• Неодамнешно
Кинески старите зелени jade врежан fengshui dragon ball магија со дрво база Исклучителна jade топка

Кинески старите зелени jade врежан fengshui dragon ball магија со дрво база Исклучителна jade топка

DEN 1497.00
DEN 1919.52
-22 %
Достапно

Количина на стоки


големина 4 инчен за топка

Карактеристики на понудата

Тема:
Маскота
Материјал:
Скапоцен камен
Бренд Име:
MOEHOMES
Стил:
Фенг Шуи

Слични понуди

Исклучителна Кинески античките месинг слон статуа шупливи-out censer темјан режач
 • Неодамнешно

Исклучителна Кинески античките месинг слон статуа шупливи-out censer темјан режач

DEN 2990.00 3359.52

Големина : Висока : 14 См * / 5.5 инчи Ширина : 14 см * / 5.5 инчи Една рунда ОбјектСите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна...

Јасно 14mm Octagonal Мушка Додатоци Кристал Лустерот Призми Делови Автомобил Дома Виси Оркестарот DIY Материјал Убавина Подарок
 • Неодамнешно

Јасно 14mm Octagonal Мушка Додатоци Кристал Лустерот Призми Делови Автомобил Дома Виси Оркестарот DIY Материјал Убавина Подарок

DEN 228.00 239.52

Име : Јасно 14mm Octagonal Мушка Додатоци Кристал Лустерот Призми Делови АвтомобилДома Виси Оркестарот DIY Материјал Убавина Подарок.Големина : 14mm / мушка.N.W...

TNUKK 23.62Златна свила вез thangka exorcism богатство kf Буда во Тибет и Nepa
 • Неодамнешно

TNUKK 23.62Златна свила вез thangka exorcism богатство kf Буда во Тибет и Nepa

DEN 599.00 767.52

добредојдовте во мојата продавницаВисина 60 cm Долги 40 смТежина 0.3 КГвклучени тежината на материјали за пакувањеМатеријали од свила платноСостојба Добра состојбаПотекло Кина

Гроздобер Дома Декорација Додатоци на Железо Парна локомотива Украс Домашна Колекција Занаети Figurine Креативни Воз Artesanato
 • Неодамнешно

Гроздобер Дома Декорација Додатоци на Железо Парна локомотива Украс Домашна Колекција Занаети Figurine Креативни Воз Artesanato

DEN 2431.00 3798.24

Материјал : ЖелезоГолемина : 29*8*16cm(11.4*3.1*6.3")Стил : МодаПакувањето Се Вклучени1 PC x ЗанаетФункција : 1.DIY Екопријателски,Исклучителна Изведба.еко,здрав материјал2...

Европски стил декорација на современото живеење соба Дома Мебел облека продавница модел на меки декорација креативни метал оркестарот
 • Неодамнешно

Европски стил декорација на современото живеење соба Дома Мебел облека продавница модел на меки декорација креативни метал оркестарот

DEN 7632.00

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТТочка Име : легури electroplating моделОбјектот Материјал : алуминиум electroplatingБоја : како на сликите покажуваатПроизвод процес : 100% рачно изработениКарактеристики : 1...

Смола занаети, ретро камера Европа и сад носталгични камера снимање реквизити кафе украси, десктоп Декорација(A292)
 • Неодамнешно

Смола занаети, ретро камера Европа и сад носталгични камера снимање реквизити кафе украси, десктоп Декорација(A292)

DEN 657.60

answer : ___________________________ note : Мали стоки мини стокаМатеријал : СмолаРетро носталгијаКревка стокиГолемина може да бидат пристрасниАко постои тарифа, тоа ќе биде платена од страна на клиентот.големина : 14×9×9cm

Среќа Камен Минерални Кристал Земјината Топка скапоцен камен 50mm Црвено Голдстоун Песок Сфера Чакра Исцелување Реики Камен Издлабени Занаети
 • Неодамнешно

Среќа Камен Минерални Кристал Земјината Топка скапоцен камен 50mm Црвено Голдстоун Песок Сфера Чакра Исцелување Реики Камен Издлабени Занаети

DEN 375.00 441.60

Среќа Камен Минерални Кристал Земјината Топка скапоцен камен 50mm Црвено Голдстоун Песок Сфера Чакра Исцелување Реики Камен Издлабени Занаети1) Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн.2) Ако ви треба да се користи "други" плаќање ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.3) Испорака откако ќе стигнат до пари1)Чекори : Proforma фактура>T / T & L / C > Производство >превозот>услуга по продажбата2) email : ни порака за да се добие нашата емејл адреса,1) препорачуваме стандардниот превозот метод наведени на страницатаНо, исто така, можете да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде...

TNUKK Антички колекција Антички Бронза Месинг Teapot Среќа Змеј рака тенџере со литургија лонец лонец на пари храбри.
 • Неодамнешно

TNUKK Антички колекција Антички Бронза Месинг Teapot Среќа Змеј рака тенџере со литургија лонец лонец на пари храбри.

DEN 4492.00 5759.52

добредојдовте на мојот sho стр Име : Антички месинг украси fulushou Големина : големи 18 см, х 8 см, x 20 см Труба 15cm x6cm x 14cm Материјал : чист бакар Seiko

вештачки паун големи 80см пердуви паун птица модел занаети,проп,домашна градина декорација подарок p2884
 • Неодамнешно

вештачки паун големи 80см пердуви паун птица модел занаети,проп,домашна градина декорација подарок p2884

DEN 4070.00 7679.52

Прво,ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно, ако висат надвор од нашата продавница.имаме многу различни серии на играчки,и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.Материјал : внатрешната структура пена мувланадвор структура пердувивистински објект слики што се следниве :

3pcs/set Креативни Нова Година на Подарок Африкански слика Смола Давање Занаети Кукли Украси Домот Додатоци Дневна Соба Декорација
 • Неодамнешно

3pcs/set Креативни Нова Година на Подарок Африкански слика Смола Давање Занаети Кукли Украси Домот Додатоци Дневна Соба Декорација

DEN 1369.00 1711.68

Вовед : Африкански Девојки Смола Давање Занаети100% сосема нов и висок квалитетСосема нов, Моден Дизајн и висок Квалитет.Дизајн за топла семејствоУникатен outlook дизајнГолемина : 20x18x5cmМатеријал : Смола (Смола како главна суровина, мазни линии, светла текстура ,нискајаглерод средина.Тежина : 550gКарактеристики : рачно изработени занаетчиски ќе се наслика нерамна,многу мала дамка и scrachs.Тоа е нормално и не влијае на целиот убави живописни.Известување1)ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

10pcs Симпатична Сина Сјајот Пет ѕвездички Смола Flatback Cabochon DIY Scrapbooking Декоративен Занает Одлуки,39mm
 • Неодамнешно

10pcs Симпатична Сина Сјајот Пет ѕвездички Смола Flatback Cabochon DIY Scrapbooking Декоративен Занает Одлуки,39mm

DEN 95.52

Matetial : смолаГолемина : 39mmКоличина : 10pcs / многу1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Ако не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Кристал автомобил модел, креативни кристал декоративни занаети, убава роденден и Божиќ подароци
 • Неодамнешно

Кристал автомобил модел, креативни кристал декоративни занаети, убава роденден и Божиќ подароци

DEN 912.00

Стилот 1 Стил 3 12.5 cm долги, 6.5 см широк, 4.3 см високСтилот 4 Стил 6 12.7 cm долги, 6.7 см широк, 5.3 cm висок Стил 7 Стил 12.5 10 cm долги, 6.5 см широк, 5 см висок Стил 11 Стил 12.5 15 cm долги, 5.3 cm широки, 5cm висока 1cm=0.01 m (1).Кога ќе го поставите цел,Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2 дена откако вашата уплата е завршен.(2).Ве молиме забележете дека поради разликата на секоја земја данок, некои стоки, поради големата вредност може да предизвикаат дополнителни даночни приходи, купувачот е одговорен за сите дополнителни увозни давачки, но кога ќе се прогласи за царинската вредност на стоката, да се прогласи вредност на стоката во разумен спектар, нека не произведуваат дополнителни давачки, со тоа и намалување на клиентите плаќаат(3).Стоката да пристигне во рацете на клиентите се должи на различни испорака можат да бидат различни, Меѓународни експрес испорака можеби ќе треба да се достигне 4 до 8 дена, како што се меѓународниот DHL express и ПРОЗОРЦИ, агенцијата За пратката може да потрае околу 15 до 20 дена пред дестинација може да се стигне до дестинацијата, како што се Холандија и Шведска пакет, од овие стоки се кршливи и лесно деформација, долго транзит време може да предизвика оштетување на стоката, со цел да се намали штетата стапка на стоки, ќе се даде приоритет на меѓународната експрес испорака(4).Посебни услови прашува : логистика задоцнување или стоки недостаток и изгубени предмети како што ситуација, предизвика стоката да стигне до рацете на корисниците беше одложен, ако овие услови ве молиме клиент разбирање, ние веднаш ќе ги извести...

ERMAKOVA Метал Занаети Американската Империја Модел Изградба на Статуа Метал Империја Figurine Home Office Десктоп Оркестарот Подарок (Бронза)
 • Неодамнешно

ERMAKOVA Метал Занаети Американската Империја Модел Изградба на Статуа Метал Империја Figurine Home Office Десктоп Оркестарот Подарок (Бронза)

DEN 434.00 511.20

Тема : Империја моделНето Тежина : 0.2 кг / pc(S)0.25 кг / pc(М)Големина : 6.5 см(L)*5cm(W)*18cm(H) / 2.5"*1.9"*7"(S)7cm(L)*5.5 cm(W)*22cm(H) / 2.7"*2.1"*8.6"(M)Боја : Антички БронзаМатеријал : АлуминиумскиКарактеристики : 1...

природни Кристал среќен дрво, среќа фенг шуи дрво како маскота, донесе во богатство и богатство, богатство дрво!
 • Неодамнешно

природни Кристал среќен дрво, среќа фенг шуи дрво како маскота, донесе во богатство и богатство, богатство дрво!

DEN 1279.68

природни Кристал среќен дрво, среќа фенг шуи дрво како маскота, донесе во богатство и богатство, богатство на дрвотомултибоја парчеприродни Кристал среќен дрво, среќа фенг шуи дрво како маскота, донесе во богатство и богатство, богатство на дрвотозелена парчеприродни Кристал среќен дрво, среќа фенг шуи дрво како маскота, донесе во богатство и богатство, богатство на дрвотоцрвена парчеприродни Кристал среќен дрво, среќа фенг шуи дрво како маскота, донесе во богатство и богатство, богатство на дрвотовиолетова парчеприродни Кристал среќен дрво, среќа фенг шуи дрво како маскота, донесе во богатство и богатство, богатство на дрвоторозова парчеприродни кристал занает дрво , среќа фенг шуи дрво како маскота, донесе во богатство и богатство, богатство treegren1726 зелена парчеприродни кристал занает дрво , среќа фенг шуи дрво како маскота, донесе во богатство и богатство, богатство treegrenрозова парчеприродни Кристал среќен дрво, го донесе во богатство и богатство, богатство дрво JX1706 парче** Објектите се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.** Бесплатен превозотсамо пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 1525 работни дена да пристигнат...

TNUKK Кинески Антички колекција на Thangka везови Божица на милост дијаграм
 • Неодамнешно

TNUKK Кинески Антички колекција на Thangka везови Божица на милост дијаграм

DEN 732.00 938.40

добредојдовте во мојата продавницаГолеминаШирина : 600mm 23.62" Height : 900mm 35.46'Тежина 0.3 КГвклучени тежината на материјали за пакувањеМатеријали од свила платноСостојба Добра состојбаПотекло Кина

ЏИЈА-GUI ЛУО Boxwood резба дома украсни орнаменти статуа автомобил декорација роденденски подарок Кинески Буда
 • Неодамнешно

ЏИЈА-GUI ЛУО Boxwood резба дома украсни орнаменти статуа автомобил декорација роденденски подарок Кинески Буда

DEN 936.00 1248.00

Име на производ : Кинески Буда Материјал : Boxwood Големина : 6.8 CM*4.5 CM Користи : дома дневна соба вино кабинет украсни орнаменти Резба одржување : 1, висока температура изложувањето на сонце може да направи дрвен оштетени, за да биде беспомошна, тоа е лесно да се скрши.Затворен, ќе се чуваат и во влажна средина, спречување на времетоколиба...

4 Парчиња Слатки Мали Буда Статуа На Монахот Figurine TathagataIndia Јога Mandala Чај Милениче Смола Занаети Декоративни Смола Украси Мито
 • Неодамнешно

4 Парчиња Слатки Мали Буда Статуа На Монахот Figurine TathagataIndia Јога Mandala Чај Милениче Смола Занаети Декоративни Смола Украси Мито

DEN 616.00 963.36

Материјал : Смола Големина : 6x4 Cm (2.36x1.57 Инчи) Стил : Мода Симпатична Тежина : 1 парчиња 80g Пакување : 4 Парчиња Пакет : Пена Образец + Картонски КутииПредност : 1.Екопријателски,исклучителна Изведба.2.Тоа може да го користите за Роденден подароци,Партија подароци,подароци за пријател,роднини,љубовници.3.Тт е, исто така, може да се користат за домашна derecoration.4.Тт е добар figurine за одржување на меморија.

TNUKK Кинески Антички колекција на Thangka везови Божица на милост дијаграм
 • Неодамнешно

TNUKK Кинески Антички колекција на Thangka везови Божица на милост дијаграм

DEN 732.00 938.40

добредојдовте во мојата продавницаГолеминаВисина 35 инчи Долго 24 инченВисина 90 cm Долги 60 смТежина 0.3 КГвклучени тежината на материјали за пакувањеМатеријали од свила платноСостојба Добра состојбаПотекло Кина

Елаборат Кинески Класичната Бронза Антички Колекција Коњ подготвени Вагон Статуа
 • Неодамнешно

Елаборат Кинески Класичната Бронза Антички Колекција Коњ подготвени Вагон Статуа

DEN 4272.00 4799.52

материјал високо ширина тежина бронза 24 cm 9.45 инчи 29 cm 11.42 инчи 1350g2.97 фунти рунда ОбјектСите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна...

6cm Фацетирани Кристална Топка Фенг Шуи Paperweight Декоративни Стакло Топката Сјајна Роденден Подароци Дома Декорација Додатоци
 • Неодамнешно

6cm Фацетирани Кристална Топка Фенг Шуи Paperweight Декоративни Стакло Топката Сјајна Роденден Подароци Дома Декорација Додатоци

DEN 398.00 568.80

Производи Препорака : Име На Производ : 6cm Фацетирани Кристална Топка Фенг Шуи Paperweight Декоративни Стакло Топката Сјајна Роденден Подароци Дома Декорација ДодатоциОпис На Производот : 1.Материјал : K9 Кристал 2.Тежина : Околу 250g 3.Големина : Кол...