• Неодамнешно
Деликатна Кинески Зелен Глазура Порцелански Рачно Изработени Lotus Жаба Четка За Миење

Деликатна Кинески Зелен Глазура Порцелански Рачно Изработени Lotus Жаба Четка За Миење

DEN 1281.00
DEN 1439.52
-11 %
Достапно

Количина на стоки

Продавачот Забелешки : "Состојба : Совршена големина : Lx W 141x52mm тежина : 228g" Примарен Материјал : Порцелански Регионот на Потекло : Кина Една рунда Објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна. Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со темелно разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ. Ве молиме Имајте предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно. Исто така, наведуваат дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја нарушат вистинските бои. Ве молиме да ги прочитате овие услови темелно пред ставање на вашата понуда.
Превозот
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 24 деловни часа по приемот на плаќање . Тоа трае околу 1825 дена да брод за Името на Земјите. Односно : сад, Канада, Европа, Азија или на други места во светот. Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Причина е затоа што транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги (освен за време на викендите и празниците
Повратни информации
На негативни повратни информации ,спор и да се отвори случај се важни за нас. Јас сериозно се надевам дека ќе ме контактираат пред да преземе дејства.Јас ќе дадам се од себе да се направи сте задоволни.Јас сериозно се надевам дека ќе ја напушти позитивни повратни информации за мене.
Клиентите Задоволително не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.

Карактеристики на понудата

Стил:
Народната Уметност
Материјал:
Керамички & Глеѓ
Тема:
Маскота
Употреба:
Декорација & Подарок

Слични понуди

TNUKK Кинески Антички колекција на Thangka везови буда дијаграм /8898
 • Неодамнешно

TNUKK Кинески Антички колекција на Thangka везови буда дијаграм /8898

DEN 748.00 959.52

добредојдовте во мојата продавницаГолемина Ширина : 600mm 23.62" Height : 900mm 35.46'Тежина 0.3 КГвклучени тежината на материјали за пакувањеМатеријали од свила платноСостојба Добра состојбаПотекло Кина

Гроздобер Дома Декорација Додатоци на Железо Парна локомотива Украс Домашна Колекција Занаети Figurine Креативни Воз Artesanato
 • Неодамнешно

Гроздобер Дома Декорација Додатоци на Железо Парна локомотива Украс Домашна Колекција Занаети Figurine Креативни Воз Artesanato

DEN 2431.00 3798.24

Материјал : ЖелезоГолемина : 29*8*16cm(11.4*3.1*6.3")Стил : МодаПакувањето Се Вклучени1 PC x ЗанаетФункција : 1.DIY Екопријателски,Исклучителна Изведба.еко,здрав материјал2...

1000pcs 25мм Пеперутка Мешани Дрво Копчиња Стара Шик Embellishments За Cardmaking Scrapbooking Занаети
 • Неодамнешно

1000pcs 25мм Пеперутка Мешани Дрво Копчиња Стара Шик Embellishments За Cardmaking Scrapbooking Занаети

DEN 1103.52

Бесплатен Превозот!200pcs / многу 15mm Мулти Дрвени Копчиња 4 Дупки за Шиење Бебе Фенси Копчето За Scrapbooking DIY Занаети $5.99 бесплатен Превозот!500pcs 13x15mm Симпатична Глувчето Цртан филм Копчиња 2дупка за Шиење Копчиња Мулти Бои За Scrapbooking $7.99 Бесплатен Превозот!1000pcs / многу 16*13mm Бебе Цртан филм Копчиња Пеперутка Форма Копчето Пластичен Прибор за Шиење Копчето За Scrapbooking $12.99 Бесплатен Превозот!1000 Pcs / многу 6mm Мини Мали Смола Копчиња Во Црвениот Круг за Шиење Копчето За Scrapbooking Embellishments $6.99 200pcs / многу 15.0 mm Деца' Дрво Копчиња Пеперутка Насликани Копчиња Со 2 Дупки За Scrapbooking Украси&Занаети $5.99 Ново! 100pcs Антички Стил Светло Кафеава 23mm Круг Дрво Копчиња за Шиење Копчето Со 9 Дупки За Scrapbooking Облека, Додатоци $7.99 3pcs / многу 4.5 cm*1yard / pc рачно изработени Износени Burlap Лента Намали За Свадба Декорација Burlap Цвет Лента Природни $7.99 300pcs / многу 12 X13mm Бисер Бели Сјајна Срцето Смола Копчиња 2 Дупки Бебе Шиење Додатоци Scrapbooking Cardmaking Embellishments $7.991000pcs Стара Шик Дрво Пеперутка Копчиња М aterial 100% дрво Големина Приближно : 25мм Боја Мешани фотографии Квантитетот ќе се 1000pcs на овој објект во листата цена...

бесплатен превозот lifelike мачка дома декор полнети мачка кадифен играчки роденденски подарок
 • Неодамнешно

бесплатен превозот lifelike мачка дома декор полнети мачка кадифен играчки роденденски подарок

DEN 1140.00 1296.00

1 Име : вештачки мачка(Кога ќе притиснете на прекинувачот , што ќе се слушне на мачка miaow глас)2 Материјал : пластични модел со синтетичко крзно3.совршен занаетите и изгледа вистински мачки4...

Елаборат Кинески Класичната Бронза Антички Колекција Коњ подготвени Вагон Статуа
 • Неодамнешно

Елаборат Кинески Класичната Бронза Антички Колекција Коњ подготвени Вагон Статуа

DEN 4272.00 4799.52

материјал високо ширина тежина бронза 24 cm 9.45 инчи 29 cm 11.42 инчи 1350g2.97 фунти рунда ОбјектСите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна...

Исклучителна Кинески античките месинг слон статуа шупливи-out censer темјан режач
 • Неодамнешно

Исклучителна Кинески античките месинг слон статуа шупливи-out censer темјан режач

DEN 2990.00 3359.52

Големина : Висока : 14 См * / 5.5 инчи Ширина : 14 см * / 5.5 инчи Една рунда ОбјектСите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна...

6cm 3Д Ласерски Гравирани Месечината Кристал Коцка Украси од Стакло Минијатури За Подароци Дома Декорација Додатоци Астрономски Занает
 • Неодамнешно

6cm 3Д Ласерски Гравирани Месечината Кристал Коцка Украси од Стакло Минијатури За Подароци Дома Декорација Додатоци Астрономски Занает

DEN 672.00 1119.36

Производи Препорака : Име На Производ : 6cm 3Д Ласерски Гравирани Месечината Кристал Коцка Украси од Стакло Минијатури За Подароци Дома Декорација Додатоци Астрономски ЗанаетОпис На Производот : 1.Материјал : K9 Кристал 2.Тежина : Околу 350g 3.Големина : 6*6*6cm Детали за Производот Фотографии :

Европски стил декорација на современото живеење соба Дома Мебел облека продавница модел на меки декорација креативни метал оркестарот
 • Неодамнешно

Европски стил декорација на современото живеење соба Дома Мебел облека продавница модел на меки декорација креативни метал оркестарот

DEN 7632.00

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТТочка Име : легури electroplating моделОбјектот Материјал : алуминиум electroplatingБоја : како на сликите покажуваатПроизвод процес : 100% рачно изработениКарактеристики : 1...

Нордиските Дрво Лента Рекордер Деца 's Играчки Радио Фигурини Детска Соба Виси Декорација Занаети Продавница Декоративни Фотографија Реквизити
 • Неодамнешно

Нордиските Дрво Лента Рекордер Деца 's Играчки Радио Фигурини Детска Соба Виси Декорација Занаети Продавница Декоративни Фотографија Реквизити

DEN 749.00 1152.00

Нордиските Дрво Лента Рекордер Деца 's Играчки Радио Фигурини Детска Соба Виси Декорација Занаети Продавница Декоративни Фотографија РеквизитиМатеријал : Дрво Боја : Како на сликата покажува Големина : Стил 1 : 17*11*2 см (1cm=0.3937 инчи) Стил 2 : 17*14*2 cm Пакување : 1piece / пакет Функција : Детска Соба Декорација Забелешка : Бидејќи производот е чисто се рачно изработени, а некои поради материјални причини нормалното производство на мали недостатоци (ако ум, да не цел)Превозот Услови Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail на САД,ЕУ,Азија,и друга земја.Времето за испорака е околу 735 дена.DHL , UPSот , ТНТ , FEDEX , EMS се исто така достапни кога ќе плаќате дополнителни товар...

Вештачки фокс декорација арктикот фокс подарок мајка и син фокс реквизити
 • Неодамнешно

Вештачки фокс декорација арктикот фокс подарок мајка и син фокс реквизити

DEN 720.00

Име : симулација мајка фоксСпецификација : 19 cm висока 16 см широкМатеријал : зајакот кожата рачно изработениHeze градот е родното место на симулација на животните, и макро уметност симулација на животинско крзно направи еден од најраните производители Макро уметност крзно co., LTD., долгорочно снабдување со крзно играчка, крзно занаети, симулација на животинско крзно занаети, играчка животни, крзно, пердув занаети...

TNUKK Кинески Антички колекција на Thangka везови Божица на милост дијаграм
 • Неодамнешно

TNUKK Кинески Антички колекција на Thangka везови Божица на милост дијаграм

DEN 732.00 938.40

добредојдовте во мојата продавницаГолеминаШирина : 600mm 23.62" Height : 900mm 35.46'Тежина 0.3 КГвклучени тежината на материјали за пакувањеМатеријали од свила платноСостојба Добра состојбаПотекло Кина

10pcs Симпатична Сина Сјајот Пет ѕвездички Смола Flatback Cabochon DIY Scrapbooking Декоративен Занает Одлуки,39mm
 • Неодамнешно

10pcs Симпатична Сина Сјајот Пет ѕвездички Смола Flatback Cabochon DIY Scrapbooking Декоративен Занает Одлуки,39mm

DEN 95.52

Matetial : смолаГолемина : 39mmКоличина : 10pcs / многу1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Ако не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

ЏИЈА-GUI ЛУО Boxwood резба дома украсни орнаменти статуа автомобил декорација роденденски подарок Кинески Буда
 • Неодамнешно

ЏИЈА-GUI ЛУО Boxwood резба дома украсни орнаменти статуа автомобил декорација роденденски подарок Кинески Буда

DEN 936.00 1248.00

Име на производ : Кинески Буда Материјал : Boxwood Големина : 6.8 CM*4.5 CM Користи : дома дневна соба вино кабинет украсни орнаменти Резба одржување : 1, висока температура изложувањето на сонце може да направи дрвен оштетени, за да биде беспомошна, тоа е лесно да се скрши.Затворен, ќе се чуваат и во влажна средина, спречување на времетоколиба...

вештачки овци пластични&furs бела коза големи 23x20cm модел занаетите проп дома декорација подарок d2752
 • Неодамнешно

вештачки овци пластични&furs бела коза големи 23x20cm модел занаетите проп дома декорација подарок d2752

DEN 1272.00 2399.52

Прво,ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно, ако висат надвор од нашата продавница.имаме многу различни серии на играчки,и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.Материјал : внатрешната структура пластични садовинадвор структура fursвистински објект слики што се следниве :