• Неодамнешно
SOACH 50pcs Најновите DOTA2 Гитара Зема Дебелина 0.46 mm

SOACH 50pcs Најновите DOTA2 Гитара Зема Дебелина 0.46 mm

DEN 188.00
DEN 198.24
-5 %
Достапно

Количина на стоки


s
$3.75=50pcs било дебелина(0.46/.71/1.0 mm) и било 5x10pcs дизајн зема . можете да не контактирате или да ја напуштат белешка за вашиот изберете : ве молиме имајте во предвид кога ќе одлучите, Така што можам да ви испрати право единици. благодарение На пример : 20pcs 0.46 mm 1 P1-2 10pcs 0.71 mm 1 P1-10 20pcs 1.0 mm 1 P2-5 вкупно : 50pcs
Прочитајте внимателно :
1. Овој производ е поделена на три видови на дебелина, 0.46 мм, 0.71 мм, 1.0 mm.
2. Можете да изберете слика според следнава слика, и кажи ми ја сликата под број, ако не му кажете на клиентите модел број, случајно го испрати изберете моделот.
3. кажете ми што сакате да ја купите изберете дебелина. Ако не кажат на сервисот за дебелината, по случаен избор ги собереш изберете дебелина.
4. Одберете го моделот и соодветните дебелина за секој 10pcs зема
5. Ако купувате 10pcs само може да изберете шаблон дебелина,
Како што 1 P1-1,0.46 MM
6. Ако купувате 50pcs, можете да изберете 5 видови на обрасци и соодветна дебелина, како што се 1 P1-1 0.46 ММ, 1 P1-2 0.71 ММ, 1 P1-3 1.0 MM, 1 P1-4 0.46 ММ, 1 P1-5 0.71 ММ вкупно 50pcs
7. Ако купувате 100pcs, можете да изберете 10 видови на обрасци и соодветна дебелина, како што се 1 P1-1 0.46 ММ, 1 P1-2 0.71 ММ, 1 P1-3 1.0 MM, 1 P1-4 0.46 ММ, 1 P1-5 0.71 ММ . .. вкупно 100pcs

Карактеристики на понудата

Тип:
Избере
Бренд Име:
SOACH
Број На Модел На:
0.46 mm
is_customized:
Yes

Слични понуди

5 компјутери Замена Гитара Pickguard За PRS SE Еден ,4ply браун-желка
 • Неодамнешно

5 компјутери Замена Гитара Pickguard За PRS SE Еден ,4ply браун-желка

DEN 684.00 719.52

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

1Pc Нерѓосувачки Челик Сребро Гитара Pickguard Монтажа Заградата За Лес Пол Електрична Гитара
 • Неодамнешно

1Pc Нерѓосувачки Челик Сребро Гитара Pickguard Монтажа Заградата За Лес Пол Електрична Гитара

DEN 37.00 45.60

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Pickguard протезата со завртки и орев за електрична гитара Одговара за Лес Пол стил гитара pickgurad Агол Должина : Околу...

АРОМА ADT-1 Нарушување Електрична Гитара Ефект на Возилото Точно се Заобиколат Дизајн Гитара Педалата
 • Неодамнешно

АРОМА ADT-1 Нарушување Електрична Гитара Ефект на Возилото Точно се Заобиколат Дизајн Гитара Педалата

DEN 1166.00 1295.52

Карактеристики : Цевка нарушување симулација и вграден во FET транзистори Точно заобиколат дизајн, минимизира тонот на косата и да добиете повеќе контрола на вашиот возилото...

1pcs Злато Запечатени Humbucker Мост Вратот Пикап во Собата За ЛП Гитара
 • Неодамнешно

1pcs Злато Запечатени Humbucker Мост Вратот Пикап во Собата За ЛП Гитара

DEN 648.00

100% висок квалитетОбјектот 100% како на сликата прикажаниОвие се одличен квалитет магнети.Овие се deigned да се дуплираат дека класичен топол звук сепак, тие имаат малку повеќе излез за да ви даде малку повеќе криза за удар.Овие се три восок натопи и вакуум запечатени да се елиминира било несакани повратни информации и бучава.Секој пикап вклучува висина прилагодување завртки и изворитеВратот пикап е оценет на 9 K и Мостот пикап е во вжештена ТОПЛА 16 K.Пол проред е 52mm на мостот магнети и 50mm на вратот магнети.Боја : Златна маска w / Црна РамкаМатеријал : Бакар + ПластикаПроизвод Големина : 9.2*4.6*4.6 cmПроизвод Тежина : 0.300 gПакет Големина : 9.5*7*5cmПакет Тежина : 0.350 kg (0.77 lb.)Пакетот Вклучува : 1 Сет на Гитара Пикап

Шеф SD-1W Ваза Занает Супер Overdrive специјално Издание Гитара Ефект на Возилото
 • Неодамнешно

Шеф SD-1W Ваза Занает Супер Overdrive специјално Издание Гитара Ефект на Возилото

DEN 9599.52

Класичен Overdrive со Сопствен Глас МоНа Ваза Занает линија ШЕФ SD1 W Супер Overdrive топла прачки овој класичен бустер на возилото без да се губи својот безвременски лик...

4Pcs Гитара ги Собереш Fingertip Заштитници Celluloid Гитара Прст, Палец Paddles За Гитара Ukulele Делови и Прибор Случаен Боја
 • Неодамнешно

4Pcs Гитара ги Собереш Fingertip Заштитници Celluloid Гитара Прст, Палец Paddles За Гитара Ukulele Делови и Прибор Случаен Боја

DEN 122.00 150.72

4 Pcs / Set Гитара ги Собереш Fingertip Заштитници Celluloid Гитара Прст, Палец Paddles За Гитара Ukulele Делови и Прибор Случаен БојаКарактеристики : Нов и висок квалитет.Направени од celluloid материјал,мазна, сјајна и издржливи.Лесен и едноставен, стилски,лесно да се чисти и да се носат.Може да ги заштити вашите нокти во свири на гитара.Промоција на вашиот играње брзина и да се Зајакне на бас гитара,да ви даде одлични перформанси.Добар подарок за гитара љубовници.Стандардна големинаМатеријал : Celluloid(Забелешка : Сите точка боја ќе се испрати по случаен избор)Пакет се вклучени : 1 Палецот + 3 Прст Гитара Зема

4 String Бас Гитара Приемници Подесување Штипки Копчиња Машина Глави го Отворите Задниот Менувач 4R Внатрешно Злато
 • Неодамнешно

4 String Бас Гитара Приемници Подесување Штипки Копчиња Машина Глави го Отворите Задниот Менувач 4R Внатрешно Злато

DEN 912.00 959.52

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

5 парчиња 3 Ply Гитара ги Собереш Guard За Ibanez GRX20Z Замена -ЦРНА
 • Неодамнешно

5 парчиња 3 Ply Гитара ги Собереш Guard За Ibanez GRX20Z Замена -ЦРНА

DEN 957.00 1007.52

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Orphee 010-047 Акустична Гитара Жици Сребро Позлатен Анти- ' Рѓа Хексагонална core+8% Никел Екстра лесно гитара додатоци
 • Неодамнешно

Orphee 010-047 Акустична Гитара Жици Сребро Позлатен Анти- ' Рѓа Хексагонална core+8% Никел Екстра лесно гитара додатоци

DEN 264.00

Прочитајте Пред Шопинг Драги пријатели , ви Благодариме за шопинг на нашата продавница : Музички Инструменти Станица Продавница ...

Новиот бренд Bluegrass Мандолина Tailpiece Со Капак Хром
 • Неодамнешно

Новиот бренд Bluegrass Мандолина Tailpiece Со Капак Хром

DEN 130.00 156.00

Опис : Навистина исклучителна предмети, можете да видите убави цветни покривање на површината Плоча мерки : 62mm x 42mm (приближно) База мерки : 49mm x 35mm (приближно) Материјал : Метал Боја : ХромПакување : Мандолина Tailpiece Со Cover X 1 bucзавртка X 3 еез

2 парчиња Електрична Гитара Pickguard За ЈАМАХА Pacifica 112V замена 3ply Црна
 • Неодамнешно

2 парчиња Електрична Гитара Pickguard За ЈАМАХА Pacifica 112V замена 3ply Црна

DEN 547.00 575.52

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

5 компјутери Замена PRS SE рамно-врвна гитара pickguard ,4ply Браун Желка
 • Неодамнешно

5 компјутери Замена PRS SE рамно-врвна гитара pickguard ,4ply Браун Желка

DEN 775.00 815.52

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Гитара Рака Копчето за Заклучување со Pin Црното Злато Хром Рамна Глава 6 Компјутери за Бас Акустична Електрична Гитара Делови Додатоци
 • Неодамнешно

Гитара Рака Копчето за Заклучување со Pin Црното Злато Хром Рамна Глава 6 Компјутери за Бас Акустична Електрична Гитара Делови Додатоци

DEN 793.00 991.68

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

SOACH 10pcs Најновите Дрво жито Гитара Зема Дебелина 1.0 mm
 • Неодамнешно

SOACH 10pcs Најновите Дрво жито Гитара Зема Дебелина 1.0 mm

DEN 44.00 78.24

започнете со НАШИОТ производ модел не е случајно избран, наспроти производ сликите се малку различни, се надевам драги пријатели, може да се разбере,ви Благодариме за доаѓање, ви посакувам среќен живот!

Висок Квалитет Прилагодливи 6 Стрингови Хром Гитара Мост Ролери Седло Метал Ружино Дрво Гитара Мост
 • Неодамнешно

Висок Квалитет Прилагодливи 6 Стрингови Хром Гитара Мост Ролери Седло Метал Ружино Дрво Гитара Мост

DEN 312.00

100% Сосема Нов Никогаш не се користи.Произведени од страна на Risingguitar која е manufactory гитара делови за повеќе од 20 години.Сите фотографии се зеде со хаос производство на производот...

5 парчиња 3 Ply Гитара ги Собереш Guard За Ibanez GRX20Z Замена-Бела
 • Неодамнешно

5 парчиња 3 Ply Гитара ги Собереш Guard За Ibanez GRX20Z Замена-Бела

DEN 912.00 959.52

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...