• Неодамнешно
Lvmay Сликарство Гел Ноктите Полна боја траен УВ Sork исклучување Помине Уметност DIY Гел полски

Lvmay Сликарство Гел Ноктите Полна боја траен УВ Sork исклучување Помине Уметност DIY Гел полски

DEN 86.00
DEN 288.00
-70 %
Достапно

Количина на стоки


1.Пакет листата :
1)1 Lot=1 buc Боја гел
2.Порака: се Сеќавам да оставите порака за нас кои бои бројот што го сакате.Или случаен боја ќе бидат испратени. 3.Брза испорака: Повеќето Земји треба само 1~2 недели може да се добие на парцела ,како Европа Земјата , НИ и така натаму ,освен некои далечни земји, кои ќе земе 25~40days да пристигнат . 4.Производ Функција: густа 、дебели, цврст;совршено добро спакувани,не протекување;практично да работат;богата 12 бои ;висок квалитет;долготрајни за 30 дена.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Количина:
1pcs
Број На Модел На:
УВ Гел
Бренд Име:
lvmay
НЕТО-WT.:
8g
Состојка:
Смола
Тип:
Гел За Полски
Боја Видови:
12 бои
Advantage1:
Висока технологија.Hight квалитет
Advantage2:
Трае повеќе од еден месец
Advantage3:
Хит и еколошки
Advantage4:
Многу Лесно да се работи
Погоден светилка:
УВ/LED светилка е во РЕД
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Слични понуди

Fengshangmei 8ml Бои Гел лак 120 Бои Професионална Употреба Помине Гел лак Долготрајни Гел Лакови
 • Неодамнешно

Fengshangmei 8ml Бои Гел лак 120 Бои Професионална Употреба Помине Гел лак Долготрајни Гел Лакови

DEN 85.00 144.00

Fengshangmei 8ml Бои Гел лак 120 Бои Професионална Употреба Помине Гел лак Долготрајни Гел ЛаковиПредност : Новата формула ,Подолго траење на времето,се Повеќе бои опцијаКористете чекори Чекор 1 .Обликот на ноктите и чиста нив Чекор 2 .Четка база на грб и да ги излечи(УВ или Led светилка се достапни) Чекор 3 .Четка fengshangmei гел ноктите и да ги излечи (УВ или Led светилка се достапни ) Чекор 4 .Четка горниот слој и ги излечи (УВ или Led светилка се достапни )Да Се Отстрани : 1...

12 Компјутери Gelartist Стакло Гел 2017 Нов Производ Мода Боја УВ Помине Гел уметник Боја Gelpolish Лепак 15ml Лак Лак
 • Неодамнешно

12 Компјутери Gelartist Стакло Гел 2017 Нов Производ Мода Боја УВ Помине Гел уметник Боја Gelpolish Лепак 15ml Лак Лак

DEN 1999.00 2352.00

Нови пристигнување Стакло Злато Серија Гел лак,Bling Шарени Бои.1.Пакет листата : 1)1 Lot=било 12 Бои гел Запомнете да оставите порака за нас кои бои бројот што го сакате.Или случаен боја ќе бидат испратени...

Директна Продажба 24pcs Бесплатен Превозот Ув Помине Гел Смола Ibdgel Материјал Ноктите Pegamento де unas (22colors+1top+1base) Лакови
 • Неодамнешно

Директна Продажба 24pcs Бесплатен Превозот Ув Помине Гел Смола Ibdgel Материјал Ноктите Pegamento де unas (22colors+1top+1base) Лакови

DEN 3669.00 4704.00

започнете Цена : $63.00 Цена : $40.00 Цена : $40.00 Цена : $40.00 Цена : $63.00 Цена : $40.00крајот Добредојдовте во мојата продавница Лесно Исклучување Бесплатен Превозот УВ&LED Помине Гел.DHL испорача време (36 дена)Сингапур Пост испорача време околу 1530days.1) 1 lot=22colours+1top грб+1base палто Или2) СИТЕ бои се во ред.Или3) Сите горниот слој и база грб е во редИли4) ве Молиме, изберете бои од боја шемаПретпазливост!Ве молиме оставете порака за да ме кои бои број што сакате!1...

MIZHSE Впие Исклучување Гел лак УВ LED Гел лак 6 Бои Gelpolish Полу Постојан Хибриден лак Лак GelLak Лак мастило
 • Неодамнешно

MIZHSE Впие Исклучување Гел лак УВ LED Гел лак 6 Бои Gelpolish Полу Постојан Хибриден лак Лак GelLak Лак мастило

DEN 390.00 709.44

MIZHSE ВпиеОф УВ Помине Гел полскиСпецификации : * Бренд Име : MIZHSE* Материјал : УВ Лекува Смола* Јачина : 7 ML / 0.25 оз* Нето Тежина : 25g* Сертификација : MSDS, SGS* Лекување на Алатки : УВ Ламбата и спрејот, LED Светилка, UV / LED Светилка CCFLКарактеристики : * Професионален Помине Уметност Подарок за вас или вашата девојка* Најдобра за контрола на квалитетот за да се обезбеди висок квалитет на полски* За како полски, носи како Гел, исклучен во минути* Тоа нуди широка палета на бои за клиентите да се доживее професионални впиеоф помине уметност во разумна цена* Долготрајни за најмалку 20 дена, фантастична и супер светол нокти за вас.Квалитетот е наш 1 приоритет.1...

До 2015 Врвни Мода Побрзаа 24pcs Ibdgel Led Помине Гел Материјал Смола Гел лак Кола prego (22colors+1top+1base) Ноктите Салон француски
 • Неодамнешно

До 2015 Врвни Мода Побрзаа 24pcs Ibdgel Led Помине Гел Материјал Смола Гел лак Кола prego (22colors+1top+1base) Ноктите Салон француски

DEN 3876.00 4560.00

започнете Цена : $114.00 Цена : $114.00 Цена : $63.00 Цена : $48.00 Цена : $114.00 Цена : $48.00крајот Добредојдовте во мојата продавница Лесно Исклучување Бесплатен Превозот УВ&LED Помине Гел.DHL испорача време (36 дена)Сингапур Пост испорача време околу 1530days.Овој објект се 24pcs многу1) 1 lot=22colors+1top грб+1base палто Или2) СИТЕ бои е во ред.Или3) Сите горниот слој и база грб е во редИли4) ве Молиме, изберете бои од боја шемаПретпазливост!Ве молиме оставете порака за да ме кои бои број што сакате!1...

12Colors/set 3D Шарени Фантом УВ Помине Гел лак Професионални Помине Уметност Украси Долготрајни Sequins Сјајот Сјајна Гел
 • Неодамнешно

12Colors/set 3D Шарени Фантом УВ Помине Гел лак Професионални Помине Уметност Украси Долготрајни Sequins Сјајот Сјајна Гел

DEN 618.00 671.52

Нето тежина : 0.25 мл / 8ml секоја Погодна да се применуваат на УВ гел ноктите, на доградба на акрилни нокти лажни нокти, природни нокти, итн...

Artlalic 36 Бои, УВ Гел Постави Чист Капак Боја на Оркестарот За Помине Уметност Совети Продолжување Нокти DIY Алатки
 • Неодамнешно

Artlalic 36 Бои, УВ Гел Постави Чист Капак Боја на Оркестарот За Помине Уметност Совети Продолжување Нокти DIY Алатки

DEN 882.72

Состојба : Нова Боја : боја може да се разликуваат од слика Материјал : УВ Гел Еден Дијаметар : app 3.4 cm Единствен Дебелина : app 2.7 см Должина на : app 13.5 см Ширина : app 11.7 см Висина : app 9.5 cm Тежина : Околу 550gПакет се вклучени : 36 садови ув гелПочитувани Клиенти : Ние го правиме во комбинација превозот, откако заврши шопинг, ве молиме контактирајте со нас да се измени фактура...

Belen УВ LED Гел лак Врвот Грб Впие Исклучување База на Грб Помине Основа За Гел лак Основата И Врвот УВ Буквар Врвот И на База на полски
 • Неодамнешно

Belen УВ LED Гел лак Врвот Грб Впие Исклучување База на Грб Помине Основа За Гел лак Основата И Врвот УВ Буквар Врвот И на База на полски

DEN 52.00 67.68

Belen УВ LED Гел лак Врвот Грб Кора Исклучување База на Грб Помине Основа За Гел лак Основата И Врвот УВ Буквар Врвот И на База на полски Важна Забелешка : Цел износ од $1$15 ќе ја испрати од обичните начинот на достава и не мора следење на информации.(Времето за испорака е за 2860 дена.) Ако сакате да се добие одобрението за промет на големо цена или сакате вашиот парцела превозот преку fase превозот метод, како што се DHL или ТНТ(доаѓањето време од 7 дена), ве Молиме контактирајте со нас...

Beau Гел 1pcs 10ml Впие Исклучување Заврши Печат Грб Не ги Избрише Врвот Гел Лак Долготрајни парична Казна Запечатување Слој За Нокти УВ Гел Лакови
 • Неодамнешно

Beau Гел 1pcs 10ml Впие Исклучување Заврши Печат Грб Не ги Избрише Врвот Гел Лак Долготрајни парична Казна Запечатување Слој За Нокти УВ Гел Лакови

DEN 92.00 122.40

Beau Гел 1pcs 10ml Впие Исклучување Заврши Печат Грб Не ги Избрише Врвот Гел Лак Долготрајни парична Казна Запечатување Слој За Нокти УВ Гел Лакови Волумен : 10ml Карактеристики : * Погоден Светилка : УВ / LED Светилка* Сертификат : MSDS, SGS, CE* Професионален Помине Уметност Подарок за вас или вашата девојка* Најдобра за контрола на квалитетот за да се обезбеди висок квалитет на полски* За како полски, носи како Гел, исклучен во минути* Тоа нуди широка палета на бои за клиентите да се доживее професионални впиеоф помине уметност во разумна цена* Долготрајни за најмалку 23 недели, фантастична и супер светол нокти за вас.* Нема мелење...

На Продажба 220 Бои 15ml Clou Beaute Одберете 1 Боја УВ Led Помине Светилка Впие Исклучување Гел Ноктите Професионални УВ Гел полски
 • Неодамнешно

На Продажба 220 Бои 15ml Clou Beaute Одберете 1 Боја УВ Led Помине Светилка Впие Исклучување Гел Ноктите Професионални УВ Гел полски

DEN 134.00 191.52

Кликнете следат слики во нашиот производ е спецификација, го Промените вашиот стил на слободноНие, исто така, имаат горниот слој и база на школка во паркСпецификација : W, e, исто така, имаат подолу бои во акции, само за референца : Ве молиме имајте предвид дека dute да осветлување ефект и компјутерски боја, вистинските бои може да биде малку поинаква од сликата.Боја бела 1323isБојата 1348 е црнаБојата 1342 е црна, виолетоваБојата 1557 година е неонски црвенаБојата 1558 е неонски розоваБојата 1593 е бледо mauve(розова виолетова)Бојата 1595 е прав синаОпис : Бренд : Clou BeauteКапацитет : 15 ml Обезбеди Висок Квалитет на КафеОф UV лак...

6 Парчиња Кожа Гел ibdgel Бренд Gelpolish Убавина Боја Црна Шише полски Поставите Помине Добар Квалитет Фабрика трговија на Големо Најновиот Производ
 • Неодамнешно

6 Парчиња Кожа Гел ibdgel Бренд Gelpolish Убавина Боја Црна Шише полски Поставите Помине Добар Квалитет Фабрика трговија на Големо Најновиот Производ

DEN 1126.00 1372.80

1.Пакет листа:1)1 Lot=1 Base Грб+1 Top Грб+било 4 Color гел2)Сите бои гел се ок3)Сите база на грб и горниот слој е во ред2.Порака: се Сеќавам да оставите порака за нас кои бои бројот што го сакате.Или случаен боја ќе бидат испратени...

220 Топла Продажба Бои 15ml Clou Beaute БИЗ-CB-B1460 Гел Ноктите Впие Исклучување УВ Помине Светилка лак Поставите УВ Гел полски
 • Неодамнешно

220 Топла Продажба Бои 15ml Clou Beaute БИЗ-CB-B1460 Гел Ноктите Впие Исклучување УВ Помине Светилка лак Поставите УВ Гел полски

DEN 134.00 191.52

Кликнете следат слики во нашиот производ е спецификација, го Промените вашиот стил на слободноНие, исто така, имаат горниот слој и база на школка во паркСпецификација : W, e, исто така, имаат подолу бои во акции, само за референца : Ве молиме имајте предвид дека dute да осветлување ефект и компјутерски боја, вистинските бои може да биде малку поинаква од сликата.Боја бела 1323isБојата 1348 е црнаБојата 1342 е црна, виолетоваБојата 1557 година е неонски црвенаБојата 1558 е неонски розоваБојата 1593 е бледо mauve(розова виолетова)Бојата 1595 е прав синаОпис : Бренд : Clou BeauteКапацитет : 15 ml Обезбеди Висок Квалитет на КафеОф UV лак...

Добиете 12 Компјутери Убава Мачка Очи Помине Гел Камелеон УВ Помине Гел лак УВ Лак со Магнет Впие Исклучување Помине Гел лак ликовен Салон
 • Неодамнешно

Добиете 12 Компјутери Убава Мачка Очи Помине Гел Камелеон УВ Помине Гел лак УВ Лак со Магнет Впие Исклучување Помине Гел лак ликовен Салон

DEN 2200.00 2683.20

1.Пакет листата : Добиете Еден Бесплатно Магнет1) 1 Lot=1 База Грб+1 Врвот Грб+било 10 Бои гел2 ) Сите бои гел се ок3 ) Сите база на грб и горниот слој е во ред2.Порака : не заборавајте да оставите порака за нас кои бои бројот што го сакате.Или случаен боја ќе бидат испратени...

6 Компјутери Многу ibdgel 15 ML Ноктите Бои Впие Исклучување УВ Гел лак Поставите Shinning Бисер Гел Лакови (1 База 1 Врвот Палто со 4 Бои)
 • Неодамнешно

6 Компјутери Многу ibdgel 15 ML Ноктите Бои Впие Исклучување УВ Гел лак Поставите Shinning Бисер Гел Лакови (1 База 1 Врвот Палто со 4 Бои)

DEN 961.00 1334.40

1.Пакет листата : 1)1 Lot=1 Base Грб+1 Top Грб+било 4 Color гел2)Сите бои гел се ок3)Сите база на грб и горниот слој е во ред2.Порака: се Сеќавам да оставите порака за нас кои бои бројот што го сакате.Или случаен боја ќе бидат испратени...

Belen 24 Бои 3D Камелеон Шарени Фантом Помине Гел лак Гел за Нокти УВ Гел Боја полски Треба УВ LED Светилка 7ml База на Врвот
 • Неодамнешно

Belen 24 Бои 3D Камелеон Шарени Фантом Помине Гел лак Гел за Нокти УВ Гел Боја полски Треба УВ LED Светилка 7ml База на Врвот

DEN 51.00 58.56

Карактеристики : * Професионален Помине Уметност Подарок за вас или вашата девојка;* Најдобра за контрола на квалитетот за да се обезбеди висок квалитет на полски;* За како полски, носи како гел, исклучен во минути;* Тоа нуди широка палета на бои за клиентите да се доживее професионални впиеоф помине уметност во разумна цена;* Долготрајни за најмалку 23 недели, фантастична и супер светол нокти за вас;* Нема мелење...

1 Компјутер 4ml Висок Квалитет Чиста Бои, УВ Гел за Нокти Маникир за LED УВ Ламба Гел Солидна Боја Помине Уметност Гел Лак
 • Неодамнешно

1 Компјутер 4ml Висок Квалитет Чиста Бои, УВ Гел за Нокти Маникир за LED УВ Ламба Гел Солидна Боја Помине Уметност Гел Лак

DEN 32.64

Нови Препорачуваме ID : 4527 1 Компјутер 4ml Висок Квалитет Чиста Бои, УВ Гел за Нокти Маникир за LED УВ Ламба Гел Солидна Боја Помине Уметност Гел Лак Погодна да се применуваат на УВ гел ноктите, на доградба на акрилни нокти лажни нокти, природни нокти, итн...

Inail 15ml Кралска Сина Seriesv 4pcs УВ/LED Гел лак Бесплатен Превозот Впие Исклучување Гел лак ув гел лак на ноктите гел
 • Неодамнешно

Inail 15ml Кралска Сина Seriesv 4pcs УВ/LED Гел лак Бесплатен Превозот Впие Исклучување Гел лак ув гел лак на ноктите гел

DEN 591.36

Пакетот содржи : 4pcs боја гел(Ве молиме имајте во предвид : ве Молам, ве молиме оставете порака за да се информирате на бои што сакате или што мора да се испорача во случаен избор...

Свежа Боја Арте Clavo Б2Б-AC-B1454 УВ Гел Led Помине Светилка Боја Гел лак Убавина Додатоци во Боја на Ноктите Гел полски
 • Неодамнешно

Свежа Боја Арте Clavo Б2Б-AC-B1454 УВ Гел Led Помине Светилка Боја Гел лак Убавина Додатоци во Боја на Ноктите Гел полски

DEN 134.00 191.52

Спецификација : Кликнете следат слики во нашиот производ е спецификација, го Промените вашиот стил на слободноАко сакате база на капут и на врвот грб, ве молиме кликнетеВе молиме имајте предвид дека dute да осветлување ефект и компјутерски боја, вистинските бои може да биде малку поинаква од сликата.Бојата 1323 е белаБојата 1348 е црнаБојата 1342 е црна, виолетоваБојата 1557 година е неонски црвенаБојата 1558 е неонски розоваБојата 1593 е бледо mauve(розова виолетова)Бојата 1595 е прав синаНапомена : Како што сите знаеме, ова е ниска цена промотивен производ...

12pcs бесплатен превозот гел лак Ув ibdgel помине гел лак ув нокти, гел (10colors+1top+1base) гел лак буквар Ув ламби
 • Неодамнешно

12pcs бесплатен превозот гел лак Ув ibdgel помине гел лак ув нокти, гел (10colors+1top+1base) гел лак буквар Ув ламби

DEN 1685.00 2160.00

1 ) 1 lot=10 бои+1 врвот грб+1 база Или капут2) СИТЕ бои е во ред Или 3) Сите горниот слој и база грб е во ред Или 4) ве Молиме, изберете бои од боја шемаПретпазливост!Ве молиме оставете порака за нас кои бои број што сакате! ! !1 ) 1 lot=10 бои+1 врвот грб+1 база Или капут2) СИТЕ бои е во редИли 3) Сите горниот слој и база грб е во редИли4) ве Молиме, изберете бои од боја шемаПретпазливост!Ве молиме оставете порака за нас кои бои број што сакате! ! !