• Неодамнешно
LTM12C275A LCD екран

LTM12C275A LCD екран

DEN 4262.40
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики на понудата

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
xianlanjunsui
Број На Модел На:
LTM12C275A

Слични понуди

led светлото screenLED32T36X3D 31T14-07A T315HB01 V. 1
 • Неодамнешно

led светлото screenLED32T36X3D 31T14-07A T315HB01 V. 1

DEN 1321.00 1391.04

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

98 инчен отворено led рекламирање екран цена со рекламирање на видео дисплеј
 • Неодамнешно

98 инчен отворено led рекламирање екран цена со рекламирање на видео дисплеј

DEN 4800.00

98 инчен отворено led рекламирање екран цена со рекламирање на видео дисплеј​Опис На Производот Пиксели Теренот 2.5 ПРЕДВОДЕНИ од Модулот Големина 160*160(mm) ПРЕДВОДЕНИ од Модулот Пиксели 64*64 Светилка Боја 3 IN1 SMD 1 R1 G1 B Екран Кабинет Умрекастинг Алуминиум Тежина на Кабинетот Единица 9.5 килограми Кабинет Единица Резолуција 256*256 Големина на Кабинетот Единица 640*640*95mm Пиксел Густина 160000dots / м2 Бела Светлина 2000cd / м2 Refresh Фреквенција 1200 HZ Боја Темп...

Производство М-Ra50 / Ra50-Б / Ra50-Dled добивањето на картичката За Led Панел Сребро.
 • Неодамнешно

Производство М-Ra50 / Ra50-Б / Ra50-Dled добивањето на картичката За Led Панел Сребро.

DEN 3057.12

Производство МRa50 / Ra50Б / Ra50Dled добивањето на картичката За Led Панел Сребро.Производ Вовед : МRA50 е Универзален Добивањето на Картичката на Mooncell, со следниве карактеристики :1.28 групи на RGB излез.2.24 групи на RGB излез.3.една картичка може да се вчита на максимум 96 K пиксели, секој сет на податоци може да се вчита 8 K пиксели.4.Влезен напон : +3.5 V+6 V.5.Висок Refresh rate), висока осветленост и висок сива одделение, со универзалнаIC(Возачот).6.Поддршка добивањето на картичката параметри за читање назад.7.Dual бекап за мрежен Кабел.8.Висок Refresh rate), висока осветленост и висок сива одделение, со универзалнаIC(Возачот).9.Број на Возачот Идентичен се поддржани, како што се : PWM IC, Точка по точкаОткривање на IC и Конвенционалните IC.10.Поддржува примање на картичката зачувани слика прилагодувања пред рака.11.Поддршка за Следење на сите параметри на добивањето на картичката.12.Поддршка за Следење на надворешната средина.13.Интелигентни обновување на функција, замена на примање картички безвчитување на сите податоци повторно.14.Екран никогаш нема да биде црна...

снабдување LB104V03-А1. 10.4 ИНЧЕН LCD ЕКРАН, нови&оригиналната во парк, тестирани пред пратката
 • Неодамнешно

снабдување LB104V03-А1. 10.4 ИНЧЕН LCD ЕКРАН, нови&оригиналната во парк, тестирани пред пратката

DEN 4924.80

спецификации : > Брза испорака / Најдобра цена / Добар квалитет и Одлична услуга > Ние сме OEM Продавачот и distriputer за LED LCD Монитор;IC, Модул и други електронски компоненти...

led светлото screen1set=8 Парчиња 1pcs=4led LED лента LG INNOTEK DRT 3.0 42_A/Б ТИП REV01 производи исто како слика
 • Неодамнешно

led светлото screen1set=8 Парчиња 1pcs=4led LED лента LG INNOTEK DRT 3.0 42_A/Б ТИП REV01 производи исто како слика

DEN 2279.00 2424.00

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

led видео контролер видео ѕид switcher АМС-LVP168 поддршка linsn-rv908m32 rv901t mrv330q msd300 спореди led-510c kystar ks800
 • Неодамнешно

led видео контролер видео ѕид switcher АМС-LVP168 поддршка linsn-rv908m32 rv901t mrv330q msd300 спореди led-510c kystar ks800

DEN 10346.40

Led Видео Ѕид swichter АМС LVP168 supporrrt LINSN НОВА COLORLIGHT DBSTAR систем за контролаled видео контролер видео ѕид switcher АМСLVP168 поддршка linsnrv908m32 rv901t mrv330q msd300 спореди led510c kystar ks800Опис На Производот : Клучни Карактеристики : Беспрекорно се префрлате помеѓу било channe l Сигнал за откривање на функцијата Поддршка преголеми splice 10x10 Максимална излезна резолуција 1920x1080 @ 60 Hz , [email protected] Hz 5 канален дигиталноаналогни видео влез ( 2 AV , 1 DVI , 1 HDMI , 1 VGA ) 3 канал дигиталноаналогни видео влез ( 2 DVI , 1 VGA ) PIP ПОП функција Knob прилагодување на поставкитеled видео ѕид контролер АМСLVP068 PIP ПОП функцијаLED Видео Процесор 5канален видео влез , 2 CVBS, 1 VGA, 1 DVI, 1 HDMI, во Основа ги опфаќа граѓански и индустриски примени...

Alibaba Ck4L3000P led дисплеј процесор За Led Екран P16
 • Неодамнешно

Alibaba Ck4L3000P led дисплеј процесор За Led Екран P16

DEN 43421.76

Alibaba Ck4 L3000 P led дисплеј процесор За Led Екран P16Клучни Карактеристики : 1 Исчезнат во и надворМоже да се направи лесна префрлање помеѓу повеќе сигнали, без разлика дали тоа е компјутер, видео, hd плеер, или камера сигнал, кој може да се користи за да се слабее, во и надвор.2...

5Pcs За PSVITA2000 LCD екран Замена За PS Вита 2000 LCD Екран Објектив За PSV2000 LCD Екран
 • Неодамнешно

5Pcs За PSVITA2000 LCD екран Замена За PS Вита 2000 LCD Екран Објектив За PSV2000 LCD Екран

DEN 5873.00 6182.40

Замена За PS Вита 2000 LCD Екран Објектив За PSV2000 LCD ЕкранОпис Екран LCD Дисплеј За PSV2000 Play Station Вита PCH2000 НОВИ LCD Екран Замена за PS вита 1001 во идеални услови...

colorlight led дисплеј контрола на картичката t9 синхрони добивањето на картичката
 • Неодамнешно

colorlight led дисплеј контрола на картичката t9 синхрони добивањето на картичката

DEN 5040.00

Забелешка:ве Молиме контактирајте со нас пред место цел ,бидејќи акции е ограничен!!! colorlight led дисплеј контрола на картичката t9 синхрони добивањето на картичкатаКлучни Карактеристики : T9(нова верзија,компатибилен стара верзија) синхрони LED систем за контролаAnswer : ___________________________ NOTE : T9 ние ќе го испратам до тебе е нова верзија(компатибилен со старите T9)LED картичка T9 дека испратам до тебе доаѓа со HUB75 одбор,ако ви треба други ЦЕНТАР одбор ,може да бараат од нас да го смените во вашата потреба ,ако го има ;T9 ,A8,и 5 A добивањето на картичката треба gigabit мрежна картичка или T7 испраќање картичка за да ја поддржува работа;Краток Вовед : T9 синхрони систем за контрола е првиот LED синхрони систем за контрола во светот, развиен од страна на нашата компанија по неколку години на напорите...

70 Инчен Отворено LCD Рекламирање на Екранот Digital Signage со Висока Осветленост
 • Неодамнешно

70 Инчен Отворено LCD Рекламирање на Екранот Digital Signage со Висока Осветленост

DEN 352495.00 371047.68

Добредојде за рефус цел испитување и потврди превозот ценаВе молиме потврдете точно превозот начин и превозот на трошоците, со нас пред цел онлајн...

amoonsky led екран на допир lcd екран, предводена проектор автомобил led дисплеј употреба led контрола на картичката u62
 • Неодамнешно

amoonsky led екран на допир lcd екран, предводена проектор автомобил led дисплеј употреба led контрола на картичката u62

DEN 316.80

Забелешка:ве Молиме контактирајте со нас пред место цел ,бидејќи акции е ограничен!!! amoonsky led екран на допир lcd екран, предводена проектор автомобил led дисплеј употреба led контрола на картичката u62Клучни Карактеристики : 1.Поддршка на сите јазици(Софтвер : HD2016) 2.Поддршка 7 боја ефекти и 64 бои Сива ниво (HDU62 / 63 / 64) 3.Додадете Анимација,Позадина ,Паметни поставување ,Област се преклопуваат.Прикажување на Текст,Слика,Време, Часовникот итн 4.Додадете Смета долу / горе,се Смета од страна на Копчето;Дигитални Брои 5.Add Text Ротација од 90°、180°、 270° за Вертикална екранот 6.Додадете наплатата функција 7.Ажурирани програма од Удиск 8...

LED контролер поддршка HD еден и двоен led боја знак далечински контролер за led контрола на картичката како huidu HD-S63 HD-S62
 • Неодамнешно

LED контролер поддршка HD еден и двоен led боја знак далечински контролер за led контрола на картичката како huidu HD-S63 HD-S62

DEN 144.00

Опис На Производот : далечински контролер за led контрола на картичката како HDS63 HDS64HUIDU IRдалечински LED контролерСамо поддршка за HD HUIDU Еден и Двоен LED боја знак контролерНашата Сертификат : Нашата Компанија : Топло Совети : Ако било кој друг го испорача метод избран, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата ,Ние ќе ги провери превозот цена за вас како што курирската служба DHL, EMS, UPSот...