• Неодамнешно
9H Цврстина HD Калено Стакло Екран Заштитник За iPhone 8 плус 6 6S Плус 7 7Plus X 10 Заштитна Фолија

9H Цврстина HD Калено Стакло Екран Заштитник За iPhone 8 плус 6 6S Плус 7 7Plus X 10 Заштитна Фолија

DEN 105.00
DEN 191.04
-45 %
Достапно

Количина на стоки

Поправка Geek 9 H Цврстина HD Калено Стакло Екран Заштитник За i Phone Направена од Калено Стакло Со процес на повеќе од 4.5 часови на висока температура калење процес на преработка, овој екран заштитник е компресија на сигналот се постигне високо како 125 MPa, 5 пати посилно од обична чаша. Совршен Натпревар Поправка Geek стакло екран заштитник е прецизно да се намали од страна на ласерски со 2.5 D круг на раб . Тоа може совршено да се вклопи во вашиот Телефон и случаи. Нула Терминатор 9 H Цврстина, потешко од нож е ножот. Тоа не е претерано да се каже овој екран заштитник е терминатор на било можно гребење од клучеви, парички, ножеви и други тешко супстанции. Многу Одговорно Допир Својата 0.3 mm дебелина одржува оригинални допирање искуство како ниеден заштитник некогаш на вашиот Телефон, обезбедување брз стан започне, мазна игри и видео игра. Зголемете ја Вашата Екран со Висока дефиниција hydrophobic oleophobic слој за да се обезбеди заштитник не се отпечатоци од прсти, ниту smudges, со што ќе совршен екранот. Пакет се вклучени 1 x Калено Стакло 1 x Чисти Комплет
Превозот
Ние shiping на светот. Повеќето од објектите ќе бидат испратени во 48hours. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации. Ве молиме бидете советувани меѓународни испорака многу зависи од вашата локална царина и пост услуга.
EMS : 5-14 работни дена. DHL/UPS/Федекс/ТНТ : 3-7 работни дена. Хонгконг Пост : 7-21 работни дена. Кина Пост Воздух Mail : 15-30 работни дена. За да се обезбеди да добиваат по минимален данок, пратката ќе ви биде испратен како ПОДАРОК, купувачот се одговорни за какви било царински давачки или ДДВ се наплаќа
Плаќање
Ние препорачуваме употреба Зачувам, и исто така прифаќаме Кредитна Картичка.

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
Поправка Geek
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 8 Плус,iPhone 6 плус,iPhone 6s плус,iPhone 6s,iPhone 8,iPhone 7 плус,iPhone 6,iPhone X,iPhone 7
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон

Слични понуди

Cubot Диносаурус Калено Стакло 5.5 инчен Оригинални Премиум Екран Заштитник Филм За Cubot Диносаурус мобилен телефон
 • Неодамнешно

Cubot Диносаурус Калено Стакло 5.5 инчен Оригинални Премиум Екран Заштитник Филм За Cubot Диносаурус мобилен телефон

DEN 60.00 81.60

Cubot Диносаурус Калено Стакло 5.5 инчен 100% Оригинални Премиум Екран Заштитник Филм За Cubot Диносаурус мобилен телефон Карактеристики : Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти...

Универзална Заштита Калено Стакло Филм За Oukitel U7/Max/Плус/Pro 5.5 инчен 9H 2.5 D Екран Заштитник За Oukitel U8 У 8
 • Неодамнешно

Универзална Заштита Калено Стакло Филм За Oukitel U7/Max/Плус/Pro 5.5 инчен 9H 2.5 D Екран Заштитник За Oukitel U8 У 8

DEN 215.00 239.04

Универзална Заштита Калено Стакло Филм За Oukitel U7 / Max / Плус / Pro 5.5 инчен 9 H 2.5 D Екран Заштитник За Oukitel U8 У 8Се обрне внимание : Тоа е универзална Калено Стакло Екран Заштитник, па затоа не може да се 100% совршен натпревар вашиот телефон...

3 Компјутери/Многу За Garmin Forerunner 220/225/230/235/620/630 SmartWatch HD Јасно Анти-Нула Екран Заштитник Заштита Филм
 • Неодамнешно

3 Компјутери/Многу За Garmin Forerunner 220/225/230/235/620/630 SmartWatch HD Јасно Анти-Нула Екран Заштитник Заштита Филм

DEN 52.00 57.12

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

За iPhone X Екран Заштитник,3D Целосна Покриеност Анти-Нула HD Јасно 9H Shockproof Заштита за iPhone X 10 Калено Стакло
 • Неодамнешно

За iPhone X Екран Заштитник,3D Целосна Покриеност Анти-Нула HD Јасно 9H Shockproof Заштита за iPhone X 10 Калено Стакло

DEN 309.00 335.52

Маска Премиум Калено Стакло Опис : Екран Заштитник Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти...

Екран Заштитник Стакло Xiaomi Mi Микс 2 Калено Стакло сфор Xiaomi Mi Микс 2 Целосна Покриеност Анти-Brust 9H Стакло Xiaomi MiMix 2 Филм
 • Неодамнешно

Екран Заштитник Стакло Xiaomi Mi Микс 2 Калено Стакло сфор Xiaomi Mi Микс 2 Целосна Покриеност Анти-Brust 9H Стакло Xiaomi MiMix 2 Филм

DEN 80.00 90.72

Чекор 1 : Чистење на LCD екран со clearning крпа предвидено темелно.Step2 : Излупете off маска со налепница внимателно...

За Huawei P10 P10 Плус Калено Стакло Imak Целосна покриеност Екран Заштитник цел екран покривање со заштитен филм За Huawei P10 Плус
 • Неодамнешно

За Huawei P10 P10 Плус Калено Стакло Imak Целосна покриеност Екран Заштитник цел екран покривање со заштитен филм За Huawei P10 Плус

DEN 234.24

Одговараат за : Huawei P10 Huawei P10 Плус За Huawei P10 P10 Плус Калено Стакло Imak Целосна покриеност Екран Заштитник целосна заштита заштитна фолија За Huawei P10 Плус Спецификација на Производот : Imak цел Екран Калено Стакло Филм ,направен од висока цврстина стакло материјал,анти нула и отпорност на абење.Целосен екран покриеност, специјално за лачно екран, намалување на стапката на предизвикува белиот раб на екранот.

3D Криви Целосно Покривање Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси S9 S9 Плус S8 S8 Плус S7 Работ S6 Работ Плус Забелешка 8 Филмот
 • Неодамнешно

3D Криви Целосно Покривање Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси S9 S9 Плус S8 S8 Плус S7 Работ S6 Работ Плус Забелешка 8 Филмот

DEN 56.00 101.28

3 D Криви Целосно Покривање Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси S9 S9 Плус S8 S8 Плус S7 Работ S6 Работ Плус Забелешка 8 Заштитна ФолијаЈас tem Тема : карактеристики на Производот : Сосема нов и висок квалитетПреносни и издржлив, лесен, лесно да се носат9 H цврстина криви Антиудар калено стакло.Три пати посилен од редовните PET) филм...

Tsimak Чест 7X Стакло За Huawei Чест 7X Калено Стакло Целосно Покривање Екран Заштитник За Huawei Чест 7X 7 X Заштитна Фолија
 • Неодамнешно

Tsimak Чест 7X Стакло За Huawei Чест 7X Калено Стакло Целосно Покривање Екран Заштитник За Huawei Чест 7X 7 X Заштитна Фолија

DEN 95.00 143.52

ДОБРАТА ВЕСТ>>> Можете да уживате 10% попуст ако купуваат 3 Еез Карактеристики>>> 9 H Цврстина Супер Тешко, дури и остри предмети, како што се ножеви и копчињата нема да изгребат калено стакло филм...

За Rim BlackBerry Z10 Калено Стакло Екран Заштитник 2.5 9h Безбедност Заштитна Фолија за Лагуна STL100-3 4G STL100-2 STL100-1 Lte
 • Неодамнешно

За Rim BlackBerry Z10 Калено Стакло Екран Заштитник 2.5 9h Безбедност Заштитна Фолија за Лагуна STL100-3 4G STL100-2 STL100-1 Lte

DEN 82.00 108.48

Премиум Калено Стакло Опис : Екран Заштитник Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти.Зајакнато Стакло со Заштитен Филм Полн сврзување, автоматски адсорпција може да се повтори споиЦелосно транспарентна : многу тенка, HD Vistion хемиски третирана транспарентен Нанообложена калено стакло.Анти да се Загрози Заштитник Филм Површинска цврстина : површината има тврдост од 8 9 H,Тоа е 9 пати посилно од обични очила...

2 Пакет Оригинални BUJOO Јасно 2.5 D 0.3 mm 9H HD Екран Заштитник Калено Стакло За Xiaomi Mi 5 Xiomi Mi5 Заштитна Фолија
 • Неодамнешно

2 Пакет Оригинални BUJOO Јасно 2.5 D 0.3 mm 9H HD Екран Заштитник Калено Стакло За Xiaomi Mi 5 Xiomi Mi5 Заштитна Фолија

DEN 288.00 383.52

Детали За ПроизводотМодел : Калено Стакло Екран Заштитник за Xiaomi Mi 5Бренд : BUJOO (100% Оригинални)Карактеристики : Антиотпечаток, Антинула, Меур Слободни, Многу ОдговорноСуровини : Алумина СтаклоRadian : 2.5 D Заоблени РаботБоја : ТранспарентнаКалено Време >4 ЧасаДебелина : 0.3 mmСлој : 6 СлоевиТранспарентност : 99%Цврстина : 9 HПакување Вклучува : 2*BUJOO Калено Стакло, 2*Микрофибер Крпа, 2*Упатство Налепница , 2*Wet&Dry Брише, 1*Phone Држач(Дар), 1*Retail & Прирачник ПолеИспорака Метод : Преку DHL / EMS(37 Работни Дена); од Страна на Кина Пост / Ali Express Превозот(1560 Работни Денови);Време на испорака : 80% нарачки ќе испорака во рок од 25 работни дена; Не се тоа конечно? тогаш ние може да ви испрати повторно или наплата тебе(освен оддалечени региони)За Време на Испорака : Ако не го добиете вашиот купување во рок од 60 дена, може да побара за целосна наплата пред цел завршувањеПревозот Време : Во Рок Од 2 Работни Дена По Ред ПотврдиПолитика за наплата : Ако производот ќе примите не е како што е опишано или низок квалитет, Контактирајте со нас прво , Ние може да ви помогне да се реши проблемот, и се сеќавам, не се отвори спорот пред да контактирате со нас, Затоа што тоа не е најдобар метод да се реши овој проблемПовратни Информации : Сите Прашања Одговор Во Рок Од 24 Часа За Сигурно

CHEERYMOON Целосна Лепак За SONY XZ1 Екран Заштитник Целосно Покривање Филм Екран на Допир за Заштита На SONY XZ1 Калено Стакло
 • Неодамнешно

CHEERYMOON Целосна Лепак За SONY XZ1 Екран Заштитник Целосно Покривање Филм Екран на Допир за Заштита На SONY XZ1 Калено Стакло

DEN 403.00 575.52

Ако цел 2 парчиња или повеќе ,можете да добиете 10% попуст попуст !За Плаќање • Ние го прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT, Банкарски Трансфер , QIWI Паричник, Web Money , Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

За Meizu М2 мини Meilan 2 5.0 Премиум Калено Стакло Екран Заштитник Ултра Тенок Јасно Експлозија-доказ Заштитна Фолија Guard
 • Неодамнешно

За Meizu М2 мини Meilan 2 5.0 Премиум Калено Стакло Екран Заштитник Ултра Тенок Јасно Експлозија-доказ Заштитна Фолија Guard

DEN 77.00 103.20

Карактеристики : 100 % НОВ Фитинг За Meizu М2 мини Meilan 2 5.0" Направени Од Оптички Одделение Кристал Филм Со Придава Непречено и Самостојно да се Почитуваат Површина За Лесна Инсталација со Висока Дефиниција Транспарентност Филм, Кој Обезбедува Максимална Резолуција...

Калено Стакло na За Huawei Y3 II Y3 2 Y3ii Y 3II y32 LUA-L03 LUA-L02 LUA-L21 LUA-U22 Екран Заштитник SKLO Филм en verre случај
 • Неодамнешно

Калено Стакло na За Huawei Y3 II Y3 2 Y3ii Y 3II y32 LUA-L03 LUA-L02 LUA-L21 LUA-U22 Екран Заштитник SKLO Филм en verre случај

DEN 91.20

Кога ќе ја прими стоката, ако производи скршена или да не се задоволи со тоа, немојте да се отвори спорот , ве Молиме Контактирајте со НАС , Ние ќе slove прашањето за што побрзо...

FGHGF Забелешка 8 Екран Филмот назад Јасно Ултра Тенок Мека Целосна Покриеност Guard Заштитник За Samsung Галакси Note8 НЕ калено стакло
 • Неодамнешно

FGHGF Забелешка 8 Екран Филмот назад Јасно Ултра Тенок Мека Целосна Покриеност Guard Заштитник За Samsung Галакси Note8 НЕ калено стакло

DEN 186.00 238.56

Пред + Назад Мека Екран Заштитник за Samsung Galaxy note 8Можеби, исто така, требаПолнење држач за iphone : Полнење на држачот за Android : водоотпорен перница : Пакет Листата : 2 * Мека Екран Заштитници + 1* Микрофибер крпа + мало поле

9H permium целосна покриеност калено стакло филм за LG G6 K7 K8 K10 екран заштитник за LG K10 2017 зајакнато заштита филм
 • Неодамнешно

9H permium целосна покриеност калено стакло филм за LG G6 K7 K8 K10 екран заштитник за LG K10 2017 зајакнато заштита филм

DEN 49.00 66.72

9 H permium целосна покриеност калено стакло филм за LG G6 K7 K8 K10 екран заштитник за LG K10 2017 зајакнато заштита филм Спецификација : Карактеристичен метален материјал површината на екранот заштитник на Нашиот екран заштитници се произведени од најквалитетни материјали...

Премиум 3D Криви Целосно Покривање Калено Стакло За Sony Xperia XZ Екран Заштитник за Sony F8331 F8332 Филм Целосна Покриеност Стакло
 • Неодамнешно

Премиум 3D Криви Целосно Покривање Калено Стакло За Sony Xperia XZ Екран Заштитник за Sony F8331 F8332 Филм Целосна Покриеност Стакло

DEN 163.00 191.52

Внимание : Ако по 30 работни дена си уште не ја прими стоката, може да побара од мене да се прошири цел заштита на време за вас...

За UMIDIGI / UMI Z1 Про z1pro 5.5 Нова 0.26 mm 2.5 D Ултра Тенок Јасно Премиум Калено Стакло Предни Екран Заштитник Филм
 • Неодамнешно

За UMIDIGI / UMI Z1 Про z1pro 5.5 Нова 0.26 mm 2.5 D Ултра Тенок Јасно Премиум Калено Стакло Предни Екран Заштитник Филм

DEN 81.12

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

Калено Стакло Екран Заштитник за 2017 ipad про 10.5за про 9.7/12.9 9H 2.5 D Експлозија Доказ Јасно Заштитна Фолија Маска
 • Неодамнешно

Калено Стакло Екран Заштитник за 2017 ipad про 10.5за про 9.7/12.9 9H 2.5 D Експлозија Доказ Јасно Заштитна Фолија Маска

DEN 504.00

Известување за Купувачите1.Оние предмети мора да биде детално и точно : Полно Име, Адреса, Поштенски Број, Телефонски или Mobilephone Број2...

Ултра-тенок Калено Стакло за Ulefone Близнаци паметен телефон мобилен Екран Заштитник Филм Заштитен Екран Маска
 • Неодамнешно

Ултра-тенок Калено Стакло за Ulefone Близнаци паметен телефон мобилен Екран Заштитник Филм Заштитен Екран Маска

DEN 91.00 95.52

Известување!!!1.Бесплатен превозот начин (Кина Пост Обичен мал Пакет Плус ИЛИ Yanwen Економски Воздух Mail) не може да се следи, обично се потребни околу 1550 дена да се пренесува.2.Ако сакате Со следење, ве молиме изберете превозот начин "Ali Express Saver Превозот" Или " Ali Express Стандард за Испорака ", но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот...

Целосна Криви Работ Нано Мека TPU Филм сфор Oneplus 5 Екран Заштитник сфор Oneplus 5 Стакло Филм За Oneplus5 Заштитна Фолија A5000
 • Неодамнешно

Целосна Криви Работ Нано Мека TPU Филм сфор Oneplus 5 Екран Заштитник сфор Oneplus 5 Стакло Филм За Oneplus5 Заштитна Фолија A5000

DEN 74.00 95.52

Пакет Се Вклучени1×Целосна Мека Нано Филм ( Забелешка : Не Калено Стакло!)1×Ткаенина За Чистење ( 1×Влажни Брише ,1×Сува Брише)Со Пена Кутија♦ Трговија на големо голем попуст за поддршка !!♦ Руски Пријатели ! Ве молиме Оставете Ни го вашето Име и презиме Поради руската Политика,ви Благодариме!♦ Забелешка : превозот начин на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број .Ако Ви Треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Твојот Ред, ве Молиме Изберете превозот начини соКина Пост Регистрирани Воздух Mail или Aliexpress Стандард за Испорака !

3 Компјутери/Многу За G2 LG D800 D802 D801 D802TA 5.2 HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Пред Екран Заштитник на Допир Филм за Заштита на Кожата
 • Неодамнешно

3 Компјутери/Многу За G2 LG D800 D802 D801 D802TA 5.2 HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Пред Екран Заштитник на Допир Филм за Заштита на Кожата

DEN 66.72

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

За Xiaomi Redmi 4x Стакло Екран Заштитник За Xiomi xaomi xiami Redmi Забелешка 4 4X Калено Стакло Заштитна Целосна Покриеност Филм
 • Неодамнешно

За Xiaomi Redmi 4x Стакло Екран Заштитник За Xiomi xaomi xiami Redmi Забелешка 4 4X Калено Стакло Заштитна Целосна Покриеност Филм

DEN 73.00 92.16

За Xiaomi Redmi 4x Стакло Екран Заштитник За Xiomi xaomi xiami Redmi Забелешка 4 4 X Калено Стакло Заштитна Целосна Покриеност ФилмНапомена : Ако цел 2 парчиња или повеќе , може да се добијат 3% off попуст !! Калено Стакло Екран Карактеристики >> 1...

За Samsung Галакси J3 2017 Целосно Покривање Калено Стакло 9H Екран Заштитник Безбедност Покривање со Заштитен Филм На J330 J330F СМ-J330F
 • Неодамнешно

За Samsung Галакси J3 2017 Целосно Покривање Калено Стакло 9H Екран Заштитник Безбедност Покривање со Заштитен Филм На J330 J330F СМ-J330F

DEN 68.00 95.52

За Samsung Галакси J3 2017 Целосно Покривање Калено Стакло 9 H Екран Заштитник Безбедност Покривање со Заштитен Филм На J330 J330 F СМJ330 FПовеќе од 2 парчиња, 5% Попуст !1 x целосно покривање калено стакло1 x влажна и сува чиста хартија1x Прашинаапсорбер