• Неодамнешно
wxrwxy ротирачки sprinkler фарма sprinkler ротирачки вода Фарма за НАВОДНУВАЊЕ млазници за наводнување 1 / 2 Конектор 10 компјутери

wxrwxy ротирачки sprinkler фарма sprinkler ротирачки вода Фарма за НАВОДНУВАЊЕ млазници за наводнување 1 / 2 Конектор 10 компјутери

DEN 446.00
DEN 518.40
-14 %
Достапно

Количина на стоки


wxrwxy ротирачки sprinkler градина sprinkler Фарма sprin klers силен моќ млазницата фарма за наводнување 1 / 2 конектор
Пакување : 10pcs млазницата.
Земјоделски наводнување млазницата, градинарски производи се засади трева наводнување, ладење, 360 степени автоматско ротирање млазницата, производот нови АБС материјал, стабилни перформанси долг живот, не-токсични и невкусна, Врска големина : G1 / 2 Работен притисок : 1.5-3kg Проток : 0.5-0.9 M3 / L Спреј дијаметар од 7-10m
Транспорт answer : ___________________________ Note : Ние ќе биде прв пат за вашата пратка : Поради бавното ажурирање на логистика информации, може да биде од 3-5 дена, нема да се покаже логистика информации, Национални празници во неделата за одмор, не испраќаат. Кога купувате објекти во Aliexpres, бидете сигурни дека вашата адреса за е во точниот англиски адреса и име и презиме. Гаранцијата се Враќа : Кога ќе примите пратката, имате било какви прашања, ве Молиме јавете се во нашата служба за корисници. Ве молиме верувам ние ќе ви ги даде задоволително план, ве молиме да не даде ни еден малициозен проценка Ние сме искрени продавница, се Надевам да ја добиете вашата разбирање и поддршка.

Карактеристики на понудата

Тип:
Sprinklers
Бренд Име:
WXRWXY
Број На Модел На:
Торнадо глава
Sprinkler Тип:
Вител
Име:
ротирачки sprinkler
Спецификации:
Видете на сликата.
Притисок:
1.5-3
Вода спреј дијаметар:
7-10
Прскање со вода:
0.5-0.9 М3 /L
Спецификација:
1/2
Стандард:
Европскиот стандард
боја:
Црна
Пакување:
10pcs
Тежина:
260g

Слични понуди

2 парчиња Вметната Скок sprinkler Тревник Градина Зеленчук Автоматско sprinkler Автоматско наводнување Наводнување Квалитет на производите
 • Неодамнешно

2 парчиња Вметната Скок sprinkler Тревник Градина Зеленчук Автоматско sprinkler Автоматско наводнување Наводнување Квалитет на производите

DEN 178.00 219.84

Карактеристики : Идеален за круг наводнување на мали областиНов начин скок со зглобот и со нов стил краток скок за одредување на фирмаЦелосна ротациона, наводнување со дијаметар до ca...

wxrwxy Градина 16mm наводнување капка по капка Произлегува носителот 1/2 јп држачот за црево 3/4 dropper пластични Произлегува 20mm ЈП заградата 25pcs 16mm 50pcs
 • Неодамнешно

wxrwxy Градина 16mm наводнување капка по капка Произлегува носителот 1/2 јп држачот за црево 3/4 dropper пластични Произлегува 20mm ЈП заградата 25pcs 16mm 50pcs

DEN 530.00 647.04

wxrwxy Градина црево 16mm произлегува носителот 1 / 2" градина црево во држачот 3 / 4" dropper пластични Произлегува 20mm ЈП заградата Пакување : 16mm50 компјутери Пакување : 20mm25 компјутери Градина 16mm 20mm ЈП црево фиксна поддршка, наводнување на земјоделски наводнување капка по капка цевка фиксна пластични заграда, на производ го користи новиот АБС материјал безбедно нетоксични, стабилни перформанси, долг животен век...

Нови Бакар Atomization Млазницата Прилагодливи Спреј Млазницата Е Погодна За Бакар Материјал 4/7 Capillary Градина Sprayer
 • Неодамнешно

Нови Бакар Atomization Млазницата Прилагодливи Спреј Млазницата Е Погодна За Бакар Материјал 4/7 Capillary Градина Sprayer

DEN 213.00 273.12

Нови Бакар Atomization Млазницата Прилагодливи Спреј Млазницата Е Погодна За Бакар Материјал 4 / 7 Capillary Градина SprayerВидови : микро спреј серијаМатеријал : пластикаФункција : новиот материјалАпликацијата сценарија : семејството градинарство, јавни зелен простор, пејзаж градинарство производство, земјоделското производство,Бакар atomizing млазницата е воведен : 1...

15pcs NuoNuoWell Вметнување на земјата Градина&растенијата наводнување наводнување капка по капка Прилагодливи Sprinkler 360 степени на вода-спасување Drippers
 • Неодамнешно

15pcs NuoNuoWell Вметнување на земјата Градина&растенијата наводнување наводнување капка по капка Прилагодливи Sprinkler 360 степени на вода-спасување Drippers

DEN 163.00 211.20

15pcs Nuo Nuo Well Вметнување на земјата Градина&растенијата наводнување наводнување капка по капка Прилагодливи Sprinkler 360 степени на водаспасување DrippersДетали за производот : Connection : 4 / 7mm црево Работа притисок : 1.0~ 3.0 kg Проток : 0~70 L / H Спреј радиус : 0.8~1.2 m ви Благодарам многу за изборот на Nuo Nuo Well Sunn Grow Продавница ! Можете да пребарувате нашите други производи со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango И Другите Наши Продавници : Зелена Градинарство Живот,Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка...

Подземни Pop-up Ротирачки Sprinkler Серија за Пејзаж RB-7330
 • Неодамнешно

Подземни Pop-up Ротирачки Sprinkler Серија за Пејзаж RB-7330

DEN 960.00

Производот Категорија: Popup SprinklerТочка Бр RB7330 Пластични Popup Импулс Sprinkler1 / 2" и 3 / 4" дното женски навојВкупна висина : 245mm; Strenching висина : 75mmДел круг, агол контролира, прилагодлив од 25 степени за 360 степениМатеријал : hingсила пластика и нерѓосувачки челикИмајте добра функција во лоша водаСилна инверзија функцијаДвојно импулс направи бавна брзина на ротација и понатаму радиусГолемината на млазницата на располагање е 3,5 мм и 4.0 мм...

wxrwxy Градина Цвет Растенијата Waterers автоматско Полевање цвеќиња Растенијата Waterer наводнување Капе Вода Шила 1pcs
 • Неодамнешно

wxrwxy Градина Цвет Растенијата Waterers автоматско Полевање цвеќиња Растенијата Waterer наводнување Капе Вода Шила 1pcs

DEN 64.00 90.24

wxrwxy Градина Цвет Растенијата Waterers автоматско Полевање цвеќиња Растенијата Waterer наводнување Капе Вода Шила имаме PVC црева и заградата за вас, па можете да капе било која позиција, ќе не доведе да се откажат од многу вода, и растенија без вода...

10pcs Црна Класичен Моден Дизајн 4/7mm Црево Бодликава Misting Sprinklers Нови АБС Материјал Градина Seedling одгледување Emitters
 • Неодамнешно

10pcs Црна Класичен Моден Дизајн 4/7mm Црево Бодликава Misting Sprinklers Нови АБС Материјал Градина Seedling одгледување Emitters

DEN 144.00 191.52

10pcs Црна Класичен Моден Дизајн 4 / 7mm Црево Бодликава Misting Sprinklers Нови АБС Материјал Градина Seedling одгледување Emitters Добредојдовте да контактирате со нас за голема количина цел Pls се провери големината внимателно пред орде Овој Конектор бодликава надворешниот дијаметар 5.5 мм за , главниот за 4 / 7mm црево поврзување или директно вметната цевка да се користи Материјал : ABS Работа притисок : 1.5~3.0 kg Спреј радиус : 0.4~1.2 метри Проток : 812 L / HДобредојдовте да се избере Nuo Nuo Well Зелена Градинарство Продавница! Можете да пребарувате нашите други производи(Семе и Градинарски Производи) и нашата нова продавница Sunn Grow Продавница и Tewango Продавница со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка...

360Degree Ротари Sprinkler Виси Магла Млазници Со 1/4 Бодликава Стаклена Градина Микро Наводнување капка по капка Фитинг M101A
 • Неодамнешно

360Degree Ротари Sprinkler Виси Магла Млазници Со 1/4 Бодликава Стаклена Градина Микро Наводнување капка по капка Фитинг M101A

DEN 556.32

1.Datasheet : Работен Притисок : 150300kpaФлукс : 120180 L / HСпреј Радиус : 3.04.0 m2.Монтажа : A Може да се поврзе мојата 4 / 7mm Мека ПВЦ цевки(внатрешен дијаметар е 4mm)B...

(20pcs/pack) Магла млазницата база со филтер бесплатен превозот
 • Неодамнешно

(20pcs/pack) Магла млазницата база со филтер бесплатен превозот

DEN 720.00

>Производот вовед* Магла млазницата база со св филтер*Материјал : Месинг со nickle позлатен*Извонредна atomization*Тема големина : 3 / 16",10 / 24"Како тоа функционира со млазници( цената не вклучува магла млазницата)> Апликација : Се користи во вентилаторот за ладење, парк,, стаклена градина, ладење, отворено, индустриски.

5pcs Нов Прилагодлив Месинг Atomizing Sprayer Тревник Градина Sprinkler Глави Ладење Fogging Misting Млазници Градина Sprinklers 2017
 • Неодамнешно

5pcs Нов Прилагодлив Месинг Atomizing Sprayer Тревник Градина Sprinkler Глави Ладење Fogging Misting Млазници Градина Sprinklers 2017

DEN 105.00 138.24

5pcs Прилагодливи Месинг Atomizing Sprayer Тревник Градина Sprinkler Глави Ладење Misting МлазнициКарактеристики : 1, Прилагодлив sprinkler покриеност, atomization ефект е добро2, вода со Низок притисок, допрете вода притисок може да биде sprinkler наводнување3...

18pcs 8 Отпадоци Emitter Притисок Компензираат Dripper Микро Наводнување на Градинарски Црева Капе Главата за Заштеда на Вода за Наводнување Dropper
 • Неодамнешно

18pcs 8 Отпадоци Emitter Притисок Компензираат Dripper Микро Наводнување на Градинарски Црева Капе Главата за Заштеда на Вода за Наводнување Dropper

DEN 166.00 224.64

18pcs 8 Отпадоци Emitter Притисок Компензираат Dripper Микро Наводнување на Градинарски Црева Капе Главата за Заштеда на Вода за Наводнување DropperФункцијаИме на производ : Притисок Надомест EmittersЗаеднички големина : Поврзете до 4 / 7mm или Вметнување на PE Цевка ЅидПримена : наводнување, зелена куќа за наводнување, градинарски наводнување.Работа Presure : 0.5~2kgПроток : 8 Liters / часНаправени од свежо PP, овој производ е опремен со одлична механичка,топлинска и хемиска стабилност. Можеби Како Што Се : Почитувани Клиенти,Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу : За Данок НаСо оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар...

25pcs Прилагодливи Drippers Наводнување Систем на Проток на Вода за Наводнување Drippers 360 степени Emitter Капе Наводнување Колекции
 • Неодамнешно

25pcs Прилагодливи Drippers Наводнување Систем на Проток на Вода за Наводнување Drippers 360 степени Emitter Капе Наводнување Колекции

DEN 185.00 209.76

100% Сосема нов и добар квалитетВода излез : ВрвотВисината на скок : 13cm / 5.1 инченНаводнување агол : 360 степениПогоден за 4 / 7mm (Внатрешен / Надворешен дијаметар) цевкаПроток на вода можат да бидат прилагодливиПрактично, преносни и лесно да се инсталираПогоден за садови, кади, земјата маска, убав градини и расаднициМатеријал : ПластикаБоја : Црна25pcs x Наводнување Drippers 1...

10Pcs/Set DIY Микро Наводнување капка по капка на Растенијата Само за Наводнување на Градинарски Црева Sprinklers Градина Вода Sprinklers
 • Неодамнешно

10Pcs/Set DIY Микро Наводнување капка по капка на Растенијата Само за Наводнување на Градинарски Црева Sprinklers Градина Вода Sprinklers

DEN 75.00 79.20

Карактеристики : Добра алатка за наводнување за вашата градина, на тревникот и двор или покривЛесно да се инсталира и управува погодно.Добро за вода конзервацијаОпис : материјал : пластикаКоличина : 10 црвени млазници + 10 Завртка Црево ЦевкиБоја : Црна + ЦрвенаТежина : 53gМагла спреј,потребниот притисок на 1.53.0 кг,во тек на 69 литри / час,главно за брза humidification,ладење,но исто така и за seedbed и балкон цвет наводнување10 X Млазници10 X Завртка Црево Цевки1...

Трговија на големо 100pcs 6mm Сива Еден Misting Млазницата Стакленички Ладење Sprinkler Градина Наводнување капка по капка за Наводнување Систем Млазницата
 • Неодамнешно

Трговија на големо 100pcs 6mm Сива Еден Misting Млазницата Стакленички Ладење Sprinkler Градина Наводнување капка по капка за Наводнување Систем Млазницата

DEN 824.00 1098.72

Трговија на големо 100pcs / торба Сива Еден Misting Млазницата Стакленички Ладење Sprinkler Градина Наводнување капка по капка за Наводнување Систем МлазницатаДобредојдовте да контактирате со нас за голема количина цел Pls се провери големината внимателно befor цел на Оваа млазницата заеднички внатрешен пречник од 6mm , главниот за надворешниот пречник од 6mm фитинзи поврзување Работа притисок : 1.5~3.0 kg Проток : 7.5~8.6 L / H Спреј радиус : 0.7~0.9 m Пакет : 100pcsДобредојдовте да се избере Nuo Nuo Well Зелена Градинарство Продавница! Можете да пребарувате нашите други производи(Семе и Градинарски Производи) и нашата нова продавница Sunn Grow Продавница и Tewango Продавница со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка...

5pcs Зелена Thump 130mm 5 360 степени 8 Дупки Скок Bubbler Dripper Наводнување капка по капка Emitters Растенија, Овошни Наводнување Уред
 • Неодамнешно

5pcs Зелена Thump 130mm 5 360 степени 8 Дупки Скок Bubbler Dripper Наводнување капка по капка Emitters Растенија, Овошни Наводнување Уред

DEN 163.00 220.32

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 5pcs Зелена Thump 130mm 5" 360 степени 8 Дупки Скок Bubbler Dripper Наводнување капка по капка Emitters Растенија, Овошни Наводнување УредФункцијаИме на производ : 360 степени 8 Дупки Скок BubblerЗаеднички големина : Поврзете до 4 / 7mmПримена : наводнување, зелена куќа за наводнување, градинарски наводнување,Цвет Тенџере Наводнување.Должина : 130mm(5 инчи)Направени од свежо PP, овој производ е опремен со одлична механичка,топлинска и хемиска стабилност. Можеби Како Што Се : Почитувани Клиенти,Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу : За Данок НаСо оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар...

4Pcs Автоматско Наводнување Наводнување Houseplant Шила Градина Конус Наводнување Скок Растенијата Potted Цвет Waterers Шише Наводнување
 • Неодамнешно

4Pcs Автоматско Наводнување Наводнување Houseplant Шила Градина Конус Наводнување Скок Растенијата Potted Цвет Waterers Шише Наводнување

DEN 55.00 84.00

Име : 4 инсталиран автоматско наводнување уредМатеријал : пластикаТежина : околу 60gГолемина : 13.5 X2.7cm / 5.32 X1.1"Боја : случајниПроизведено во Кина1 X 4 парчиња Наводнување Уреди 1...

1/2 Инчи Ротирачки Рака Млазницата Градина Земјоделството за Наводнување Sprinkler Тревник Наводнување Стаклена градина наводнување капка по капка 10 Компјутери
 • Неодамнешно

1/2 Инчи Ротирачки Рака Млазницата Градина Земјоделството за Наводнување Sprinkler Тревник Наводнување Стаклена градина наводнување капка по капка 10 Компјутери

DEN 722.00 989.76

100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Зелена и Црна Пластика Зелена 360 степени Ротирачки Sprinkler Совршен за наводнување на вашиот цвет, растенија, тревник, земјоделството, вили, индустриски за наводнување! Лесна инсталација, водата,зачувување на перформанси! Водата е генерално се користи низок притисок Зелена 360 степени Ротирачки Sprinkler! Издржливи и долг животен век, се широко прифатени од страна на корисниците...