• Неодамнешно
26 250W 36V електричен велосипед пред мотор ,електрично тркало центар мотор , електричен мотор за велосипед

26 250W 36V електричен велосипед пред мотор ,електрично тркало центар мотор , електричен мотор за велосипед

DEN 8400.00
Достапно

Количина на стоки


26" 250 W 36 V електричен велосипед пред мотор ,електрично тркало центар мотор , електричен мотор за велосипед
нашето верување е услуга ,основно квалитетот на прво место ,кредитни прво.
1.слики од производот
Внимание : цената не вклучува осигурување и какви било даноци на увоз на земјата.
2.Пратката информации
а.Речиси сите стоки (обично под 1kg) се бесплатен превозот од Кина Пост/HK пост
б.Било побара брза испорака како DHL, EMS, FEDEX, ве молиме Контактирајте со НАС
в.Сите стоки се добро спакувани со стандарден пакет за сите Стоки Испратени Ќе имаат СЛЕДЕЊЕ БР.
г.Забелешка ако вашата нарачка тежина е над 2 KG , ние ќе ви испратиме страна на курирската служба DHL ,повеќе брзо и ќе биде со
доплата.
3.За ПЛАЌАЊЕ
а.Плаќање обично е потврден во рок од 24 часа од страна на Али express
б.ние, исто така, го прифати од страна на western union .
4.За ПОЛИТИКА
а.Сите наши купувачи ќе остави добар пресуда по добивањето производи, бидејќи вашето задоволство е наша
најдобри се стекнат со
б.Ако не сте задоволни со нашата стока, ние ќе рефундирање на дека под никакви состојба
в.Сите предмети ќе бидат строго проверени пред превозот!
5.РАБОТИЛНИЦА
6.Работникот обука

Карактеристики на понудата

Напон:
36V
Бренд Име:
GZFTM
Wattage:
201 - 300w
дизајн:
Brushless
Тип На Мотор:
Brushless Не-опрема Центар Мотор
is_customized:
Yes

Слични понуди

BAFANG 36V 48V Електричен Велосипед Комплет 26inch 700C Пред Моторни Тркала 250W 350W 500W BMP Центар Моторни 36V 48V 10AH Батеријата E-велосипед Комплет
 • Неодамнешно

BAFANG 36V 48V Електричен Велосипед Комплет 26inch 700C Пред Моторни Тркала 250W 350W 500W BMP Центар Моторни 36V 48V 10AH Батеријата E-велосипед Комплет

DEN 18876.00 29039.52

Дали сакате да поседувате многу кул електрична енергија Eвелосипед,така што ќе може да се обратите за радоста вози околу без напор?Дали вие се грижите за многу високи перформанси Електричен Велосипед ќе ве чини ?Ние се воведува бренд BAFANG (8 FUN) Електричен Велосипед Центар за конверзија комплет кој ќе ги исполнува барањата на конвертирање на вашиот велосипед да се електричен погон Eвелосипед во многу повеќе прифатлива цена.Оваа премија електричен велосипед комплет систем е за оние кои сакаат најдобрите од најдобрите во однос на перформансите, ефикасноста, тежина, скришум и компатибилен со everybike стил.

Outrider Нов Дизајн со Висок Квалитет 20 ebike комплет За Само САД
 • Неодамнешно

Outrider Нов Дизајн со Висок Квалитет 20 ebike комплет За Само САД

DEN 16918.00 17808.00

Детали : 1.Моторни 80mm 36 V 36 Holes Сребро 260 RPM2.Контролор 36v 12 A3 Тркала за Градење : 20 Inches Тркала Rim со Краци и составуваат Моторни Сите Во Сребрена,исто така, имаме 16inches,ако треба,ве молиме контактирајте со нас кога го стави на ред!4...

36V/48V 1000W 20inch-700c Ebike Возење Brushless Gearless Центар Моторни+Rim+36 Дупки за Краци+Пневматик Пред Моторните Тркала 100mm
 • Неодамнешно

36V/48V 1000W 20inch-700c Ebike Возење Brushless Gearless Центар Моторни+Rim+36 Дупки за Краци+Пневматик Пред Моторните Тркала 100mm

DEN 8784.00

Електричен Велосипед 36 V / 48 V 1000 W 20"700c Предните Тркала Eвелосипед Возење Brushless Gearless Центар Моторни e Bike ТркалаТехнички Податоци За МоторотНапон : 36 V / 48 VМоќност : 1000 WМотор Тип : Brushless Gearless Центар МоторБрзина : 055kmМоторни Нето Тежина : 6.2 килограмиМоторни Дијаметар : 24.3 cmСала Сензор Количина : 3pcsMax...

RisunMotor Ebike комплет 36V 48V 500W Задните Моторните Тркала Слободни 7 Брзински Менувач Со Контролер LCD Throttles, ПА За Електричен Велосипед
 • Неодамнешно

RisunMotor Ebike комплет 36V 48V 500W Задните Моторните Тркала Слободни 7 Брзински Менувач Со Контролер LCD Throttles, ПА За Електричен Велосипед

DEN 12720.00

Електричен Велосипед 20"29er Моторни Велосипед 36 V / 48 V 500 W или 750 W предното или Задното Тркало Електронски Ebike Конверзија Колекции Со LCD ДисплејМногу Важно Внимание : 1...

Бесплатен превозот 36V 500W bafang BPM Опрема Центар Мотор со Голема Брзина E-велосипед Мотор задните Тркала
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 36V 500W bafang BPM Опрема Центар Мотор со Голема Брзина E-велосипед Мотор задните Тркала

DEN 8618.00 9072.00

На EUNORAU центар мотори Е повеќе од силна други мотори.моторите од EUNORAU обезбедување идеален моќ за возила, ако немате контролер сетови,батеријата, можете да го купите од нашите продавници.Ние сме ангажирани во електричен велосипед индустрија е повеќе од шест години, со професионален технички тим, високо квалитетни производи и прва класа на услуги...

RisunMotor Моќен 36V 48V 500W Електричен Велосипед Brushless Gearless DC Велосипедизам Центар Мотор За Задните Тркала eBike Со 7 Брзински Менувач
 • Неодамнешно

RisunMotor Моќен 36V 48V 500W Електричен Велосипед Brushless Gearless DC Велосипедизам Центар Мотор За Задните Тркала eBike Со 7 Брзински Менувач

DEN 6960.00

Нов Дизајн и Моќни 36 V 48 V 500 W Електричен Велосипед Brushless Gearless DC Велосипедизам Центар Мотор За Задните Тркала e BikeСпецификацијаНапон : 36 V 48 VМоќност : 500 WМотор Тип : Brushless Gearless Центар МоторМоторни Нето Тежина : 6.2 килограмиМоторни Дијаметар : 24.3 cmСала Сензор Количина : 3pcsMax...

500W 48V електричен велосипед мотор за полнење . електричен скутер мотор , електричен велосипед конверзија комплет
 • Неодамнешно

500W 48V електричен велосипед мотор за полнење . електричен скутер мотор , електричен велосипед конверзија комплет

DEN 3876.00 4080.00

500 W 48 V електричен велосипед мотор за полнење електричен скутер мотор , електричен велосипед конверзија комплетнашето верување е услуга ,основно квалитетот на прво место ,кредитни прво.1.слики од производотВнимание : цената не вклучува осигурување и какви било даноци на увоз на земјата.ПАКУВАЊЕ : 1...

топла продажба 8inch 350W 48V brushless не-опрема центар мотор ,електричен скутер мотор
 • Неодамнешно

топла продажба 8inch 350W 48V brushless не-опрема центар мотор ,електричен скутер мотор

DEN 6960.00

топла продажба 8inch 350 W 48 V brushless неопрема центар мотор ,електричен скутер моторнашето верување е услуга ,основно квалитетот на прво место ,кредитни прво.1.слики од производотВнимание : цената не вклучува осигурување и какви било даноци на увоз на земјата.8inch 350w 48v центар мотор : Модел no : FLD Rim големина : 8inch Оценет напон : 48 V, Отценети coltage : 350 W Брзина : 4001500 RPM Пневматик : шупливи слободни (200*5) Дијаметар со пневматик : 200mm Ефф : 83% Кочница : електричен сопирачки, Пакување листа : 1)...

Без данок 2018 Bafang BBSHD 1000W мотор со 48v17.5ah батеријата bbshd 1000w со батерија bbs03 8fun 1000w мотор за полнење на батеријата полнење
 • Неодамнешно

Без данок 2018 Bafang BBSHD 1000W мотор со 48v17.5ah батеријата bbshd 1000w со батерија bbs03 8fun 1000w мотор за полнење на батеријата полнење

DEN 55200.00

Внимание Ве Молиме : БЕЗ ДАНОК : Клиенти не треба да увоз доход за овој производ!Ние ќе плаќање на увозни данок за вас!ЕУ / САД / велика БРИТАНИЈА / Австралија / Кинески полнач е обезбеден, ве молиме да не информирате полначот стандард во ред.Батеријата и моторни ќе брод одделно, во два пакети, две следење бр...

MY1016Z 250W 24VDC Опрема на Моторни Четка Мотор За Електричен Велосипед Tricycle Скутер Бранеа Моторни Електричен Велосипед Делови 410 SprocketLM
 • Неодамнешно

MY1016Z 250W 24VDC Опрема на Моторни Четка Мотор За Електричен Велосипед Tricycle Скутер Бранеа Моторни Електричен Велосипед Делови 410 SprocketLM

DEN 4742.40

Производи за детални Информации за Производот Код : MY1016 Z Номинална моќност : 250 W Напон : 24 / 12 V Неоптоварување тековната : ≤ 14 A RPM / RPM : 2750 ВРТЕЖИ во минута Оценет вртежен момент : 0.8 N · m Номинална брзина : 2750 ВРТЕЖИ во минута Номинална струја : ≤14 A Моторни ефикасност : ≥ 78% класа на Изолација : E : Скутер, EBIKE, МАЛИ EМОТО, DIY Сертификација : CE сертификација Применливи синџир : 410 Синџир затегнувачки : 410 9 T затегнувачки Линија Должина : околу 50 CM Нето Тежина : 3.2 КИЛОГРАМИУпотреба : Електричен Скутер,Електрични Рамнотежа Скутер ,Ebike,Мали електрични мото итн,DIYНашата Компанија е Специјализирана во Велосипеди, Eвелосипед, Додатоци, Јава Опрема Индустрии За 8 години,Со Професионални Технички Тим, И Имаме Свои Фабрика и Супериорен Продажни Тимови.Со Развојот На Електричен Велосипед Индустрија и Луѓето Уживаат на Возење, Нашите Производии Нашите Услуги се Во Целиот Свет...

2018 48v500w Bafang предо/странично Електричен Велосипед Конверзија Комплет Brushless Центар Мотори Моторни Тркала EBike систем
 • Неодамнешно

2018 48v500w Bafang предо/странично Електричен Велосипед Конверзија Комплет Brushless Центар Мотори Моторни Тркала EBike систем

DEN 13469.00 14640.00

СПЕЦИФИКАЦИИ на моторот во комплет Основни Податоци за Монтажа Параметри Позиција Задните Моторот, Сопирачки, Диск Кочница Тркала Дијаметар (Инчи) 26 / 27.5 / 28 Инсталација Paints 100 / 135 Изградба Опрема диск (mm / СТАРИ), Отценети Напон (DCV) 48 Max...

2018 Нова Директна Продажба 48v750w 8fun Bafang Bbs02bBicicleta Eletrica Електричен Велосипед Комплет Бесплатен Превозот Средината на Моторни Центар за Полнење
 • Неодамнешно

2018 Нова Директна Продажба 48v750w 8fun Bafang Bbs02bBicicleta Eletrica Електричен Велосипед Комплет Бесплатен Превозот Средината на Моторни Центар за Полнење

DEN 21341.00 22464.00

Со интегрирана брзински сензор, ова срединатавози мотор, кој е компатибилен со 68120mm дното заграда, има номинална моќност на 750 W, намалување на односот на 1 : 21.9 и максимален вртежен момент од 160 м Н., ќе се обезбеди rider со голема експлозивна сила при стартување на системот...

8 350W 48V диск кочница electricwheel центар мотор ,електричен скутер моторни комплет , електричен скејтборд конверзија комплет
 • Неодамнешно

8 350W 48V диск кочница electricwheel центар мотор ,електричен скутер моторни комплет , електричен скејтборд конверзија комплет

DEN 6048.00

8" 350 W 48 V диск кочница electricwheel центар мотор ,електричен скутер моторни комплет , електричен скејтборд конверзија комплетнашето верување е услуга ,основно квалитетот на прво место ,кредитни прво.1.слики од производотВнимание : цената не вклучува осигурување и какви било даноци на увоз на земјата.мотор : гуми тип : вакуум пневматик(200*505)Пневматик со дијаметар : 200mmефикасност : 83%брзина : 4001500rpmRim големина : 8inchПакување листа : 1pc тркала центар мотор1pc контролер1set гас1set кочницаНие може да нареди моторни според вашите барања .2.Пратката информацииа.Речиси сите стоки (обично под 1kg) се бесплатен превозот од Кина Пост / HK постб.Било побара брза испорака како DHL, EMS, FEDEX, ве молиме Контактирајте со НАСв.Сите стоки се добро спакувани со стандарден пакет за сите Стоки Испратени Ќе имаат СЛЕДЕЊЕ БР.г.Забелешка ако вашата нарачка тежина е над 2 KG , ние ќе ви испратиме страна на курирската служба DHL ,повеќе брзо и ќе биде содоплата.3.За ПЛАЌАЊЕа.Плаќање обично е потврден во рок од 24 часа од страна на Али expressб.ние, исто така, го прифати од страна на western union .4.За ПОЛИТИКАа.Сите наши купувачи ќе остави добар пресуда по добивањето производи, бидејќи вашето задоволство е нашанајдобри се стекнат соб.Ако не сте задоволни со нашата стока, ние ќе рефундирање на дека под никакви состојбав.Сите предмети ќе бидат строго проверени пред превозот!5.РАБОТИЛНИЦА6.Работникот обука

9 500W 48V електрични центар мотор за скутер , електричен скејтборд конверзија комплет ,електричен скејтборд моторни комплет
 • Неодамнешно

9 500W 48V електрични центар мотор за скутер , електричен скејтборд конверзија комплет ,електричен скејтборд моторни комплет

DEN 7200.00

9" 500 W 48 V електрични центар мотор за скутер , електричен скејтборд конверзија комплет ,електричен скејтборд моторни комплетнашето верување е услуга ,основно квалитетот на прво место ,кредитни прво.1.слики од производотВнимание : цената не вклучува осигурување и какви било даноци на увоз на земјата.9" 500 W 48 V електрични центар моторпневматик : вакуум пневматик 9 X3.06брзина : 4001500 RPMефикасност : 83%дијаметар со пневматик : 240mmRim големина : 9inchКочница : сад кочницаПакување листа : 1pc тркала центар мотор1pc контролер1set wuxing палецот гас1set кочница2.Пратката информацииа.Речиси сите стоки (обично под 1kg) се бесплатен превозот од Кина Пост / HK постб.Било побара брза испорака како DHL, EMS, FEDEX, ве молиме Контактирајте со НАСв.Сите стоки се добро спакувани со стандарден пакет за сите Стоки Испратени Ќе имаат СЛЕДЕЊЕ БР.г.Забелешка ако вашата нарачка тежина е над 2 KG, ние ќе ви испратиме страна на курирската служба DHL,повеќе брзо и ќе биде содоплата.3.За ПЛАЌАЊЕа.Плаќање обично е потврден во рок од 24 часа од страна на Али expressб.ние, исто така, го прифати од страна на western union.4.За ПОЛИТИКАа.Сите наши купувачи ќе остави добар пресуда по добивањето производи, бидејќи вашето задоволство е нашанајдобри се стекнат соб.Ако не сте задоволни со нашата стока, ние ќе рефундирање на дека под никакви состојбав.Сите предмети ќе бидат строго проверени пред превозот!5.РАБОТИЛНИЦА6.Работникот обука

Новата Популарна 8fun/BAFANG BBS01 Средината на диск brushless мотор 36Volt 350W целосен комплет E-велосипед конверзија комплет
 • Неодамнешно

Новата Популарна 8fun/BAFANG BBS01 Средината на диск brushless мотор 36Volt 350W целосен комплет E-велосипед конверзија комплет

DEN 18384.00

Новата популарна 8fun / bafang средината вози мотор 36 Volt 350 W целосен комплет за кое се говори за премин електричен велосипедНоминална Напон : 36 VНоминална Моќност : 350 WМотор Тип : Brushless DC средината вози моторНето Тежина : 6kgПакување листа : 1...

MY1016 350W 24V Моторни Комплет E Велосипед E-скутер Конверзија Комплет 2750RPM Четка Мотори Мини Велосипед Комплет Со 80T Chainwheel Контролер
 • Неодамнешно

MY1016 350W 24V Моторни Комплет E Велосипед E-скутер Конверзија Комплет 2750RPM Четка Мотори Мини Велосипед Комплет Со 80T Chainwheel Контролер

DEN 6303.00 9004.32

Пакување Листа : 1.Мотор : MY1016 24 V350 W 2.Контролор : YK31 C 24 V350 W 3.Синџир : 25 H 124 LINK 6.35 mm Piwich 4.Chainwheel : 25 H 55 T / 65 T / 80 T 5.Freewheel 6.Freewheel адаптер 7.Eкочница 8.за вклучување / Заклучување : 2line Копче Stwich 9.Гас : Универзална Гас за Употреба : Eскутер ,eвелосипед,мини електричен Велосипед Мотор Комплет,DIYНашата Компанија е Специјализирана во Велосипеди, Eвелосипед, Додатоци, Јава Опрема Индустрии За 8 години,Со Професионални Технички Тим, И Имаме Свои Фабрика и Супериорен Продажни Тимови.Со Развојот На Електричен Велосипед Индустрија и Луѓето Уживаат на Возење, Нашите Производии Нашите Услуги се Во Целиот Свет...