• Неодамнешно
Божиќ Снегулка Светла Отворено Водоотпорен Пејзаж LED светлото на рефлекторите Проектор Фаза Светлина за Роденден Декорација на ноќта на Вештерките

Божиќ Снегулка Светла Отворено Водоотпорен Пејзаж LED светлото на рефлекторите Проектор Фаза Светлина за Роденден Декорација на ноќта на Вештерките

DEN 1728.00
DEN 2468.16
-30 %
Достапно

Количина на стоки


НЕВЕРОЈАТНИ БОЖИЌ СВЕТЛА
- Само приклучете го панорамски движење проектор во, вклучете го, и да се види вашиот дом да биде веднаш заситени во шарени движат светла. Совршен за создавање на фестивалот атмосфера.
10 ФЕСТИВАЛ ОСВЕТЛУВАЊЕ МОДЕЛ
- Ова ДОВЕДЕ Божиќ светла дојдат со најмногу 10 шема слајдови (месечината, срцето, снегулка, снешко, тиква, различни подароци за роденден, танцување лица, деца партија, дух и черепот глави за ноќта на Вештерките) наменета за Божиќ, Нова година, денот на Вљубените, роденден, забава, одмор, ноќта на Вештерките.
ЛЕСЕН, БЕЗБЕДЕН И ТРОШОЦИТЕ-ЕФЕКТИВНА
- Никогаш не одете преку неволја повторно на unwrapping и виси Божиќ светла само да се стави во земјата, приклучете, и да уживате во празнична година енергетски ефикасни светилки дека никогаш не треба замена.
АВТОМАТСКО ROTAING ДЕКОРАЦИЈА СВЕТЛИНА
- Обрасци ќе се движи автоматски, заземаат повеќе забава за вашата партија, фестивал и семејството партија, одлична за внатрешна или надворешна ѕидови, пејзажи, танц подови и повеќе прослава серија проекција светлина дизајни за секоја прилика.
ВОДООТПОРЕН LED ПРОЕКЦИЈА СВЕТЛА
- IP65 оценет водоотпорен LED светло покаже проектор. Одговараат за двете затворен и отворен, широко се користи во диско клубови, КТВ, кафуле, паб барот, банкет, Божиќ, ноќта на Вештерките, свадба, семејство страни,итн.
Спецификации :
Боја : Мулти-боја
Материјал : Пластика
Влезен Напон : 110 V-220 V
Излезен Напон : 12 V/500 MA
LED : 4pcs LED (RGBW)
Моќност : 3 W
Начини : Автоматски
Водоотпорен одделение : IP65
Пакетот Вклучува :
1 x Божиќ Светла Проектор
10 x Картички
1 x Упатство
1 x Адаптер

Карактеристики на понудата

боја:
ЕУ приклучок, приклучете НИ се
Бренд Име:
LEDSMITH
Стил:
Мини
Повод:
Домашна Забава
Број На Модел На:
божиќ проектор
моќност:
3W
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Напон:
AC85-240V
Примена:
КТВ Роденден на Одмор ноќта на Вештерките Божиќ Нова Година Дома
Шема:
месечината, срцето, снегулка, снешко, тиква, подароци за роденден
други шема:
танц партија, деца партија, дух и черепот глави за ноќта на Вештерките

Слични понуди

Огноотпорни 2М*3M Светлина Завеса Led Ѕвезда Завеса 90V-240V RGBW Боја,ПРЕДВОДЕНА Ѕвезда Крпа Свадба Backdrops Водена Завеса Железо O Прстен
 • Неодамнешно

Огноотпорни 2М*3M Светлина Завеса Led Ѕвезда Завеса 90V-240V RGBW Боја,ПРЕДВОДЕНА Ѕвезда Крпа Свадба Backdrops Водена Завеса Железо O Прстен

DEN 10080.00

Спецификација за производ : Напон : 90 V240 VОсигурач : 3АФреквенција : 50 HZLed животниот век : 610 десет илјади часаОгноотпорни Завеса материјали боја : бела боја или црна боја (цената е иста)Led светилки : 5mm / 20pcs на метар квадратенАгол на гледање : 45 степенИзградена во 30 различни предсет програмитеОсветленост : Повеќе од 2000cd / метриСертификација : CE, ROHS, SGS, ISO 9001Боја емитуваат : W / W+Б / Р / G / B / W / RGB единствена боја / RGBW една боја ( цената е иста)* Некои продавачот ќе се опише led ѕвезда завеса е 30pcs led диоди / м2...

2 парчиња/многу Dj DMX Клуб Миење Blinder КОЧАН 200w Led Par Може да Пиксели Земјата Ред Светлина
 • Неодамнешно

2 парчиња/многу Dj DMX Клуб Миење Blinder КОЧАН 200w Led Par Може да Пиксели Земјата Ред Светлина

DEN 18787.00 19776.00

Карактеристики : Вграденво авто и прилагодени програми, се присетува преку DMX и Господар / РобRGBWA+УВ боја мешање преку DMX или рачноБоја температура мемории, од 2000 K да 10000 KМоќ / Власт надвор поврзете3pin DMX влез / излез врски16битни затемнување на мајстор dimmer и индивидуалните боиИзбор, мазна затемнување криви за програмирање на флексибилностLED дисплеј со лозинка заштитаВисока моќност RGBWAUV 6 IN1 КОЧАНЕдноставен и сложен DMX канал профили за програмирање на флексибилностДвоензаградата јарем двојки како кат мирувањеСовршен УВ Црна ефектиСовршена боја мешање и измијте ефекти,нема слепа точкаТреперење бесплатно на hight дефиниција камераОдговараат за Про фаза,диско,dj,ноќен клуб,студио и така натамуВе молиме контактирајте со продавачот , ако треба нарачанаСпецификација за производ : Напон : AC100 V220 VМоќност : 200 WLed светилка бренд : tyanshine КОЧАН ОригиналниотБоја емитуваат : ладна бела / топло бела / ладно бела+топло бела / RGBW / RGBWA УВ ( цената е иста...

Божиќ Украси Одлично!божиќ Осветлување Свадбена Прослава Производ Двор Декорација Искра 5m Led Батеријата Светилка H107
 • Неодамнешно

Божиќ Украси Одлично!божиќ Осветлување Свадбена Прослава Производ Двор Декорација Искра 5m Led Батеријата Светилка H107

DEN 489.60

започнетекрајотОДЛИЧНО!Божиќ осветлување свадбена прослава производ двор декорација искра 5m розова LED батеријата светилка H107Производот НЕ...

ZjRight НОВИ мини LED Кристал Врти Топката Фаза Светлина Дете танц роденден автомобил dj светлина Празник Божиќ ноќ на Вештерките КТВ партија клуб светлина
 • Неодамнешно

ZjRight НОВИ мини LED Кристал Врти Топката Фаза Светлина Дете танц роденден автомобил dj светлина Празник Божиќ ноќ на Вештерките КТВ партија клуб светлина

DEN 460.00 575.52

Производот Се ПокажеПревозот во СВЕТОТ на ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка...

2018 Navidad Елка Добро!led Празник Осветлување Приказ Декорација Вратата Завеса Посебна 128pcs Мушка Форма На Светилка H189
 • Неодамнешно

2018 Navidad Елка Добро!led Празник Осветлување Приказ Декорација Вратата Завеса Посебна 128pcs Мушка Форма На Светилка H189

DEN 3037.92

започнетекрајотДОБРО!LED празник осветлување приказ декорација вратата завеса посебна 128pcs кристално мушка завеса облик на срце светилка H189Производот НЕ...

2018 Директна Продажба Промоција Божиќ Украси За Дома Одлично!божиќ Сијалица Хотел Декорација 1*6m Led Осветлување H061
 • Неодамнешно

2018 Директна Продажба Промоција Божиќ Украси За Дома Одлично!божиќ Сијалица Хотел Декорација 1*6m Led Осветлување H061

DEN 2254.08

започнетекрајотОДЛИЧНО!Фестивал осветлување на дворот на хотелот декорација 1*6m топло бела LED ѕвезда светлина H061Производот НЕ...

4pcs/многу Студио Супер Светло 200W КОЧАН Par Може да Доведе Фаза Светлина Избраната Греда
 • Неодамнешно

4pcs/многу Студио Супер Светло 200W КОЧАН Par Може да Доведе Фаза Светлина Избраната Греда

DEN 32330.00 34032.00

Карактеристики : Вграденво авто и прилагодени програми, се присетува преку DMX и Господар / РобRGBWA+УВ боја мешање преку DMX или рачноБоја температура мемории, од 2000 K да 10000 KМоќ / Власт надвор поврзете3pin DMX влез / излез врски16битни затемнување на мајстор dimmer и индивидуалните боиИзбор, мазна затемнување криви за програмирање на флексибилностLED дисплеј со лозинка заштитаВисока моќност RGBWAUV 6 IN1 КОЧАНЕдноставен и сложен DMX канал профили за програмирање на флексибилностДвоензаградата јарем двојки како кат мирувањеСовршен УВ Црна ефектиСовршена боја мешање и измијте ефекти,нема слепа точкаТреперење бесплатно на hight дефиниција камераОдговараат за Про фаза,диско,dj,ноќен клуб,студио и така натамуВе молиме контактирајте со продавачот , ако треба нарачанаСпецификација за производ : Напон : AC100 V220 VМоќност : 200 WLed светилка бренд : tyanshine КОЧАН ОригиналниотБоја емитуваат : ладна бела / топло бела / ладно бела+топло бела / RGBW / RGBWA УВ ( цената е иста...

2018 Божиќ Украси За Дома Добро!фестивал Осветлување Модерни Декорации Хотел Декорација 0.5*4m Пеперутка Светилка H186
 • Неодамнешно

2018 Божиќ Украси За Дома Добро!фестивал Осветлување Модерни Декорации Хотел Декорација 0.5*4m Пеперутка Светилка H186

DEN 1967.52

започнетекрајотДОБРО!Фестивал осветлување модерни декорации хотел декорација 0.5*4m пеперутка светилка H186Производот НЕ...

Gigertop TP-023 200W Топло Бела 3200K/Ладно Бела 6500K Факултативна Led Prefocus Студио за Филмска Позадина Осветлување 4 Затемнување Облини
 • Неодамнешно

Gigertop TP-023 200W Топло Бела 3200K/Ладно Бела 6500K Факултативна Led Prefocus Студио за Филмска Позадина Осветлување 4 Затемнување Облини

DEN 17568.00

* на led светло во видео има две боја за да изберете топло бела или ладно бела по правењето на нарачката...

2018 Нова Вештачка Елка Добро!led Осветлување Свадбена Прослава Производ Водич Додаток 1.2 m Led Батеријата Светилка H188
 • Неодамнешно

2018 Нова Вештачка Елка Добро!led Осветлување Свадбена Прослава Производ Водич Додаток 1.2 m Led Батеријата Светилка H188

DEN 195.36

започнетекрајотДОБРО!LED ѕвезда осветлување свадбена прослава производ водич додаток 1.2 m сини LED батеријата светилка H188Производот НЕ...

Gigertop Три-фаза Четири-жица AC380V Моќ Преку Кабинет Кутија 12 Патот 6KW Секоја Моќ Надвор Приклучок За Светлина Електрични Контрола
 • Неодамнешно

Gigertop Три-фаза Четири-жица AC380V Моќ Преку Кабинет Кутија 12 Патот 6KW Секоја Моќ Надвор Приклучок За Светлина Електрични Контрола

DEN 12000.00

1, напојување : трифаза четирижица AC380 V ± 10%, фреквентен : 50 Hz ± 5%2, постави 12 канали по канал се опремени со 32 A воздух прекинувач преоптоварување и краток спој двојна заштита, висока кршење воздух прекинувач3, излезна моќност : 12 Патот * 4 KW, секој канал со 40 A бункерот, може да се примени на било оптоварување4, A...

најдобро продаваните увоз 1*10w RGBW led мини зрак движи главата светлина за диско светлина
 • Неодамнешно

најдобро продаваните увоз 1*10w RGBW led мини зрак движи главата светлина за диско светлина

DEN 11280.00

најдобро продаваните производи во европа доведе проектор 1pcs*10w 4 во 1 RGBW мини led зрак движи главата светлина кри предводена за светлина барспецификација : Напон глобална напојување за AC100240 V 5060 HZ Моќност 30 W LED извор 1pcs*10 W 4 во 1 кри led ротирачки фаза на светлината led кол 1pcs*10 W кри led мини движи главата dmx канал 14 контрола на канал led животниот век 60000 часа лер зрак светлина затемнување 0100% мазна линеарна затемнување Зрак агол 8 степен пан 540 степен Брзо прилагодливи Навалите 270 степен брзина прилагодлива Контрола на владата DMX512,Господарроб,Авто,звук активира бела Боја или RGBW Функција Четири независни движат со интегрален зрак светилка...

Божиќ Подарок Вештачка Елка Добро!фестивал Осветлување Свадбена Прослава Производ Водич Декорација 2.5 m Led Светилка H210
 • Неодамнешно

Божиќ Подарок Вештачка Елка Добро!фестивал Осветлување Свадбена Прослава Производ Водич Декорација 2.5 m Led Светилка H210

DEN 293.76

започнетекрајотДОБРО!Фестивал осветлување свадбена прослава производ водич декорација 2.5 m бела LED ѕвезда светилка H210Производот НЕ...

про фаза 2024 dmx осветлување конзола dj опрема движи главата светлина контролер 504 контрола chs фаза осветлување dmx512 контролер
 • Неодамнешно

про фаза 2024 dmx осветлување конзола dj опрема движи главата светлина контролер 504 контрола chs фаза осветлување dmx512 контролер

DEN 9360.00

кина снабдувач про фаза 2024 dmx 512 светлина контролер 504 канал за движење на главатаSpecificate;DMX512 / 1990 сигнал на излез, 504 контрола канали LCD екран со течни кристали, LED индикатор Може да се контролира 20 24канал компјутер светла +24 затемнување канали 8 канали на контрола faders На settable рокер единица Светла може да се управува 24 потера процедури, секоја програма до 20 чекори вкупно 960 потера светла Потера чекори 0.1беа 25,5 секунди сцена исчезнат време (крст) прилагодување на опсегот 0.1беа 25,5 секунди брзина потера на вредноста на опсегот На програмата брзина, тебе вредности автоматски меморија 128 K висок капацитет на меморија Исклучување на податоци е зачувана DMX сигнал излезен приклучок : XLRD3 F Моќност : DC9 V1000m A Димензии : 485mm * 250mm * 91mm Тежина : 5 KgPictuer шоу;Трговија рокРок на плаќање : T / T,Western Union ,Paypal,Зачувам, 30% депозит,70% биланс плати пред с hipmentПа c kaging : стандардна картонска кутија или во лет случајПредадена e ry време : 3 4 работни дена зависи од количествотоГаранција : 1 година да им понуди на резервен дел за слободни, покрај тоа, ние сме, исто така, ги преземе за OEM услугаПо продажбата на услугата : Доколку постои проблем со производот, прво треба испратите слика или видео за нас , тогаш нека бидете сигурни дека она што е проблем во врска со производот, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне .ако проблемот може да се користат дел да се реши,ние ќе ви понуди замена за слободни рок од 1 година.Ветувањето : 1...