• Неодамнешно
4 Бои Црна, Сина Беж Врвен Квалитет на 1:1 Жакард ХЛ Завој Фустан Елегантен А-Линија Вечер Партија Облечи Црвениот Тепих се Облекуваат

4 Бои Црна, Сина Беж Врвен Квалитет на 1:1 Жакард ХЛ Завој Фустан Елегантен А-Линија Вечер Партија Облечи Црвениот Тепих се Облекуваат

DEN 3509.00
DEN 4128.00
-15 %
Достапно

Количина на стоки


Добредојдовте да ја посетите нашата Продавница и да Купите.Ви благодариме за Поддршката!
Услови за користење на услугите
Превозот
1)Точки ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2)Молам да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3)Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 20-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express.
4)Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам.
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.

Карактеристики на понудата

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Краток
Сезоната:
Зима
Број На Модел На:
hl09
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Бренд Име:
XEVMONI
Материјал:
Жакард,Најлон,Spandex,Rayon
Силуета:
Обвивка
Стил:
Секси & Клуб
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Appliques
Половината:
Природни

Слични понуди

Мало девојки се облекуваат принцеза сон убавина фустан Меки девојки аурора фустан принцеза партија се облекуваат 3-9Y девојки облека vestidos
 • Неодамнешно

Мало девојки се облекуваат принцеза сон убавина фустан Меки девојки аурора фустан принцеза партија се облекуваат 3-9Y девојки облека vestidos

DEN 816.00 1088.16

Принцезата аурора Девојка Патен Костим 1 ) Големина : 110150 одговара за висина на 100135cm 2) Боја : како на сликата покаже Совети : 1,Памучна ТКАЕНИНА...

Жените се облекуваат 2018 Лето Секси backless Sequins Camisole Клуб Ракави V Деколте, мини фустан од Црна партија кратки фустани vestidos
 • Неодамнешно

Жените се облекуваат 2018 Лето Секси backless Sequins Camisole Клуб Ракави V Деколте, мини фустан од Црна партија кратки фустани vestidos

DEN 907.00 1296.00

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

SFFZ Жените Плетени Фустан О Деколте, Долга А-Линија Џемпер Облека Елеганција Бела Црна Комбинација Млади Женски Удобно Мека Фустани
 • Неодамнешно

SFFZ Жените Плетени Фустан О Деколте, Долга А-Линија Џемпер Облека Елеганција Бела Црна Комбинација Млади Женски Удобно Мека Фустани

DEN 2073.00 3454.08

SFFZ Жените Плетени Фустан О Деколте, Долга АЛинија Џемпер Облека Елеганција Бела Црна Комбинација Млади Женски Удобно Мека Фустани*Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybooker;Т / T;western union...

KANCOOLD Фустан нова високо квалитетен моден Секси Печатење Дами Појас Слим фустан Bodycon Коктел Партија се облекуваат лето jan27
 • Неодамнешно

KANCOOLD Фустан нова високо квалитетен моден Секси Печатење Дами Појас Слим фустан Bodycon Коктел Партија се облекуваат лето jan27

DEN 499.00 767.52

Секси Женска Печатење Фустан Дами Bodycon Коктел Партија Вечер ФустанЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! Користи слична облека да се споредат со големина.Спецификации : 100% сосема нов и висок квалитет.Пол : ЖенитеФустани Должина : Над Коленото,МиниСилуета : АЛинијаДекорација : ПојасСтил : СексиМатеријал : ПолиестерМодел : ПечатењеДеколте : O ВратотВерзија : ТенокРакавот : Без РакавиПакетот вклучува : 1 PC Фустан+1 PC Појас Големина Детали : Int'l Големина НАС велика БРИТАНИЈА ЕУ Биста Рамо Половината Должина S 4 8 34 80 см / 31.5" 31cm / 12.2" 6878cm / 26.830.7" 78cm / 30.7" М 6 10 36 82 cm / 32.3" 31cm / 12.2" 7080см / 27.631.5" 79cm / 31.1" L 8 12 38 84cm / 33.1" 31cm / 12.2" 7282cm / 28.432.3" 80см / 31.5" XL 10 14 40 86 см / 33.9" 31cm / 12.2" 7484cm / 29.133.1" 81cm / 31.9"Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени...

COSPOT 2018 Нови Девојки Фустан Флорални Кавга Ракави Секојдневен Принцеза Партија Фустани Vestidos Лето Деца Облека се Облекуваат Девојка C50
 • Неодамнешно

COSPOT 2018 Нови Девојки Фустан Флорални Кавга Ракави Секојдневен Принцеза Партија Фустани Vestidos Лето Деца Облека се Облекуваат Девојка C50

DEN 288.00 575.52

2018 Нови Девојки Фустан Флорални Кавга Ракави Секојдневен Принцеза Партија Фустани Vestidos Лето Деца Облека Облечи ДевојкаПроизводотGrils Лето Принцеза Се ОблекуваатМатеријал100% ПамукMOQ1 PcsЗабелешкаМожеби тоа е боја на отстапување се должи на различни монитори и светло;Големина на Табелата има 13cm грешка;ГолеминаЗа возраст 03 години деца;1cm = 0.39 инчен;НИ ГолеминаДолжинаБистаСовети ВозрастСовети Висинаcmcmгодинаcm9 M12 M49501year7018 МИЛИОНИ52521.5 година8024 M55542year903 T58563year100

2018 Плус големина 4XL Пролет Жените Печатени Фустан Модни Тенок Женски Chiffon Фустан Средна должина со Долги ракави Фустан IOQRCJV Q080
 • Неодамнешно

2018 Плус големина 4XL Пролет Жените Печатени Фустан Модни Тенок Женски Chiffon Фустан Средна должина со Долги ракави Фустан IOQRCJV Q080

DEN 1036.00 2071.20

Име на производ : Плус големина 4 XL Пролет Жените Печатени Фустан Модни Тенок Женски Chiffon Фустан Средна должина со Долги ракави ФустанLJHFCDP02 продавницата Печатени Фустан Ткаенина Chiffon должина Средна должина Додатен Погоден за температура Пролет и лето стил Мода лабава дебелина Умерено Топло командната линија за Накит и додатоци модели носат се направени со користење на колокација, не продажни цели.За Нас: IOQRCJV онлајн продавница поздравува можете да уживате во задоволување на шопинг искуство...

FORUDESIGNS Летен Фустан 2017 Мода Жените Фустани Vestidos Кул Црно и Бело Черепот Печатење Фустан Партија Плажа, Мини Фустан V
 • Неодамнешно

FORUDESIGNS Летен Фустан 2017 Мода Жените Фустани Vestidos Кул Црно и Бело Черепот Печатење Фустан Партија Плажа, Мини Фустан V

DEN 1209.00 1679.52

Ние си имаме свој фабрика и дизајни,продава облека shoesn и кеса,ако ви се допаѓа нашиот производ ве молиме да кликнете на неа : Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на својата цел.или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 1455 работни дена.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.

Девојки Фустан Зима Девојки Облека Партија Цвет Деца Се Облекуваат Бренд За Детска Облека Принцеза Празник Пролет Свадба Бебе Дете
 • Неодамнешно

Девојки Фустан Зима Девојки Облека Партија Цвет Деца Се Облекуваат Бренд За Детска Облека Принцеза Празник Пролет Свадба Бебе Дете

DEN 446.00 479.52

големина должина фустан биста*2 ракав должина изберете возраст 100 56 29 35 3 T 110 60 31 37 4 T 120 64 33 39 5 T 130 68 35 41 6 T 140 72 37 43 7 T 150 76 39 45 8 T 160 80 41 47 9 TМожете да оставите порака да ми големина ти требаПрирачник за мерење, постојат и 23 cm за грешкабоја : 8598% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла

3-14 година Божиќ Деца Девојки Свадба Чипка Долго Девојка се Облекуваат елегантна Принцеза Партија Церемонија Формално Фустан без Ракави Девојки Облека
 • Неодамнешно

3-14 година Божиќ Деца Девојки Свадба Чипка Долго Девојка се Облекуваат елегантна Принцеза Партија Церемонија Формално Фустан без Ракави Девојки Облека

DEN 739.00 1055.52

Име : Деца грбМатеријал : VoileГолемина : 110120130140150160170големина 3 T / 4 T=110size4 T / 5 T=120size6 T / 7 T=130големина 7 T / 8 T=140size8 T / 9 T=150size10 T / 11 T=160size11 T / 12 T=1701lot=1set, можете да изберете една големина!

FORUDESIGNS 2017 женски Фустан Паун пердув Секојдневен Тенок, Елегантен Женски Молив Облекуваат Жените Фустани Vestidos Лето Краток Фустан
 • Неодамнешно

FORUDESIGNS 2017 женски Фустан Паун пердув Секојдневен Тенок, Елегантен Женски Молив Облекуваат Жените Фустани Vestidos Лето Краток Фустан

DEN 1209.00 1679.52

Ние си имаме свој фабрика и дизајни,продава облека shoesn и кеса,ако ви се допаѓа нашиот производ ве молиме да кликнете на неа : Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на својата цел.или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 1455 работни дена.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.

Жените Половина Ракав Лабава Макси Фустан 2017 Лето, Свежа и Кул Солидна Боја Двојно Слоеви Шлиц Полите Долго Фустани
 • Неодамнешно

Жените Половина Ракав Лабава Макси Фустан 2017 Лето, Свежа и Кул Солидна Боја Двојно Слоеви Шлиц Полите Долго Фустани

DEN 1840.00 2591.52

За ГолеминаMРамо 37cm Градите 104cm Ракав 43cm Должина 115123cmLРамо 38cm Градите 108cm Ракав 44cm Должина 119127cmСовети за васНие не сме само производ продавачот, но, исто така, добавувач на услуги...

2018 Лето Принцеза Moana Cosplay Костим Деца Vaiana бебе девојка се облекуваат со Ѓердан ноќта на Вештерките Носии за Деца Девојки Подароци
 • Неодамнешно

2018 Лето Принцеза Moana Cosplay Костим Деца Vaiana бебе девојка се облекуваат со Ѓердан ноќта на Вештерките Носии за Деца Девојки Подароци

DEN 252.00 335.52

Големина 3 T= Азија големина 100 (за деца висина 105cm115cm) 4 и 5 = Азија големина 110 (за деца висина 105cm115cm) 6 и 7 = Азија големина 120 (за деца висина 115cm125cm) 8 = Азија големина 130 (за деца висина 125cm135cm) 9 и 10 = Азија големина 140 (за деца висина 135cm145cm) Погодни за возраста : околу 3 до 10 години; Боја : Како што е прикажано на Слика; ве Молиме проверете мерење на табелата внимателно...

Деца Повик Еден-Линија Фустани за Девојки се Облекуваат Црвен Розова Сина Долг Ракав Симпатична Децата Лето Есен Принцезата се Облекуваат За 2-8 Години
 • Неодамнешно

Деца Повик Еден-Линија Фустани за Девојки се Облекуваат Црвен Розова Сина Долг Ракав Симпатична Децата Лето Есен Принцезата се Облекуваат За 2-8 Години

DEN 153.00 169.44

Опис : Производ : принцеза се облекуваатМатеријал : ленБоја : како на сликатаПол : девојкаSleeve должина : долги ракавиСезони : пролет, лето, есенГолемина : 90, 100, 110, 120, 130погоден за возраст кај децата (27), бебе млади деца (02 години на возраст), cuhk деца (8 до 16)Ве молиме однесуваат на мерење на табелата внимателно : Големина на табелата : Ознака...

Нова Секси Кожа Се Облекуваат Линија Мини Оглавник Backless Сјајна Faux Кожа Летна Вечер Clubwear За Жените, Латекс Облека
 • Неодамнешно

Нова Секси Кожа Се Облекуваат Линија Мини Оглавник Backless Сјајна Faux Кожа Летна Вечер Clubwear За Жените, Латекс Облека

DEN 1191.00 1702.08

Нова Секси Кожа Се Облекуваат Линија Мини Оглавник Backless Сјајна Faux Кожа Летна Вечер Clubwear За Жените, Латекс Облека Големина На ТабелатаГолемина(cm)Хип(cm)Биста(cm)Половината(cm)Должина(cm)S879284886279М929688926680L96100921007081XL100104961007482XXL10410810010478833 XL1081131041088284"Големината мери од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 2cm."Answer : ___________________________ Note : 1...

Жените Лето Без Ракави Bodycon Секојдневен Оглавник Backless Поклон Фустан Партија Вечер Плажа, Мини Фустан
 • Неодамнешно

Жените Лето Без Ракави Bodycon Секојдневен Оглавник Backless Поклон Фустан Партија Вечер Плажа, Мини Фустан

DEN 310.00 356.64

Добредојдовте На Нашиот Магазин Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Моден дизајн,100% Сосема Нов И Висок квалитет!Материјал : Полиестер / Spandex МешавинаБоја : Како Се ПокажеГолемина : S,M,L,XL ,XXL Големина : S, M, L,XLГолеминаПоловинатаLenghtБистаS82cm66cm68cmМ86cm67cm72cmL90cm68cm76cmXL94cm69cm 80см Има 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.1 инч = 2.54 смВе молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Она Што Ќе Добиете : 1 x Мода се ОблекуваатМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Пролет, Есен Жените Партија Се Облекуваат Крои Сомот Тенок Секси Дами Долг Ракав V Деколте, Жените Домот Долг Фустан Vestidos Femininos
 • Неодамнешно

Пролет, Есен Жените Партија Се Облекуваат Крои Сомот Тенок Секси Дами Долг Ракав V Деколте, Жените Домот Долг Фустан Vestidos Femininos

DEN 1463.00 2359.68

Големина на Табелата & Ако не можете да ја одредите големината, ве молиме контактирајте со нас Големина Рамо Облека долго Биста Ракав должина Половината cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 35 13.78 126 49.61 78 30.71 57 22.44 64 25.20 М 36 14.17 127 50.00 82 32.28 58 22.83 68 26.77 L 37 14.57 128 50.39 86 33.86 59 23.23 72 28.35 XL 38 14.96 129 50.79 90 35.43 60 23.62 76 29.92 XXL 39 15.35 130 51.18 94 37.01 61 24.02 80 31.50 Ве молиме одберете ја големината според детската висина и тежина & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.