• Неодамнешно
За Samsung Галакси J3 2017 Целосно Покривање Калено Стакло 9H Екран Заштитник Безбедност Покривање со Заштитен Филм На J330 J330F СМ-J330F

За Samsung Галакси J3 2017 Целосно Покривање Калено Стакло 9H Екран Заштитник Безбедност Покривање со Заштитен Филм На J330 J330F СМ-J330F

DEN 68.00
DEN 95.52
-29 %
Достапно

Количина на стоки


За Samsung Галакси J3 2017 Целосно Покривање Калено Стакло 9 H Екран Заштитник Безбедност Покривање со Заштитен Филм На J330 J330 F СМ-J330 F
Повеќе од 2 парчиња, 5% Попуст !
1 x целосно покривање калено стакло
1 x влажна и сува чиста хартија
1x Прашина-апсорбер

Карактеристики на понудата

Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Лесен за Инсталација
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
RONICAN

Слични понуди

За UMIDIGI / UMI Z1 Про z1pro 5.5 Нова 0.26 mm 2.5 D Ултра Тенок Јасно Премиум Калено Стакло Предни Екран Заштитник Филм
 • Неодамнешно

За UMIDIGI / UMI Z1 Про z1pro 5.5 Нова 0.26 mm 2.5 D Ултра Тенок Јасно Премиум Калено Стакло Предни Екран Заштитник Филм

DEN 81.12

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

2.5 D Криви Работ на Екранот За Nokia Lumia 930 Заштита Филм Калено Стакло За Nokia Lumia 930 Пред Филмот Анти-Нула HD 0.26 mm
 • Неодамнешно

2.5 D Криви Работ на Екранот За Nokia Lumia 930 Заштита Филм Калено Стакло За Nokia Lumia 930 Пред Филмот Анти-Нула HD 0.26 mm

DEN 187.00 234.24

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

Универзална Заштита Калено Стакло Филм За Oukitel U7/Max/Плус/Pro 5.5 инчен 9H 2.5 D Екран Заштитник За Oukitel U8 У 8
 • Неодамнешно

Универзална Заштита Калено Стакло Филм За Oukitel U7/Max/Плус/Pro 5.5 инчен 9H 2.5 D Екран Заштитник За Oukitel U8 У 8

DEN 215.00 239.04

Универзална Заштита Калено Стакло Филм За Oukitel U7 / Max / Плус / Pro 5.5 инчен 9 H 2.5 D Екран Заштитник За Oukitel U8 У 8Се обрне внимание : Тоа е универзална Калено Стакло Екран Заштитник, па затоа не може да се 100% совршен натпревар вашиот телефон...

Универзална Заштита Калено Стакло Филм За MaxCom Smart MS514 FS 5.0 инчен 9H 2.5 D Екран Заштитник За MaxCom Smart MS514FS
 • Неодамнешно

Универзална Заштита Калено Стакло Филм За MaxCom Smart MS514 FS 5.0 инчен 9H 2.5 D Екран Заштитник За MaxCom Smart MS514FS

DEN 239.04

Универзална Заштита Калено Стакло Филм За Max Com Smart MS514 FS 5.0 инчен 9 H 2.5 D Екран Заштитник За Max Com Smart MS514 FSСе обрне внимание : Тоа е универзална Калено Стакло Екран Заштитник, па затоа не може да се 100% совршен натпревар вашиот телефон...

Tsimak Чест 7X Стакло За Huawei Чест 7X Калено Стакло Целосно Покривање Екран Заштитник За Huawei Чест 7X 7 X Заштитна Фолија
 • Неодамнешно

Tsimak Чест 7X Стакло За Huawei Чест 7X Калено Стакло Целосно Покривање Екран Заштитник За Huawei Чест 7X 7 X Заштитна Фолија

DEN 95.00 143.52

ДОБРАТА ВЕСТ>>> Можете да уживате 10% попуст ако купуваат 3 Еез Карактеристики>>> 9 H Цврстина Супер Тешко, дури и остри предмети, како што се ножеви и копчињата нема да изгребат калено стакло филм...

Cubot Диносаурус Калено Стакло 5.5 инчен Оригинални Премиум Екран Заштитник Филм За Cubot Диносаурус мобилен телефон
 • Неодамнешно

Cubot Диносаурус Калено Стакло 5.5 инчен Оригинални Премиум Екран Заштитник Филм За Cubot Диносаурус мобилен телефон

DEN 60.00 81.60

Cubot Диносаурус Калено Стакло 5.5 инчен 100% Оригинални Премиум Екран Заштитник Филм За Cubot Диносаурус мобилен телефон Карактеристики : Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти...

Шарени Целосно Покривање Калено Стакло За Xiaomi Redmi 4X 4 4а-3s За Redmi 3X 3s Забелешка 4 3 4X Екран Заштитник Зајакнато Стакло Филм
 • Неодамнешно

Шарени Целосно Покривање Калено Стакло За Xiaomi Redmi 4X 4 4а-3s За Redmi 3X 3s Забелешка 4 3 4X Екран Заштитник Зајакнато Стакло Филм

DEN 57.00 76.32

Nicotd 2.5 D Калено Стакло За Xiaomi Redmi 4 X 4АЗа Redmi 3 X 3s Забелешка 4 3 Про 4 X Екран Заштитник Зајакнато Стакло ФилмДраг пријател,Забележите ова пред да редослед : 1.Ние не't имаат слика на некои производи.Па моделот е напишано во опција,ве молиме изберете модел на телефон што сакате.2.ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме договорот ни прво,ние ќе го реши проблемот за вас,ве молиме да не't open спорот.ви благодариме.(1)Производ Функција1.Специјални површински третман процес 2.Спречување на екранот пукна 3.Персоналните боја дизајн4.Заштита на вашиот мобилен телефон со оваа Премиум домот Калено Стакло предни екран заштитник.5.Шарени челик пред калено стакло што е percisely намалување на големината на вашиот Телефон...

Цел екран Стакло За LG V30 Imak 3D криви калено стакло Екран Заштитник Заштитна фолија За LG V30+ V30 ПЛУС H930 полна чаша
 • Неодамнешно

Цел екран Стакло За LG V30 Imak 3D криви калено стакло Екран Заштитник Заштитна фолија За LG V30+ V30 ПЛУС H930 полна чаша

DEN 389.28

Одговараат за : LG V30 / LG V30+ цел екран Стакло За LG V30 Imak 3 D криви калено стакло Екран Заштитник Заштитна фолија За LG V30+ V30 ПЛУС H930 полна чашаБренд : imakТип : 3 D криви цел екран калено стакло филмОпис на производот : Материјал : увезени стакло материјалПакување : кутијаБоја : црнаКарактеристики на производот : imak 3 D криви цел екран калено стакло филм Висока цврстина зајакнато стакло материјал, анти нула и отпорност на абење; 3 D криви површината топла свиткување процес, така што full screen fit, сеопфатна заштита...

FGHGF Забелешка 8 Екран Филмот назад Јасно Ултра Тенок Мека Целосна Покриеност Guard Заштитник За Samsung Галакси Note8 НЕ калено стакло
 • Неодамнешно

FGHGF Забелешка 8 Екран Филмот назад Јасно Ултра Тенок Мека Целосна Покриеност Guard Заштитник За Samsung Галакси Note8 НЕ калено стакло

DEN 186.00 238.56

Пред + Назад Мека Екран Заштитник за Samsung Galaxy note 8Можеби, исто така, требаПолнење држач за iphone : Полнење на држачот за Android : водоотпорен перница : Пакет Листата : 2 * Мека Екран Заштитници + 1* Микрофибер крпа + мало поле

Универзална Заштита Калено Стакло Филм За Leagoo Потфат 1 Venture1 5.0 инчен 9H 2.5 D Екран Заштитник За Leagoo Т1 т 1
 • Неодамнешно

Универзална Заштита Калено Стакло Филм За Leagoo Потфат 1 Venture1 5.0 инчен 9H 2.5 D Екран Заштитник За Leagoo Т1 т 1

DEN 215.00 239.04

Универзална Заштита Калено Стакло Филм За Leagoo Потфат 1 Venture1 5.0 инчен 9 H 2.5 D Екран Заштитник За Leagoo Т1 т 1Се обрне внимание : Тоа е универзална Калено Стакло Екран Заштитник, па затоа не може да се 100% совршен натпревар вашиот телефон...

3D Криви Целосно Покривање Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси S9 S9 Плус S8 S8 Плус S7 Работ S6 Работ Плус Забелешка 8 Филмот
 • Неодамнешно

3D Криви Целосно Покривање Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси S9 S9 Плус S8 S8 Плус S7 Работ S6 Работ Плус Забелешка 8 Филмот

DEN 56.00 101.28

3 D Криви Целосно Покривање Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси S9 S9 Плус S8 S8 Плус S7 Работ S6 Работ Плус Забелешка 8 Заштитна ФолијаЈас tem Тема : карактеристики на Производот : Сосема нов и висок квалитетПреносни и издржлив, лесен, лесно да се носат9 H цврстина криви Антиудар калено стакло.Три пати посилен од редовните PET) филм...

За iPhone X Екран Заштитник,3D Целосна Покриеност Анти-Нула HD Јасно 9H Shockproof Заштита за iPhone X 10 Калено Стакло
 • Неодамнешно

За iPhone X Екран Заштитник,3D Целосна Покриеност Анти-Нула HD Јасно 9H Shockproof Заштита за iPhone X 10 Калено Стакло

DEN 309.00 335.52

Маска Премиум Калено Стакло Опис : Екран Заштитник Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти...

Стакло сфор Samsung Галакси A8 2018 Екран Заштитник Калено Стакло За Samsung Галакси A8 2018 Целосна Покриеност Стакло A530 Филм
 • Неодамнешно

Стакло сфор Samsung Галакси A8 2018 Екран Заштитник Калено Стакло За Samsung Галакси A8 2018 Целосна Покриеност Стакло A530 Филм

DEN 80.00 90.72

Чекор 1 : Чистење на LCD екран со clearning крпа предвидено темелно.Step2 : Излупете off маска со налепница внимателно...

3 Компјутери/Многу За G2 LG D800 D802 D801 D802TA 5.2 HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Пред Екран Заштитник на Допир Филм за Заштита на Кожата
 • Неодамнешно

3 Компјутери/Многу За G2 LG D800 D802 D801 D802TA 5.2 HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Пред Екран Заштитник на Допир Филм за Заштита на Кожата

DEN 66.72

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

Целосна Криви Работ Нано Мека TPU Филм сфор Oneplus 5 Екран Заштитник сфор Oneplus 5 Стакло Филм За Oneplus5 Заштитна Фолија A5000
 • Неодамнешно

Целосна Криви Работ Нано Мека TPU Филм сфор Oneplus 5 Екран Заштитник сфор Oneplus 5 Стакло Филм За Oneplus5 Заштитна Фолија A5000

DEN 74.00 95.52

Пакет Се Вклучени1×Целосна Мека Нано Филм ( Забелешка : Не Калено Стакло!)1×Ткаенина За Чистење ( 1×Влажни Брише ,1×Сува Брише)Со Пена Кутија♦ Трговија на големо голем попуст за поддршка !!♦ Руски Пријатели ! Ве молиме Оставете Ни го вашето Име и презиме Поради руската Политика,ви Благодариме!♦ Забелешка : превозот начин на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број .Ако Ви Треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Твојот Ред, ве Молиме Изберете превозот начини соКина Пост Регистрирани Воздух Mail или Aliexpress Стандард за Испорака !

10pcs Ултра Јасно/Мат/Нано Анти-Експлозија LCD Екран Заштитник Филмот Маска За Onda oBook 10 20 Плус 10.1 со Заштитен Филм
 • Неодамнешно

10pcs Ултра Јасно/Мат/Нано Анти-Експлозија LCD Екран Заштитник Филмот Маска За Onda oBook 10 20 Плус 10.1 со Заштитен Филм

DEN 284.00 311.52

Ултра Јасно / Мат / Нано антиЕксплозија LCD Екран Заштитник Филмот Маска За Onda o Book 10 20 Плус 10.1" Заштитна Фолија + платно

Екран Заштитник Стакло Xiaomi Mi Микс 2 Калено Стакло сфор Xiaomi Mi Микс 2 Целосна Покриеност Анти-Brust 9H Стакло Xiaomi MiMix 2 Филм
 • Неодамнешно

Екран Заштитник Стакло Xiaomi Mi Микс 2 Калено Стакло сфор Xiaomi Mi Микс 2 Целосна Покриеност Анти-Brust 9H Стакло Xiaomi MiMix 2 Филм

DEN 80.00 90.72

Чекор 1 : Чистење на LCD екран со clearning крпа предвидено темелно.Step2 : Излупете off маска со налепница внимателно Се изложуваат 1 / 2 инч од Екранот Заштитник, се грижи да не ги допирајте лепило страна.Чекор 3 : Внимателно да ги усогласат Екран Заштитник по должината на работ на LCD екранот.Чекор 4 : Излупете off маска кога апликацијата е завршена.Пакет Се Вклучени1 парче Екран заштитник1 парче ткаенина за ЧистењеКина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број , Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме одберете ( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / )

Калено Стакло Премиум Екран Заштитник За Samsung Галакси S3 Дуа S4 S5 S6 Гранд Премиер G531H J1Mini J3 ACE4 НЕО Заштитна Фолија
 • Неодамнешно

Калено Стакло Премиум Екран Заштитник За Samsung Галакси S3 Дуа S4 S5 S6 Гранд Премиер G531H J1Mini J3 ACE4 НЕО Заштитна Фолија

DEN 172.00 217.44

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

9H permium целосна покриеност калено стакло филм за LG G6 K7 K8 K10 екран заштитник за LG K10 2017 зајакнато заштита филм
 • Неодамнешно

9H permium целосна покриеност калено стакло филм за LG G6 K7 K8 K10 екран заштитник за LG K10 2017 зајакнато заштита филм

DEN 49.00 66.72

9 H permium целосна покриеност калено стакло филм за LG G6 K7 K8 K10 екран заштитник за LG K10 2017 зајакнато заштита филм Спецификација : Карактеристичен метален материјал површината на екранот заштитник на Нашиот екран заштитници се произведени од најквалитетни материјали...

2 Пакет Оригинални BUJOO Јасно 2.5 D 0.3 mm 9H HD Екран Заштитник Калено Стакло За Xiaomi Mi 5 Xiomi Mi5 Заштитна Фолија
 • Неодамнешно

2 Пакет Оригинални BUJOO Јасно 2.5 D 0.3 mm 9H HD Екран Заштитник Калено Стакло За Xiaomi Mi 5 Xiomi Mi5 Заштитна Фолија

DEN 288.00 383.52

Детали За ПроизводотМодел : Калено Стакло Екран Заштитник за Xiaomi Mi 5Бренд : BUJOO (100% Оригинални)Карактеристики : Антиотпечаток, Антинула, Меур Слободни, Многу ОдговорноСуровини : Алумина СтаклоRadian : 2.5 D Заоблени РаботБоја : ТранспарентнаКалено Време >4 ЧасаДебелина : 0.3 mmСлој : 6 СлоевиТранспарентност : 99%Цврстина : 9 HПакување Вклучува : 2*BUJOO Калено Стакло, 2*Микрофибер Крпа, 2*Упатство Налепница , 2*Wet&Dry Брише, 1*Phone Држач(Дар), 1*Retail & Прирачник ПолеИспорака Метод : Преку DHL / EMS(37 Работни Дена); од Страна на Кина Пост / Ali Express Превозот(1560 Работни Денови);Време на испорака : 80% нарачки ќе испорака во рок од 25 работни дена; Не се тоа конечно? тогаш ние може да ви испрати повторно или наплата тебе(освен оддалечени региони)За Време на Испорака : Ако не го добиете вашиот купување во рок од 60 дена, може да побара за целосна наплата пред цел завршувањеПревозот Време : Во Рок Од 2 Работни Дена По Ред ПотврдиПолитика за наплата : Ако производот ќе примите не е како што е опишано или низок квалитет, Контактирајте со нас прво , Ние може да ви помогне да се реши проблемот, и се сеќавам, не се отвори спорот пред да контактирате со нас, Затоа што тоа не е најдобар метод да се реши овој проблемПовратни Информации : Сите Прашања Одговор Во Рок Од 24 Часа За Сигурно

2.5 D Премиум 9H 0.26 MM Калено Стакло За Nokia Lumia 630 Екран Заштитник Покрие Анти-да се Загрози HD Зајакнато Заштитна Guard Филм
 • Неодамнешно

2.5 D Премиум 9H 0.26 MM Калено Стакло За Nokia Lumia 630 Екран Заштитник Покрие Анти-да се Загрози HD Зајакнато Заштитна Guard Филм

DEN 73.00 81.12

2.5 D Премиум 9 H 0.26 MM Калено Стакло За Nokia Lumia 630 Екран Заштитник Покрие Антида се Загрози HD Зајакнато Заштитна Guard ФилмПовршинска цврстина 9 H : Три пати посилен од редовните PET) филм, овој екран заштитник дури и ќе го заштитите вашиот уред од екранот против остри предмети, како што се ножеви и копчињата.Oleophobic слој : Oleophobic слој брани против отпечатоци од прсти и други загадувачи и го прави филмот лесно да се чисти.АнтиЕксплозија : Овој екран заштитник пукнатини во мали парчиња кои се одржуваат во рамките на филм (ако се скршени)...