• Неодамнешно
TOPEAK фендер 26inch 27.5 инчен Планински велосипедизам fenders Пластични фендер TC9641

TOPEAK фендер 26inch 27.5 инчен Планински велосипедизам fenders Пластични фендер TC9641

DEN 3470.00
DEN 3691.20
-6 %
Достапно

Количина на стоки


Плаќање
1 .
2.Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката . Случај И Повратни Информации 1. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. 2. Никакви проблеми, ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши за да се Вратат 1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти На признание од страна на Продавачот, точка мора да биде. се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот. 2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се врати предметот на сопствените трошоци Купувачите треба да го плати превозот и ракувањето надоместокот што се рекламира во нашата листата за повторно испраќање. новиот објект. За бесплатен превозот предмети, Продавачот ќе го наплати вистинските превозот тарифа за повторно испраќање. 3.Стоката мора да се врати непроменети, без да носи или да се користат, и со неговите оригинални записи и пакување. 4.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен погоре. 5.Ве молиме контактирајте со нас за детали прво пред вашата акција! Пратката 1.Стандард на Услуги : Кина Пост Воздух Mail на светот, e Packet во САД, двете trackable.

Карактеристики на понудата

Слични понуди

Најновите црвени, сини зелени бои ASIACOM Патот велосипед fenders јаглерод влакна Планински велосипед mudgard најсветлите mudguard MTB Бесплатен превозот
  • Неодамнешно

Најновите црвени, сини зелени бои ASIACOM Патот велосипед fenders јаглерод влакна Планински велосипед mudgard најсветлите mudguard MTB Бесплатен превозот

DEN 2007.84

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Материјал : 3 K целосна Карбонски Влакна Менгеме : користете за 27.2 / 30.8 / 31.6 мм seatpost (бесплатен дар Конвертирате черупка) Lenght : прибл пред 230mm ; задните 415mm Ширина : 77mm Боја : црвена ; зелена ; сина (ве молиме изберете ја вашата омилена боја) Финиш : сјај ; мет (default сјај ) Тежина : пред околу 75 g ; задните 165g Велосипед Тип : Планински Велосипед / Град велосипед / Fold велосипед Информации : Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е за 30 дена, но, понекогаш ќе мора да почека за 4560days.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail...