• Неодамнешно
Божиќ Матрицата Елка DIY Занает Матрицата За Мебел Дома Ѕид Матрицата ликовна Уметност Дефиниција

Божиќ Матрицата Елка DIY Занает Матрицата За Мебел Дома Ѕид Матрицата ликовна Уметност Дефиниција

DEN 63.00
DEN 69.60
-9 %
Достапно

Количина на стоки

Добредојдовте на Најдобри Поздрав Продавница ! Божиќ Матрицата Елка DIY Занает Матрицата За Мебел Дома Ѕид Матрицата ликовна Уметност Дефиниција **** КУПИ ПОВЕЌЕ ,ЌЕ ЗАШТЕДИТЕ ПОВЕЌЕ ****
***АКО ТИ ТРЕБА КУПИ најголемиот ДЕЛ ЦЕЛ PLS ИСПИТУВАЊЕ со НАС ПРЕКУ e-mail*** Производ : Цртање Матрицата Материјал : Еко-пријателски ПЕТ Парче големина : 25.9 cm x 17.2 cm / 10.2" x 6.9" Тежина : 5gsm/парче
Матрицата планер за DIY Бележник, Хартија Декорација, Сликарство,Дизајнер,Дневен планер,Дневник,Лаптоп.
Големина Споредба
ПЛАЌАЊЕ :
1.Aliexpress systerm прифатат плаќање вклучени Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
2.Ве молиме користете го додадете во кошничката ако сакате да купите најмалку 2 предмети и плати заедно. 3.Aliexpress systerm ќе ја потврдите вашата исплата потреба 1-2days,пратката само што ќе биде испратено по вашата исплата помине. 4.Ако сеуште не знаат како да се плати ,ве молиме кликнете тука
ПРЕВОЗОТ : 1.Бесплатен превозот политика на Кина Пост Воздух Пошта ќе се испрати во рамките на 2-5 работни дена,следење на број ќе се обезбедува.
2.Ако купувачот треба стоката итно ве молиме контактирајте со нас,само плаќаат екстра превозот бесплатно,ние ќе се според вашето барање испратено ако преку ТНТ, EMS, UPS-от, Fed Ex, DHL, S. F. Express.
3.Ве молиме не двоумете се контактирајте со нас ако било какви прашања во врска со превозот.
Се ВРАЌА : 1.Ако сте незадоволни со твоите парцела,pls контакт со 7 дена од денот на приемот. 2.Враќа се само прифатени ако објектот е неискористена во неа е оригинално пакување. ПОВРАТНИ информации : 1.Ако сте го добиле вашиот парцела ве молиме кликнете на потврда на вашата нарачка.

Карактеристики на понудата

Број На Модел На:
SG059
Материјал:
домашно милениче
Бренд Име:
ENO Поздрав
Производот:
божиќ матрицата
Формат:
матрицата
За:
Бележник,Мебел,Ѕид,Уметноста
Повод:
сите прилики
Материјали:
Еко-пријателски домашно МИЛЕНИЧЕ
Објектот Состојба:
Бренд Нови
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)

Слични понуди

DIY 30pcs Смола Рака Сликарство 3D Круна Flatback Камен/Деца Бележник Занаети K89*3
 • Неодамнешно

DIY 30pcs Смола Рака Сликарство 3D Круна Flatback Камен/Деца Бележник Занаети K89*3

DEN 142.08

Материјал : смолаГолемина : 12mm*16mm Максимална : 14mm (1"=25.4 mm)Боја : се погледне на сликаТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

Damask Позадина Марки Јасно Гумени Печати Scrapbooking
 • Неодамнешно

Damask Позадина Марки Јасно Гумени Печати Scrapbooking

DEN 90.00 105.60

Добредојдовте на Најдобри Поздрав Продавница ! Damask Позадина Марки Јасно Гумени Печати Scrapbooking**** КУПИ ПОВЕЌЕ ,ЌЕ ЗАШТЕДИТЕ ПОВЕЌЕ *******АКО ТИ ТРЕБА КУПИ најголемиот ДЕЛ ЦЕЛ PLS ИСПИТУВАЊЕ со НАС ПРЕКУ email*** *Производ : Јасно Печат *Материјал : Силикон *Лист Големина : 150mm x 100 mm / 6" x 4" Оваа забавна јасно печат во собата е одлична за scrapbooking, карта во донесувањето одлуки, измени уметност и повеќе...

1set Бебе Момче & Gril Шарени Хартија Умре Сече за Scrapbooking Среќен Излет/ - Карта во донесувањето Одлуки/Запишување на Проектот
 • Неодамнешно

1set Бебе Момче & Gril Шарени Хартија Умре Сече за Scrapbooking Среќен Излет/ - Карта во донесувањето Одлуки/Запишување на Проектот

DEN 220.32

Умре сече хартиена ФормаМатеријал : Хартија БЕЗ ЛЕПАКПакување : дизајн 18 е за 135pcs / пакетдизајн 19 е за 73pcs / пакетдизајн 20 е за 115pcs / пакетТоа може да се користи за вашиот scrapbooking / картичка за изработка на проектиДИЗАЈН 22ДИЗАЈН 23

Пластични Втиснување Папки за DIY Scrapbooking Занает Хартија/Картон Прави Декорација Материјали
 • Неодамнешно

Пластични Втиснување Папки за DIY Scrapbooking Занает Хартија/Картон Прави Декорација Материјали

DEN 88.00 95.52

Количина : 1 buc Пластични боја : како на сликата Големина : стан 10.6 * 14.5 * 0.26 cm Конверзија : cm = 1 инчен 0 : 39 ве молиме оставете 12 см се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на што се должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Топла Diy 80PCS 12mm AB Смола Круг Сјајна Кристал Око Flatback Свадба Украс K30
 • Неодамнешно

Топла Diy 80PCS 12mm AB Смола Круг Сјајна Кристал Око Flatback Свадба Украс K30

DEN 95.04

Количина : 80pcsГолемина : 12mmБоја : Како на сликатаТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

50pcs Јоргованот Бели Точки Забележан Лак Flatbacks Смола Cabochons Бележник Embellishments Cardmaking DIY Занаети 27x20mm
 • Неодамнешно

50pcs Јоргованот Бели Точки Забележан Лак Flatbacks Смола Cabochons Бележник Embellishments Cardmaking DIY Занаети 27x20mm

DEN 273.00 287.52

Оваа листа е за 50pcs / многу 27x20mm смола забележан лак flatbacks cabochonsМатеријал : СмолаБоја : Јоргованот Со Бели ТочкиПакет : 50pcs / торбаFucntion : Многу добро предмети употреба за дома декорација,уметност,телефон,компјутер украси.Исто така, за облека, додатоци и други DIY проекти.ПРЕВОЗОТ : 1...

1Pcs 13*13cm Scapbook Матрицата Торта Декорирање Алатка scrapbooking DIY Украсување Матрицата Фондан Моделот Печатење Спреј Дефиниција
 • Неодамнешно

1Pcs 13*13cm Scapbook Матрицата Торта Декорирање Алатка scrapbooking DIY Украсување Матрицата Фондан Моделот Печатење Спреј Дефиниција

DEN 48.00 51.84

100% Сосема Нов Кол : 1 Buc Материјал : Пластични Боја : како на сликата Големина : 13*13cm ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме

50 Парче Мешани Слоевит Цвет Смола Flatback Scrapbooking Cabochon Разубавувањето DIY Телефон Декорација Занает Одлуки 14mm
 • Неодамнешно

50 Парче Мешани Слоевит Цвет Смола Flatback Scrapbooking Cabochon Разубавувањето DIY Телефон Декорација Занает Одлуки 14mm

DEN 144.00 191.52

50 Парче Мешани Слоевит Цвет Смола Flatback Scrapbooking Cabochon Разубавувањето DIY Телефон Декорација Занает Одлуки 14mmСтавка Детали100% Нови, со Врвен Квалитет Големина : 14mm Дебелина : 6mm Материјал : Смола Боја : Боја Вашиот Изберете Количина : ќе добиете 50 Парче од оваа точка во листата ценаПревозот Предавање на Кина Пост : 835 Бизнис Денови на Светот DHL 58 Дена ЕМС 510 работни ДенаПревозот Надградба Услуга, деталите како што следува : Кога вкупниот објект трошоци стигнат до 150 ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 37 работни дена за испоракаЗа нас имаме фабриката...

150pcs 14mm Сребро Смола Трендафил Цвеќе Cabochons Божиќ DIY Занаети Flatbacks Emebllishments Scrapbooking Cardmaking
 • Неодамнешно

150pcs 14mm Сребро Смола Трендафил Цвеќе Cabochons Божиќ DIY Занаети Flatbacks Emebllishments Scrapbooking Cardmaking

DEN 251.52

150pcs 14mm смола сјајна трендафил цвеќе flatbacksСребрена БојаИзгледаат толку убаво,идеален за scrapbooking,изработката,накит одлуки и само за нешто што сакате да се држиме нив да се....Разубават вашиот живот!ПРЕВОЗОТ : 1...

DIY 60PCS 12mm AB круг Смола Кристал Flatback Scrapbooking за телефон/свадба D78A
 • Неодамнешно

DIY 60PCS 12mm AB круг Смола Кристал Flatback Scrapbooking за телефон/свадба D78A

DEN 90.00 95.04

КОЛИЧИНА : 60pcsГолемина : 12mmБоја : како на сликатаТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

50pcs 20mm Сина Смола Зголеми Цвет Flatbacks Embellishments DIY Cabochons Scrapbooking За Телефонот Украси Занаети Cardmaking
 • Неодамнешно

50pcs 20mm Сина Смола Зголеми Цвет Flatbacks Embellishments DIY Cabochons Scrapbooking За Телефонот Украси Занаети Cardmaking

DEN 239.52

Оваа листа е за 50pcs / многу 20mm смола зголеми цвет flatbacks cabochonsМатеријал : СмолаБоја : СинаПакет : 50pcs / торбаFucntion : Многу добро предмети употреба за дома декорација,уметност,телефон,компјутер украси.Исто така, за облека, додатоци и други DIY проекти.ПРЕВОЗОТ : 1...

13*13cm 1PCs Птица Матрицата Scapbook Матрицата Украсување Алатка scrapbooking
 • Неодамнешно

13*13cm 1PCs Птица Матрицата Scapbook Матрицата Украсување Алатка scrapbooking

DEN 48.00 51.84

100% Сосема Нов Кол : 1 Buc Материјал : Пластични Боја : како на сликата Големина : 13*13cm ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме

СИНА лента триаголник точка ПРИЛАГОДЕТЕ washi лента 3rolls по пакет маскирање декоративна лента
 • Неодамнешно

СИНА лента триаголник точка ПРИЛАГОДЕТЕ washi лента 3rolls по пакет маскирање декоративна лента

DEN 239.52

СИНА лента триаголник точка ПРИЛАГОДЕТЕ washi лента 3rolls по пакет маскирање декоративна лента100% сосема новПакетот вклучува : синиот дрес : 15mm*5m*1roll сина триаголник : 6mm*5m*1roll дот : 6mm*5m*1rollвкупно 3rolls / set

1 Парче Симулација Минијатура на Храна, Пијат Смола Flatback Scrapbooking DIY Картичка Занает Одлуки Cabochon Декорација 27-89mm
 • Неодамнешно

1 Парче Симулација Минијатура на Храна, Пијат Смола Flatback Scrapbooking DIY Картичка Занает Одлуки Cabochon Декорација 27-89mm

DEN 72.00 95.52

1 Парче Симулација Минијатура на Храна, Пијат Смола Flatback Scrapbooking Cabochon Разубавувањето 2789mmСтавка Детали100% Нови, со Врвен Квалитет Големина на : 2789mm Дебелина : 920mm Материјал : Смола Боја : Во Облик на Вашиот Изберете Количина : ќе добиете 1 Дел од овој објект во листата ценаПревозот Предавање на Кина Пост : 835 Бизнис Денови на Светот DHL 58 Дена ЕМС 510 работни ДенаПревозот Надградба Услуга, деталите како што следува : Кога вкупниот објект трошоци стигнат до 150 ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 37 работни дена за испоракаЗа нас имаме фабриката...

YPP ЗАНАЕТ 90pcs Кокос Дрво Шарени Vellum Хартија Умре Сече за Scrapbooking Среќен Излет/ - Карта во донесувањето Одлуки/Запишување на Проектот
 • Неодамнешно

YPP ЗАНАЕТ 90pcs Кокос Дрво Шарени Vellum Хартија Умре Сече за Scrapbooking Среќен Излет/ - Карта во донесувањето Одлуки/Запишување на Проектот

DEN 133.00 177.12

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

KSCRAFT 1200pcs/многу 6mm мешани шарени sequins ПВЦ Стан на DIY-Карта во донесувањето Одлуки Занает Боја Колекција
 • Неодамнешно

KSCRAFT 1200pcs/многу 6mm мешани шарени sequins ПВЦ Стан на DIY-Карта во донесувањето Одлуки Занает Боја Колекција

DEN 109.92

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

1Pcs 13*13cm Scapbook Матрицата Торта Декорирање Алатка scrapbooking DIY Украсување Матрицата Фондан Моделот Печатење Спреј Дефиниција
 • Неодамнешно

1Pcs 13*13cm Scapbook Матрицата Торта Декорирање Алатка scrapbooking DIY Украсување Матрицата Фондан Моделот Печатење Спреј Дефиниција

DEN 48.00 51.84

100% Сосема Нов Кол : 1 Buc Материјал : Пластични Боја : како на сликата Големина : 13*13cm ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме

Јасно Марки Бележник Хартија, Занает Јасно Печат Scrapbooking Embellishments
 • Неодамнешно

Јасно Марки Бележник Хартија, Занает Јасно Печат Scrapbooking Embellishments

DEN 102.00 120.00

Добредојдовте на Најдобри Поздрав Продавница ! Јасно Марки Бележник Хартија, Занает Јасно Печат Scrapbooking Embellishments**** КУПИ ПОВЕЌЕ ,ЌЕ ЗАШТЕДИТЕ ПОВЕЌЕ *******АКО ТИ ТРЕБА КУПИ најголемиот ДЕЛ ЦЕЛ PLS ИСПИТУВАЊЕ со НАС ПРЕКУ email*** *Производ : Јасно Печат *Материјал : Силикон*Лист Големина : 10cm x 15.5 cm / 4" x 6.1" Оваа забавна јасно печат во собата е одлична за scrapbooking, карта во донесувањето одлуки, измени уметност и повеќе.ПЛАЌАЊЕ : 1.Aliexpress systerm прифатат плаќање вклучени Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер...

304 од не ' Рѓосувачки Челик Filigree Печат Embellishments Наоди Круг Сребрен Тон Шупливи Гулаб Врежан 50mm x 49mm, 10 Компјутери
 • Неодамнешно

304 од не ' Рѓосувачки Челик Filigree Печат Embellishments Наоди Круг Сребрен Тон Шупливи Гулаб Врежан 50mm x 49mm, 10 Компјутери

DEN 118.00 168.48

Топло Препорачуваме ПродажбаВе молиме мобилен СТАН уживаат повеќе попуст100% Сосема Нов, 100% Бесплатен Превозот! Контактирајте со насМожете да Контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку еМаил .Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 работни часа ...

НОВИ 20PCS 20mm AB Смола 3D Цвет Камен Flatback Свадба Diy Дизајн Копчето Занает K33
 • Неодамнешно

НОВИ 20PCS 20mm AB Смола 3D Цвет Камен Flatback Свадба Diy Дизајн Копчето Занает K33

DEN 95.04

Големина : 20mmHight : 7mmБоја : како на сликатаТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

Среќен Божиќ Мека Пластика Матрицата Образец Зима Ирваси во Шума Излет Матрицата За Сликарство
 • Неодамнешно

Среќен Божиќ Мека Пластика Матрицата Образец Зима Ирваси во Шума Излет Матрицата За Сликарство

DEN 63.00 69.60

Добредојдовте на Најдобри Поздрав Продавница ! Среќен Божиќ Мека Пластика Матрицата Образец Зима Ирваси во Шума Излет Матрицата За Сликарство **** КУПИ ПОВЕЌЕ ,ЌЕ ЗАШТЕДИТЕ ПОВЕЌЕ *******АКО ТИ ТРЕБА КУПИ најголемиот ДЕЛ ЦЕЛ PLS ИСПИТУВАЊЕ со НАС ПРЕКУ email*** Производ : Цртање Матрицата Материјал : Екопријателски ПЕТ Парче големина : 25.9 cm x 17.2 cm / 10.2" x 6.9" Тежина : 5gsm / парчеМатрицата планер за DIY Бележник, Хартија Декорација, Сликарство,Дизајнер,Дневен планер,Дневник,Лаптоп,Бележник.Големина СпоредбаПЛАЌАЊЕ : 1.Aliexpress systerm прифатат плаќање вклучени Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер...

НОВИ 20PCS 20mm AB Смола 3D Цвет Камен Flatback Свадба Diy Дизајн Копчето Занает K333
 • Неодамнешно

НОВИ 20PCS 20mm AB Смола 3D Цвет Камен Flatback Свадба Diy Дизајн Копчето Занает K333

DEN 95.04

Големина : 20mmHight : 7mmБоја : како на сликатаТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

100pcs 29x21mm Дрво Spools Bobbins Стара Шик Занаети Гајтанот DIY Шиење Алатки За Embellishments Провира Карамел Боја
 • Неодамнешно

100pcs 29x21mm Дрво Spools Bobbins Стара Шик Занаети Гајтанот DIY Шиење Алатки За Embellishments Провира Карамел Боја

DEN 863.52

100pcs Браун Дрво Spools М aterial 100% дрво Големина Приближно : 29*21mm Боја на Карамел Квантитетот ќе се 100pcs на овој објект во листата цена...