• Неодамнешно
1 компјутер од Кикирики Фитнес Fitball Фитнес, Јога Пилатес Топката за Вежбање Обука Топката Сеопфатна Crossfit

1 компјутер од Кикирики Фитнес Fitball Фитнес, Јога Пилатес Топката за Вежбање Обука Топката Сеопфатна Crossfit

DEN 1056.00
DEN 1487.52
-29 %
Достапно

Количина на стоки


* Карактеристики :
Долготрајно вежбање може да се промовира мозокот рамнотежа и мекоста на екстремитетите!
Погоден за сестри со масти bellies, дебели рацете и нозете!
Промовира циркулацијата на крвта, и тонот на срцето и на белите дробови!
Чувајте ги вашите ' рбетот исправен, па како да ameliorate вашиот грпка-назад проблем!
Тоа е безбеден и лесен за употреба во слободно време, вежбање, губење на тежина и само-култивирање.
Добро за децата физички вежби.
* Параметри :
Материјал : ПВЦ
Спецификација на производот : (прибл.)
1) Надуени дијаметар : 45 cm/ 17.72 во
2) Вкупната големина : (зголемени) 90*45 cm/ 35.43*17.72 во
Товарот : околу 200 kg (макс.)
3) Пакување листа : 1* Јога топка

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
MUMIAN
Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Број На Модел На:
фитнес бол
Материјал:
ПВЦ
Големина:
90*45 cm/ 35.43*17.72 in

Слични понуди

1Pc Бејзбол во Облик на врвката за околу Рака Вежба Стрес Олеснување Стискаш Мека Пена Топка
  • Неодамнешно

1Pc Бејзбол во Облик на врвката за околу Рака Вежба Стрес Олеснување Стискаш Мека Пена Топка

DEN 41.00 68.16

SF0005710Спецификација : Сосема нов и висок квалитетМатеријал : СТП ПенаГолемина : Прибл 6.3 cm / 2.5 инченКоличина : 1pcsКарактеристики : Еколошки безбедно, нетоксични, безопасниДобро еластична дека ќе се опорави многу наскороЛесни и мекиМоже да се фрли, го победи, фатете и месетеВе молиме чисти производи со вода на температура од 40°C, или средства за дезинфекцијаПогоден за 03 години бебеМоже да им помогнат да ги практикуваат зафат, тактилни, воз движење lluminatiПакет се вклучени : 1 x СТП Пена ТопкаEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Салата Crossfit Фитнес, Масажа Двојно Лакрос Топката Терапија Активирањето Со Полно Тело, Вежби Спортски Јога Топки Се Релаксираат Ублажување На Заморот
  • Неодамнешно

Салата Crossfit Фитнес, Масажа Двојно Лакрос Топката Терапија Активирањето Со Полно Тело, Вежби Спортски Јога Топки Се Релаксираат Ублажување На Заморот

DEN 465.00 566.88

Драги пријатели, Добредојдовте на нашата продавница! Ние сме на линија за производство кои можат да понудат Dropshipping , и ние може да им понуди на производи и трговија на Големо Цена ...