• Неодамнешно
20 250W 36V електричен велосипед пред мотор ,електрично тркало центар мотор

20 250W 36V електричен велосипед пред мотор ,електрично тркало центар мотор

DEN 7560.00
DEN 8400.00
-10 %
Достапно

Количина на стоки


20" 250 W 36 V електричен велосипед пред мотор ,електрично тркало центар мотор
нашето верување е услуга ,основно квалитетот на прво место ,кредитни прво.
1.слики од производот
Внимание : цената не вклучува осигурување и какви било даноци на увоз на земјата.
2.Пратката информации
а.Речиси сите стоки (обично под 1kg) се бесплатен превозот од Кина Пост/HK пост
б.Било побара брза испорака како DHL, EMS, FEDEX, ве молиме Контактирајте со НАС
в.Сите стоки се добро спакувани со стандарден пакет за сите Стоки Испратени Ќе имаат СЛЕДЕЊЕ БР.
г.Забелешка ако вашата нарачка тежина е над 2 KG , ние ќе ви испратиме страна на курирската служба DHL ,повеќе брзо и ќе биде со
доплата.
3.За ПЛАЌАЊЕ
а.Плаќање обично е потврден во рок од 24 часа од страна на Али express
б.ние, исто така, го прифати од страна на western union .
4.За ПОЛИТИКА
а.Сите наши купувачи ќе остави добар пресуда по добивањето производи, бидејќи вашето задоволство е наша
најдобри се стекнат со
б.Ако не сте задоволни со нашата стока, ние ќе рефундирање на дека под никакви состојба
в.Сите предмети ќе бидат строго проверени пред превозот!
5.РАБОТИЛНИЦА
6.Работникот обука

Карактеристики на понудата

Напон:
36V
Бренд Име:
GZFTM
Wattage:
201 - 300w
дизајн:
Brushless
Тип На Мотор:
Brushless Не-опрема Центар Мотор
is_customized:
Yes

Слични понуди

Outrider Нов Дизајн со Висок Квалитет 20 ebike комплет За Само САД
 • Неодамнешно

Outrider Нов Дизајн со Висок Квалитет 20 ebike комплет За Само САД

DEN 16918.00 17808.00

Детали : 1.Моторни 80mm 36 V 36 Holes Сребро 260 RPM2.Контролор 36v 12 A3 Тркала за Градење : 20 Inches Тркала Rim со Краци и составуваат Моторни Сите Во Сребрена,исто така, имаме 16inches,ако треба,ве молиме контактирајте со нас кога го стави на ред!4...

Бесплатен превозот 36V 500W bafang BPM Опрема Центар Мотор со Голема Брзина E-велосипед Мотор задните Тркала
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 36V 500W bafang BPM Опрема Центар Мотор со Голема Брзина E-велосипед Мотор задните Тркала

DEN 8618.00 9072.00

На EUNORAU центар мотори Е повеќе од силна други мотори.моторите од EUNORAU обезбедување идеален моќ за возила, ако немате контролер сетови,батеријата, можете да го купите од нашите продавници.Ние сме ангажирани во електричен велосипед индустрија е повеќе од шест години, со професионален технички тим, високо квалитетни производи и прва класа на услуги...

26 250W 36V електричен велосипед пред мотор ,електрично тркало центар мотор , електричен мотор за велосипед
 • Неодамнешно

26 250W 36V електричен велосипед пред мотор ,електрично тркало центар мотор , електричен мотор за велосипед

DEN 8400.00

26" 250 W 36 V електричен велосипед пред мотор ,електрично тркало центар мотор , електричен мотор за велосипеднашето верување е услуга ,основно квалитетот на прво место ,кредитни прво.1.слики од производотВнимание : цената не вклучува осигурување и какви било даноци на увоз на земјата.2.Пратката информацииа.Речиси сите стоки (обично под 1kg) се бесплатен превозот од Кина Пост / HK постб.Било побара брза испорака како DHL, EMS, FEDEX, ве молиме Контактирајте со НАСв.Сите стоки се добро спакувани со стандарден пакет за сите Стоки Испратени Ќе имаат СЛЕДЕЊЕ БР.г.Забелешка ако вашата нарачка тежина е над 2 KG , ние ќе ви испратиме страна на курирската служба DHL ,повеќе брзо и ќе биде содоплата.3.За ПЛАЌАЊЕа.Плаќање обично е потврден во рок од 24 часа од страна на Али expressб.ние, исто така, го прифати од страна на western union .4.За ПОЛИТИКАа.Сите наши купувачи ќе остави добар пресуда по добивањето производи, бидејќи вашето задоволство е нашанајдобри се стекнат соб.Ако не сте задоволни со нашата стока, ние ќе рефундирање на дека под никакви состојбав.Сите предмети ќе бидат строго проверени пред превозот!5.РАБОТИЛНИЦА6.Работникот обука

RisunMotor Електричен Велосипед Конверзија колекции 36V 48V 1000W Ebike Моторни Големина на Тркало 14-29 LCD Контролер ПА Гас Кочница Рачката
 • Неодамнешно

RisunMotor Електричен Велосипед Конверзија колекции 36V 48V 1000W Ebike Моторни Големина на Тркало 14-29 LCD Контролер ПА Гас Кочница Рачката

DEN 13776.00

Risun Motor Електричен Велосипед Конверзија колекции 36 V / 48 V 1000 W 7Брзински Менувач Задните Тркала За Ebike 20"29er / 700 C Со LCD3 ЕкранотПред да ја купите, ве молиме љубезно ве молиме да ја потврдите вашата батерија max струја е 26 A...

24v 36v 48v Електричен Велосипед Асистент LCD Дисплеј Палецот Гас Тип LCD Дисплеј S886 Со Исти Контролер
 • Неодамнешно

24v 36v 48v Електричен Велосипед Асистент LCD Дисплеј Палецот Гас Тип LCD Дисплеј S886 Со Исти Контролер

DEN 2897.00 3115.20

24v 36v 48v Електричен Велосипед Асистент LCD Дисплеј Палецот Гас Тип LCD Дисплеј Со Исти КонтролерОна што е вклучена во пакетот?1...

UNITEMOTOR MY1020Z 450W 24V 36V 48V DC Бранеа Мотор Менувач Decelerate Електричен Велосипед Мотор Tricycle Моторни Додатоци
 • Неодамнешно

UNITEMOTOR MY1020Z 450W 24V 36V 48V DC Бранеа Мотор Менувач Decelerate Електричен Велосипед Мотор Tricycle Моторни Додатоци

DEN 2723.00 3835.20

Детали За Производот : 1.Моторни Модел : MY1020 Z2.Мотор Тип на : DC бранеа Мотор3.Напон : 24 V 36 V 48 VDC4.Моќност : 450 W5.Номинална Струја : ≤24.0 ≤ 16.0 A ≤12.0 На6.Номинална Брзина : 3000 RPM9.Големина : како на сликата10.Тежина : 5.5 КИЛОГРАМИ за11.Синџир / Затегнувачки : 42012 : Употреба : Електрични Tricycle,EСкутер ,Ebike,EМОТО,EАВТОМОБИЛ,DIY КомплетНашата Компанија е Специјализирана во Велосипеди, Eвелосипед, Додатоци, Јава Опрема Индустрии За 8 години,Со Професионални Технички Тим, И Имаме Свои Фабрика и Супериорен Продажни Тимови.Со Развојот На Електричен Велосипед Индустрија и Луѓето Уживаат на Возење, Нашите Производии Нашите Услуги се Во Целиот Свет...

RisunMotor Моќен 36V 48V 500W Електричен Велосипед Brushless Gearless DC Велосипедизам Центар Мотор За Задните Тркала eBike Со 7 Брзински Менувач
 • Неодамнешно

RisunMotor Моќен 36V 48V 500W Електричен Велосипед Brushless Gearless DC Велосипедизам Центар Мотор За Задните Тркала eBike Со 7 Брзински Менувач

DEN 6960.00

Нов Дизајн и Моќни 36 V 48 V 500 W Електричен Велосипед Brushless Gearless DC Велосипедизам Центар Мотор За Задните Тркала e BikeСпецификацијаНапон : 36 V 48 VМоќност : 500 WМотор Тип : Brushless Gearless Центар МоторМоторни Нето Тежина : 6.2 килограмиМоторни Дијаметар : 24.3 cmСала Сензор Количина : 3pcsMax...

BAFANG 36V 48V Електричен Велосипед Комплет 26inch 700C Пред Моторни Тркала 250W 350W 500W BMP Центар Моторни 36V 48V 10AH Батеријата E-велосипед Комплет
 • Неодамнешно

BAFANG 36V 48V Електричен Велосипед Комплет 26inch 700C Пред Моторни Тркала 250W 350W 500W BMP Центар Моторни 36V 48V 10AH Батеријата E-велосипед Комплет

DEN 18876.00 29039.52

Дали сакате да поседувате многу кул електрична енергија Eвелосипед,така што ќе може да се обратите за радоста вози околу без напор?Дали вие се грижите за многу високи перформанси Електричен Велосипед ќе ве чини ?Ние се воведува бренд BAFANG (8 FUN) Електричен Велосипед Центар за конверзија комплет кој ќе ги исполнува барањата на конвертирање на вашиот велосипед да се електричен погон Eвелосипед во многу повеќе прифатлива цена.Оваа премија електричен велосипед комплет систем е за оние кои сакаат најдобрите од најдобрите во однос на перформансите, ефикасноста, тежина, скришум и компатибилен со everybike стил.

500W 48V електричен велосипед мотор за полнење . електричен скутер мотор , електричен велосипед конверзија комплет
 • Неодамнешно

500W 48V електричен велосипед мотор за полнење . електричен скутер мотор , електричен велосипед конверзија комплет

DEN 3876.00 4080.00

500 W 48 V електричен велосипед мотор за полнење електричен скутер мотор , електричен велосипед конверзија комплетнашето верување е услуга ,основно квалитетот на прво место ,кредитни прво.1.слики од производотВнимание : цената не вклучува осигурување и какви било даноци на увоз на земјата.ПАКУВАЊЕ : 1...

48V 500W DC Бранеа Мотор За Електричен Скутер Висока Брзина на Мотор Ebike Tricycle Скејтборд Виткање Велосипед Средината на Моторни Додатоци
 • Неодамнешно

48V 500W DC Бранеа Мотор За Електричен Скутер Висока Брзина на Мотор Ebike Tricycle Скејтборд Виткање Велосипед Средината на Моторни Додатоци

DEN 5039.00 7752.00

Детали За Производот : 1.Моторни Модел : MY10202.Моторни Type : Highspeed dc бранеа Мотор3.Напон : 48v DC4.Моќност : 500 W5.Номинална на Моторот : 1.9 Н м6.Номинална Струја : ≤13.4 На7.Номинална Брзина : 2500 RPM8.Големина : 134*108*102 MM9.Тежина : 5.5 КИЛОГРАМИ10.Синџир / Затегнувачки : 25 H / T8 F11 : Користење на : EСкутер ,Ebike,EМОТО,EАВТОМОБИЛ,DIY моторни КомплетФото Покаже : Нашата Компанија е Специјализирана во Велосипеди, Eвелосипед, Додатоци, Јава Опрема Индустрии За 8 години,Со Професионални Технички Тим, И Имаме Свои Фабрика и Супериорен Продажни Тимови.Со Развојот На Електричен Велосипед Индустрија и Луѓето Уживаат на Возење, Нашите Производии Нашите Услуги се Во Целиот Свет...

2018 48v500w Bafang предо/странично Електричен Велосипед Конверзија Комплет Brushless Центар Мотори Моторни Тркала EBike систем
 • Неодамнешно

2018 48v500w Bafang предо/странично Електричен Велосипед Конверзија Комплет Brushless Центар Мотори Моторни Тркала EBike систем

DEN 13469.00 14640.00

СПЕЦИФИКАЦИИ на моторот во комплет Основни Податоци за Монтажа Параметри Позиција Задните Моторот, Сопирачки, Диск Кочница Тркала Дијаметар (Инчи) 26 / 27.5 / 28 Инсталација Paints 100 / 135 Изградба Опрема диск (mm / СТАРИ), Отценети Напон (DCV) 48 Max...

2018 Нова Директна Продажба 48v750w 8fun Bafang Bbs02bBicicleta Eletrica Електричен Велосипед Комплет Бесплатен Превозот Средината на Моторни Центар за Полнење
 • Неодамнешно

2018 Нова Директна Продажба 48v750w 8fun Bafang Bbs02bBicicleta Eletrica Електричен Велосипед Комплет Бесплатен Превозот Средината на Моторни Центар за Полнење

DEN 21341.00 22464.00

Со интегрирана брзински сензор, ова срединатавози мотор, кој е компатибилен со 68120mm дното заграда, има номинална моќност на 750 W, намалување на односот на 1 : 21.9 и максимален вртежен момент од 160 м Н., ќе се обезбеди rider со голема експлозивна сила при стартување на системот...

MY1016 350W 24V Моторни Комплет E Велосипед E-скутер Конверзија Комплет 2750RPM Четка Мотори Мини Велосипед Комплет Со 80T Chainwheel Контролер
 • Неодамнешно

MY1016 350W 24V Моторни Комплет E Велосипед E-скутер Конверзија Комплет 2750RPM Четка Мотори Мини Велосипед Комплет Со 80T Chainwheel Контролер

DEN 6303.00 9004.32

Пакување Листа : 1.Мотор : MY1016 24 V350 W 2.Контролор : YK31 C 24 V350 W 3.Синџир : 25 H 124 LINK 6.35 mm Piwich 4.Chainwheel : 25 H 55 T / 65 T / 80 T 5.Freewheel 6.Freewheel адаптер 7.Eкочница 8.за вклучување / Заклучување : 2line Копче Stwich 9.Гас : Универзална Гас за Употреба : Eскутер ,eвелосипед,мини електричен Велосипед Мотор Комплет,DIYНашата Компанија е Специјализирана во Велосипеди, Eвелосипед, Додатоци, Јава Опрема Индустрии За 8 години,Со Професионални Технички Тим, И Имаме Свои Фабрика и Супериорен Продажни Тимови.Со Развојот На Електричен Велосипед Индустрија и Луѓето Уживаат на Возење, Нашите Производии Нашите Услуги се Во Целиот Свет...

топла продажба 8inch 350W 48V brushless не-опрема центар мотор ,електричен скутер мотор
 • Неодамнешно

топла продажба 8inch 350W 48V brushless не-опрема центар мотор ,електричен скутер мотор

DEN 6960.00

топла продажба 8inch 350 W 48 V brushless неопрема центар мотор ,електричен скутер моторнашето верување е услуга ,основно квалитетот на прво место ,кредитни прво.1.слики од производотВнимание : цената не вклучува осигурување и какви било даноци на увоз на земјата.8inch 350w 48v центар мотор : Модел no : FLD Rim големина : 8inch Оценет напон : 48 V, Отценети coltage : 350 W Брзина : 4001500 RPM Пневматик : шупливи слободни (200*5) Дијаметар со пневматик : 200mm Ефф : 83% Кочница : електричен сопирачки, Пакување листа : 1)...

36V 48V 1000W Голема Брзина DC Бранеа Моторни Електричен Скутер Моторни Средината на Тркалото Мотори Електричен Велосипед Ebike Моторот Опрема на Моторни Четка
 • Неодамнешно

36V 48V 1000W Голема Брзина DC Бранеа Моторни Електричен Скутер Моторни Средината на Тркалото Мотори Електричен Велосипед Ebike Моторот Опрема на Моторни Четка

DEN 2130.00 3000.00

Детали За Производот : 1.Моторни Модел : MY10202.Моторни Type : Highspeed DC бранеа Мотор3.Напон : 36 V 48 VDC4.Моќност : 1000 W5.Номинална Струја : ≤35.6 На6.Номинална Брзина : 3000 RPM9.Големина : 150*108*102 MM10.Тежина : 5.5 КИЛОГРАМИ11.Синџир / Затегнувачки : T8 F12 : Користење на : EСкутер ,Ebike,EМОТО,EАВТОМОБИЛ,DIY моторни КомплетФото Покаже : Нашата Компанија е Специјализирана во Велосипеди, Eвелосипед, Додатоци, Јава Опрема Индустрии За 8 години,Со Професионални Технички Тим, И Имаме Свои Фабрика и Супериорен Продажни Тимови.Со Развојот На Електричен Велосипед Индустрија и Луѓето Уживаат на Возење, Нашите Производии Нашите Услуги се Во Целиот Свет...