail или Aliexpress Стандард за Испорака !

Универзална Калено Стакло Филм За Oukitel K4000/к 4000 Pro/k400 Лајт 5.0 инчен 9H 2.5 D Екран Заштитник За Oukitel K7000 к 7000
 • Неодамнешно

Универзална Калено Стакло Филм За Oukitel K4000/к 4000 Pro/k400 Лајт 5.0 инчен 9H 2.5 D Екран Заштитник За Oukitel K7000 к 7000

DEN 215.00 239.04

Универзална Калено Стакло Филм За Oukitel K4000 / к 4000 Pro / k400 Лајт 5.0 инчен 9 H 2.5 D Екран Заштитник За Oukitel K7000 к 7000Се обрне внимание : Тоа е универзална Калено Стакло Екран Заштитник, па затоа не може да се 100% совршен натпревар вашиот телефон...

2.5 D Криви Работ на Екранот За Nokia Lumia 930 Заштита Филм Калено Стакло За Nokia Lumia 930 Пред Филмот Анти-Нула HD 0.26 mm
 • Неодамнешно

2.5 D Криви Работ на Екранот За Nokia Lumia 930 Заштита Филм Калено Стакло За Nokia Lumia 930 Пред Филмот Анти-Нула HD 0.26 mm

DEN 187.00 234.24

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

Ултра-тенок Калено Стакло за Ulefone Близнаци паметен телефон мобилен Екран Заштитник Филм Заштитен Екран Маска
 • Неодамнешно

Ултра-тенок Калено Стакло за Ulefone Близнаци паметен телефон мобилен Екран Заштитник Филм Заштитен Екран Маска

DEN 91.00 95.52

Известување!!!1.Бесплатен превозот начин (Кина Пост Обичен мал Пакет Плус ИЛИ Yanwen Економски Воздух Mail) не може да се следи, обично се потребни околу 1550 дена да се пренесува.2.Ако сакате Со следење, ве молиме изберете превозот начин "Ali Express Saver Превозот" Или " Ali Express Стандард за Испорака ", но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот...

9H Цврстина HD Калено Стакло Екран Заштитник За iPhone 8 плус 6 6S Плус 7 7Plus X 10 Заштитна Фолија
 • Неодамнешно

9H Цврстина HD Калено Стакло Екран Заштитник За iPhone 8 плус 6 6S Плус 7 7Plus X 10 Заштитна Фолија

DEN 105.00 191.04

Поправка Geek 9 H Цврстина HD Калено Стакло Екран Заштитник За i Phone Направена од Калено Стакло Со процес на повеќе од 4.5 часови на висока температура калење процес на преработка, овој екран заштитник е компресија на сигналот се постигне високо како 125 MPa, 5 пати посилно од обична чаша...

9H permium целосна покриеност калено стакло филм за LG G6 K7 K8 K10 екран заштитник за LG K10 2017 зајакнато заштита филм
 • Неодамнешно

9H permium целосна покриеност калено стакло филм за LG G6 K7 K8 K10 екран заштитник за LG K10 2017 зајакнато заштита филм

DEN 49.00 66.72

9 H permium целосна покриеност калено стакло филм за LG G6 K7 K8 K10 екран заштитник за LG K10 2017 зајакнато заштита филм Спецификација : Карактеристичен метален материјал површината на екранот заштитник на Нашиот екран заштитници се произведени од најквалитетни материјали...