• Неодамнешно
1419g Природен кварц кристално сино ТРАВЕРЗА дупка исцелување Мадагаскар А3

1419g Природен кварц кристално сино ТРАВЕРЗА дупка исцелување Мадагаскар А3

DEN 815.52
Достапно

Количина на стоки


Објектот Се Објасни Име
Материјал
природни КВАРЦЕН КРИСТАЛ Тежина 1419g Должина 117mm Ширина 92mm Hight 71mm Плаќање
* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање. Ве молиме бидете сигурни дека "Брод" адреса во вашиот ЗАЧУВАМ сметка е точно.
* Меѓународните Купувачи ве молиме имајте во предвид увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот И Ракувањето Со
* Објектот ќе биде предаден од Кина Пост од страна на Standard International Shipping (со следење на број).
* Јас брод во рок од 3 работен ден по уплатата примена. Тоа нормално ќе пристигне во 30 работни дена. Ако ви треба ЕМС превозот, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате. Ние нудиме неколку превозот опции како што следи :
1. ШАЛ превозот (ШАЛ превозот трае околу 18-30 дена.поевтино и побрзо)
2. Воздухот превозот (Ер превозот трае околу 15-20 дена,побрзо, но скапи)
3. EMS превозот (ЕМС трае околу 6-10 дена.најбрзиот, но многу скапи)
4. Море за испорака (Море, превозот трае околу 45-60 дена, ќе е подобро да не се избере море, превозот, ако немате трпение за да чека толку долго време за околу 2 месеци.најевтиниот но многу бавно)
Во Комбинација Превозот
* Јас сум среќен да се комбинираат превозот на предмети освои/купени во рок од 7 дена.
* Вие може да го добиете со 15% попуст на превозот.
* Во комбинација превозот попуст е достапен само ако се направи еден вкупно плаќање. Ве молиме почекајте додека сите аукции заврши. Откако ќе се направи, pls e-mail мене за комбиниран фактура ако јас не сум веќе го направиле тоа.

Карактеристики на понудата

Материјал:
Органски Материјал
Бренд Име:
ganyi
is_customized:
Yes

Слични понуди

Кинески вештерство стара книга На собрани Дела на 7 поставување
 • Неодамнешно

Кинески вештерство стара книга На собрани Дела на 7 поставување

DEN 993.00 1439.52

Кинески вештерство стара книга На собрани Дела на 7 поставувањеПроизвод Димензии : Тежина години : 100 грамаПроизвод Димензии : 12*од 20 см (4.7*7.8 инчи )Сите предмети се промоција на продажба во мојата продавница.Нашата цел е за вас да се врати во нашата продавница или препорачуваме нас!!На предмети кои нашите продажба се сите оригиналната форма вистински предмети...

TNUKK Антички колекција Антички Бронза Месинг Teapot Среќа Змеј рака тенџере со литургија лонец лонец на пари храбри.
 • Неодамнешно

TNUKK Антички колекција Антички Бронза Месинг Teapot Среќа Змеј рака тенџере со литургија лонец лонец на пари храбри.

DEN 4492.00 5759.52

добредојдовте на мојот sho стр Име : Антички месинг украси fulushou Големина : големи 18 см, х 8 см, x 20 см Труба 15cm x6cm x 14cm Материјал : чист бакар Seiko

ERMAKOVA Метал Занаети Американската Империја Модел Изградба на Статуа Метал Империја Figurine Home Office Десктоп Оркестарот Подарок (Бронза)
 • Неодамнешно

ERMAKOVA Метал Занаети Американската Империја Модел Изградба на Статуа Метал Империја Figurine Home Office Десктоп Оркестарот Подарок (Бронза)

DEN 434.00 511.20

Тема : Империја моделНето Тежина : 0.2 кг / pc(S)0.25 кг / pc(М)Големина : 6.5 см(L)*5cm(W)*18cm(H) / 2.5"*1.9"*7"(S)7cm(L)*5.5 cm(W)*22cm(H) / 2.7"*2.1"*8.6"(M)Боја : Антички БронзаМатеријал : АлуминиумскиКарактеристики : 1...

Нордиските Дрво Лента Рекордер Деца 's Играчки Радио Фигурини Детска Соба Виси Декорација Занаети Продавница Декоративни Фотографија Реквизити
 • Неодамнешно

Нордиските Дрво Лента Рекордер Деца 's Играчки Радио Фигурини Детска Соба Виси Декорација Занаети Продавница Декоративни Фотографија Реквизити

DEN 749.00 1152.00

Нордиските Дрво Лента Рекордер Деца 's Играчки Радио Фигурини Детска Соба Виси Декорација Занаети Продавница Декоративни Фотографија РеквизитиМатеријал : Дрво Боја : Како на сликата покажува Големина : Стил 1 : 17*11*2 см (1cm=0.3937 инчи) Стил 2 : 17*14*2 cm Пакување : 1piece / пакет Функција : Детска Соба Декорација Забелешка : Бидејќи производот е чисто се рачно изработени, а некои поради материјални причини нормалното производство на мали недостатоци (ако ум, да не цел)Превозот Услови Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail на САД,ЕУ,Азија,и друга земја.Времето за испорака е околу 735 дена.DHL , UPSот , ТНТ , FEDEX , EMS се исто така достапни кога ќе плаќате дополнителни товар...

ЏИЈА-GUI ЛУО Boxwood резба дома украсни орнаменти статуа автомобил декорација роденденски подарок Кинески Буда
 • Неодамнешно

ЏИЈА-GUI ЛУО Boxwood резба дома украсни орнаменти статуа автомобил декорација роденденски подарок Кинески Буда

DEN 936.00 1248.00

Име на производ : Кинески Буда Материјал : Boxwood Големина : 6.8 CM*4.5 CM Користи : дома дневна соба вино кабинет украсни орнаменти Резба одржување : 1, висока температура изложувањето на сонце може да направи дрвен оштетени, за да биде беспомошна, тоа е лесно да се скрши.Затворен, ќе се чуваат и во влажна средина, спречување на времетоколиба...

TNUKK Кинески Антички колекција на Thangka везови буда дијаграм /8898
 • Неодамнешно

TNUKK Кинески Антички колекција на Thangka везови буда дијаграм /8898

DEN 748.00 959.52

добредојдовте во мојата продавницаГолемина Ширина : 600mm 23.62" Height : 900mm 35.46'Тежина 0.3 КГвклучени тежината на материјали за пакувањеМатеријали од свила платноСостојба Добра состојбаПотекло Кина

TNUKK НОВИОТ Кинески Антички колекција на Thangka везови Зелена Tara дијаграм 60x90cm
 • Неодамнешно

TNUKK НОВИОТ Кинески Антички колекција на Thangka везови Зелена Tara дијаграм 60x90cm

DEN 782.00 1002.24

добредојдовте во мојата продавницаГолеминаВисина 35 инчи Долго 24 инченВисина 90 cm Долги 60 смТежина 0.3 КГвклучени тежината на материјали за пакувањеМатеријали од свила платноСостојба Добра состојбаПотекло Кина

TNUKK Златна светлина, Тибет и Непал kuan Јин thangka exorcism мир и богатство/1888 година
 • Неодамнешно

TNUKK Златна светлина, Тибет и Непал kuan Јин thangka exorcism мир и богатство/1888 година

DEN 744.00 954.24

добредојдовте во мојата продавницаГолемина Ширина : 600mm 23.62" Height : 900mm 35.46'Тежина 0.3 КГвклучени тежината на материјали за пакувањеМатеријали од свила платноСостојба Добра состојбаПотекло Кина

Елаборат Кинески Класичната Бронза Антички Колекција Коњ подготвени Вагон Статуа
 • Неодамнешно

Елаборат Кинески Класичната Бронза Антички Колекција Коњ подготвени Вагон Статуа

DEN 4272.00 4799.52

материјал високо ширина тежина бронза 24 cm 9.45 инчи 29 cm 11.42 инчи 1350g2.97 фунти рунда ОбјектСите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна...

Бесплатен Превозот! 12pcs/многу Нови Дизајн Смола Животинско Мини Симпатична Смола Животните се Погледне Нагоре во Небото За Надеж и Среќа Подарок A1015
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот! 12pcs/многу Нови Дизајн Смола Животинско Мини Симпатична Смола Животните се Погледне Нагоре во Небото За Надеж и Среќа Подарок A1015

DEN 1113.00 1171.20

Р esin Животинско 12pcs / многу, мешани дизајниСекој подарок Кутија за пакување, со шарени слика налепница надвор.Големина : 5cmПрекрасна смола животно, 12 Мешани дизајни, Топла продажба, Убава Декорација во домот.Напомена : MOQ $ 15 за мешан предмети, ние не прифаќаме било каква цел подолу $ 15.Рок на плаќање : Ве молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 7 дена по поставување на цел, јас mmediate плаќање е високо ценет.Испорака : Ние ќе ја испорача стоката во рок од 37days откако ќе поставување на цел, било итна наредба не се прифатливи од страна на продавачот.

10pcs Симпатична Сина Сјајот Пет ѕвездички Смола Flatback Cabochon DIY Scrapbooking Декоративен Занает Одлуки,39mm
 • Неодамнешно

10pcs Симпатична Сина Сјајот Пет ѕвездички Смола Flatback Cabochon DIY Scrapbooking Декоративен Занает Одлуки,39mm

DEN 95.52

Matetial : смолаГолемина : 39mmКоличина : 10pcs / многу1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Ако не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Исклучителна Кинески античките месинг слон статуа шупливи-out censer темјан режач
 • Неодамнешно

Исклучителна Кинески античките месинг слон статуа шупливи-out censer темјан режач

DEN 2990.00 3359.52

Големина : Висока : 14 См * / 5.5 инчи Ширина : 14 см * / 5.5 инчи Една рунда ОбјектСите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна...