• Неодамнешно
SOACH 50pcs Најновите prodigal акустична гитара Зема Дебелина 0.46 mm Извлечен додатоци бас гитара алатки ukulele посредник

SOACH 50pcs Најновите prodigal акустична гитара Зема Дебелина 0.46 mm Извлечен додатоци бас гитара алатки ukulele посредник

DEN 188.00
DEN 198.24
-5 %
Достапно

Количина на стоки


започнете
Прочитајте внимателно :
1. Овој производ е поделена на три видови на дебелина, 0.46 мм, 0.71 мм, 1.0 mm.
2. Можете да изберете слика според следнава слика, и кажи ми ја сликата под број, ако не му кажете на клиентите модел број, случајно го испрати изберете моделот.
3. кажете ми што сакате да ја купите изберете дебелина. Ако не кажат на сервисот за дебелината, по случаен избор ги собереш изберете дебелина.
4. Одберете го моделот и соодветните дебелина за секој 10pcs зема
5. Ако купувате 10pcs само може да изберете шаблон дебелина,
Како што 1 P1-1,0.46 MM
6. Ако купувате 50pcs, можете да изберете 5 видови на обрасци и соодветна дебелина, како што се 1 P1-1 0.46 ММ, 1 P1-2 0.71 ММ, 1 P1-3 1.0 MM, 1 P1-4 0.46 ММ, 1 P1-5 0.71 ММ вкупно 50pcs
7. Ако купувате 100pcs, можете да изберете 10 видови на обрасци и соодветна дебелина, како што се 1 P1-1 0.46 ММ, 1 P1-2 0.71 ММ, 1 P1-3 1.0 MM, 1 P1-4 0.46 ММ, 1 P1-5 0.71 ММ . .. вкупно 100pcs

Карактеристики на понудата

Број На Модел На:
0.46 mm
Бренд Име:
SOACH
Тип:
Избере
is_customized:
Yes

Слични понуди

Гитара Орев Мост Датотека Поставите Сандер Намалувања Поднесување Алатка за Акустична Електрична Гитара
 • Неодамнешно

Гитара Орев Мост Датотека Поставите Сандер Намалувања Поднесување Алатка за Акустична Електрична Гитара

DEN 408.00

Гитара Орев Мост Датотека Сандер Намалувања Поднесување Алатка За Акустична Електрична ГитараОпис на производот : Погоден за Ukelele , Акустична гитара , Електрична гитара, Тоа може да се користи за пластична и коските гитара Орев / Мост , не може да се користи за Метал е ; 13 x Круг датотеки за длабочината на string слотови , 1 рамни датотека за висина на Орев / Мост

2 Парчиња Двоен бас мост двоен бас делови 3/4 прилагодливи исправена бас мост
 • Неодамнешно

2 Парчиња Двоен бас мост двоен бас делови 3/4 прилагодливи исправена бас мост

DEN 2730.24

2 Парчиња Двоен бас мост двоен бас делови 3 / 4 прилагодливи исправена бас мостЗабелешка : сликата на објектот е само за ваша референца, БОЈАТА на цел ние пак може да бидат различни од слики(Освен постои посебна ознака)...

VOX AP2BS amPlug 2 Бас G2 Гитара Слушалки Бас Гитара Засилувач со 3 Стекнат Режими, Говорникот Кабинет Емулација, и Помошен во Џек
 • Неодамнешно

VOX AP2BS amPlug 2 Бас G2 Гитара Слушалки Бас Гитара Засилувач со 3 Стекнат Режими, Говорникот Кабинет Емулација, и Помошен во Џек

DEN 3119.04

Добиете Најмногу од Вашиот тренинзиНа Vox am Plug Бас G2 слушалки бас гитара засилувач ќе ви помогне да помине вашиот бас тон, кои ви даваат некои големи low end и покрај фактот дека тоа зафаќа речиси без простор...

Новото државно Знаме САД, велика БРИТАНИЈА, Канада коса црта Дизајн Памук 2' Прилагодливи Бас Акустична Електрична Гитара Црна Кожа за на Рака Завршува
 • Неодамнешно

Новото државно Знаме САД, велика БРИТАНИЈА, Канада коса црта Дизајн Памук 2' Прилагодливи Бас Акустична Електрична Гитара Црна Кожа за на Рака Завршува

DEN 331.20

Почитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Any Fly Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви дадат ВЕТУВАЊЕ за заштита на вашите Права и Интереси 1...

JOYO JF-30 A/B Прекинувач Електрична Гитара Ефект на Возилото LED Индикатор
 • Неодамнешно

JOYO JF-30 A/B Прекинувач Електрична Гитара Ефект на Возилото LED Индикатор

DEN 1915.20

Карактеристики : Работи Без Напојување , A / B излезни приклучоци со LED индикатор ; Алуминиумски легури школка со шпоретот лак финиш ; Точно се заобиколат дизајн за да се намали тонот на косата ; A / B Дигалки И / Б џек се излез завршува, во секој случај само една или е поврзано со НА џек и покажувајќи со LED индикатор...

Злато Електрична Гитара Мост Tremolo Мост За FD Strat SQ Електрична Гитара Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Злато Електрична Гитара Мост Tremolo Мост За FD Strat SQ Електрична Гитара Бесплатен Превозот

DEN 671.52

започнете Цена : $4.99 Цена : $8.99 Цена : $2.49 Цена : $4.99 Цена : $3.49 Цена : $4.99крајотДетали : 100 Бренд Нова Состојба Висок Квалитет на Метал Погоден За Фендер Strat / SQ Електрична Гитара 1 Сет Вклучени 1*Мостот 1*Ноктот 3*8 Извори*Завртки 1*Tremolo Бар 1 Wrench Боја : ЗлатнаПакет : 1 Сет на Електрична Гитара Tremolo МостНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

8Pcs Хром Двојна Концентрична Купола Knob Со Завртки со Висок Квалитет
 • Неодамнешно

8Pcs Хром Двојна Концентрична Купола Knob Со Завртки со Висок Квалитет

DEN 620.00 652.32

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

5 парчиња 3 Ply Гитара ги Собереш Guard За Ibanez GRX20Z Замена-Бела
 • Неодамнешно

5 парчиња 3 Ply Гитара ги Собереш Guard За Ibanez GRX20Z Замена-Бела

DEN 912.00 959.52

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

2 парчиња 3 Ply Гитара ги Собереш Guard За Ibanez GRX20Z Замена на Белиот Бисер
 • Неодамнешно

2 парчиња 3 Ply Гитара ги Собереш Guard За Ibanez GRX20Z Замена на Белиот Бисер

DEN 573.00 602.88

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

5 компјутери Електрична Гитара Pickguard За ЈАМАХА Pacifica 112V замена 3ply Црна
 • Неодамнешно

5 компјутери Електрична Гитара Pickguard За ЈАМАХА Pacifica 112V замена 3ply Црна

DEN 957.00 1007.52

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

5 компјутери Замена PRS SE рамно-врвна гитара pickguard ,4ply Браун Желка
 • Неодамнешно

5 компјутери Замена PRS SE рамно-врвна гитара pickguard ,4ply Браун Желка

DEN 775.00 815.52

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

4Pcs Гитара ги Собереш Fingertip Заштитници Celluloid Гитара Прст, Палец Paddles За Гитара Ukulele Делови и Прибор Случаен Боја
 • Неодамнешно

4Pcs Гитара ги Собереш Fingertip Заштитници Celluloid Гитара Прст, Палец Paddles За Гитара Ukulele Делови и Прибор Случаен Боја

DEN 122.00 150.72

4 Pcs / Set Гитара ги Собереш Fingertip Заштитници Celluloid Гитара Прст, Палец Paddles За Гитара Ukulele Делови и Прибор Случаен БојаКарактеристики : Нов и висок квалитет.Направени од celluloid материјал,мазна, сјајна и издржливи.Лесен и едноставен, стилски,лесно да се чисти и да се носат.Може да ги заштити вашите нокти во свири на гитара.Промоција на вашиот играње брзина и да се Зајакне на бас гитара,да ви даде одлични перформанси.Добар подарок за гитара љубовници.Стандардна големинаМатеријал : Celluloid(Забелешка : Сите точка боја ќе се испрати по случаен избор)Пакет се вклучени : 1 Палецот + 3 Прст Гитара Зема

2 парчиња Електрична Гитара Pickguard За ЈАМАХА Pacifica 112V замена 3ply Црна
 • Неодамнешно

2 парчиња Електрична Гитара Pickguard За ЈАМАХА Pacifica 112V замена 3ply Црна

DEN 547.00 575.52

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

D'Addario Планета Бранови Duralin Црна Мраз Гитара Трансферот, Џез Форма, 1/pick
 • Неодамнешно

D'Addario Планета Бранови Duralin Црна Мраз Гитара Трансферот, Џез Форма, 1/pick

DEN 23.52

ОписDuralin (исто така познат како Ацетил или Delrin) е уникатен материјал со извонредна комбинација на сила, вкочанетост, димензионална стабилност, замор, отпорност и ниска триење...

SOACH 50pcs Најновите DOTA2 Гитара Зема Дебелина 0.46 mm
 • Неодамнешно

SOACH 50pcs Најновите DOTA2 Гитара Зема Дебелина 0.46 mm

DEN 188.00 198.24

s$3.75=50pcs било дебелина(0.46 / .71 / 1.0 mm) и било 5x10pcs дизајн зема можете да не контактирате или да ја напуштат белешка за вашиот изберете : ве молиме имајте во предвид кога ќе одлучите, Така што можам да ви испрати право единици...

АРОМА AFK-3 FUNK МАШИНА Авто Добро Педалата Мини Дигитален Ефект Точно се Заобиколат Дигитални Одложување Гитара Ефект на Возилото
 • Неодамнешно

АРОМА AFK-3 FUNK МАШИНА Авто Добро Педалата Мини Дигитален Ефект Точно се Заобиколат Дигитални Одложување Гитара Ефект на Возилото

DEN 3120.00

Почитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Бејтс Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви даде некои ветувања.1...

Belcat Акустична Гитара 2 Бенд EQ Ukulele Equalize Пикап велика БРИТАНИЈА-300T
 • Неодамнешно

Belcat Акустична Гитара 2 Бенд EQ Ukulele Equalize Пикап велика БРИТАНИЈА-300T

DEN 592.00 623.52

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

5 компјутери Гитара pickguard За Ibanez Talman ТЦ-740 Замена,3ply Црна
 • Неодамнешно

5 компјутери Гитара pickguard За Ibanez Talman ТЦ-740 Замена,3ply Црна

DEN 1017.12

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Шеф SD-1W Ваза Занает Супер Overdrive специјално Издание Гитара Ефект на Возилото
 • Неодамнешно

Шеф SD-1W Ваза Занает Супер Overdrive специјално Издание Гитара Ефект на Возилото

DEN 9599.52

Класичен Overdrive со Сопствен Глас МоНа Ваза Занает линија ШЕФ SD1 W Супер Overdrive топла прачки овој класичен бустер на возилото без да се губи својот безвременски лик...

Biyang OD-10 Електрична Гитара Бејби Бум Луд Возење Overdrive 3 Режим Моќ Ефект на Возилото Музички Инструмент
 • Неодамнешно

Biyang OD-10 Електрична Гитара Бејби Бум Луд Возење Overdrive 3 Режим Моќ Ефект на Возилото Музички Инструмент

DEN 1818.00 2065.44

"БЕЈБИ БУМ" СЕРИЈА OD10 "ЛУД ВОЗАЧ" OVERDRIVEНие ќе согласност на купувачот земји увозни тарифи се пополни во декларираната вредност за да се спречи купувачот плаќа даноци...

АРОМА ADT-1 Нарушување Електрична Гитара Ефект на Возилото Точно се Заобиколат Дизајн Гитара Педалата
 • Неодамнешно

АРОМА ADT-1 Нарушување Електрична Гитара Ефект на Возилото Точно се Заобиколат Дизајн Гитара Педалата

DEN 1166.00 1295.52

Карактеристики : Цевка нарушување симулација и вграден во FET транзистори Точно заобиколат дизајн, минимизира тонот на косата и да добиете повеќе контрола на вашиот возилото...

Новиот бренд Bluegrass Мандолина Tailpiece Со Капак Хром
 • Неодамнешно

Новиот бренд Bluegrass Мандолина Tailpiece Со Капак Хром

DEN 130.00 156.00

Опис : Навистина исклучителна предмети, можете да видите убави цветни покривање на површината Плоча мерки : 62mm x 42mm (приближно) База мерки : 49mm x 35mm (приближно) Материјал : Метал Боја : ХромПакување : Мандолина Tailpiece Со Cover X 1 bucзавртка X 3 еез

SOACH 10pcs Најновите Дрво жито Гитара Зема Дебелина 1.0 mm
 • Неодамнешно

SOACH 10pcs Најновите Дрво жито Гитара Зема Дебелина 1.0 mm

DEN 44.00 78.24

започнете со НАШИОТ производ модел не е случајно избран, наспроти производ сликите се малку различни, се надевам драги пријатели, може да се разбере,ви Благодариме за доаѓање, ви посакувам среќен живот!

Нико 100pcs Крем 5 Начин се Префрлите Совети Капи За Фендер Strat Стил Електрична Гитара Бесплатен Превозот Wholesales
 • Неодамнешно

Нико 100pcs Крем 5 Начин се Префрлите Совети Капи За Фендер Strat Стил Електрична Гитара Бесплатен Превозот Wholesales

DEN 240.00

започнетекрајотДетали : 100% Сосема Нов Услов 5 Начин се Префрлите Совети Погоден За Фендер Strat или Слични Електрична Гитара Боја : Крем Пакет : 100pcs Switch СоветиНие(Нико Музички Инструмент Компанија) Професионалец во Гитара Додатоци(Зема,Стрингови,Capos,Приемници..).Неколку Големи Фабрики Агенти.Можете да Wholesales од нас.Ние ќе им Даде на Wholesales Цена за вас.Значи,Ако сакате Wholesales Гитара Делови,ве Молиме Контактирајте со нас.Ви благодариме!!1.Ние прифаќаме Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.1.Во Светот Превозот(Освен Некои Земји)2.Ние само брод да се потврди цел адреси...