• Неодамнешно
XD11 Мало Висока Класична Фиксна ПД Дистанца Оптички Судење Леќа Рамка Бесплатен Превозот

XD11 Мало Висока Класична Фиксна ПД Дистанца Оптички Судење Леќа Рамка Бесплатен Превозот

DEN 738.24
Достапно

Количина на стоки


Висок Класична Фиксна ПД Дистанца Оптички Судење Леќа Рамка # XD11
1. PD опсег (8 спецификација) : 54mm, 56mm, 58mm, 60mm, 62mm, 64mm, 66mm, 68mm
2. Степенот дека пред објективот ротира околу оптички оската во објективот рамка 360°
3. Бои : Сива
4. Со меки силиконски влошки носот
Секогаш Гаранција за Квалитет и најниска цена !

Политика На Враќање :
• Ние не нудиме наплата или размена. Сите се враќа/размена мора да известени ни 48 часа од приемот на производот. Се враќа/размена мора да биде примен од страна на нас во рок од 15 дена од крајот на редот. Наплата е дадена еднаш производот е враќање. Превозот и ракувањето со бесплатно, осигурување и се врати превозот се неповратни за сите врати или размена на објекти.
• Купувачот мора да плати за превозот надомест за враќањето/размена.
• Сите се враќа/размена мора да биде во оригинално пакување и resalable состојба . Ние не ќе прифати било која се користи, се мијат, извалкан, оштетени, збрчкан или soiled итн.
-
Повратни Информации Политика :
• Ве молиме оставете позитивни повратни информации по добивање на објектот.
• Ве молиме контактирајте со нас ако сте незадоволни со нашите производи или услуги пред да остави негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да ги реши сите проблеми.
• Ние ќе бидеме среќни да се направи добар бизнис со вас, и добра комуникација е корисно реши секој проблем.
-
Поддршка на корисниците на :
• Нашите квалификува услуги на клиентите ќе ви помогне со било каков проблем или прашање што би можеле да имаат.
• Сите е-Мејл ќе се одговори во рок од 12 часа.
• Ве молиме бидете сигурни да го референца на ЦЕЛ БРОЈ, што ќе се купуваат со СИТЕ писма.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Nuorishi
Рамка Материјал:
Легура
Број На Модел На:
XD11
PD:
54mm да 68mm
боја:
Сива
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Слични понуди

Нов спектакл очила метални Половина-rim оптички рамки eyewear за мажи жени Myopia очила oculos 80001
  • Неодамнешно

Нов спектакл очила метални Половина-rim оптички рамки eyewear за мажи жени Myopia очила oculos 80001

DEN 691.00 767.52

=> Информации : 1 Купи тоа сега и вие може да го добиете бесплатни подароци, секој очила ќе дојде со 1pc очила случај и 1pc ткаенина за чистење.2...

Метал Половина Rim Овална Очила Мажите Eyewear Очила За Рецепт Леќи на Myopia & Читање
  • Неодамнешно

Метал Половина Rim Овална Очила Мажите Eyewear Очила За Рецепт Леќи на Myopia & Читање

DEN 373.00 622.08

Ве молиме цел следниве леќи да се направи рецепт очила Ние ќе ги намали објективот и да ја инсталираш во рамка.Единствена Визија ЛеќиБесплатни Форма Прогресивна ЛеќиОпрема за Леќа Сечење & МонтажаВе молиме слободно контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем на нарачката...

Оптички Очила Рамка Мажи Жени Со 3 Поларизирана 3D Клип На Магнети Sungllasses Очила Спектакл Рамка За Машки Женски RS172
  • Неодамнешно

Оптички Очила Рамка Мажи Жени Со 3 Поларизирана 3D Клип На Магнети Sungllasses Очила Спектакл Рамка За Машки Женски RS172

DEN 1102.00 1695.84

Answer : ___________________________ NOTE : ▲Нашите очила рамка само со обични леќа,ако ви треба промена во рецепт леќа,ве молиме да ги доставите вашиот рецепт за нас, со цел коментари следново,или контактирајте со нас ▲Ние нудиме на леќи, како следново за вашиот избор.можете да додадете рамка и една од овие леќи за количката,а потоа плаќаат заедно...

BETSION Rimless Флексибилни Светлина 6G Eyeglass Рамки за Очила Оптички Eyewear Рецепт Очила
  • Неодамнешно

BETSION Rimless Флексибилни Светлина 6G Eyeglass Рамки за Очила Оптички Eyewear Рецепт Очила

DEN 499.00 623.52

ВИЕ СТЕ ДОБРЕДОЈДЕНИМАТЕРИЈАЛ : НЕ ' РЃОСУВАЧКИБРЕНД : SHISHANGYIZUМОДЕЛ : 302БОЈА : ЦРНА / ПИШТОЛ / СРЕБРЕНА / GOLD / РОЗОВА / ВИОЛЕТОВИ / ЦРВЕНИСОСТОЈБА : НОВАМОСТ : 18 MMЛЕЌА ШИРИНА : 51 MMХРАМОТ : 140 MMГОЛЕМИНАТА НА РАМКАТА : 145 MMВЕРТИКАЛНА : 26 MMКога рамки се обезбеди,тие доаѓаат со пластични демо леќи само што не може да се користи како нерецепт леќи.ние може да обезбеди еден vison за близина или далечина,multifocals транзиција,багра и така натаму во голема цена врз основа на вашето барање.(UV400 заштита,Антинула антирефлексија и антикомпјутер зрачење со висока дефиниција леќи)Ако сакате оваа услуга,ние може да обезбеди рецепт леќи на голема цена.Додатоци : Вклучува бесплатно мека случај со секоја целПревозотНие ќе брод на светот.Ние брод во рок од 24 час...

Продажбата на мало 38139 правоаголна форма животната средина TR90 bendable безбедност eyeglass рамки со прилагодливи рака за мали деца
  • Неодамнешно

Продажбата на мало 38139 правоаголна форма животната средина TR90 bendable безбедност eyeglass рамки со прилагодливи рака за мали деца

DEN 912.00

Карактеристики : Врвен квалитет TR90 младата eyeglass е во комбинација со ацетат целосна rim ang ацетат храмови дека е украсен од страна на цртан филм совети...

Алуминиум Магнезиум Анти Сина Ласерски Замор Зрачење-отпорни на Мажите Оптички Очила Очила Рамка Oculos де grau Eyewear 130
  • Неодамнешно

Алуминиум Магнезиум Анти Сина Ласерски Замор Зрачење-отпорни на Мажите Оптички Очила Очила Рамка Oculos де grau Eyewear 130

DEN 684.00 719.52

=> Информации : 1 Купи тоа сега и вие може да го добиете бесплатни подароци, секој очила ќе дојде со 1pc очила случај и 1pc ткаенина за чистење.2...

VWKTUUN Преголеми Cat Eye Glasses Рамка Жени Мажи Наочари Оптички Очила Рамка Гроздобер Eyeglass Рамки Женски Лажни Очила
  • Неодамнешно

VWKTUUN Преголеми Cat Eye Glasses Рамка Жени Мажи Наочари Оптички Очила Рамка Гроздобер Eyeglass Рамки Женски Лажни Очила

DEN 383.52

АКО ТРЕБА ДА КУПИ очила за сонце СЛУЧАЈ,PLS КЛИКНИ ТУКА за ДА се КУПИ https : / / www.aliexpress.com / store / product / VWKTUUNBlanketGlassesBagFashionPersonalizedZipperBagHighgradeSunglassesBagForWomenMenEyewear / 717426_32793495930.html?spm=2114.12010611.0.0.SWFOdq Леќа ширина : 5.0 cm Леќа Висина : 4.4 cm Пол : жени / мажи Поларизирани Очила Или не : не АнтиУВ ниво : очила,ув 400 Леќа Материјал : pc Рамка Материјал : алуминиумски+TR Погоден Повод : Шопинг,Возење,одење,качување,партија Пакување содржи : 1 очила за сонце 1 леќа крпа Пакување : еден очила за сонце во Opp вреќа со Балон,а потоа во тетрапакПЛАЌАЊЕ ние го прифаќаме плаќање throught ЗАЧУВАМ Која е secruity начин за вас...

Кул mens оптички очила во рамки стилски спектакл рамки дизајни Модерен стилизирана насочат наочари моно пролет зглоб
  • Неодамнешно

Кул mens оптички очила во рамки стилски спектакл рамки дизајни Модерен стилизирана насочат наочари моно пролет зглоб

DEN 1428.00 1680.00

Забелешка : ова е само рамка со демо леќа, ако сакате да се стави вашите рецепт на оваа рамка, можете да изберете и да се купи еден пар на рецепт леќи заедно со оваа рамка, може да се обезбеди бесплатна монтажа услуга, 100% гаранција за квалитет, сите наши леќи да ја видите на овој линк : Спецификација : Рамка Материјал : Рамка Боја : Сребрена / Црна / Кафеава Рамка Ширина : прибл...

Моден Супер Flex и мала Меморија Титаниум Rimless Наочари Рамки За Myopia Леќи за Очила за Читање
  • Неодамнешно

Моден Супер Flex и мала Меморија Титаниум Rimless Наочари Рамки За Myopia Леќи за Очила за Читање

DEN 373.00 622.08

Моден Супер Flex и мала Меморија Титаниум Rimless Наочари Рамки За Myopia Леќи за Очила за ЧитањеAnswer : ___________________________ Note : по облик е само за рецепт леќа, ако се купи само рамка, без промени за демо леќа.Ве молиме изберете форма за ивица објективот и напишете забелешкаВо спротивно ние ќе го користат стандардниот леќа (Тековната Рамка Форма)Ве молиме цел следниве леќи да се направи рецепт очила...